Garmin Iron Triathlon Augustów 2019 – W open na podium Paweł Najmowicz i Piotr Witkowski

Fot. Garmin Irion Triathlon Augustów facebook

Kolejnym przystankiem cyklu Garmin Iron Triathlon było niedzielne (16 czerwca) spotkanie w Augustowie. Startowała niewielka grupa reprezentantów Warmii i Mazur. W 1/2 Iron na trzecim miejscu finiszował Paweł Najmowicz (Olsztyn) – drugi w kat. 25/29, a tuż za nim znalazł się Jakub Ołowski (Wydminy) – drugi w kat. 35/39. W sprincie drugie miejsce zajął Piotr Witkowski (Kętrzyn), zwycięzca kat. 40/49.

W „połówce” drugi w grupie wiekowej i dwunasty w open był Jakub Kamiński (Pasłęk). W 1/4 Ieon w kat. M70+ zwyciężył Jan Bagiński (Olecko). W sprincie drugi w kat. 20/29 był Daniel Zapilaj (Ełk), również druga w kat. K40/49 była Agnieszka Prawdzik-Dziądziak (Ełk).

Wyniki

1/2 Iron

1 Olejnik Michał Augustów ATP ATP 1980 M30-39 1 00:33:34 11 00:01:41 02:16:11 1 00:01:27 01:29:26 3 04:22:19 1

2 Davidnieks Artis Valmiera EMU Malpils sporta klubs 1978 M40-49 1 00:32:06 3 00:01:48 02:21:49 3 00:01:42 01:29:20 2 04:26:45 2

3 Kaczyński Aleksander Łapy Nadaktywni 1982 M30-39 2 00:33:53 14 00:01:18 02:19:25 2 00:01:43 01:31:00 4 04:27:19 3

4 Podwysocki Marcin Augustów TRI LEVEL 1988 M30-39 3 00:27:34 1 00:01:11 02:26:44 5 00:01:41 01:40:29 6 04:37:39 4

5 Navitski Aliaksandr Minsk Altius!, Tristyle 1986 M30-39 4 00:35:10 17 00:01:51 02:27:17 6 00:01:50 01:41:28 8 04:47:36 5

6 Popiela Jacek Koszyce Małe KrystekTri 1972 M40-49 2 00:38:39 29 00:01:38 02:31:38 8 00:01:38 01:37:46 5 04:51:19 6

…..............................................................................

12 Kamiński Jakub Pasłęk LABOSPORT Team ARTECH TEAM 1991 M18-29 2 00:37:46 26 00:02:00 02:36:16 11 00:01:43 01:45:27 11 05:03:12 12

29 Kozłowski Bogdan Dywity Najmowicz Triathlon 1974 M40-49 14 00:39:55 32 00:04:53 02:49:34 27 00:03:18 02:00:04 25 05:37:44 28

1/4 Iron

1 Kalaszczyński Łukasz Płock KM Sport PRO Team 1984 M35-39 1 00:12:45 3 00:01:08 01:02:26 1 00:01:07 00:36:21 2 01:53:47 1

2 Szala Tomasz Nowa Iwiczna Profi Team skleprowerowy.pl 1990 M25-29 1 00:12:25 1 00:01:06 01:02:46 2 00:01:03 00:38:28 3 01:55:48 2

3 Najmowicz Paweł Olsztyn Tri NEGU 1993 M25-29 2 00:12:26 2 00:01:08 01:08:04 4 00:01:12 00:40:42 5 02:03:32 3

4 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Negu/Kram SA www.agrobros.com 1984 M35-39 2 00:14:43 6 00:01:22 01:07:39 3 00:01:27 00:39:03 4 02:04:14 4

5 Lewicki Maurycy Osieczna 2000 M18-24 1 00:17:02 22 00:01:27 01:12:45 9 00:01:30 00:42:19 6 02:15:03 5

6 Stępień Bartłomiej Pruszków Waniew ski Coaching ABSOLUTE Bikes Team 1984 M35-39 3 00:15:20 7 00:01:39 01:13:47 12 00:01:29 00:43:51 9 02:16:06 6

…............................................

19 Kuskowski Marek Gołdap LANGE TRI COACH IRYD Gołdap 1978 M40-44 4 00:18:52 50 00:01:38 01:18:20 29 00:01:56 00:46:02 13 02:26:48 19

37 Klejzerowicz Roman Ełk EGGER Runs/SBR Team Ełk 1977 M40-44 7 00:18:53 51 00:01:49 01:22:03 51 00:01:51 00:51:30 34 02:36:06 36

51 Piotrowski Krzysztof Działdowo Twister Team / Bike-sport Działdowo 1972 M45-49 10 00:25:06 96 00:02:22 01:18:09 28 00:01:38 00:54:24 49 02:41:39 48

92 Bagiński Jan Olecko OleckoBiega 1945 M70+ 1 00:25:55 98 00:01:45 01:33:12 90 00:01:34 01:06:44 87 03:09:10 79

97 Płatek Marcin Ełk elkapitano.pl 1976 M40-44 17 00:24:08 92 00:03:02 01:40:23 97 00:02:20 01:06:14 84 03:16:07 83

wi6

1/8 Iron

1 Słupik Tomasz Warszawa 1993 M20-29 1 00:06:29 1 00:01:31 00:34:50 2 00:01:18 00:19:53 1 01:04:01 1

2 Witkowski Piotr Kętrzyn JCH Team 1978 M40-49 1 00:07:43 7 00:01:26 00:34:46 1 00:01:21 00:20:09 2 01:05:25 2

3 Wojtyna Łukasz Warszawa 12tri.pl 1987 M30-39 1 00:06:39 2 00:01:28 00:35:56 4 00:01:57 00:20:10 3 01:06:10 3

4 Szołowski Filip Kielce LABOSPORT Team 1984 M30-39 2 00:06:40 3 00:01:03 00:37:17 9 00:01:06 00:21:18 6 01:07:24 4

5 Sztenderewicz Rafał Włocławek SPORTEVO 1977 M40-49 2 00:08:14 10 00:01:47 00:35:42 3 00:01:22 00:21:26 7 01:08:31 5

6 Garbiec Tomasz Warszawa Varso 1975 M40-49 3 00:08:09 9 00:01:26 00:36:03 5 00:01:24 00:22:14 12 01:09:16 6

….......................................................................

9 Zapilaj Daniel Ełk 1993 M20-29 2 00:08:17 11 00:01:38 00:38:16 12 00:01:33 00:22:27 13 01:12:11 9

29 Uździło Przemysław Olecko Wyczesani 1980 M30-39 10 00:10:17 41 00:01:41 00:43:00 34 00:01:11 00:25:26 31 01:21:35 26

41 Kudosz Andrzej Gołdap 1980 M30-39 16 00:11:02 56 00:02:24 00:43:32 40 00:02:00 00:25:53 33 01:24:51 38

61 Sienkiewicz Sławomir Olecko Olecko Biega 1971 M40-49 14 00:11:20 67 00:03:17 00:44:48 51 00:02:45 00:31:19 71 01:33:29 53

62 Jegliński Wojciech Olecko Olecko Biega 1972 M40-49 15 00:10:55 53 00:03:15 00:51:21 78 00:01:31 00:26:45 41 01:33:47 54

70 Roskowiński Piotr Orzysz 1978 M40-49 17 00:11:02 57 00:02:54 00:51:52 80 00:01:43 00:30:13 59 01:37:44 59

77 Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 1977 K40-49 2 00:13:35 87 00:03:04 00:51:52 79 00:02:35 00:30:53 65 01:41:59 15

91 Bagiński Jan Olecko OleckoBiega 1945 M60+ 5 00:19:01 92 00:06:22 00:55:28 88 00:03:30 00:38:24 87 02:02:45 73

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn