×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ryn60a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IV Rzut Wojewódzkiej Ligi Szkolnej Ryn 2015 – Lidzbark Warmiński i Drogosze

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ryn60a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IV Rzut Wojewódzkiej Ligi Szkolnej w zapasach (styl wolny) odbył się w Rynie i przyniósł zespołowe sukcesy chłopcom z Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński i dziewczętom z SP Drogosze. W klasyfikacji klubowej zwyciężyła Warmia Lidzbark Warmiński przed Orłem Karolewo i Sokołem Lubawa. Turniej uatrakcyjni z cała pewnością zapaśnicy z Kaliningradu, którzy odegrali czołowe role w swoich kategoriach

Wyniki

Chłopcy

Waga 32 kg

1 Żukowski Wiktor SP 9, Olsztyn 02

2 Ślęzak Kamil SP, Rogóż 04

3 Szmyd Maciej SP, Kruszewiec 05

3 Sadowski Teodor SP , Radostowo 05

5 Łupaczewski Jakub SP, Lubawa 04

5 Waszkiewicz Marceli SP, Drogoszach 04

7 Łepkowski Fabian SP, Sorkwity 05

Waga 35 kg

1 Timoszenkow Aleksej RUSSIA, Kaliningrad 02

2 Wangin Rafał SP 3, Lidzbark Warmiński 04

3 Dutkiewicz Paweł SP, Rogóż 02

3 Januszewski Hubert SP, Lubawa 04

5 Kalinowski Kacper SP, Piecki 04

5 Wysocki Piotr SP, Kruszewiec 02

7 Wiciński Konrad SP, Rogóż 04

Waga 38 kg

1 Bezługij Michaił RUSSIA, Kaliningrad 02

2 Czoków Tomasz OLIMP, Kętrzyn 03

3 Walczyński Jakub SP, Kiwity 03

3 Szabanow Michaił RUSSIA, Kaliningrad 03

5 Kowalik Cyprian SP , Radostowo 04

5 Sadowski Roch SP , Radostowo 03

7 Kwiatkowski Bartosz OŁÓW, Ryn 03

8 Krupiński Dawid SP, Piecki 02

9 Kaczorek Szymon SP, Ryn 02

10 Łużyński Filip SP, Lubawa 03

11 Urmanowicz Jakub SP, Kraszewo 03

12 Niemiec Szymon ORZEŁ, Karolewo 03

Waga 42 kg

1 Timoszenkow WładimirRUSSIA, Kaliningrad 01

2 Łepkowski Wiktor SP, Sorkwity 02

3 Głowienka Bartosz SP 4, Kętrzyn 02

3 Myszkowski Grzegorz SP, Lubawa 02

5 Wolski Szymon SP 4, Elbląg 03

Waga 47 kg

1 Januszewski Filip Gimnazjum , Lubawa 00

2 Rożentalski Patryk Gimnazjum , Lubawa 00

3 Biedrzycki Jakub Gim 2, Kętrzyn 01

3 Mucha Paweł OLIMP, Kętrzyn 01

5 Rogalski Adrian SP 25, Olsztyn 02

5 Świątkowski Wojciech Gimnazjum , Lubawa 00

7 Bartnikowski Szymon SP, Rogóż 02

8 Waszkiewicz Kacper Gim, Drogoszach 01

9 Szymański Marcin SP, Piecki 04

Waga 53 kg

1 Sieniuć Marek Cezary Gim, Ryn 00

2 Dłuski Jonatan Gim, Drogoszach 01

3 Kotwiński Patryk Gim, Drogoszach 00

3 Brzostek Maciej SP, Sorkwity 02

Waga 59 kg

1 Kraft Mateusz Gim 1, Lidzbark Warmiński 00

2 Filipiak Jan Gim, Kiwity 01

3 Małeć Eryk Gim, Rogóż 01

3 Bosak Barosz SP, Kiwity 02

Waga 66 kg

1 Pasiecznik Roman RUSSIA, Kaliningrad 01

2 Kościeniewicz Gabriel Gim 1, Lidzbark Warmiński 00

3 Kościeniewicz Norbert Gim 1, Lidzbark Warmiński 00

3 Majorowski Karol Gim 3, Kętrzyn 01

5 Licznerski Błażej Gimnazjum , Lubawa 00

5 Ciesielski Aleksander Gim, Drogoszach 00

7 Kijko Igor OLIMP, Kętrzyn 03

8 Giers Kamil SP, Piecki 03

Waga 73 kg

1 Borowy Stanisław Gim 1, Lidzbark Warmiński 00

2 Borkowski Grzegorz SP 1, Lidzbark Warmiński 00

3 Polak Paweł Gim, Drogoszach 00

3 Kudaszew Iwan RUSSIA, Kaliningrad 00

Waga 85 kg

1 Łuczak Kacper Gimnazjum , Lubawa 00

2 Sobieska Paweł Gim, Drogoszach 00

Waga 100 kg

1 Kozłowski Jakub Gim 1, Lidzbark Warmiński 02

2 Woźniak Mateusz Gim 2, Kętrzyn 01

3 Szałkowski Wojciech Gim 1, Lidzbark Warmiński 01

Klasyfikacja drużynowa turnieju

1 Gim 1, Lidzbark Warmiński 37

2 Gimnazjum , Lubawa 26

3 Gim, Drogoszach 26

4 SP, Lubawa 14

5 SP, Rogóż 13

6 OLIMP, Kętrzyn 12

7 SP, Sorkwity 12

8 SP , Radostowo 11

9 Gim 2, Kętrzyn 11

10 SP, Kiwity 10

11 SP, Kruszewiec 8

12 Gim Ryn 7

13 SP 9 Olsztyn 7

14 SP Piecki 6

15 Gim Kiwity 6

16 SP 1 Lidzbark Warmiński 6

17 SP 3 Lidzbark Warmiński 6

18 Gim 3 Kętrzyn 5

19 Gim, Rogóż 5

20 SP 4, Kętrzyn 5

21 SP 25, Olsztyn 3

22 SP 4, Elbląg 3

23 SP, Drogoszach 3

24 OŁÓW, Ryn 1

25 ORZEŁ, Karolewo 1

26 SP, Kraszewo 1

27 SP, Ryn 1

{AdmirorGallery}ryn60a{/AdmirorGallery}

Dziewczęta

Waga 32 kg

1 Bronowicka Wiktoria SP, Drogosze 03

2 Łaniucha Klaudia Gim, Rogóż 01

Waga 40 kg

1 Dłuska Aleksandra SP, Drogosze 03

2 Perduta Elżbieta SP, Kiwity 04

Waga 44 kg

1 Karbowiak Natalia SP 10, Olsztyn 02

Waga 48 kg

1 Goronzi Gabriela GIM, Sorkwity 00

2 Brzezińska Kornelia ORLIK, Nawiady 01

3 Majek Anita Gim, Kiwity 02

Waga 52 kg

1 Sadowska Kornelia SP, Radostowo 03

2 Kowalska Klaudia SP 10, Olsztyn 03

3 Adamowicz Zuzanna SP, Piecki 04

Waga 57 kg

1 Łukasik Julia Gim 5, Olsztyn 00

Waga 62 kg

1 Szymańska Patrycja SP, Piecki 02

Waga 67 kg

1 Kamińska Urszula Gim 3, Kętrzyn

Klasyfikacja drużynowa

1 SP Drogosze 14

2 SP 10 Olsztyn 13

3 SP Piecki 12

4 Gim 3 Kętrzyn 7

5 GIM, Sorkwity 7

6 SP, Radostowo 7

7 Gim 5 Olsztyn 7

8 ORLIK, Nawiady 6

9 SP, Kiwity 6

10 Gim Rogóż 6

11 Gim Kiwity 5

Klasyfikacja klubowa

1. Warmia Lidzbark Warmiński 94

2. Orzeł Karolewo 60

3. Sokół Lubawa 40

4. Kaliningrad 38

5. Budowlani Olsztyn 36

6. Orlik Nawiady 24

7. LUKS Rogóż 24

8. Olimp Kętrzyn 21

9. LUKS Marcinkowo 19

10. Ołów Ryn 9

{AdmirorGallery}ryn60b{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja drużynowa (po IV rzutach)

1 Gim 1, Lidzbark Warmiński 123

2 SP, Rogóż 94

3 Gim, Kiwity 70

4 Gim Drogosze 67

5 SP Lubawa 61

6 Gim Rogóż 60

7 Gim, Lubawa 59

8 SP 1 Lidzbark 56

9 SP Drogosze 50

10 SP, Radostowo 50

11 Gim 3 Kętrzyn 45

12 SP, Sorkwity 39

13 SP10, Olsztyn 36

14 SP Kiwity 31

15 SP, Kruszewiec 30

16 Gim, Sorkwity 28

17 Gim 5, Olsztyn 27

18 SP 9, Olsztyn 25

19 Gim, Ryn 22

20 SP Piecki 20

21 Gim, Nowe Miasto Lubawskie 13

22 SP 4, Elbląg 13

23 Gim 2, Kętrzyn 12

24 SP 4 Kętrzyn 11

25 Gim, Kraszewo 10

26 SP 3, Lidzbark Warmiński 10

27 SP, Ryn 9

28 Gim, Karolewo 8

29 SP 1 Kętrzyn 7

30 Gim, Wilkowo 7

31 ZS, Olsztyn 6

32 SP 25 Olsztyn 5

33 SP 2, Nowe Miasto Lubawski 4

34 Gim 3, Elbląg 3

35 SP Kraszewo 2

36 Gim 12,Olsztyn 1

37 SP, Bratain 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn