MP Juniorów młodszych – Paged Nolet (dz.) i UKS Jedynka (chł.) już w półfinale, w weekend gramy w Orzyszu

Fot. LUKS Nolet Żabi Róg facebook

W rozgrywkach Mistrzostw Polski w kat. junior młodszy dziewczęta UKS Paged Nolet Żabi Róg i chłopcy UKS Jedynka Orzysz osiągnęli już półfinał. Zespół z Żabiego Rogu zajął 2 miejsce w ćwierćfinale w Morągu (dwa zwycięstwa, dwa remisy, jedna porażka), orzyszanie znaleźli się na czwartej – ostatniej premiowanej pozycji (jedno zwycięstwo – trzy porażki) w imprezie w Gdyni.

Juniorki młodsze UKS Jedynka rozegrają turniej ćwierćfinałowy w ten weekend (3/4 lutego) we własnej hali w Orzyszu.

Juniorki młodsze

Eliminacje

Grupa B

I turniej (Orzysz 15 października)

Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Jedynka Orzysz 2 : 4(1-2 , 1-1, 0-1)

UKS 85 Mokotów Warszawa - UKS Gródek 7 : 2(0-0 , 5-2, 2-0)

Dzikie Gęsi Zielonka - UKS 85 Mokotów Warszawa 4 : 3(2-0 , 1-1, 1-2)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Gródek 3 : 8(0-3 , 2-2, 0-3)

UKS Gródek - Dzikie Gęsi Zielonka 3 : 3(2-1 , 0-0, 1-2)

UKS Jedynka Orzysz - UKS 85 Mokotów Warszawa 0 : 5(0-2 , 0-3, 0-0)

II turniej (Zielonka 16 grudnia)

UKS 85 Mokotów Warszawa - UKS Gródek 7 : 0(4-0 , 0-0, 3-0)

Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Jedynka Orzysz 6 : 1(1-1 , 2-0, 3-0)

UKS 85 Mokotów Warszawa - Dzikie Gęsi Zielonka 2 : 3(2-1 , 0-2, 0-0)

UKS Gródek - UKS Jedynka Orzysz 3 : 4(1-2 , 1-1, 1-1)

UKS 85 Mokotów Warszawa - UKS Jedynka Orzysz 7 : 1(2-0 , 4-1, 1-0)

UKS Gródek - Dzikie Gęsi Zielonka 3 : 6(2-4 , 1-2, 0-0)

Tabela

1 Dzikie Gęsi Zielonka 6 24 - 16 13

2 UKS 85 Mokotów Warszawa 6 31 - 10 12

3 UKS Jedynka Orzysz 6 13 - 31 6

4 UKS Gródek 6 19 - 30 4

Grupa A

I turniej Gdańsk(15 października)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 2 : 1(2-0 , 0-0, 0 -1)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 : 2(1-0 , 0-2, 2-0)

LUKS Paged Nolet Żabi Róg - MLUKS Jedynka Trzebiatów 2 : 6(1-0 , 0-2, 1-4)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - LUKS Paged Nolet Żabi Róg 1 : 2(0-0 , 1-2, 0-0)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 : 2(1-0 , 3-1, 0-1)

LUKS Paged Nolet Żabi Róg - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0 : 2(0-2 , 0-0, 0-0)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 : 4(1-0 , 1-1, 2-3)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - LUKS Paged Nolet Żabi Róg 2 : 0(0-0 , 1-0, 1-0)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MLUKS Jedynka Trzebiatów 0 : 3(0-0 , 0-1, 0-2)

II turniej Zielonka (16 grudnia)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 : 1(1-0 , 1-0, 2-1)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 : 3(1-2 , 1-1, 2-0)

LUKS Paged Nolet Żabi Róg - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 2 : 2(1-0 , 0-1, 1-1)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 3 : 3(1-1 , 1-1, 1-1)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 : 5(3-1 , 0-0, 1-4)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - LUKS Paged Nolet Żabi Róg 3 : 6(2-3 , 1-1, 0-2)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 : 4(3-2 , 0-1, 0-1)

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 : 3(1-3 , 1-0, 2-0)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - LUKS Paged Nolet Żabi Róg 3 : 2(0-0 , 1-1, 2-1)

MLUKS Jedynka Trzebiatów - LUKS Paged Nolet Żabi Róg 7 : 3(3-1 , 0-0, 3-1)

Tabela

1 MLUKS Jedynka Trzebiatów 8 34 - 19 17

2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 23 - 25 15

3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 8 20 - 22 13

4 LUKS Paged Nolet Żabi Róg 8 17 - 26 7

5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 8 22 - 24 5

27067160 1763824477016964 8451751491712198941 n

Ćwierćfinały (Morąg 27/28 stycznia)

Grupa Z:

UKS Paged Nolet Żabi Róg - TKKF Jadberg Pionier Tychy 4:2 (Ola Sienkiewicz-2, Nikola Raszczyk, Marta Majewska)

UKS Paged Nolet Żabi Róg –UKS Radzevia Radzewo 5:1 (Oliwia Juzak-2, Ola Sienkiewicz, Marta Majewska, Zuzanna Chamot)

UKS Paged Nolet Żabi Róg - MMKS Podhale Nowy Targ 2:3 (Ola Sienkiewicz, Marzena Mozol)

UKS Paged Nolet Żabi Róg - UKS Gródek 2:2 (Marta Majewska, Marzena Mozol)

UKS Paged Nolet Żabi Róg - ULKS Józefina 1:1 (Marta Majewska)

Kolejność

1 MMKS Podhale Nowy Targ 2:3

2 UKS Paged Nolet Żabi Róg

3 UKS Gródek

4 TKKF Jadberg Pionier Tychy

...............................

5 ULKS Józefina

6 UKS Radzevia Radzewo

Grupa Y (Orzysz 3/4 lutego)

PUKS Trzebinia, UKS 85 Mokotów Warszawa, UKS Wiatr Ludźmierz, Interpllastic Olimpia Osowa Gdańsk II, UKS Jedynka Orzysz

26993294 1763828177016594 392047305472527498 n

Juniorzy młodsi

Eliminacje

I turniej (Gdynia 28 października)

UKS Feniks Kramarzyny - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 7 : 5

UKS UNI-HOK Grzmiąca - UKS Jedynka Orzysz 9 : 2

UKS Feniks Kramarzyny - UKS UNI-HOK Grzmiąca 11 : 3

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Jedynka Orzysz 10 : 2

UKS Jedynka Orzysz - UKS Feniks Kramarzyny 0 : 11

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS UNI-HOK Grzmiąca 14 : 2

II turniej (Orzysz 25 listopada)

UKS Feniks Kramarzyny - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 : 4(1-1 , 3-1, 1-2)

UKS UNI-HOK Grzmiąca - UKS Jedynka Orzysz 4 : 6(1-2 , 2-2, 1-2)

UKS Feniks Kramarzyny - UKS UNI-HOK Grzmiąca 10 : 6(1-3 , 4-0, 5-3)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Jedynka Orzysz 2 : 3(0-0 , 1-1, 2-3)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Feniks Kramarzyny 2 : 4(1-2 , 0-2, 1-0)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS UNI-HOK Grzmiąca 4 : 1(0-1 , 2-0, 2-0)

Tabela

1 UKS Feniks Kramarzyny 6 48 - 20 18

2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 39 - 20 9

3 UKS Jedynka Orzysz 6 15 - 40 6

4 UKS UNI-HOK Grzmiąca 6 25 - 47 3

Ćwierćfinał

W rozegranym w Gdyni turnieju ćwierćfinałowym zespół z Orzysza zajął 4 miejsce wygrywając mecz z Orłami Suwałki 9:2 (pozostałe 3 spotkania przegrał) i awansował do półfinału MP

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn