Puchar Polski Juniorów i Kadetów (wolny) Koronowo 2017 – Cztery razy brąz

Fot. KS Korona Koronowo facebook

W Koronowie odbył się w weekend (2/3 grudnia) Puchar Polski w zapasach (styl wolny) w kategorii juniorów i kadetów. Ekipa Warmii i Mazur zdobyła cztery brązowe medale. Na podium stanęli juniorzy: Jakub Furlepa (Olimp Kętrzyn) w kat. 55 kg i Seweryn Birski (Ołów Ryn) w kat. 66 kg. oraz kadeci: Kasjan Czubaszek (Orzeł Karolewo) w kat. 69 kg i Michał Baran (Iskra Drogosze) w kat. 100 kg.

Decydujące walki o brąz przegrali: junior Patryk Zwada (Olimp) – 66 kg oraz kadeci: Szymon Kaczorek (Ołów Ryn) – 50 kg i Karol Majorowski (Orzeł Karolewo) – 85 kg. Wszyscy zajęli piąte miejsca. Czwarte wywalczył Michał Wożniak (Olimp) w wadze 96 kg juniorów.

Wyniki

Juniorzy

Waga 55 kg

1 Anatol Chudycki ZKS STAL (Rzeszów) 1999

2 Adrian Wagner LKS MAZOWSZE (Teresin) 1999

3 Jakub Furlepa UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

Waga 66 kg

1 Kordian Skrzyński AKS (Białogard) 1999

2 Konrad Wójcik LKS ISKRA (Spiczyn) 2000

3 Patryk Gołuchowski LKS DĄB Brzeźnica (Rudnik) 1998

3 Seweryn Birski LUKS OŁÓW (Ryn) 1999

.............................................

5 Patryk Zwada UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1998

9 Paweł Poreda UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

Waga 96 kg

1 Tomasz Kościółek ZKS STAL (Rzeszów) 1998

2 Witold Grzelak UKS TECHNIK (Świdwin) 1999

3 Sebastian Baniak CSiR (Dąbrowa Górnicza) 1999

..........................

4 Mateusz Woźniak UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

Drużynowo

1 ZKS STAL (Rzeszów) 36

2 KS BUDOWLANI (Łódź) 24

3 LKS CERAMIK (Krotoszyn) 22

4-7 LKS DĄB Brzeźnica (Rudnik) 20

4-7 AKS (Białogard) 20

4-7 LKS MAZOWSZE (Teresin) 20

4-7 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 20

................................

16-21 LUKS OŁÓW (Ryn)

Kadeci

Waga 50 kg

1 Jakub Wojsa Stowarzyszenie CENTRUM Sport i Rekreacja (Staszów) 2001

2 Sajmon Klepacki ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 2003

3 Mateusz Glegolski UKS MASTER (Łódź) 2003

3 Patryk Florczak ZTA (Zgierz) 2003

...............................

5 Szymon Kaczorek LUKS OŁÓW (Ryn) 2002

Waga 58 kg

1 Klaudiusz Wiezner ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 2001

2 Wojciech Wysocki LKS MAZOWSZE (Teresin) 2001

3 Krystian Knap LMKS (Krasnystaw) 2001

3 Sebastian Tworek UKS MASTER (Łódź) 2002

......................

10 Paweł Mucha GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

Waga 63 kg

1 Patryk Ciurzyński LKS MAZOWSZE (Teresin) 2001

2 Klaudiusz Pluciński WKS ŚLĄSK (Milicz) 2002

3 Dominik Parniak UKS TECHNIK (Świdwin) 2001

3 Eryk Gibasiewicz LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2001

..............................

8 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2001

Waga 69 kg

1 Jakub Sieczka LKS MAZOWSZE (Teresin) 2001

2 Jakub Banaszak UKS SICIENKO (Sicienko) 2002

3 Damian Korbus ZKS (Koszalin) 2002

3 Kasjan Czubaszek GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

Waga 85 kg

1 Jakub Chojnacki WZS WKS GRUNWALD (Poznań) 2001

2 Marcel Wójcik ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 2001

3 Artur Sowa CSiR (Dąbrowa Górnicza) 2001

3 Michał Sadowski MUKZ GLADIATOR (Kraków) 2001

......................

5 Karol Majorowski GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

Waga 100 kg

1 Hubert Wiśniewski LKS MAZOWSZE (Teresin) 2002

2 Dominik Krawczyk KS BIEŻANOWIANKA (Kraków) 2002

3 Michał Baran LUKS ISKRA (Drogosze) 2002

3 Mateusz Rutkowski LKS MAZOWSZE (Teresin) 2001

Drużynowo

1 LKS MAZOWSZE (Teresin) 27

2 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 26

3 ZKS (Koszalin) 21

4 UKS MASTER (Łódź) 21

5 WKS ŚLĄSK (Milicz) 14

6 ZKS STAL (Rzeszów) 12

....................

11-12 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 6

18-23 LUKS ISKRA (Drogosze) 4

26-30 LUKS OŁÓW (Ryn) 2

31-34 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn