Finał Wojewódzkiej Licealiady Morąg 2017 – Dublet braniewianek, gospodarze triumfowali po karnych

Fot. nadesłane

We wtorek (19 grudnia) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu odbył się Finał Wojewódzki W-M SZS w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju wzięło udział pięć drużyn dziewcząt i sześć drużyn chłopców. Tytuły zdobyli: uczennice LO w Braniewie i uczniowie ZSL Morąg.

Dziewczęta

ZSL Morąg – ZSZ Braniewo 0:1

ZSE-H Olsztyn – LO Braniewo 1:2

ZSL Morąg – ZSE Olsztyn 3:0

LO Braniewo – ZSZ Braniewo 0:0

ZSE-H Olsztyn – ZSE Olsztyn 0:1

LO Braniewo – ZSL Morąg 0:0

ZSE-H Olsztyn – ZSZ Braniewo 0:0

ZSE Olsztyn – LO Braniewo 0:2

ZSL Morąg – ZSE-H Olsztyn 1:0

ZSZ Braniewo – ZSE Olsztyn 2:0

Klasyfikacja końcowa

1 Liceum Ogólnokształcące w Braniewie 6 pkt.

2 Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie 6 pkt.

3 Zespół Szkół Licealnych w Morągu 5 pkt.

4 Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie 2 pkt.

5 Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych w Olsztynie 1 pkt.

LO Braniewo: Małgorzata Kowalczyk, Karolina Letkiewicz, Urszula Polonis, Daria Rudzik, Aleksandra Smogór, Wiktoria Szymonowicz, Dominika Ryś, Natalia Hrybek, Michalina Szast, Alicja Adamos.

un1

Chłopcy

Grupa A

ZSZ Braniewo – ZSL Morąg 0:2

ZSE-H Olsztyn – ZSL Morąg 0:2

ZSZ Braniewo – ZSE-H Olsztyn 2:0

Kolejność

1 ZSL Morąg

2 ZSZ Braniewo

3 ZSE-H Olsztyn

Grupa B

LO 12 Olsztyn – ZSEiT Pasłęk 0:3

LO Braniewo – ZSEiT Pasłęk 1:0

LO 12 Olsztyn – LO Braniewo 0:2

Kolejność

1 LO Braniewo

2 ZSEiT Pasłęk

3 LO 12 Olsztyn

un4

Półfinały

ZSL Morąg – ZSEiT Pasłęk 1:1 (karne 2:0)

LO Braniewo – ZSZ Braniewo 2:0

Mecz o V miejsce

ZSE-H Olsztyn – LO 12 Olsztyn 0:2

Mecz o III miejsce

ZSEiT Pasłęk – ZSZ Braniewo 0:0 (karne 1:2)

Finał

ZSL Morąg – LO Braniewo 0:0 (karne 1:0)

Klasyfikacja końcowa

1 Zespół Szkół Licealnych w Morągu

2 Liceum Ogólnokształcące w Braniewie

3 Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie

4 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku

5 XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

6 Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych w Olsztynie

un3

ZSL Morąg: Adrian Wiżyń, Konrad Kania, Radosław Kania, Dawid Gajcy, Dawid Gawroński, Cezary Kasprzyk, Adrian Kozakiewicz, Michał Mozol, Szymon Szczurowski, Kamil Węglewski, Rafał Zawojek, Rafał Szymański, opiekun Ryszard Turczyński.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn