Triathlon Energy Mrągowo 2018 – Panie z Warmii i Mazur dyktowały warunki

Fot. triathlon energy facebook

Jedna z ostatnich imprez letniego sezonu na Mazurach był niedzielny (2 września) Triathlon Energy Mrągowo. Rywalizowano na trzech dystansach. W supersprincie w ścisłej czołówce zameldowali się mieszkańcy naszego regionu. Wśród pań najlepszą okazała się Aleksandra Góralska (Pluski) przed Magdalena Burandt (Olsztyn) i Emilią Wołyniec (Gołdap). W open trzeci na mecie był Dawid Sugier (Olsztyn)

Aleksandra Góralska wygrała kategorię K3 przed Agnieszka Pieczkowską (Dywity). Magdalena Burans i Emilia Wołyniec odniosły podwójne zwycięstwo w kat. K2. W rywalizacji mężczyzn Dawid Sugier był trzeci w kat. M1, Aleksy Lisowski (Olsztyn) trzeci w M0, a Zbigniew Wojciechowski (Olsztyn) drugi w M5. W dziesiątce open na ósmym miejscu znalazł się Szymon Dzik (Iława).

W ćwiartce dwie panie z Warmii i Mazur zakończyły rywalizacje na pierwszym i drugim miejscu. Wygrała Monika Chodyna przed Anną Zielińską (obie Olsztyn) Obie też zwyciężyła w kategoriach K1 i K2. W kat. K3 trzecia lokatę wywalczyła Anna Jaworowska (Giżycko)Triumfatorem grupy wiekowej M4 został Sergiusz Nawrocki (Pluski).

W połówce drugi w open i kat. M1 był Krystian Sikorski z Bartoszyc. Na piątej pozycji finiszował Tomasz Sydor (Sępopol) – drugi w kat. M2.

W biegu młodzieżowym na 1000 m (impreza towarzysząca) zwyciężył Itan Ciborowski z Pisza, a wśród dziewcząt wygrała Lena Olender (Mrągowo). Bieg na 200 m zakończył się sukcesem Olafa Olender (Mrągowo).

Dystans 1/8 Iron

1 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK/ TRIATHON POL 1998 M1 1 00:06:48 (1) 00:01:20 00:35:19 (1) 00:01:00 00:18:15 (1) 01:02:42 1

2 KRAWCZYK KACPER BEŁCHATÓW MIEJSKIE CENTRUM SPORT BEŁCHATÓW POL 1998 M1 2 00:08:29 (10) 00:01:14 00:35:26 (2) 00:01:48 00:19:31 (2) 01:06:28 2

3 SUGIER DAWID OLSZTYN DZIKI Z LASU POL 1990 M1 3 00:08:51 (12) 00:01:34 00:35:54 (5) 00:01:12 00:19:58 (3) 01:07:29 3

4 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL/KS ANUNNAKI POL 1979 M2 1 00:08:27 (9) 00:01:21 00:35:50 (3) 00:01:18 00:21:07 (9) 01:08:03 4

5 BEDNARCZYK TOMASZ GDYNIA POL 1987 M2 2 00:08:04 (7) 00:01:24 00:38:07 (13) 00:01:16 00:20:01 (4) 01:08:52 5

6 LEW-MIRSKI JANUSZ WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA POL 1975 M3 1 00:07:19 (3) 00:02:00 00:36:32 (8) 00:01:36 00:22:22 (22) 01:09:49 6

.................................

8 DZIK SZYMON ILAWA SSP ORKA ILAWA POL 2000 M1 4 00:07:28 (4) 00:01:17 00:39:18 (21) 00:01:15 00:21:46 (14) 01:11:04 8

15 GÓRALSKA ALEKSANDRA PLUSKI LABOSPORT TEAM POL 1977 K3 1 00:09:05 (15) 00:01:41 00:38:05 (12) 00:01:31 00:23:25 (39) 01:13:47 1

25 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN 3 LIFE TEAM POL 1980 K2 1 00:09:48 (26) 00:02:07 00:39:57 (28) 00:01:41 00:22:49 (26) 01:16:22 2

26 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO POL 1973 M3 7 00:10:57 (58) 00:02:18 00:39:45 (25) 00:01:33 00:22:19 (21) 01:16:52 24

27 OLENDER PAWEŁ MRĄGOWO- WARSZAWA CAR 4 PARTS MRĄGOWO POL 1977 M3 8 00:09:38 (21) 00:01:40 00:42:08 (54) 00:01:29 00:22:02 (17) 01:16:58 25

28 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1983 K2 2 00:10:19 (39) 00:01:50 00:40:48 (36) 00:01:04 00:23:10 (31) 01:17:11 3

31 PIECZKOWSKA AGNIESZKA DYWITY PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POL 1978 K3 2 00:11:05 (60) 00:02:01 00:39:52 (27) 00:01:43 00:22:44 (25) 01:17:25 5

36 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA POL 1973 M3 11 00:10:29 (45) 00:02:07 00:41:51 (47) 00:01:40 00:23:31 (41) 01:19:38 30

38 KRZEMIŃSKI ADAM KĘTRZYN TRI KĘTRZYN POL 1977 M3 12 00:10:35 (49) 00:02:51 00:38:41 (17) 00:02:13 00:25:48 (62) 01:20:08 32

39 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1977 M3 13 00:12:15 (81) 00:01:44 00:41:35 (43) 00:01:41 00:23:00 (29) 01:20:15 33

41 KICZOR DAMIAN OLSZTYN TRI NEGU POL 1985 M2 11 00:12:23 (88) 00:02:25 00:41:05 (37) 00:01:27 00:23:14 (33) 01:20:34 34

42 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN POL 1972 M3 14 00:11:13 (64) 00:03:10 00:43:03 (60) 00:02:25 00:20:52 (7) 01:20:42 35

44 KACPERSKI MATEUSZ EŁK RGA POL 1986 M2 13 00:10:33 (48) 00:02:40 00:41:59 (52) 00:02:08 00:23:59 (43) 01:21:19 37

50 PIETRUSZKA MAGDALENA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1983 K2 4 00:10:37 (51) 00:02:15 00:44:25 (72) 00:01:44 00:23:22 (38) 01:22:23 8

52 KUŁAK PIOTR BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA THE BEST POL 1972 M3 15 00:10:57 (59) 00:02:00 00:42:06 (53) 00:01:45 00:25:50 (63) 01:22:38 43

55 ZDOBYLAK KRZYSZTOF LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1979 M2 17 00:10:15 (36) 00:02:23 00:43:53 (67) 00:01:30 00:25:21 (55) 01:23:22 45

56 SZUBA ADAM ZALEWO POL 1971 M3 17 00:14:23 (109) 00:02:13 00:37:37 (10) 00:01:48 00:27:23 (79) 01:23:24 46

59 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN POLSKA POL 1961 M4 5 00:12:11 (79) 00:01:51 00:41:52 (48) 00:02:02 00:26:06 (65) 01:24:02 48

63 MARKOWSKI RAFAŁ MRĄGOWO MAZURY MTB TEAM POL 1973 M3 18 00:11:50 (73) 00:03:23 00:41:55 (50) 00:01:58 00:26:09 (66) 01:25:15 51

65 LINKNER DAMIAN OLSZTYN JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU POL 1987 M2 21 00:15:05 (116) 00:02:38 00:44:04 (70) 00:01:45 00:22:40 (24) 01:26:12 53

66 KUJAWA PAWEŁ BISKUPIEC PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POL 1983 M2 22 00:14:02 (108) 00:03:12 00:43:58 (69) 00:02:09 00:22:55 (28) 01:26:16 54

68 UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW OLECKO WYCZESANI POL 1980 M2 24 00:12:17 (84) 00:02:45 00:43:19 (63) 00:01:27 00:26:54 (71) 01:26:42 56

72 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1972 M3 20 00:09:45 (24) 00:03:19 00:45:43 (80) 00:01:58 00:26:39 (69) 01:27:24 60

73 LISOWSKI ALEKSY OLSZTYN POL 2003 M0 3 00:13:14 (101) 00:01:28 00:46:38 (87) 00:01:27 00:25:04 (51) 01:27:51 61

74KASPROWICZ WIOLETTA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1991 K1 6 00:12:22 (87) 00:02:36 00:45:47 (82) 00:01:45 00:25:27 (58) 01:27:57 13

79 STASIŃSKI RAFAŁ OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1976 M3 21 00:11:52 (74) 00:02:15 00:44:34 (74) 00:02:02 00:28:49 (94) 01:29:32 64

82 LISOWSKI PRZEMEK KIEŹLINY CTMIR SPASZEWSKI POL 1976 M3 22 00:12:21 (86) 00:02:14 00:45:44 (81) 00:01:33 00:28:14 (90) 01:30:06 67

83 CHOMICKI SZYMON OLSZTYN ARCHITECTUS.PL & YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN POL 1975 M3 23 00:12:15 (83) 00:02:37 00:49:52 (102) 00:01:39 00:24:07 (44) 01:30:30 68

84 BRONAKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL POL 1977 M3 24 00:10:21 (40) 00:02:33 00:49:13 (98) 00:01:40 00:27:07 (77) 01:30:54 69

89 SCHLUETER BERNARD JAROTY POL 1979 M2 29 00:11:46 (71) 00:03:00 00:44:33 (73) 00:02:43 00:30:59 (104) 01:33:01 72

92 PŁUCIENNICZAK DIANA BARTĄG PERSONALTRIATHLON.PL POL 1986 K2 5 00:11:38 (70) 00:02:23 00:46:16 (85) 00:02:04 00:31:10 (106) 01:33:31 18

93 PICHAL KACPER SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET POL 2000 M1 11 00:14:51 (113) 00:04:22 00:47:42 (93) 00:01:36 00:25:10 (52) 01:33:41 75

94 HARTLIŃSKI MACIEJ OLSZTYN POL 1980 M2 31 00:10:44 (52) 00:02:39 00:47:45 (94) 00:01:48 00:31:42 (108) 01:34:38 76

96 MARIAŃSKA AMELIA SZCZYTNO POL 2000 K1 8 00:12:56 (97) 00:03:52 00:50:27 (106) 00:01:20 00:27:49 (86) 01:36:24 19

97 WÓJCIK MONIKA OLSZTYN 3LIFE TEAM POL 1981 K2 6 00:10:48 (54) 00:03:00 00:48:47 (97) 00:02:00 00:32:05 (110) 01:36:41 20

101 BOGUSZ JUSTYNA MRĄGOWO KB MRĄGOWO POL 1994 K1 9 00:11:53 (75) 00:02:55 00:53:38 (118) 00:01:48 00:28:59 (95) 01:39:13 22

102 KADZIEWICZ KAMILLA OLSZTYN PERSONALTRIATHLON POL 1980 K2 7 00:10:51 (55) 00:03:07 00:50:16 (105) 00:01:58 00:33:05 (113) 01:39:17 23

103 OLSZEWSKI ŁUKASZ OLSZTYN POL 1980 M2 32 00:13:11 (100) 00:04:40 00:48:15 (95) 00:02:34 00:31:02 (105) 01:39:42 80

105 KOZŁOWSKI TOMASZ OLSZTYN POL 1977 M3 28 00:11:48 (72) 00:04:11 00:51:59 (114) 00:02:46 00:29:13 (96) 01:39:57 81

112 ORBIK JOANNA OLSZTYN JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU POL 1985 K2 9 00:15:22 (119) 00:02:20 00:51:42 (112) 00:01:32 00:33:39 (114) 01:44:35 27

114 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN POL 1958 M5 2 00:20:32 (128) 00:03:53 00:49:20 (99) 00:02:35 00:28:21 (91) 01:44:41 86

117 KLINICKI JACEK STAWIGUDA POL 1970 M3 29 00:12:51 (94) 00:03:54 00:51:15 (111) 00:02:20 00:35:08 (120) 01:45:28 87

Dystans 1/4 Iron

1 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO ENDURE TEAM POL 1990 M1 1 00:15:13 (4) 00:01:26 01:07:33 (1) 00:01:09 00:36:15 (1) 02:01:36 1

2 JUŚKIW PAWEŁ GDYNIA 3ATHLETE POL 1983 M2 1 00:13:47 (1) 00:01:23 01:11:15 (5) 00:01:08 00:43:08 (10) 02:10:41 2

3 KOPER MATEUSZ TCZEW GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM POL 1988 M2 2 00:17:56 (20) 00:01:45 01:11:44 (6) 00:01:22 00:38:29 (2) 02:11:16 3

4 GRODZKI MAREK GDAŃSK CTS CZAJA TRAINING SYSTEM POL 1975 M3 1 00:16:36 (8) 00:02:07 01:07:45 (2) 00:01:28 00:44:01 (14) 02:11:57 4

5 KLUSZCZYŃSKI ROBERT TORUŃ TORUŃ MULTISPORT TEAM POL 1977 M3 2 00:18:56 (37) 00:01:56 01:10:05 (3) 00:01:24 00:40:44 (7) 02:13:05 5

6 KOŁOSOWSKI KAMIL BIAŁYSTOK NADAKTYWNI/PELETON.PL POL 1988 M2 3 00:17:24 (13) 00:01:34 01:13:20 (9) 00:01:25 00:40:15 (6) 02:13:58 6

...............

9 SZUL DANIEL SUSZ UKS TRS SUSZ KWP OLSZTYN POL 1982 M2 6 00:18:28 (28) 00:02:06 01:12:44 (8) 00:01:24 00:42:33 (9) 02:17:15 9

11 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP KOLSPORT.PL POL 1978 M3 4 00:17:28 (15) 00:01:45 01:14:07 (11) 00:01:20 00:43:39 (13) 02:18:19 11

12 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M2 7 00:18:19 (24) 00:01:39 01:12:10 (7) 00:01:27 00:45:25 (20) 02:19:00 12

16 ŁYCZEK MARCIN KĘTRZYN TRI KĘTRZYN POL 1978 M3 5 00:18:59 (38) 00:02:13 01:17:55 (24) 00:02:58 00:39:54 (5) 02:21:59 16

17 ORŁOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI-DUNAJEK POL 1978 M3 6 00:18:46 (34) 00:01:34 01:16:03 (13) 00:01:19 00:45:05 (18) 02:22:47 17

18 RYNKO PAWEL OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) POL 1980 M2 11 00:18:44 (33) 00:01:41 01:17:06 (19) 00:01:28 00:44:46 (17) 02:23:45 18

19 CHODYNA MONIKA DYWITY 3LIFE TEAM POL 1992 K1 1 00:13:51 (2) 00:01:35 01:17:01 (18) 00:01:32 00:50:05 (47) 02:24:04 1

20 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI POL 1967 M4 1 00:16:28 (6) 00:01:57 01:18:42 (27) 00:01:33 00:46:57 (25) 02:25:37 19

25 ZARZYCKI JAKUB OLSZTYN POL 1976 M3 8 00:20:58 (66) 00:02:36 01:17:06 (20) 00:01:59 00:46:57 (24) 02:29:36 23

26 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK POL 1979 M2 13 00:18:38 (31) 00:02:21 01:19:43 (29) 00:01:39 00:47:20 (28) 02:29:41 24

28 PLICHTA ANDRZEJ MRAGOWO TEAM BONANZA GBR 1985 M2 15 00:20:54 (64) 00:04:02 01:17:26 (22) 00:02:01 00:45:34 (21) 02:29:57 26

32 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO POL 1978 M3 9 00:19:12 (39) 00:02:23 01:20:08 (33) 00:01:24 00:48:48 (36) 02:31:55 30

34 MAZUROWSKI TOMASZ DOBRE MIASTO MAZAKTEAM POL 1972 M3 10 00:23:52 (103) 00:02:46 01:20:38 (37) 00:01:38 00:44:33 (16) 02:33:27 32

35 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK SBR TEAM EŁK POL 1977 M3 11 00:20:56 (65) 00:01:47 01:22:38 (54) 00:01:47 00:47:19 (27) 02:34:27 33

37 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN KRISS COACHING POL 1982 M2 19 00:22:56 (98) 00:03:10 01:23:53 (62) 00:01:50 00:43:26 (12) 02:35:15 35

38 KAMINSKI WOJCIECH OLSZTYN POL 1977 M3 12 00:17:52 (18) 00:01:48 01:23:30 (59) 00:01:46 00:50:55 (53) 02:35:51 36

41 ZIELIŃSKA ANNA OLSZTYN 3LIFE TEAM POL 1979 K2 2 00:18:30 (29) 00:01:35 01:22:07 (52) 00:01:34 00:52:26 (61) 02:36:12 3

43 RACHWALIK KAMIL MRĄGOWO MRĄGOWSKIE DZIKI POL 1992 M1 5 00:18:21 (25) 00:02:11 01:21:25 (46) 00:01:50 00:53:12 (68) 02:36:59 40

45 WYPYCH KAMIL OLSZTYN POL 1983 M2 22 00:23:35 (102) 00:02:25 01:21:39 (49) 00:02:05 00:47:41 (29) 02:37:25 41

47 CIBOROWSKI SEBASTIAN PISZ SEBA-SPORT PISZ POL 1970 M3 15 00:16:33 (7) 00:03:00 01:23:40 (61) 00:01:54 00:52:24 (60) 02:37:31 43

49 DEPTUŁA TOMASZ MRĄGOWO POL 1987 M2 23 00:21:09 (72) 00:02:01 01:23:32 (60) 00:01:24 00:49:44 (43) 02:37:50 44

51 RUTKOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN LIBRO CYCLING TEAM POL 1983 M2 24 00:23:18 (99) 00:02:25 01:22:09 (53) 00:02:15 00:47:53 (32) 02:38:00 45

52 ROMANOW MARCIN OLSZTYN POL 1977 M3 16 00:20:33 (60) 00:02:01 01:17:51 (23) 00:02:12 00:56:08 (79) 02:38:45 46

57 ROGULSKI RAFAŁ KĘTRZYN KĘTRZYN POL 1974 M3 19 00:22:24 (93) 00:03:03 01:21:07 (41) 00:01:56 00:52:05 (59) 02:40:35 51

58 WÓJCIK MARCIN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE POL 1987 M2 27 00:21:31 (80) 00:01:50 01:28:34 (88) 00:01:20 00:47:48 (31) 02:41:03 52

63 ZAPADKA MARCIN JEDWABNO POL 1983 M2 31 00:21:31 (79) 00:02:50 01:25:36 (68) 00:01:41 00:51:13 (54) 02:42:51 56

64 PROKOPCZUK DARIUSZ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1986 M2 32 00:21:00 (67) 00:02:41 01:24:43 (65) 00:01:29 00:53:00 (65) 02:42:53 57

66 WYSOTA PAWEŁ EŁK POL 1986 M2 33 00:20:05 (52) 00:02:30 01:22:58 (56) 00:01:46 00:56:05 (78) 02:43:24 59

67 BOGORODZ MATEUSZ MRĄGOWO POL 1986 M2 34 00:23:23 (100) 00:02:17 01:25:53 (72) 00:01:55 00:49:57 (46) 02:43:25 60

72 WIECH ROMAN OLSZTYN POL 1970 M3 20 00:17:11 (11) 00:02:23 01:23:04 (57) 00:01:50 01:01:11 (98) 02:45:39 65

73 HARTLIŃSKI WOJCIECH PATRYKI POL 1984 M2 37 00:21:09 (71) 00:02:39 01:26:12 (74) 00:02:01 00:53:45 (71) 02:45:46 66

75 HERMANN TOMASZ OLSZTYN BHP RODO THN POL 1978 M3 21 00:21:30 (78) 00:02:01 01:29:39 (90) 00:01:50 00:52:50 (64) 02:47:50 67

82 PODLASKI PAWEŁ MIKOŁAJKI POL 1990 M1 8 00:22:01 (88) 00:03:41 01:33:22 (101) 00:02:32 00:48:39 (35) 02:50:15 73

85 RACHWALIK ANDRZEJ MRAGOWO MRĄGOWSKIE DZIKI POL 1990 M1 9 00:19:25 (43) 00:02:38 01:29:48 (91) 00:01:52 00:58:12 (87) 02:51:55 76

91 ŚCIANA WOJCIECH OLSZTYN POL 1985 M2 41 00:20:37 (62) 00:03:14 01:30:01 (93) 00:02:23 00:58:22 (88) 02:54:37 82

92 SIENKIEWICZ WOJCIECH OLSZTYN POL 1959 M4 5 00:24:58 (108) 00:03:35 01:27:00 (78) 00:03:40 00:56:59 (82) 02:56:11 83

93 KALISZ ARKADIUSZ LIDZBARK WROTA MAZUR POL 1977 M3 26 00:22:41 (96) 00:03:16 01:27:39 (83) 00:01:26 01:02:08 (101) 02:57:10 84

94 BESTECKI TOMASZ BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA POL 1987 M2 42 00:25:24 (109) 00:03:25 01:35:20 (105) 00:01:22 00:51:56 (58) 02:57:27 85

99 JAWORSKI PIOTR OLSZTYN POL 1967 M4 6 00:19:45 (51) 00:03:33 01:33:44 (102) 00:02:36 01:00:53 (97) 03:00:31 90

100 MAJCHER NATALIA MRĄGOWO POL 1985 K2 6 00:20:32 (59) 00:02:12 01:32:39 (97) 00:02:06 01:04:15 (110) 03:01:44 10

109 SZYNKOWSKI JERZY MRAGOWO POL 1966 M4 9 00:28:18 (114) 00:02:42 01:33:17 (100) 00:01:38 01:02:20 (103) 03:08:15 97

110 MAJKOWSKI ŁUKASZ OLSZTYN MAJKOWSKI TEAM POL 1984 M2 46 00:21:58 (85) 00:03:21 01:38:36 (110) 00:02:10 01:07:13 (113) 03:13:18 98

111 TRZASKA MAREK SZCZYTNO POL 1986 M2 47 00:30:05 (116) 00:03:40 01:33:09 (99) 00:01:38 01:06:52 (111) 03:15:24 99

112 NIEDŹWIECKI PIOTR OLSZTYN BRAK POL 1982 M2 48 00:29:13 (115) 00:04:00 01:38:25 (109) 00:02:21 01:02:12 (102) 03:16:11 100

115 JAWOROWSKA ANNA GIZYCKO POL 1978 K3 3 00:25:30 (110) 00:03:49 01:39:05 (111) 00:02:55 01:13:22 (117) 03:24:41 13

116 GALICKI WALDEMAR MRĄGOWO ANIOŁ TEAM POL 1960 M4 10 00:35:19 (117) 00:03:41 01:40:46 (115) 00:03:35 01:08:27 (114) 03:31:48 103

Dystans 1/2 Iron

1 NIZIO ADAM BIAŁYSTOK MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ POL 1995 M1 1 00:31:24 (1) 00:01:38 02:25:34 (1) 00:01:24 01:29:07 (2) 04:29:07 1

2 SIKORSKI KRYSTIAN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE / 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANPIZOOLWANA 1992 M1 2 00:34:15 (5) 00:01:27 02:33:01 (5) 00:01:57 01:32:00 (3) 04:42:40 2

3 MROCZKOWSKI KAROL WROCŁAW #DASHRADE TEAM POL 1990 M1 3 00:32:05 (3) 00:01:40 02:32:06 (2) 00:02:05 01:36:06 (4) 04:44:02 3

4 GRYZEL ADAM KIEŁPIN POL 1982 M2 1 00:37:10 (9) 00:01:56 02:33:14 (6) 00:02:32 01:40:13 (6) 04:55:05 4

5 SYDOR TOMASZ SĘPOPOL CTS POL 1984 M2 2 00:37:24 (11) 00:01:31 02:32:36 (4) 00:01:43 01:50:44 (14) 05:03:58 5

6 PÓŹNIEWSKI PAWEŁ OSTROŁĘKA WROCLAW TRIATHLON TEAM POL 1985 M2 3 00:35:56 (8) 00:01:45 02:43:13 (14) 00:01:29 01:43:36 (7) 05:05:59 6

.......................................................

7 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M2 4 00:39:48 (15) 00:01:54 02:38:13 (8) 00:01:57 01:45:20 (10) 05:07:12 7

10 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU/PERSONALTRIATHLON.PL POL 1979 M2 6 00:34:23 (6) 00:02:11 02:40:51 (11) 00:01:30 01:51:46 (17) 05:10:41 10

11 ALEKSIEJUK PIOTR OLSZTYN POL 1985 M2 7 00:40:31 (18) 00:03:45 02:32:14 (3) 00:04:02 01:50:50 (15) 05:11:22 11

17 KAMIŃSKI ARTUR OLSZTYN KRISSCOACHING.PL PIT OLSZTYN POL 1980 M2 8 00:46:55 (35) 00:03:28 02:49:04 (19) 00:02:13 01:44:26 (8) 05:26:06 17

24 TURCZYNSKI LUKASZ BOGACZEWO K.S. NIEMANIEMOGE POL 1985 M2 9 00:42:20 (24) 00:02:16 02:51:01 (21) 00:03:43 02:05:02 (28) 05:44:22 23

27 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN SÓJKA POL 1973 M3 9 00:44:51 (28) 00:03:13 02:54:53 (23) 00:03:01 02:04:03 (27) 05:50:01 26

29 JUREWICZ WOJCIECH KETRZYN MATEUSZ JUREWICZ TEM POL 1967 M4 4 00:42:17 (23) 00:03:46 02:55:53 (25) 00:03:23 02:12:13 (32) 05:57:32 28

36 MOSTOWICZ ZBIGNIEW LIDZBARK PĘDZĄCE JEDNOROŻCE POL 1985 M2 12 00:41:25 (20) 00:03:52 03:12:44 (33) 00:01:34 02:32:51 (38) 06:32:26 34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn