Susz Triathlon 2019 – Aquathlon – Młodzież na pierwszym planie

Fot. triathlon susz facebook

Nieodłącznym punktem programu Triathlonu Susz jest rozgrywany w kategoriach młodzieżowych aquathlon. W sobotę (22 czerwca) rywalizowała blisko setka uczestników w kat. od U10 do U16. W najmłodszej drugi był Jakub Zalewski (Iława), a trzecia Emilia Kaca (Susz). W grupie juniorów młodszych drugie miejsce zajął Tomasz Zaniewski (Olsztyn), w a kat. juniorek młodszych zwyciężyła Sandra Wiśniewska (Iława), trzecia była Joanna Dzido (Iława).

C12

1 MARKOWSKI Wincenty (42) Uks Tri-team Rumia 2006 00:07:09

2 BORSKI Mikołaj (39) Uks Tri-team Rumia 2006 00:07:18

3 KRYŚ Radosław (14) Uks Tri-team Rumia 2007 00:07:21

…........................

12 PALIŃSKI Michał (82) Uks Trs Susz 2007 00:09:09

14 MATRACKI Aleksander (89) 2007 00:09:51

16 TOMCZYK Jan (34) Uks Trs Susz 2007 0:10:05

18 SOBUCKI Tadzio (35) Uks Trs Susz 2006 00:11:20

21 POGORZELSKI Jakub (26) Mks Truso Elblag 2007 00:12:23

D12

1 KNAPIK Amelia Warszawa (41) 2006 00:07:41

2 KULIK Kaja (25) Kulik&kurek Gdynia 2007 00:08:11

3 PYRZYŃSKA Wiktoria (28) Toruń Multisport Team 2007 00:09:06

…....................

4 PAWŁOWSKA Julia (27) Ett Elbląg Triathlon Team 2007 00:09:41

6 KACA Amelia (29) Csir Susz 2007 00:15:08

C10

1 WASILEWSKI Mateusz (19) Uks Tri-team Rumia 2008 00:08:49

2 ZALEWSKI Jakub (16) Ssp Orka Iława 2008 00:08:52

3 OSAK Kacper (2) Sportwise 2010 00:09:38

…............................

4 ZALEWSKI Bartosz (4) Ssp Orka Iława 2009 00:10:26

7 MATRACKI Konrad (10) Wmks Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2008 00:12:15

D10

1 GAJB Maria (15) Opz Zawarcie 2008 00:08:58

2 ZWARA Julia (9) Gdańsk 2008 00:09:11

3 KACA Emilia (11) Uks Trs Susz 2008 00:09:30

…..................

5 BURZA Magdalena (18) Ssp Orka Iława 2008 00:11:01

6 TOMCZYK Hanna (6) Uks Trs Susz 2009 00:11:42

8 BIESIEKIERSKA Olga (7) Sp10 Olsztyn 2009 00:13:27

Młodzicy

1 PYRZYŃSKI Daniel (69) Toruń Multisport Team 2004 00:13:41

2 ZINIEWICZ Leon (67) Waniewski Coaching Malbork 2004 00:15:02

3 HORSTEN Tymon (49) Tri Talent Team Gdańsk 2005 00:15:06

…......................

6 FURMAN Maksym (51) Uks Trs Susz 2005 00:15:41

7 WALCZAK Hubert (53) Mks Truso Elbląg 2005 00:15:47

9 WOJNA Mirosław Iława (86) 2004 00:16:57

11 WALENTYNOWICZ Łukasz (56) Mks Truso 2005 00:17:09

12 MALTSEV Artem (50) Ett _ Elbląg 2005 00:17:16

13 ZIELIŃSKI Jakub (85) 2005 00:18:43

Młodziczki

1 WĄSIK Maja (68) Sportwise Kraków 2004 00:14:44

2 SZALAST Karolina (57) Uks Tri-team Rumia 2005 00:14:59

3 TOFIL Emilia (59) Delfin Gdynia Sp. Nr 40 2005 00:15:56

…......................

8 KACA Anna (54) Uks Trs Susz 2005 00:19:23

9 KWIATKOWSKA Agata (65) Mks Truso Elbląg 00:19:29

10 CHRAPAN Sabina (61) Mks Truso Elbląg 2005 00:21:03

11 KRUPIŃSKA Natalia (87) Iława 2004 00:21:13

12 MIKŁOSZ Maria (46) Mks Truso Elblag 2005 00:21:27

13 BOHDANOWICZ Kasia (44) Mks Truso 2005 00:23:36

14 KACA Julia (47) Csir Susz 2005 00:27:14

Juniorzy Młodsi

1 HORSTEN Bastian (74) Tri Talent Team Gdańsk 2003 00:14:29

2 ZANIEWSKI Tomasz (76) Wmks Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2003 00:15:18

3 SOBOLEWSKI Jakub (78) Zalewo 2002 00:16:35

…............................

4 LISOWSKI Aleksy (73) Wmks Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2003 00:18:16

6 WALCZAK Olaf (75) Mks Truso Elbląg 2003 00:20:00

Juniorki Młodsze

1 WIŚNIEWSKA Sandra (72) Orkamasters Iława 2003 00:18:00

2 SZULC Wiwien (79) Toruń 2002 00:19:55

3 DZIDO Joanna (81) Iława 2002 00:22:46

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn