Otwarte Mistrzostwa Województwa na ergometrze Ełk 2019 – MOS powalczył z Litwinami

Fot. UKS MOS Ełk

W sobotę (16 marca) na hali I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego na ergometrze wioślarskim. Rywalizowało ponad 130 zawodniczek i zawodników z Polski i Litwy. Oprócz gospodarzy Warmię i Mazury reprezentowali wioślarze Wiru Iława.

Drużyna UKS MOS EŁK w klasyfikacji drużynowej zajęła drugie miejsce.(3 złote,1 srebrny 6 brązowych) . Iławianie zdobyli jeden srebrny krążek. Na najwyższym stopniu podium stanęli ełczanie: Maria Żukowska, Dawid Seroka i Adrianna Krystochowicz.

Wyniki

4 razy 500 metrów

1 Bangputys 07:05,40

2 WRC Warszawa 07:33,10

3 RC Favoritas 07:36,40

4 UKS MOS Ełk 07:57,50

5 WIR Iława 08:00,50

6 RC Favoritas 08:11,80

7 UKS MOS Ełk 10:01,70

4 razy 500 metrów chłopców

1 Bangputys 06:43,10

2 Birstonas 06:49,40

3 RC Favoritas 07:01,90

4 UKS MOS Ełk 07:03,20

5 UKS MOS Ełk 08:31,90

500 metrów dziewcząt

1 Weronika Górzyńska WRC Warszawa 01:45.2

2 Auguste Sablinskaite RC Favoritas 01:45.8

3 Bangputys-Ema Zelvyte 01:46.2

........................

8 Aleksandra Sagan WIR IŁAWA 01:50.5

9 Zuzanna Gaudyn WIR IŁAWA 01:53.5

12 Maria DowolniaUKS MOS EŁK 01:56.1

17 Daria Nieduzak UKS MOS EŁK 02:00.3

18 Maja Polak UKS MOS EŁK 02:00.4

19 Maja Fadrowska UKS MOS EŁK 02:00.7

21 Bogumiła Ryś WIR IŁAWA 02:02.8

23 Wołyniec Julia UKS MOS EŁK 02:08.8

24 Szostak Julia UKS MOS EŁK 02:10.7

25 Oliwia KotrasińskaUKS MOS EŁK 02:12.2

26 Anna KrezymonWIR IŁAWA 02:13.7

28 Karolina Kolakowska WIR Ilawa 02:21.6

29 Amelia ZłotochaUKS MOS EŁK 02:30.0

30 Mróz Nikola UKS MOS EŁK   02:36.6

500 metrrów chłopców

1 Ignas Daunoravicius Bangputys 01:33.3

2 Deividas Matutis Bangputys 01:34.2

3 Matas Cernevicius Birstonas 01:34.8

......................

5 Przemysław Pietrewicz UKS MOS EŁK 01:39.8

7 Jakub Koptas UKS MOS EŁK 01:40.7

11 Marcin Akacki UKS MOS EŁK 01:42.0

14 Michal Bakirzynski WIR Ilawa 01:46.5

16 Maciej Redlin UKS MOS EŁK 01:48.2

22 Holub Igor UKS MOS ELK 02:00.3

23 Jakub Nagolski UKS MOS EŁK 02:00.7

25 Kacper Bobrowski UKS MOS ELK 02:02.7

26 Mateusz Olejniczko UKS MOS ELK 02:07.8

27 Przemysław Gredel UKS MOS EŁK   02:09.1

28 Oskar Sowul UKS MOS ELK 02:10.8

29 Patryk ChomaUKS MOS ELK 02:13.0

2 km juniorek młodszych

1 Maria Żukowska UKS MOS EŁK 07:35.8

2 Guste Vaskeviciute RC Favoritas 07:38.3

3 Kalina Perczak UKS MOS EŁK 07:51.1

.................

5 Paulina Jozefowicz WIR Ilawa 08:04.7

6 Aleksandra Kosiorek UKS MOS ELK 08:16.0

7 Izabela Pajewska UKS MOS ELK 08:16.4

8 Amelia GluchowskaUKS MOS ELK 08:40.8

9 Wiktoria GredelUKS MOS ELK 08:41.2

12 Julia Palikowska WIR Iława 08:52.2

13 Emilia Nowińska WIR Iława 09:53.4

2 km juniorów młodszych

1 Dawid Seroka UKS MOS ELK 06:36.0

2 Simonas Loda RC Favoritas 06:40.8

3 Dawid Chroscielewski UKS MOS ELK 06:42.0

........................

6 UKS MOS ELK Przemyslaw Przekopski 06:47.4

10 Kacper Sagan WIR Ilawa 06:57.6

11 Rafał Redlin UKS MOS EŁK 06:58.1

13 Aleksander Przybyszewski WIR Iława 07:05.5

15 Wiktor Jozefowicz WIR Ilawa 07:13.3

16 Jakub Rys WIR Ilawa 07:17.3

18 Pawel Bakirzynski WIR Ilawa 07:21.5

20 Mateusz Jeżynski WIR Ilawa 07:28.3

25 Szymon Zyskowski UKS MOS ELK 08:26.3

2 km juniorów

1 Justas Kuskevisius RC Favoritas 06:20.6

2 Jakubas Capskas Bangputys 06:26.6

3 Bartosz Paulako UKS MOS EŁK 06:33.9

..................

7 Mikolaj Wilczynski WIR Ilawa 06:46.6

8 Nikodem FialkowskiWIR Ilawa 06:47.8

10 Maksymilan Grabinski WIR Ilawa 06:56.6

2 km kobiet (waga lekka)

1 Krystochowicz Adrianna UKS MOS EŁK 08:04,70

2 Egle Mazvilaite Bangputys 08:12,20

3 Głuchowska Amelia UKS MOS EŁK 08:40,80

2 km mężczyzn (waga lekka)

1 Lukas Starkevicius Bangputys 06:35,90

2 Bartosz Pietrewicz WIR IŁAWA 06:40,50

3 Jacek Bagiński UKS MOS EŁK 06:59,70

..........................

5 Michał Synowiec UKS MOS EŁK 07:14,90

2 km seniorów

1 Paulius Cernevicius Birsztonas 06:23,90

2 Adam Sinocha UKS MOS EŁK 06:24,40

3 Szymon Piekarski UKS MOS EŁK 06:31,70

4 Dawid Różankiewicz WIR IŁAWA 06:37,10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn