Ironman 70.3 Gdynia 2018 - W sprincie Arkadiusz Podhodorecki najlepszym 50-latkiem, w połówce Iron zwycięstwo Aleksandry Góralskiej w W40

Fot. Arkadiusz Podhorodecki facebook

W weekend (3/5 sierpnia) odbywał się Ironman 70.3 Gdynia, jedna z największych imprez triathlonowych w kraju. W sobotę odbył się sprint, w którym znakomicie wypadł Arkadiusz Podhodorecki (Elbląg) – najszybszy w gronie 50-latków. W niedzielę w znakomitej i licznej osadzie (prawie 2 tys. uczestników) Aleksandra Góralska (Pluski) wygrała kat. W40, Marcin Konieczny (Olsztyn) był drugi w M45, a Maciej Kosmala (Elbląg) trzeci w M18.

W sprincie Natalia Nikel (Susz) była druga w K20 i ósma w open. Bardzo blisko podium znalazła się Emilia Wołyniec (Gołdap) – czwarta w K35. Cieszy liczny udział mieszkańców Warmii, Mazur i Powiśla. .

Klasyfikacja sprintu (750m+20.6km+5km)

1 ŁAWICKI PIOTR POLMKS POLKOWICE 95M20/1 M / 1 00:10:20 / 10 00:01:45 / 10 00:30:47 / 2 00:01:26 / 2 00:16:10 / 1 01:00:28

2 KARAŚ SEBASTIAN POL TEAM KARAŚ 91M25/1 M / 2 00:09:07 / 2 00:01:30 / 1 00:29:32 / 1 00:01:44 / 1 00:19:02 / 13 01:00:55

3 CZYSZ ROBERT POL UAM TRIATHLON 94M20/2 M / 3 00:09:59 / 5 00:01:33 / 3 00:31:19 / 6 00:01:34 / 3 00:17:27 / 2 01:01:52

4 WĄSOWSKI RAFAŁ POL 90M25/2 M / 4 00:10:12 / 8 00:01:42 / 7 00:31:01 / 4 00:01:30 / 4 00:18:22 / 6 01:02:46

5 PIEKARSKI RAFAŁ POL HUROM TRI TEAM 96M20/3 M / 5 00:10:36 / 17 00:01:38 / 14 00:31:50 / 18 00:01:30 / 8 00:17:50 / 3 01:03:23

6 PIKORSKI DOMINIK POL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 93M25/3 M / 6 00:10:26 / 13 00:01:34 / 9 00:31:20 / 7 00:01:49 / 6 00:18:16 / 5 01:03:24

..........................................

44 RUTKOWSKI PAWEL POL Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL/TRI NEGU 79M35/12 M / 42 00:12:12 / 61 00:01:59 / 53 00:33:06 / 44 00:01:58 / 39 00:21:53 / 101 01:11:08

48 KACPERSKI WOJTEK POL Olsztyn 81M35/15 M / 46 00:13:34 / 122 00:02:18 / 107 00:33:50 / 70 00:01:58 / 64 00:20:01 / 27 01:11:41

61 PODHORODECKI ARKADIUSZ POL ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM 67M50/1 M / 59 00:13:05 / 92 00:01:51 / 70 00:33:52 / 72 00:02:02 / 56 00:22:18 / 121 01:13:07

72 OTŁOWSKI GRZEGORZ Elblag POL ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 86M30/13 M / 70 00:13:36 / 125 00:01:48 / 89 00:34:18 / 92 00:02:22 / 73 00:21:39 / 86 01:13:42

114 SZYMAŃSKI ŁUKASZ Olsztynj POL PERSONALTRIATHLON.PL 79M35/29 M / 109 00:13:28 / 115 00:01:49 / 83 00:33:49 / 69 00:02:31 / 63 00:24:51 / 305 01:16:28

122 ABRAMCZYK MARCIN POL Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 77M40/10 M / 115 00:15:15 / 329 00:02:14 / 217 00:35:08 / 131 00:02:05 / 138 00:22:12 / 118 01:16:53

125 NIKEL NATALIA POL UKS TRS SUSZ 97W20/2 K / 8 00:12:23 / 73 00:02:07 / 62 00:37:15 / 288 00:02:07 / 114 00:23:33 / 198 01:17:24

130 930 SOBUCKI JACEK POL UKS TRS SUSZ 74M40/13 M / 121 00:13:32 / 119 00:02:44 / 129 00:35:00 / 124 00:02:26 / 112 00:23:57 / 231 01:17:38

132 SZARMACHER SEBASTIAN POL Działdowo 83M35/33 M / 123 00:14:44 / 248 00:02:34 / 199 00:36:12 / 202 00:02:28 / 181 00:21:44 / 91 01:17:42

135 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap NAJMOWICZ TRIATHLON ROWERYSPORTOWY.PL / 83W35/4 K / 10 00:15:06 / 300 00:02:22 / 215 00:36:31 / 226 00:01:32 / 168 00:22:19 / 122 00:17:22 01:17:50

138 GROSZEWSKI RADOSŁAW POL Olsztyn ROWERYSPORTOWY.PL 76M40/16 M / 128 00:14:06 / 172 00:01:55 / 116 00:36:32 / 227 00:02:39 / 160 00:22:58 / 158 01:18:10

147 ZIELIŃSKA ANNA POL Olsztyn 3LIFE TEAM 79W35/5 K / 12 00:13:38 / 130 00:02:05 / 101 00:35:55 / 187 00:02:21 / 117 00:24:32 / 271 01:18:30

161 BURANDT MAGDALENA POL 3LIFE TEAM 80W35/7 K / 16 00:14:35 / 232 00:02:19 / 167 00:36:48 / 251 00:01:54 / 171 00:23:36 / 200 01:19:11

171 HERMANN TOMASZ POL Olsztyn BHP THN 78M40/23 M / 155 00:15:33 / 375 00:02:14 / 246 00:36:24 / 220 00:02:18 / 200 00:23:09 / 175 01:19:38

200 KACPERSKI MIROSŁAW Ełk POL PARKRUN POLSKA 61M55/6 M / 179 00:13:55 / 151 00:02:51 / 154 00:35:40 / 163 00:02:41 / 158 00:25:08 / 326 01:20:35

212 TRĄBSKI MACIEJ POL Olsztyn 86M30/41 M / 191 00:15:15 / 330 00:04:29 / 445 00:36:08 / 198 00:03:17 / 316 00:21:38 / 83 01:20:47

246 ONICHIMOWSKI PIOTR POL 79M35/56 M / 216 00:15:30 / 363 00:02:34 / 275 00:40:03 / 512 00:02:20 / 384 00:21:40 / 88 01:22:07

274 MIRZAŁEK PIOTR POL ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT 78M40/34 M / 240 00:16:00 / 431 00:03:33 / 429 00:35:49 / 177 00:03:17 / 290 00:24:36 / 278 01:23:15

288 MACHNIO MAREK POL ORKA MASTERS IŁAWA 74M40/35 M / 250 00:15:26 / 353 00:03:03 / 319 00:37:16 / 290 00:03:06 / 300 00:24:50 / 303 01:23:41

331 LIZAK WŁODZIMIERZ POL ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 63M55/10 M / 287 00:15:31 / 370 00:02:47 / 299 00:38:48 / 416 00:03:19 / 381 00:24:49 / 296 01:25:14

438 SZABLIŃSKA JOANNA POL Reszki TRI NEGU 89W25/16 K / 75 00:16:26 / 494 00:03:13 / 438 00:39:05 / 442 00:02:23 / 412 00:27:42 / 519 01:28:48

459 SWARYCZEWSKI TOMEK POL Olsztyn 78M40/60 M / 377 00:14:23 / 210 00:03:16 / 240 00:40:10 / 521 00:02:53 / 397 00:28:42 / 581 01:29:24

479 SZPAKOWSKI MICHAŁ POL Olsztyn YANUSHE TRITHLON TEAM 76M40/63 M / 392 00:15:24 / 351 00:03:28 / 361 00:40:40 / 554 00:03:17 / 483 00:27:19 / 502 01:30:08

515 WÓJCIK MONIKA POL Olsztyn 3LIFE TEAM 81W35/30 K / 97 00:14:05 / 168 00:03:45 / 251 00:41:09 / 583 00:03:01 / 440 00:29:36 / 637 01:31:36

517 LISOWSKI PRZEMEK POL Kieźliny CTMIR SPASZEWSKI 76M40/67 M / 420 00:18:08 / 674 00:03:19 / 623 00:38:07 / 357 00:02:19 / 436 00:29:44 / 644 01:31:37

532 STASIŃSKI RAFAŁ POL Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 76M40/72 M / 433 00:18:02 / 662 00:02:53 / 569 00:39:20 / 466 00:02:56 / 498 00:28:53 / 595 01:32:03

601 FABIANOWICZ ANDRZEJ POL 53M60+/8 M / 473 00:18:29 / 698 00:04:10 / 693 00:39:15 / 462 00:03:35 / 587 00:29:42 / 640 01:35:10

605 STAWIARSKI GRZEGORZ POL YANUSHE TRIATHLON TEAM 77M40/81 M / 475 00:14:56 / 279 00:04:21 / 399 00:38:13 / 367 00:03:14 / 399 00:34:48 / 781 01:35:31

698 512 KARCZEWSKI SŁAWOMIR POL Działdowo 66M50/25 M / 538 00:18:07 / 672 00:04:00 / 664 00:40:45 / 561 00:04:01 / 639 00:33:26 / 758 01:40:18

1/2 Iron

Klasyfikacja (1,9km+90km+21,1km)

1 ODONNELL Timothy (2) USA   MPRO - 1 03:47:40

2 FROMMHOLD Nils (3) Niemcy   MPRO - 2 03:52:57

3 LIEBELT Markus (30) Niemcy 2 MPRO - 3 03:53:27

4 KUBO Ondrej (20) 2018 MPRO - 4 03:55:44

5 KALISTRATOV Aleksey (34) Słowacja MPRO - 5 03:57:34

6 HOLMBERG Erik (28) Rosja MPRO - 6 03:57:50

..........................

34   KONIECZNY Marcin (221) Olsztyn Niemaniemoge 1972 M45 - 2 04:15:19

35   KOSMALA Maciej (2084) Elbląg Pan 1994 M18 - 3 04:15:23

75   KLUGE Krzysztof (1332) Elbląg Triathlon Team (ett) 1984 M30 - 15 04:25:15

83   JARECKI Grzegorz (527) Elblag Teamkaraś 1995 M18 - 5 04:26:41

108   RÓŻALSKI Piotr (702) Ett - Elbląg Triathlon Team 1979 M35 - 22 04:31:00

124   TRACZYK Pawel (235) Susz Tri Team Rumia 1979 M35 - 28 04:33:34

207 JEDOWSKI Maciej SUSZ POL TRS SUSZ 81 M35/50 (M)195 04:44:42

211 PUCH Robert ELBLAG POL CTS 75 M40/31 (M)199 04:45:25

234   NAWROCKI Sergiusz (118) Pluski 1967 M50 - 5 04:47:33

259   GÓRALSKA Aleksandra (98) Pluski 1977 W40 - 1 04:50:16

290   GIERASIMCZYK Rafał (1031) Morąg Szkoła Pływania Swim Team 1993 M25 - 26 04:53:25

350   SARBIEWSKI Dariusz (2080) Bartąg 1974 M40 - 57 04:56:59

405 STARZYŃSKI Piotr KĘTRZYN POL KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDE 79 M35/102 (M)376 05:00:36

410   SUCHOWIECKI Wojtek (2171) Olsztyn K.s. Niemaniemogę 1978 M40 - 75 05:00:52

493   CHODYNA Monika (90) Olsztyn 3life Team Najmowicz Triathlon 1992 W25 - 7 05:05:46

514   GÓRSKI Robert (2243) Pisz Tarnogorskie Towarzystwo Triatlonowe 1989 M25 - 40 05:07:03

529   WEJKUĆ Grzegorz (796) Mrągowo 1978 M40 - 104 05:08:30

613   SOSIŃSKI Grzegorz (594) Elbląg Banana Port Control 1980 M35 - 151 05:13:33

723   CICHOWSKI Janusz (938) Elblag 1985 M30 - 122 05:19:43

804   MAKSYMIUK Marta (986) Ett-Elbląg Triathlon Team 1988 W30 - 17 05:24:00

1142   KOZAK Karol (802) Elbląg Energy Club Triathlon Team 1984 M30 - 187 05:43:17

1270 JAKUBOWSKI Paweł LUBAWA POL ROWEROWA LUBAWA 90 M25/88 (M)1157 05:51:06

1272   PIOTROWSKI Krzysztof (1210) Działdowo Twister Team 1972 M45 - 138 05:51:10

1548 CECHOWSKA Katarzyna ELBLĄG POL ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 73 W45/17 (K)165 06:15:13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn