Liga Międzyszkolna Warmii i Mazur (III) Rybno 2017 – Każdy miał swoje pięć minut

Fot. ilustracja

Trzeci w tym sezonie turniej Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w zapasach odbył się w sobotę (18 marca) w Rybnie. Niedawno powstała w tej miejscowości sekcja (jako satelita Sokoła Lubawa) trafiła na wyjątkowo podatny grunt i po krótkim okresie działalności stała się mocnym ośrodkiem w regionie. Sobotnia rywalizacja w stylu wolnym okazała się bardzo udana, a zwycięstwami podzielili się reprezentanci kilku klubów.

Najmłodsi zawodnicy walczyli w grupie minizapasów, startowali też młodzicy (dziewczęta i chłopcy). Na razie podajemy klasyfikacje indywidualną.

Wyniki

Mini zapasy

Waga 24 kg

1 Oliwier Krajzewicz MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

2 Zuzanna Baraniuk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 32 kg

1 Paweł Jeliński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

2 Bartosz Sobolewski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Hubert Parzych LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Waga 35 kg

1 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Hubert Jabłoński UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2008

3 Denis Shepetun UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

3 Emil Wojsiat LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 38 kg

1 Łukasz Mejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Patryk Bober LUKS ISKRA (Drogosze) 2006

3 Tymon Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 39 kg

1 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 40 kg

1 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

2 Krzysztof Adamkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Michał Szukis LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 51 kg

1 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Młodziczki

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 40 kg

1 Agata Cieszniewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 44 kg

1 Marta Machowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

2 Amelia Chyrzyńska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Weronika Rucińska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 48 kg

1 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Anna Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 52 kg

1 Aleksandra Dłuska LUKS ISKRA (Drogosze) 2003

Waga 57 kg

1 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 62 kg

1 Ewelina Ziółkowska UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2005

Waga 67 kg

1 Patrycja Szymańska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2004

Młodzicy

Waga 32 kg

1 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 38 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2005

2 Teodor Sadowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

3 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Jakub Łupaczewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

5 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2005

5 Kacper Wróblewski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2005

7 Jakub Chomej LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

8-9 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

8-9 Alan Krajzewicz MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

Waga 42 kg

1 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Wiktor Żukowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

3 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

5 Kacper Bartwicki GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 47 kg

1 Hubert Januszewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

2 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

3 Jerzy Wachniewski-Zapała ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2003

3 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

5 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

5 Cyprian Kowalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

7 Dawid Empel MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

8 Jakub Załoga KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2005

9 Kacper Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

Waga 53 kg

1 Filip Łużyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

2 Łukasz Stawiarski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

3 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

Waga 59 kg

1 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

2 Jakub Kłosowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2002

3 Kamil Nowak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 66 kg

1 Piotr Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

2 Jordan Osmański UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2003

3 Igor Fesnak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Kamil Tużyk ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2003

5 Konrad Grzymowicz UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2003

Waga 73 kg

1 Konrad Łazarczyk GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2004

2 Łukasz Emilianowicz KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Bartłomiej Bosak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

Waga 100 kg

1 Patryk Szulwic GSZS RYBNO (Rybno) 2003

Klasyfikacja drużynowa (młodzik)

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 115

2 GSZS RYBNO (Rybno) 89

3 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 72

4 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 45

5 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie)  27

6 ZKS OLIMPIA (Elbląg)  20

7 GLKS ORZEŁ (Karolewo)  17

8 LUKS ISKRA (Drogosze)  13

9 LUKS ORLIK Nawiady (Piecki)  7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn