XXXI Memoriał T. Jaworskiego i W. Tańczyna Elbląg 2017 – Z rywalami z Pomorza zawsze warto powalczyć

Fot. olimpia elbląg zapasy

W Elblągu zakończył się w niedzielę (22 października) XXXI Memoriał T. Jaworskiego i W. Tańczyna w zapasach w stylu klasycznym Rywalizowali młodzicy 12 klubów z województwa: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył LUKS Warmia Lidzbark Warmiński, gospodarze ZKS Olimpia Elbląg zajęli piąte miejsce. W sumie ekipa Warmii i Mazur zdobyła 29 medali, w tym trzy złote.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Łukasz Hejda (Sokół Lubawa), Hubert Jabłoński (Sokół Nowe Miasto Lubawskie) i Dawid Potasznik (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński). Z dziewcząt srebro wywalczyła Wiktoria Trawińska (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński).

Złote medale

1 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

1 Hubert Jabłoński UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2008

1 Dawid Potasznik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Srebrne medale

2 Piotr Siemiona ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Kacper Parszuta LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Ksawery Jagielski UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

2 Gabriel Kowalski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

2 Piotr Boksa LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

2 Jan Szyszko ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2008

2 Ksawier Skol LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2008

2 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

2 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Michał Szukis LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Brązowe medale

3 Kacper Dowejko LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Hubert Parzych LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Denis Shepetun UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

3 Jakub Sosnowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

3 Jakub Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2010

3 Adrian Kowalski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2008

3 Hubert Borawski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2010

3 Aleksander Braczkowski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2010

3 Julia Potasznik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

3 Hanna Wachniewski-Zapała ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

3 Wiktor Kowalczyk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Piąte miejsca

5 Bartosz Sobolewski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

5 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

5 Konrad Pączkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

5 Patryk Heyda ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2008

5 Oleg Stefanowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

5 Ania Wojczulanio LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

Klasyfikacja drużynowa

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 85

2 ZKS GRANICA (Gdańsk) 72

3 FUNDACJA MORENA (Żukowo) 60

4 GKS CARTUSIA (Kartuzy) 59

5 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 47

6 LKS ŻUŁAWY (Nowy Dwór Gdański) 32

7 ACHILLES (Kolbudy) 29

8 MTS (Kwidzyn) 27

9 KS BLOCZEK TEAM (Pelplin) 25

10 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 18

11-12 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 16

11-12 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn