Triathlon Series Chodzież 2018 – Mocny akcent Mariusza Bskupskiego i Pawła Mazura z Susza

Fot. xtri.pl (ilustracja)

W niedzielnym (5 sierpnia) Triathlonie w Chodzieży (woj. wielkopolskie) świetnie wypadli zawodnicy z Susza. W ćwiartce Iron Mariusz Biskupski był szósty w open i zwyciężył w kat. 40/49. W tej samej grupie wiekowej wśród pań trzecie miejsce zajęła Bożena Jarlińska (Iława). W 1/8 Iron Paweł Mazur (Susz) przybiegł na metę czwarty i został sklasyfikowany na trzeciej pozycji w kat. 18/29.

Wyniki

1/4 Iron (0,95- 45- 10,55)

1 KOPER MATEUSZ TCZEW GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM POL 1988 M30/39 1 3 00:16:40 (9) 00:02:28 01:09:11 (1) 00:01:16 00:38:51 (2) 02:08:26 1

2 MIZGAJSKI MARCIN CHODZIEŻ SKLEP ARKA CHODZIEŻ POL 1981 M30/39 2 3 00:15:37 (5) 00:02:02 01:11:22 (6) 00:01:41 00:40:04 (4) 02:10:46 2

3 HERING MATEUSZ BYTÓW DECATHLON TEAM / HERING_TRIATHLON POL 1991 M18/29 1 3 00:16:48 (11) 00:02:03 01:11:02 (4) 00:01:11 00:39:55 (3) 02:10:59 3

4 WOSTAL ALEKSANDER SZPROTAWA GVT POL 1992 M18/29 2 3 00:17:06 (14) 00:02:16 01:16:16 (16) 00:01:01 00:36:05 (1) 02:12:44 4

5 SZOPIŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ TRISPACE POL 1987 M30/39 3 3 00:15:35 (4) 00:02:35 01:10:56 (3) 00:01:22 00:42:15 (5) 02:12:58 5

6 BISKUPSKI MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40/49 1 3 00:13:51 (1) 00:02:13 01:11:28 (7) 00:01:23 00:44:43 (13) 02:13:38 6

............................

41 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ KTS IRONMAN KWIDZYN POL 1973 M40/49 11 3 00:17:37 (17) 00:02:44 01:18:59 (24) 00:02:06 00:55:46 (76) 02:37:12 41

84 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1970 K40/49 3 3 00:22:28 (79) 00:03:02 01:42:25 (104) 00:01:54 00:51:04 (49) 03:00:53 5

1/8 Iron (0,475- 22,5 - 5,275)

1 ZIĘBA ADAM BYDGOSZCZ TRISPACE POL 1973 M40/49 1 2 00:08:08 (27) 00:01:55 00:33:53 (1) 00:01:05 00:18:58 (3) 01:03:59 1

2 BOGDANOWICZ DOMINIK WARSZAWA DECATHLON TEAM APTONIA TRYATHLON POL 1995 M18/29 1 2 00:06:13 (2) 00:02:28 00:36:11 (10) 00:01:13 00:18:45 (1) 01:04:50 2

3 SOBOTA KRZYSZTOF OBORNIKI SKS OBORNIKI POL 2000 M18/29 2 2 00:06:17 (3) 00:02:03 00:36:04 (8) 00:00:56 00:19:55 (6) 01:05:15 3

4 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1989 M18/29 3 2 00:06:44 (9) 00:02:19 00:36:27 (13) 00:01:20 00:18:54 (2) 01:05:44 4

5 WIĘCKOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AMS TRIATHLON BYDG POL 1980 M30/39 1 2 00:06:34 (6) 00:02:24 00:35:40 (4) 00:01:31 00:19:54 (5) 01:06:03 5

6 MIELOCH ARTUR CHODZIEŻ MIELPOL TEAM & KAWAKAMP POL 1983 M30/39 2 2 00:06:31 (5) 00:01:55 00:35:51 (7) 00:01:07 00:20:57 (14) 01:06:21 6

.................................

33 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1991 M18/29 9 2 00:10:05 (75) 00:02:13 00:39:17 (35) 00:01:20 00:22:22 (30) 01:15:17 33

34 MATKIEWICZ PIOTR ELBLĄG LABOSPORT TEAM POL 1986 M30/39 13 2 00:08:05 (25) 00:02:47 00:41:32 (53) 00:01:14 00:21:57 (27) 01:15:35 34

35 DUKS LUKASZ ELBLAG POL 1986 M30/39 14 2 00:06:50 (11) 00:02:30 00:41:55 (60) 00:01:34 00:23:01 (38) 01:15:50 35

36 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1974 M40/49 12 2 00:10:14 (81) 00:02:15 00:39:53 (39) 00:01:15 00:22:43 (35) 01:16:20 36

43 MENDELEWSKI GRZEGORZ PASŁĘK POL 1974 M40/49 14 2 00:10:32 (86) 00:03:12 00:38:37 (29) 00:01:46 00:23:24 (46) 01:17:31 43

53 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1968 M50/59 4 2 00:08:56 (50) 00:03:27 00:40:32 (43) 00:01:38 00:24:30 (61) 01:19:03 53

KIds 1000 metrów

4 FLOREK JAN ELBLĄG LABOSPORT TEAM POL 2005 M2006 00:03:57 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn