Triathlon Chmielno 2018 – Tylko panie na podium

Fot.mks truso elbląg facebook (ilustracja)

W sobotę (28 lipca) odbył Triathlon Chmielno, gdzie rywalizowano na dwóch dystansach: 1/8 Iron i 1/4 Iron. Startowali mieszkańcy Elbląga i Susza. Na krótszym dystansie dwie panie z Elblaga stanęły na podium w open i kategoriach. Kinga Lorek była druga w open i druga w K18, natomiast Weronika Glaubert trzecia w open i K18. Najwyższe miejsce – 28 (6 w M40) wywalczył Zbigniew Sarnowski z Susza.

W ćwiartce Iga Zaleśkiewicz (Susz) zajęła piąta lokatę w open i trzecia w K30. Weronika Żbikowska (Elbląg) była druga w K16. Najwyżej sklasyfikowano Macieja Winczewskiego (Susz) – 17 w open i siódme w M18.

Wyniki

Dystans 1/8 Iron

1 JUŚKIW PAWEŁ 36 GDYNIA POLSKA M-30 1 M 1 00:07:02 (4) 00:00:14 00:33:34 (3) 00:00:19 00:23:33 (5) 01:04:42.95

2 WYSŁOUCH MICHAŁ 102 F3TEAM GDAŃSK POLSKA M-30 2 M 2 00:07:37 (12) 00:00:51 00:34:14 (4) 00:00:51 00:22:23 (3) 01:05:56.60

3 WRONKA CEZARY 99 BIKE U UP / TORUS TRIATHLONTEAM GDAŃSK POLSKA M-30 3 M 3 00:07:36 (11) 00:00:59 00:35:40 (12) 00:00:47 00:21:12 (1) 01:06:14.55

4 RYBACKI MAKSYMILIAN 72 RYBATEAM SZCZYTNIKI POLSKA M-16 1 M 4 00:06:37 (1) 00:00:32 00:36:47 (20) 00:01:26 00:22:15 (2) 01:07:37.20

5 POLAŃSKI PIOTR 69 ENDURE LĘBORK POLSKA M-30 4 M 5 00:07:39 (13) 00:00:58 00:34:40 (7) 00:00:56 00:24:05 (8) 01:08:18.75

6 MAKOWSKI PAWEŁ 53 BIKE U UP GDAŃSK POLSKA M-30 5 M 6 00:08:04 (21) 00:01:26 00:34:46 (9) 00:01:00 00:24:12 (9) 01:09:28.50

................................................

28 SARNOWSKI ZBIGNIEW 192 UKTRS SUSZ SUSZ POLSKA M-40 6 M 25 00:08:03 (19) 00:01:34 00:38:33 (36) 00:01:06 00:27:40 (35) 01:16:56.95

47 ZALEŚKIEWICZ IGA 105 SUSZ POLSKA K-30 3 K 5 00:10:02 (66) 00:01:13 00:41:58 (63) 00:01:02 00:26:34 (23) 01:20:49.35

52 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW 88 MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG POLSKA M-50 6 M 41 00:08:04 (20) 00:01:15 00:41:46 (62) 00:01:22 00:30:30 (62) 01:22:57.50

76 ŻBIKOWSKA WERONIKA 113 MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG POLSKA K-16 2 K 14 00:08:45 (30) 00:01:28 00:44:30 (79) 00:00:51 00:35:04 (94) 01:30:38.95

91 TOŁWIŃSKA AGNIESZKA 87 MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG POLSKA K-40 6 K 23 00:14:30 (118) 00:01:29 00:47:51 (102) 00:02:00 00:30:33 (63) 01:36:23.45

Dystans 1/4 Iron

1 SPALENIAK TOMASZ 178 ENDURE TEAM DOBRZEWINO POLSKA M-18 1 M 1 00:14:43 (5) 00:00:55 01:03:10 (1) 00:00:54 00:39:41 (1) 01:59:23.25

2 WĄSOWSKI RAFAŁ 186 NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM GDAŃSK POLSKA M-18 2 M 2 00:13:44 (2) 00:01:04 01:05:49 (3) 00:00:52 00:43:50 (4) 02:05:19.45

3 KSIĄŻEK GRZEGORZ 158 ZOELLER TECH RUMIA POLSKA M-18 3 M 3 00:14:58 (7) 00:01:14 01:07:26 (5) 00:01:00 00:43:54 (5) 02:08:32.20

4 JURKIEWICZ MARIUSZ 150 KOBYLARNIA/BIKEBOYS INOWROCŁAW POLSKA M-30 1 M 4 00:17:59 (28) 00:01:11 01:04:43 (2) 00:01:36 00:45:00 (6) 02:10:29.10

5 DRGAN MARCIN 137 WANIEWSKI COACHING / CAR-LEX GDAŃSK POLSKA M-40 1 M 5 00:16:12 (15) 00:00:50 01:07:44 (6) 00:01:12 00:45:47 (7) 02:11:45.85

6 BLUJ MIKOŁAJ 129 GDYNIA POLSKA M-18 4 M 6 00:16:43 (17) 00:01:26 01:07:46 (7) 00:01:05 00:47:10 (9) 02:14:10.45

...................................................

17 WINCZEWSKI MACIEJ 190 MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON ELBLĄG POLSKA M-18 7 M 15 00:14:06 (4) 00:00:51 01:15:18 (24) 00:01:02 00:50:21 (18) 02:21:38.60

26 LOREK KINGA 163 MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG POLSKA K-18 2 K 2 00:15:02 (9) 00:00:50 01:20:20 (41) 00:00:53 00:54:29 (32) 02:31:34.70

30 GLAUBERT WERONIKA 143 MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG POLSKA K-18 3 K 3 00:16:32 (16) 00:01:13 01:20:45 (43) 00:00:54 00:54:05 (29) 02:33:29.65

40 SZAŁKOWSKI TOMASZ 180 KTS IRONMAN KWIDZYN SUSZ POLSKA M-40 14 M 34 00:17:19 (22) 00:01:17 01:18:11 (33) 00:01:22 01:02:52 (52) 02:41:01.80

45 WASIAK TOMASZ 185 WANIEWSKI COACHING ELBLĄG POLSKA M-30 13 M 39 00:18:13 (30) 00:01:43 01:22:51 (49) 00:01:10 01:00:43 (47) 02:44:40.20

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn