Otwarte Mistrzostwa LZS (klasyczny) Młodzików Lubawa 2017 – Udany przegląd talentów

Fot. sokół lubawa facebook (ilustracja)

W Lubawie odbyły się w weekend (9/10 grudnia) Otwarte Mistrzostwa LZS Młodzików w zapasach (styl klasyczny). Ponieważ prawie wszystkie sekcje funkcjonują pod egidą LZS był to faktycznie przegląd zawodników w regionie w tej kategorii wiekowej, choć nie brakowało też uczestników trochę starszych i młodszych. Liczyły się przede wszystkim względy szkoleniowe.

W klasyfikacji klubowej zwyciężyła Warmia Lidzbark Warmiński przed Sokołem Lubawa i Budowlanymi Olsztyn, a na liście znalazło się dziewięć sekcji.

Wyniki

Waga 55 kg

1 Patryk Cichocki UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2001

2 Wiktor Żukowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Dzmitry Karnitski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2001

Waga 60 kg

1 Jakub Kłosowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2002

2 Bartosz Kwiatkowski LUKS OŁÓW (Ryn) 2003

3 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

4 Damian Wojtkowski UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2002

Waga 66 kg

1 Wojciech Machulski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2000

2 Piotr Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Norbert Kościeniewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

4 Przemysław Opolski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2001

Waga 74 kg

1 Michał Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 1998

2 Seweryn Birski LUKS OŁÓW (Ryn) 1999

3 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2001

3 Kamil Straus KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2001

5 Gabriel Kościeniewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

5 Paweł Herman LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 1999

7 Radosław Gajewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2001

Waga 80 kg

1 Piotr Szczerbik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 1999

2 Grzegorz Borkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

Waga 84 kg

1 Patryk Jankowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 1997

2 Igor Kijko KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

Waga 96 kg

1 Łukasz Karpiński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 1998

2 Paweł Miechowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

3 Sebastian Kowalewski UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1999

Waga 120 kg

1 Jakub Kozłowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

2 Wojciech Szałkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2001

Kadeci

Waga 34 kg

1 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

2 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

4 Emil Wojsiat LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 36 kg

1 Paweł Jeliński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

2 Wiktor Orłowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2007

3 Dawid Brzozowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Zbigniew Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

5 Patryk Florkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 38 kg

1 Piotr Siemiona ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Denis Shepetun UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

3 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

4 Tomasz Borowicki LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 39 kg

1 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Łukasz Łukasik UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

4 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 42 kg

1 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Kacper Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

3 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

4 Marcel Licznerski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 44 kg

1 Kacper Parszuta LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Dominik Brzozowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Michał Szukis LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

4 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 56 kg

1 Konrad Ponczkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Michał Korżyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Kamil Boiwka LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 62 kg

1 Ksawery Jagielski UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

2 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

Klasyfikacja drużynowa

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 91

2 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 69

3 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 8 9 42

4 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 23

5-6 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 19

5-6 LUKS OŁÓW (Ryn) 19

7 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 14

8 GSZS RYBNO (Rybno) 9

9 LUKS MARCINKOWO 4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn