OTK Młodzików i Młodziczek Janów Lubelski 2018 – Są medale, a złote odebrali: Maciej Szmyd i Teodor Sadowski

Fot. ilustracja

W Janowie Lubelskim odbył się w weekend (21/22 kwietnia) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (styl klasyczny) i Młodziczek. Świetnie wypadli reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich, którzy zdobyli aż siedem medali. Złote wywalczyli: Maciej Szmyd (Orzeł Karolewo) w wadze 41 kg i Teodor Sadowski (Warmia Lidzbark Warmiński) w kat. 44 kg.

Warmia i Mazury opanowała w dużym stopniu kategorię do 48 kg. Wprawdzie nie było złota, ale srebro zdobył Rafał Wangin (Warmia Lidzbark Warmiński), a brąz Nikodem Zawadzki i Sebastian Kowalkowski (obaj Sokół Lubawa). Ponadto trzecie miejsca zajęli: Cyprian Kowalik (Warmia Lidzbark Warmiński) – 52 kg i Franciszek Jaczun (Budowlani Olsztyn) – 62. Jedyna nasza reprezentantka w turnieju młodziczek Aleksandra Bartczak (Warmia Lidzbark Warmiński) zajęła piątą pozycję w kat. 52 kg.

Wyniki

Młodzicy

Waga 35 kg

1 Mateusz Kułaj KS AGROS (Zamość) 2005

2 Jakub Wach JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2005

3 Kajetan Jakubowski MKZ UNIA (Racibórz) 2006

3 Maciej Bieleń UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2005

..........................

13-16 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 41 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

2 Igor Krawczyński UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2004

3 Jakub Makowski PTC (Pabianice) 2005

3 Kewin Materna KS AGROS (Zamość) 2004

Waga 44 kg

1 Teodor Sadowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Piotr Drab MLUKS ORLIK (Wierzbica) 2004

3 Bartosz Poniatowski MOSiR (Grajewo) 2004

3 Jakub Flak KS AGROS (Zamość) 2004

Waga 48 kg

1 Filip Loch ZKS (Radomsko) 2004

2 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

3 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 52 kg

1 Piotr Ludwiczak PTC (Pabianice) 2004

2 Szymon Pusz PTC (Pabianice) 2004

3 Cyprian Kowalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

3 Mateusz Dawid AKS (Piotrków Trybunalski) 2005

Waga 57 kg

1 Michał Dąbrowski MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2004

2 Marcin Szymiczek MKZ UNIA (Racibórz) 2005

3 Hugo Kieś-Wiśniewski MKZ UNIA (Racibórz) 2004

3 Filip Wielgus MLUKS ORLIK (Wierzbica) 2004

...............................

10 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 62 kg

1 Kacper Sobczyk PTC (Pabianice) 2004

2 Mikołaj Krawczyk KS BIEŻANOWIANKA (Kraków) 2005

3 Fraciszek Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

3 Artur Pik PTC (Pabianice) 2005

Klasyfikacja drużynowa

1 PTC (Pabianice) 83

2 MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 57

3 MLUKS ORLIK (Wierzbica) 56

4 RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom) 54

5 MKZ UNIA (Racibórz) 52

6 AKS (Piotrków Trybunalski) 43

.....................................................

10-11 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 27

13 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 22

19-20 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 10

26-28 KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 8

Młodziczki

Waga 54 kg

1 Karolina Domaszuk LUKS AMATOR (Juchnowiec) 2004

2 Nikola Skórska ULKS SUPLES (Wierzbica) 2005

3 Regina Watras ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2004

3 Klaudia Michalak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2004

......................................

5 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

Klasyfikacja drużynowa

1 ZTS SOKÓŁ (Lublin) /1 98

2 AKS (Piotrków Trybunalski) /2 46

3 ULKS SUPLES (Wierzbica) 43

4 ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 36

5 LKS ZNICZ (Chęciny) /1 29

6 ULKS GULIWER (Kielce) 26

....................................

25 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn