Międzywojewódzkie zawody „wolniaków” w Drogoszach – Ten kierunek zdaje egzamin

Fot. UKS Olimp Kętrzyn facebook

W Drogoszach odbyły się w sobotę (25 listopada) Międzywojewódzkie Zawody w Zapasach w stylu wolnym i Mini Zapasach. Startowali przede wszystkim reprezentanci okręgu warmińsko-mazurskiego w kat. juniorów. Pokazali się tez najmłodsi adepci tej dyscypliny. W klasyfikacji klubowej zwyciężył LUKS Warmia Lidzbark Warmiński przed UKS Olimp Gimn. Kętrzyn i KS Budowlani Olsztyn.

Impreza bardzo udana, przede wszystkim cieszy duża frekwencja i duży udział juniorów, a to w naszych warmińsko-mazurskich warunkach praktycznie najstarsza grupa wiekowa. Zapasy nadal są dyscyplina bardzo popularną wśród młodzieży szkolnej, rozwijają się w województwie w kilku ośrodkach, które starają się tworzyć niewielkie sekcje satelitarne i ta koncepcja zdaje egzamin. Turniej w Drogoszach był tego potwierdzeniem.

Wyniki

Juniorzy

Waga 55 kg

1 Szymon Kaczorek LUKS OŁÓW (Ryn) 2002

2 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Patryk Cichocki UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2001

3 Patryk Kotwiński LUKS ISKRA (Drogosze) 2000

Waga 60 kg

1 Paweł Mucha GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

2 Jakub Furlepa UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

3 Jakub Kłosowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2002

3 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

................................

5 Bartosz Kwiatkowski LUKS OŁÓW (Ryn) 2003

5 Bartosz Głowienka GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2002

7 Przemysław Opolski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2001

Waga 66 kg

1 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2001

2 Kamil Straus KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2001

23844860 2585437301683764 5002034025044232475 n

Waga 74 kg

1 Michał Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 1998

2 Kasjan Czubaszek GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

3 Radosław Gajewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2001

3 Patryk Zwada UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1998

.............................................

5 Dawid Lipski GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

5 Daniel Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

7-8 Bartosz Bosak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

7-8 Paweł Poreda UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

Waga 84 kg

1 Karol Majorowski GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

2 Adam Gnatkowski GLKS ORZEŁ (Karolewo) 1998

3 Kamil Zadrożony LUKS ISKRA (Drogosze) 2001

Waga 96 kg

1 Mateusz Woźniak UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

2 Sebastian Kowalewski UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1999

3 Łukasz Perżyło GLKS ORZEŁ (Karolewo) 1998

Waga 120 kg

1 Maciej Sienkiewicz GLKS ORZEŁ (Karolewo) 1997

23794845 2585436788350482 2322861804956073782 n

Młodzicy i Mini zapasy

Waga 24 kg

1 Ksawery Iłowiecki KS AZS-AWF (Warszawa) 2010

2 Maciej Chotyniec GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2008

3 Julian Szewczak LUKS OŁÓW (Ryn) 2010

3 Tomasz Tukajło LUKS ISKRA (Drogosze) 2010

5 Amelia Kryspin LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2009

Waga 27 kg

1 Miłosz Charubin GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2008

2 Marceli Iłowiecki KS AZS-AWF (Warszawa) 2009

3 Marcel Aftanos KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2009

3 Bernard Kaszyński LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2008

Waga 30 kg

1 Kacper Dowejko LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

2 Kacper Golonko KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

3 Jarosław Hładaniuk KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

3 Kacper Kuś LUKS ISKRA (Drogosze) 2008

Waga 34 kg

1 Hubert Jabłoński UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2008

2 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

3 Wojciech Kamiński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

3 Piotr Boksa LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

23795460 2585440311683463 2157354416337882122 n

Waga 34 B

1 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

2 Wiktoria Kryspin LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2006

Waga 35 kg

1 Samanta Domurat LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

Waga 35 B kg

1 Wiktor Orłowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2007

2 Daniel Tęcza UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Zbigniew Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

3 Wiktor Kowalczyk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Waga 36 kg

1 Bartek Siwek UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2008

2 Błażej Szymański UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2008

3 Konrad Brzozowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Waga 37 kg

1 Denis Shepetun UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

2 Michał Domian LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

3 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Kamil Świtalski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

5 Czarek Chodakowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

Waga 39 kg

1 Łukasz Łuksik UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

2 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Kacper Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

Waga 42 kg

1 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

2 Albert Kaszyński LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

3 Karol Lender UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Krzysztof Adamkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 44 kg

1 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Jakub Sosnowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Michał Szukis LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 45 kg

1 Nikola Krupińska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

2 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 46 kg

1 Maja Jankowska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2008

2 Monika Romanowska LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

3 Oksana Drozd LUKS ISKRA (Drogosze) 2008

23795863 2585437238350437 936692889939481728 n

Waga 52 kg

1 Ksawier Skol LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2008

2 Mikołaj Perliński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

3 Ireneusz Szałkowski LUKS ISKRA (Drogosze) 2009

3 Adam Zadrożny LUKS ISKRA (Drogosze) 2008

Waga 56 kg

1 Konrad Ponczkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 60 kg

1 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

2 Wojciech Tamkun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

Waga 72 kg

1 Ksawery Jagielski UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

2 Kacper Szamrej UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2008

Waga 81 kg

1 Dawid Potasznik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Klasyfikacja klubowa

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 20 109

2 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 13 77

3 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 12 64

4 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 10 57

5 LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 8 45

6-7 LUKS ISKRA (Drogosze) 7 35

6-7 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 6 35

8 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 4 26

9 LUKS OŁÓW (Ryn) 5 25

10 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 3 20

11 KS AZS-AWF (Warszawa) 2 13

12 GSZS RYBNO (Rybno) 1 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn