×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but goplo78 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Długodystansowe MP Kruszwica 2014 – Złota czwórka z MOS Ełk

W Kruszwicy odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Polski w wioślarstwie. Uczestnicy mieli do pokonania 7,5 km. Z z medalami wrócili juniorzy Warmii i Mazur. Złoto zdobyła czwórka podwójna MOS Ełk (Daniel Dwojakowski, Patryk Butyński, Mateusz Nawrocki, Patryk Przekopski), srebro ich koleżanka klubowa Weronika Lipińska – jedynka wagi lekkiej, a brąz Maciej Jeżyński (Wir Iława) – jedynka wagi lekkiej.

Wyniki

Jedynka juniorek

1 SWIETEK Magdalena 96 KW 1904 Poznan 00:34:23,18

2 SMYRAK Karolina 96 AZS AWF Krakow 00:34:59,04

3 ZMELTY Wioletta 97 AZS AWF Gorzów Wlkp. 00:35:12,90

................................

6 DRESZLER Katarzyna 97 WIR Iława 00:36:21,65

8 KORZUN Marta 97 MOS Ełk / SMS Poznan 00:36:31,06

12 ZIELEPUHA Agata 98 MOS Ełk 00:39:03,15

Jedynka juniorek wagi lekkiej

1 GORONSKA Inez 96 Tryton Poznan 00:37:09,91

2 LIPINSKA Weronika 96 MOS Ełk 00:38:34,84

3 OLEJNICZAK Oliwia 96 BTW Bydgoszcz 00:40:06,86

Jedynka juniorów

1 SWIETEK Mateusz KW 1904 Poznan 00:31:09,50

2 PIENIAK Dawid KSWiR Pegaz Wrocław 00:31:16,50

3 JANASIK Jan 96 KW 1904 Poznan 00:31:38,42

....................................

10 FIEBRICH Sebastian 97 MOS Ełk 00:33:52,11

11 KOSINSKI Michał 96 WIR Iława 00:34:01,20

Jedynka juniorów wagi lekkiej

1 WACHOWICZ Dawid 96 LOTTO Bydgostia 00:32:22,70

2 POREBSKI Patryk 97 AZS AWF Gorzów Wlkp. 00:33:27,33

3 JEZYNSKI Maciej 98 WIR Iława 00:33:28,39

Czwórka podwójna juniorów

1 MOS Ełk (DWOJAKOWSKI Daniel 96 , BUTYNSKI Patryk 96 NAWROCKI Mateusz 96, PRZEKOPSKI Patryk 96) 00:27:28,50

2 WTW Włocławek 00:28:41,78

3 1904 Poznan 00:30:02,53

Jedynka mężczyzn wagi lekkiej

1 STANCZUK Mariusz AZS AWF Warszawa 00:30:22,67

2 SIEMION Łukasz 85 LOTTO Bydgostia 00:30:49,19

3 KOWALSKI Rafał 91 Gopło Kruszwica 00:31:32,36

.....................................

9 DUDKO Adrian 95 MOS Ełk 00:36:44,50

Czwórka podwójna masters

1 KW04 Poznan 00:28:40,33

2 MASTERS 00:28:58,03

3 GTW Gedania 00:30:01,94

....................................

4 Olsztyn (ŚMIESZNY Andrzej 44 , GREGOROWICZ Włodzimierz 38, GROCKI Ernest 40, GENATOWSKI Jan 46) 00:34:03,50

{AdmirorGallery}goplo78{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn