Elemental Tri Series Blachownia 2018 – W supersprincie najlepszy Maksymilian Kopiczko

Fot. akademia triathlonu (ilustracja)

W niedzielę (29 lipca) odbył się Elemental Tri Series Blachownia, druga impreza tego cyklu. Pierwsza rozegrano 27 maja w Olsztynie. Wtedy udział reprezentantów Warmii i Mazur był gremialny, na południu Polski wystartowało ich mniej. Mocną ekipą pojechała młodzież i spisała się znakomicie. W supersprincie, gdzie rywalizowali przede wszystkim 16 i 14-latkowie zwyciężył Maksymilian Kopiczko z Giżycka.

W czołowej dwudziestce znalazło się jeszcze trzech zawodników z Warmii i Mazur: ósmy Jakub Bogusiewicz (Iława), czternasty Michal Łyziński (Iława) , a dwudziesty Mikołaj Jednaszewski (Olsztyn). W sprincie najwyższe 22 miejsce (5 w M18) Maciej Paliński. (Susz). Na dystansie olimpijskim mieliśmy trójkę w starszych kategoriach. Mirosław Kacperski (Ełk) był piąty w kat. 55.

Supersprint (2,5km bieg/10km rower/2,5km bieg)

1 KOPICZKO MAKSYMILIAN GIZYCKO ORKA IŁAWA POLAMP GIŻYCKO POL 2002 M16 1 1 00:08:26 (2) 00:01:28 00:15:47 (12) 00:01:35 00:08:56 (2) 00:36:12 1

2 CHYŁKOWSKI FILIP MICHAŁOWICE TRIATHLON YMCA KRAKÓW POL 2001 M16 2 1 00:08:46 (5) 00:01:31 00:15:25 (3) 00:01:32 00:09:11 (4) 00:36:25 2

3 STANGLEWICZ MARCIN GDYNIA UKS TRI TEAM RUMIA POL 2002 M16 3 1 00:08:30 (4) 00:01:36 00:15:36 (6) 00:01:41 00:09:08 (3) 00:36:31 3

4 KADZIAK JAMES POZNAŃ KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE POL 2002 M16 4 1 00:08:46 (5) 00:01:31 00:15:25 (3) 00:01:36 00:09:16 (6) 00:36:34 4

5 MIELKE DAWID BAŻANOWICE TRIATHLON YMCA KRAKÓW POL 2002 M16 5 1 00:08:50 (8) 00:01:28 00:15:24 (2) 00:01:37 00:09:27 (10) 00:36:46 5

6 WAMKA MATEUSZ BYDGOSZCZ MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ POL 2001 M16 6 1 00:08:57 (13) 00:01:37 00:15:36 (6) 00:01:34 00:09:19 (8) 00:37:03 6

..............................

8 BOGUSIEWICZ JAKUB IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2002 M16 8 1 00:08:29 (3) 00:01:31 00:15:42 (10) 00:01:39 00:10:00 (19) 00:37:21 8

14 ŁYZINSKI MICHAŁ ILAWA ,,ORKA'' IŁAWA POL 2002 M16 11 1 00:08:56 (10) 00:01:39 00:15:40 (9) 00:01:49 00:10:23 (25) 00:38:27 14

20 JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ OLSZTYN SSP ORKA IŁAWA POL 2001 M16 14 1 00:08:57 (13) 00:01:39 00:16:16 (26) 00:02:01 00:09:56 (16) 00:38:49 19

28 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 2003 M14 5 1 00:09:37 (29) 00:01:46 00:15:31 (5) 00:01:55 00:11:08 (39) 00:39:57 25

29 ZIELSKI OLIWIER IŁAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 2001 M16 18 1 00:09:33 (28) 00:01:42 00:15:36 (8) 00:01:40 00:11:34 (49) 00:40:05 26

39 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M14 10 1 00:08:56 (10) 00:01:35 00:16:07 (23) 00:01:41 00:13:59 (65) 00:42:18 33

48 450 ZAWADZKI MIŁOSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M14 13 1 00:10:44 (53) 00:02:33 00:17:19 (39) 00:01:54 00:11:15 (43) 00:43:45 39

Sprint (2,5km bieg/20km rower/5km bieg)

1 ŁAWICKI PIOTR LUBIN MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE POL 1995 M20 1 00:07:56 (1) 00:01:24 00:27:50 (8) 00:01:27 00:16:32 (1) 00:55:09 1

2 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW KOŃSKIE IDMAR RACING TEAM/ SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE POL 1986 M 00:08:01 (2) 00:01:20 00:27:51 (9) 00:01:27 00:16:42 (2) 00:55:21 2

3 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK POL 1998 M20 2 00:08:01 (2) 00:01:23 00:27:48 (7) 00:01:26 00:17:00 (3) 00:55:38 3

4 JUSZKOWIEC DANIEL WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 1998 M20 3 00:08:06 (6) 00:01:22 00:27:42 (4) 00:01:30 00:17:07 (4) 00:55:47 4

5 SZALA TOMASZ NOWA IWICZNA PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL POL 1990 M 00:08:04 (4) 00:01:22 00:27:46 (6) 00:01:33 00:17:36 (5) 00:56:21 5

6 CZYSZ ROBERT POZNAŃ UKS CITYZEN KM SPORT PRO TEAM POL 1994 M 00:08:07 (8) 00:01:25 00:27:40 (3) 00:01:30 00:17:48 (6) 00:56:30 6

....................................................

22 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 5 00:08:54 (23) 00:01:26 00:29:26 (20) 00:01:45 00:20:12 (27) 01:01:43 22

27 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2000 M18 7 00:09:03 (24) 00:01:27 00:29:15 (17) 00:01:52 00:22:14 (43) 01:03:51 25

29 MAKSYMOWICZ TOMASZ ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA COZMOBIKE SPECIALIZED POL 2000 M18 9 00:09:04 (25) 00:01:23 00:29:19 (18) 00:01:47 00:22:19 (44) 01:03:52 27

Olimpijski (5km bieg/40km rower/10km bieg)

1 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, NEW BALANCE, TRICENTRE, VELO7, RON WHEELS, LABOSPORT POL 1983 M35 1 00:19:18 (2) 00:01:49 00:58:01 (1) 00:01:46 00:39:39 (2) 02:00:33 1

2 KIMMER JAKUB ZELÓW TTPSC POL 1988 M30 1 00:19:48 (4) 00:01:46 00:58:44 (2) 00:01:48 00:38:43 (1) 02:00:49 2

3 KUCIŃSKI BENJAMIN KATOWICE TRENERBIEGANIA.PL NEW BALANCE PL POL 1982 M35 2 00:18:45 (1) 00:02:06 01:02:49 (14) 00:01:56 00:41:09 (3) 02:06:45 3

4 MARKIEWICZ MARCIN ŚWIDNICA LABOSPORT TEAM/GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA POL 1972 M45 1 00:21:03 (18) 00:01:46 00:59:04 (3) 00:02:00 00:43:11 (8) 02:07:04 4

5 JACKOWIAK PIOTR BRZEG DO WZIĘCIA POL 1986 M30 2 00:19:21 (3) 00:01:59 01:00:36 (6) 00:02:20 00:46:35 (22) 02:10:51 5

URBAŃSKI RAFAŁ CZĘSTOCHOWA POL 1981 M35 3 00:20:50 (15) 00:02:12 01:01:10 (7) 00:02:02 00:44:47 (13) 02:11:01 6

................................

122 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN POLSKA POL 1961 M55 5 00:27:22 (135) 00:02:24 01:11:36 (97) 00:02:51 00:59:58 (128) 02:44:11 114

132 MAŁOLEPSZY ROBERT OLSZTYN POL 1966 M50 9 00:28:29 (149) 00:02:49 01:15:56 (125) 00:02:58 00:59:23 (125) 02:49:35 123

146 NIEWIADOMSKI MIROSŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1970 M45 16 00:27:25 (136) 00:03:08 01:12:52 (105) 00:04:02 01:12:53 (152) 03:00:20 135

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn