Triathlon Susz 2019 – Dwa tytuły w kategoriach, w sprintach elity w drugim szeregu, podium na połówce

Fit. triathlon susz facebook

W sobotnim (22 czerwca) programie Triathlonu Susz przewidziano dystans sprinterski w ramach Mistrzostw Polski Elity i kategorii wiekowych.Reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli dwa tytuły w kat. U18: Zloty medal wywalczył Karol Kozak (Elbląg), który w wyścigu zajął piate miejsce w rywalizacji open, na najwyzszym stopniu podium sranęła także Kamila Lulińska (Susz)

Srebrne medale zdobył Janusz Brzyski (Elbląg) w M70, a brązowe: Monika Chodyna (Olsztyn) w K25, Marta Maksymiuk (Elbląg) w K30, Kinga Lorek (Elbląg) w K18 i Tadeusz Sznaza (Elbląg) w M60.

W elicie tytuły zdobyli: Alicja Ulatowska (Częstochowa) i Michał Oliwa (Katowice). Reprezentanci Warmii i Mazur w drugim szeregu. Paulina Bohater (Orka Iława) na 9 miejscu, jej kolega klubowy Mateusz Wamka był trzynasty.

W niedzielę odbył się wyścug 1/2 Iron, w którym zwyciężył Bialorusin Aliaksandr Vasilevich. Czwarty na mecie był Jakub Ołowski (Wydminy) – drugi w kat. M35. Na ósmej pozycji finiszował Piotr Różalski (Elbląg) - drugi w M40, na dwunastej Maciej Kosmala (Elbląg) – drugi w kat. M25. Na podium (3 miejsce) w kat. M50 stanął Piotr Patalon (Bratian). Mielismy dwóch triumfatorów kategorii. Stanisław Gierasimczyk (Morąg) zwyciężył w M69, a Ewa Wiech (Klebark) w K45.

MP w kategoriach wiekowych

5 KOZAK Karol (124) Ett Elbląg 2000 M18 - 1 00:10:08 21 00:01:32 61 00:29:54 17 00:00:32 7 00:17:29 27 00:59:35

41 PUNPUR Marcin (219) Ostróda 1980 M35 - 10 00:11:58 91 00:01:59 166 00:33:37 114 00:00:36 11 00:16:14 5 01,04.24

48 SYDOR Tomasz (222) Cts Sępopol 1984 M35 - 13 00:11:49 80 00:01:35 73 00:30:04 19 00:00:57 52 00:20:12 114 01.04.37

51 BRONAKOWSKI Piotr (289) Klub Sportowy Anunnaki Olsztyn 1979 M40 - 6 00:12:19 107 00:01:26 32 00:30:05 20 00:01:09 95 00:19:51 104 01:04:50

57 BISKUPSKI Mariusz (344) Uks Trs Susz 1974 M45 - 4 00:10:50 39 00:33:01 369 00:01:50 7 00:01:10 108 00:18:39 61 01.05.30

59 LITWINIUK Krzysztof (274) Kriss Coaching Olsztyn/Susz 1980 M35 - 15 00:11:50 85 00:01:30 52 00:32:10 76 00:00:39 13 00:19:55 107 01.06.04

62 SARBIEWSKI Dariusz (351) Bartąg 1974 M45 - 5 00:12:52 131 00:01:32 64 00:31:01 39 00:01:14 132 00:19:36 94 01.06.15

71 KORD Arkadiusz (137) 1996 M18 - 8 00:12:17 104 00:01:32 62 00:31:49 64 00:01:06 88 00:20:16 117 01:07:00

72 LULIŃSKA Kamila (22) Uks Trs Susz 1995 K18 - 1 00:11:31 65 00:01:27 33 00:34:08 138 00:01:05 84 00:18:54 68 01.07.05

88 POGORZELSKI Wojciech (264) Mks Truso Elblag 1981 M35 - 19 00:12:06 98 00:34:30 373 00:01:41 4 00:00:43 18 00:19:27 86 01.08.27

90 CHODYNA Monika (32) 3life Team Najmowicz Triathlon 1992 K25 - 3 00:10:02 12 00:01:43 101 00:32:43 92 00:01:29 212 00:22:37 210 01.08.34

108 BORKO Cezary (365) Najmowicz Triathlon 1973 M45 - 13 00:11:37 72 00:01:47 125 00:33:49 125 00:01:32 242 00:21:30 175 01:10:15

111 JAKUBOWSKI Kuba (451) Najmowicz Triathlon 1990 M25 - 20 00:12:32 117 00:01:39 92 00:34:10 142 00:01:08 94 00:21:05 152 01:10:34

112 MAKSYMIUK Marta (36) Ett-elbląg Triathlon Team 1988 K30 - 3 00:13:01 139 00:01:28 37 00:37:15 246 00:01:10 97 00:17:44 33 01:10:38

120 LOREK Kinga (15) Mks Truso Elbląg 1998 K18 - 3 00:11:35 69 00:01:26 28 00:35:51 195 00:00:50 26 00:21:24 163 01:11:06

123 WĘGIER Arkadiusz (319) Uks-trs Susz 1977 M40 - 24 00:14:54 210 00:01:42 107 00:34:49 156 00:01:40 277 00:18:03 40 01:11:08

138 KARCZEWSKI Maksymilian (141) Uks Trs Susz 1995 M18 - 10 00:12:56 134 00:01:47 130 00:36:46 233 00:01:20 166 00:19:45 95 01:12:34

141 KLEJNA Dawid (166) Ks Constract Lubawa 1990 M25 - 21 00:15:30 237 00:01:52 150 00:36:46 234 00:01:10 97 00:17:48 35 01:13:06

146 ŚMIESZNY Marcin (230) Olsztyn 1983 M35 - 28 00:15:03 217 00:02:20 250 00:36:32 223 00:01:20 173 00:18:21 48 01:13:36

148 SOBUCKI Jacek (350) Uks Trs Susz 1974 M45 - 20 00:14:43 201 00:01:55 165 00:34:43 150 01.13.41

150 HOŃKO Przemysław (229) Elbląg 1liga Team 1984 M35 - 29 00:13:51 169 00:01:52 152 00:33:09 96 00:01:48 308 00:23:10 232 01:13:50

151 GROSZEWSKI Radosław (321) Triswimrun Dywity 1976 M40 - 27 00:13:04 143 00:02:09 208 00:37:20 247 00:01:30 225 00:19:48 99 01:13:51

152 HOLENDER Sebastian (252) Kuropatwa Team Olsztyn 1982 M35 - 30 00:12:29 113 00:02:13 226 00:34:45 154 00:01:26 197 00:23:04 229 01:13:57

163 GLAUBERT Weronika (14) Mks Truso Elbląg 2000 K18 - 4 00:12:52 128 00:01:36 82 00:38:28 280 00:01:20 160 00:20:28 123 01:14:44

174 PIETRUSZKA Magdalena (56) Tripietruszka 1983 K35 - 4 00:14:59 214 00:01:59 174 00:36:39 228 00:01:11 108 00:20:21 120 01:15:09

184 KAROLEWSKI Krzysztof (250) Kriss Coaching 1982 M35 - 35 00:16:33 301 00:02:38 296 00:38:02 266 00:01:50 318 00:17:06 21 01:16:09

188 LIZAK Włodzimierz (416) Ett - Elbląg Triathlon Team 1963 M55 - 5 00:14:48 203 00:02:40 302 00:37:46 261 00:01:30 229 00:19:45 97 01:16:29

192 BIESIEKIERSKI Krzysztof (285) Akm Olsztyn 1973 M45 - 25 00:14:57 213 00:01:58 173 00:37:54 262 00:01:49 315 00:19:59 107 01:16:37

193 SELWA Kamil (122) Mks Truso Elblag 2001 M18 - 12 00:12:04 96 00:02:13 222 00:38:15 271 00:01:14 126 00:22:55 224 01:16:41

194 WOŁYNIEC Emilia (52) Triswimrun Gołdap 1983 K35 - 6 00:15:41 248 00:01:54 162 00:35:59 203 00:00:56 45 00:22:13 195 01:16:43

199 KARCZEWSKI Jan (184) Uks Trs Suz 1988 M30 - 24 00:13:49 167 00:01:50 144 00:36:30 220 00:01:54 331 00:22:48 220 01:16:51

202 PIECZKOWSKA Agnieszka (77) Trinegu Dywity 1978 K40 - 6 00:15:46 254 00:01:48 136 00:37:31 251 00:01:30 215 00:20:33 130 01:17:08

211 NIKEL Natalia (18) Susz1997 K18 - 6 00:12:28 110 00:01:45 122 00:40:07 318 00:00:20 1 00:23:19 241 01:17:59

212 BURANDT Magdalena (70) 3life Team Olsztyn 1980 K35 - 8 00:15:04 218 00:01:38 94 00:37:09 242 00:01:17 146 00:22:55 223 01:18:03

222 ONICHIMOWSKI Piotr (283) Medtronic 1979 M40 - 37 00:13:54 172 00:02:06 197 00:39:45 313 00:01:18 153 00:21:38 178 01:18:41

228 SZNAZA Tadeusz (427) Elbląg Triathlon Team 1959 M60 - 3 00:15:56 269 00:02:41 307 00:37:40 253 00:01:18 157 00:21:41 182 01:19:16

242 GĄSIOR Rafał (253) Rozbiegany Susz 1982 M35 - 45 00:15:20 230 00:02:05 195 00:39:49 317 00:01:40 275 00:21:26 169 01:20:20

246 PUCIŁOWSKI Marek (456) Elbląg 1987 M30 - 29 00:14:33 194 00:03:00 344 00:39:20 299 00:01:20 181 00:22:37 211 01:20:50

248 TOŁWIŃSKI Bogusław (401) Mks Truso Elbląg 1968 M50 - 15 00:15:17 228 00:02:14 227 00:37:44 258 00:01:27 203 00:24:09 273 01:20:51

250 MATUSIAK Miłosz (121) Mks Truso Elbląg 2001 M18 - 16 00:13:39 159 00:01:49 142 00:37:09 243 00:01:03 75 00:27:25 344 01:21:05

255 ZIEMIŃSKA Magdalena (79) Ett - Elbląg Triathlon Team 1978 K40 - 8 00:15:58 271 00:02:15 228 00:37:45 259 00:01:54 330 00:23:37 255 01:21:29

257 SIECIŃSKI Leszek (420) 1963 M55 - 7 00:16:40 303 00:02:40 303 00:34:46 155 00:01:51 326 00:25:36 301 01:21:33

263 ŻBIKOWSKA Weronika (13) Mks Truso Elbląg 2001 K18 - 7 00:12:54 132 00:01:57 170 00:41:01 332 00:01:30 213 00:25:12 295 01:22:34

265 KRÓLIK Jacek (297) Pasłęk 1978 M40 - 41 00:16:49 305 00:02:26 270 00:38:25 279 00:01:43 293 00:23:19 242 01:22:42

267 KALBARCZYK Kamil (120) Uks Trs Susz 2001 M18 - 17 00:12:39 122 00:01:24 20 00:41:52 344 00:01:14 125 00:25:51 310 01:23:00

270 GRALIK Artur (217) Ett - Elbląg Triathlon Team 1987 M30 - 30 00:11:21 58 00:01:30 58 00:41:14 337 00:02:20 371 00:27:01 340 01:23:26

288 MICHAŁOWSKI Radosław (364) Waniewski Coaching Elbląg 1973 M45 - 32 00:19:19 350 00:03:13 355 00:36:27 216 00:02:12 362 00:23:31 251 01:24:42

300 SIENKIEWICZ Wojciech (426) Kriss Coaching 1959 M60 - 6 00:18:40 339 00:02:52 331 00:41:02 333 00:01:50 321 00:21:41 181 01:26:05

302 LISOWSKI Przemek (326) Ctmir Spaszewski 1976 M40 - 44 00:18:13 335 00:02:21 257 00:38:32 281 00:01:46 302 00:25:54 312 01:26:46

303 GRASZEK Mariusz (175) Iława 1989 M30 - 38 00:17:10 312 00:02:45 315 00:39:05 291 00:02:07 357 00:25:39 302 01:26:46

308 TAMKUN-PAWŁOWSKA Małgorzata (88) Ett Elbląg Triathlon Team 1974 K45 - 4 00:17:43 327 00:02:12 219 00:39:34 305 00:01:39 258 00:25:58 314 01:27:06

316 ŻBIKOWSKI Jacek (415) Mks Truso Elbląg 1964 M55 - 8 00:19:25 351 00:02:15 230 00:41:41 342 00:01:40 281 00:23:24 246 01:28:25

321 ŁATOSZYŃSKI Grzegorz (227) Łatoszyńscy Team Susz 1984 M35 - 51 00:20:01 358 00:02:46 317 00:40:44 329 00:01:39 261 00:23:58 266 01:29:08

324 GAŁECKI Piotr (191) 1987 M30 - 41 00:19:57 356 00:03:13 354 00:38:51 286 00:01:12 113 00:26:23 329 01:29:36

325 MURDZEK Anna (41) Orkamasters Iława 1987 K30 - 10 00:15:54 262 00:02:29 277 00:39:42 310 00:01:48 306 00:30:00 366 01:29:53

331 MILEWSKI Jacek (381) 1970 M45 - 37 00:21:18 369 00:03:12 352 00:39:24 301 00:02:08 360 00:25:46 306 01:31:48

346 BRZYSKI Janusz (448) Open Balance Git Elbląg 1947 M70 - 2 00:19:59 357 00:03:31 367 00:40:46 330 00:01:36 252 00:29:04 362 01:34:56

348 RYBIŃSKI Sławomir (382) Iława 1970 M45 - 38 00:18:05 333 00:02:57 339 00:42:48 354 00:02:13 364 00:29:13 363 01:35:16

350 NIEMKIEWICZ Grzegorz (187) Niemkiewicz Team Susz 1987 M30 - 44 00:19:02 346 00:02:55 337 00:43:50 359 00:01:50 317 00:28:24 358 01:36:01

MP Elity kobiet

1 ULATOWSKA Alicja (1008) Wlks Kmicic Czestochowa 1996 KU23 - 1 00:08:50 2 00:00:52 7 00:32:31 2 00:00:17 1 00:18:19 3 01:00:49

2 ŁAGOWNIK Marta (470) Uks Dwójka Morena 1995 00:09:24 10 00:00:49 3 00:33:01 3 00:00:18 2 00:17:28 1 01:01:00

3 SUDAK Magdalena (1035) Uks G-8 Bielany 2000 00:09:16 8 00:00:46 1 00:33:13 5 00:00:20 6 00:18:46 4 01:02:21

…...................................

9 BOHATER Paulina (1010) Ssp Orka Iława 2000 00:09:29 12 00:01:00 14 00:34:17 6 00:00:24 12 00:20:13 13 01:05:23

11 BUŻYCKA Maja (1009) Ssp Orka Iława Twister Team 2000 00:09:28 11 00:00:58 13 00:36:34 11 00:00:19 5 00:20:02 10 01:07:21

MP Elity mężczyzn

1 OLIWA Michał (1023) Azs Awf Katowice 1997 MU23 - 1 00:08:00 3 00:00:46 6 00:35:03 24 00:00:07 2 00:11:02 1 00:54:58

2 BREMBOR Tomasz (1037) Azs Awf Katowice 1994 00:08:03 4 00:00:50 17 00:35:00 23 00:00:08 4 00:11:06 2 00:55:07

3 BRUŹDZIAK Maciej (1031) Uks Dwójka Morena Gdańsk 1998 MU23 - 2 00:07:58 2 00:00:44 1 00:29:54 2 00:05:39 25 00:11:32 3 00:55:47

…...........................

13 WAMKA Mateusz (460) Ssp Orka Iława 2001 00:08:36 13 00:00:50 13 00:31:22 8 00:00:19 11 00:17:47 16 00:58:54

15 KOPICZKO Maksymilian (463) Ssp Orka Iława 2002 00:08:46 20 00:00:47 7 00:32:12 16 00:00:18 10 00:17:22 13 00:59:25

18 GORYŃSKI Dawid (1033) 2000 00:08:56 22 00:00:48 11 00:32:00 14 00:00:21 22 00:17:50 17 00:59:55

Wyniki 1/2 Iron

1 VASILEVICH Aliaksandr (91) Alfa-bank Synesis 1986 M30 - 1 00:22:02 1 00:01:40 2 02:08:19 1 00:01:26 32 01:17:59 3 03:51:26

2 SAPUNOV Daniil (135) Sapik-team 1982 M35 - 1 00:22:42 3 00:01:58 15 02:15:47 8 00:01:19 21 01:15:56 2 03:57:42

3 SOBCZYK Sergiusz (47) Trinergy Team 1991 M25 - 1 00:24:45 4 00:02:05 27 02:13:36 5 00:01:26 31 01:26:14 14 04:08:06

4 OŁOWSKI Jakub (114) Kram Sanajmowicztriathlontrinegu Wydminy 1984 M35 - 2 00:29:36 39 00:01:31 1 02:16:21 9 00:00:56 3 01:20:40 4 04:09:04

5 SZCZUŻEWSKI Andrzej (75) Gmina Strzelce Opolskie 1988 M30 - 2 00:27:42 20 00:02:31 91 02:18:02 13 00:00:28 1 01:22:00 5 04:10:43

6 JEGLIŃSKI Łukasz (77) Twister Team Mławka 1988 M30 - 3 00:28:55 28 00:02:28 83 02:16:28 10 00:01:16 13 01:23:17 6 04:12:24

…............................................................................

8 RÓŻALSKI Piotr (194) Ett - Elbląg Triathlon Team 1979 M40 - 2 00:27:01 9 00:01:53 10 02:18:13 16 00:01:28 37 01:25:34 10 04:14:09

10 MAZUR Paweł (66) Uks Trs Suszagrolok Sport Team 1989 M30 - 4 00:27:27 14 00:02:05 29 02:21:46 25 00:01:07 4 01:24:22 7 04:16:47

12 KOSMALA Maciej (34) Czaja Training System Elbląg 1994 M25 - 2 00:24:54 5 00:01:53 9 02:23:28 35 00:00:50 2 01:25:55 13 04:17:00

20 PLUTA Gniewomir (154) Uks Trs Susz 1981 M35 - 7 00:27:27 15 00:01:58 16 02:24:33 39 00:01:25 29 01:29:15 24 04:24:38

40 JABŁOŃSKI Jarosław (296) Uks Trs Susz Nadleśnictwo Susz 1973 M45 - 7 00:33:10 125 00:02:10 41 02:29:58 77 00:01:08 6 01:27:25 18 04:33:51

43 SZUL Daniel (134) Reprezentacja Komendanta Głównego Policji Iława 1982 M35 - 12 00:32:17 100 00:02:28 85 02:24:03 36 00:01:35 60 01:33:43 50 04:34:06

44 ŚLIWIŃSKI Przemysław (111) Pasłęk - 1984 M35 - 13 00:38:21 218 00:03:23 223 02:49:25 211 00:02:58 251 01:00:09 1 04:34:16

47 JEDOWSKI Maciej (156) Endure Team Susz 1981 M35 - 15 00:29:48 47 00:02:05 30 02:21:58 28 00:01:42 88 01:39:25 94 04:34:58

57 GIERASIMCZYK Rafał (36) Biernat Rehabilitacja + Sport Morąg 1993 M25 - 5 00:30:05 50 00:02:01 19 02:31:23 86 00:01:12 8 01:35:07 62 04:39:48

63 KAMIŃSKI Dariusz (200) Team Elektryk Najmowicz Triathlon Olsztyn 1979 M40 - 15 00:33:31 130 00:02:02 22 02:35:49 113 00:01:24 26 01:29:17 25 04:42:03

75 RYNKO Paweł (172) Olsztyn 1980 M35 - 23 00:32:36 114 00:02:02 21 02:35:15 108 00:02:11 172 01:34:13 54 04:46:17

81 WILIŃSKI Tomasz (272) 1975 M40 - 24 00:34:33 150 00:02:27 81 02:27:07 56 00:01:38 69 01:43:57 136 04:49:42

90 ALEKSIEJUK Piotr (101) 1985 M30 - 17 00:35:20 164 00:03:05 184 02:27:59 62 00:02:57 249 01:41:55 120 04:51:16

102 SZARMACHER Sebastian (115) Działdowo 1983 M35 - 27 00:33:33 131 00:02:31 92 02:35:55 115 00:01:42 85 01:39:59 99 04:53:40

110 TOMASZEWICZ Damian (37) Trizone 1993 M25 - 8 00:29:41 43 00:02:24 71 02:30:41 84 00:01:35 58 01:50:51 181 04:55:12

111 HAJDUCKI Jarosław (247) Ett Elbląg Triathlon Team 1976 M40 - 36 00:32:22 106 00:03:37 237 02:31:47 91 00:01:42 90 01:45:52 147 04:55:20

116 ROKICKI Leszek (300) Ett Elbląg Triathlon Team 1973 M45 - 18 00:37:07 196 00:02:47 141 02:38:42 135 00:02:27 208 01:35:18 64 04:56:21

117 PATALON Piotr (329) Orka Masters Iława 1969 M50 - 3 00:32:48 119 00:02:26 78 02:36:34 120 00:07:15 293 01:37:37 78 04:56:40

122 KRYGIELSKI Krzysztof (277) Cryospace Olsztyn Wójtowo 1975 M40 - 41 00:38:02 212 00:03:13 205 02:44:08 177 00:02:00 151 01:30:59 29 04:58:22

125 WACŁAWSKI Krzysztof (347) Orkamasters Iława 1965 M50 - 4 00:30:17 53 00:02:18 62 02:39:14 140 00:01:41 83 01:46:02 148 04:59:32

130 JASZUK Jarosław (80) Elbląg 1987 M30 - 20 00:31:58 89 00:03:04 181 02:42:04 164 00:01:47 110 01:43:14 133 05:02:07

134 ZARZYCKI Jakub (259) Olsztyn 1976 M40 - 46 00:36:46 184 00:02:32 95 02:40:53 150 00:01:45 104 01:41:20 113 05:03:16

144 HERMANOWICZ Cezary (81) Sbr Team Ełk 1987 M30 - 22 00:32:30 110 00:02:18 57 02:44:31 182 00:06:56 292 01:40:18 103 05:06:33

146 GÓRSKI Andrzej (53) Orkamasters Iława 1989 M30 - 23 00:33:49 137 00:02:49 145 02:46:19 192 00:01:39 70 01:42:06 124 05:06:42

147 SIKORA Dariusz (309) Ett Elbląg Triathlon Team 1972 M45 - 21 00:39:17 232 00:02:13 49 02:41:02 152 00:02:12 180 01:41:59 121 05:06:43

148 SIEMIANOWSKI Sławek (275) Uks Trs Suszkp Susz 1975 M40 - 51 00:31:23 77 00:02:26 77 02:36:57 122 00:01:43 96 01:54:26 200 05:06:55

152 KAMIŃSKI Artur (158) Krisscoaching. Pl Olsztyn 1980 M35 - 40 00:39:31 236 00:03:01 175 02:36:18 118 00:02:18 192 01:47:24 157 05:08:32

164 GOŁAŚ Robert (254) Iława 1976 M40 - 55 00:35:31 167 00:02:44 136 02:44:32 183 00:02:11 174 01:48:14 159 05:13:12

165 SARNOWSKI Zbyszek (287) Uks Trs Suszkrisscoching 1974 M45 - 26 00:36:43 183 00:03:05 188 02:41:02 151 00:02:06 163 01:50:21 178 05:13:17

179 GIERASIMCZYK Stanisław (359) Czaja Training System Morąg 1959 M60 - 1 13:17:56 289 05:17:28

180 MAŚKIEWICZ Michał (98) Orkamasters Iława 1985 M30 - 28 00:35:16 162 00:02:18 58 02:45:44 191 00:02:23 201 01:51:53 188 05:17:34

184 KACZMARCZYK Bartłomiej (104) Ett Elbląg Triathlon Team 1985 M30 - 31 00:35:12 161 00:02:48 142 02:49:51 214 00:02:20 198 01:47:57 158 05:18:08

189 ZALEWSKI Jarosław (87) Open Balance Elbląg 1986 M30 - 32 00:33:47 136 00:02:38 115 02:47:30 196 00:01:30 44 01:53:36 197 05:19:01

190 CHOJNOWSKI Andrzej (327) Iława 1969 M50 - 6 00:37:47 207 00:02:53 156 02:42:02 163 00:01:47 112 01:54:46 203 05:19:15

203 JAKUBOWSKI Paweł (48) Orkamasters Iława 1990 M25 - 11 00:29:39 41 00:02:10 38 02:41:32 157 00:01:14 11 02:11:20 265 05:25:55

205 MACHNIO Marek (280) Orka Masters Iława 1974 M45 - 29 00:37:03 194 00:03:05 186 02:44:01 176 00:02:34 216 01:59:51 231 05:26:34

208 KALISZ Arkadiusz (228) Lidzbark 1977 M40 - 69 00:38:54 226 00:02:57 162 02:37:53 129 00:02:37 219 02:05:05 253 05:27:26

226 KUCIŃSKI Ireneusz (224) Kramteam Pasęk 1977 M40 - 73 00:36:11 176 00:02:42 127 02:49:48 212 00:03:04 258 02:02:44 247 05:34:29

227 SKOCKI Bartłomiej (187) Orkamasters Iława 1979 M40 - 74 00:37:22 201 00:04:23 272 02:54:48 244 00:03:09 262 01:55:03 205 05:34:45

230 WASILEWSKI Mirosław (283) Orkamastersiława 1974 M45 - 33 00:42:44 274 00:03:53 255 02:50:15 217 00:02:31 213 01:57:58 220 05:37:21

233 JABŁONOWSKI Wojciech (286) Team Tka -elbląg 1974 M45 - 34 00:38:17 216 00:03:05 187 02:56:00 251 00:01:49 119 01:58:43 225 05:37:54

238 ZDOBYLAK Krzysztof (182) Orkamasters Iława 1979 M40 - 75 00:34:58 156 00:03:19 214 03:01:57 267 00:02:52 243 01:56:22 215 05:39:28

247 ROMANOW Marcin (232) 1977 M40 - 79 00:38:53 225 00:03:11 202 02:52:34 233 00:02:52 244 02:06:39 257 05:44:09

250 JUREWICZ Wojciech (341) Ketrzyn 1967 M50 - 14 00:39:05 231 00:03:46 248 02:48:59 210 00:02:40 226 02:10:41 264 05:45:11

251 ŚCIANA Wojciech (103) Olsztyn 1985 M30 - 41 00:38:34 220 00:02:53 155 02:57:07 252 00:02:48 238 02:04:00 250 05:45:22

256 POŁEĆ Robert (250) #8ranobasen Emp Iława 1976 M40 - 80 00:33:42 135 00:03:25 229 03:01:19 264 00:02:46 234 02:07:33 259 05:48:45

258 KLIMAS Marek (354) Bsb Barczewo Biega 1960 M55 - 6 00:43:33 278 00:03:43 245 02:52:21 232 00:03:46 284 02:06:29 256 05:49:52

260 WIECH Roman (325) 1970 M45 - 36 00:32:12 96 00:03:22 222 02:51:15 220 00:02:19 197 02:21:56 277 05:51:04

276 MENDELEWSKI Kamil (41) Szczytno 1992 M25 - 14 00:35:17 163 00:04:32 277 03:11:36 278 00:01:54 131 02:13:22 268 06:06:41

282 WIECH Ewa (30) Klebark Wielki 1970 K45 - 1 00:50:14 297 00:03:42 242 03:19:43 289 00:02:17 189 02:08:24 262 06:24:20

288 ŁATOSZYŃSKI Paweł (368) Łatoszyński Team Susz 1983 M35 - 60 00:49:58 296 00:02:58 170 03:14:29 283 00:02:31 215 02:28:32 286 06:38:28

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn