IV Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur Ryn 2018 – Ostatni raz przed wakacjami

Fot. ilustracja

W sobotę (9 czerwca) w Rynie odbył się IV ostatni w tym sezonie Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w zapasach (styl wolny). Wystartowało ponad 60 osób z 12 sekcji regionu. W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła Warmia Lidzbark Warmiński przed GSZS Rybno i Budowlanymi Olsztyn. Obsada turnieju dopisała, wystąpiło wielu zawodników, którzy mają za sobą sukcesy krajowe.

Liga szkolna jest projektem, realizowanym od lat, którzy nie tylko mobilizuje sekcje do szkolenia najmłodszych. To również pole do wyławiania talentów, które trzeba objąć szczególna opieka szkoleniową, by później zdobywać medale w najważniejszych imprezach rangi Mistrzostw Polski.

Młodzicy

Waga 34 kg

1 Hubert Parzych LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

2 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 38 kg

1 Denis Shepetun UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2006

2 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Marcel Maksymow LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

3 Zbigniew Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

5 Bartosz Sobolewski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

5 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

7 Dawid Brzozowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

8 Adam Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 41 kg

1 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

3 Kacper Kuchalski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Jakub Sosnowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

5 Kacper Góralczyk LUKS OŁÓW (Ryn) 2007

5 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 44 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

2 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2006

3 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

5 Kacper Wróblewski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2005

5 Dominik Brzozowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

7 Albert Kaszyński LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

8 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 48 kg

1 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Kacper Parszuta LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Miłosz Ziółkowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2005

Waga 52 kg

1 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2003

2 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Karol Orzołek LUKS OŁÓW (Ryn) 2005

3 Kamil Boiwka LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 57 kg

1 Jakub Walczyńśki LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

Waga 62 kg

1 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

2 Maciej Monkiewicz KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Konrad Ponczkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

5 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

5 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

7-8 Wiktor Ruszyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

7-8 Kacper Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

Waga 68 kg

1 Jordan Osmański UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2003

2 Krzysztof Mówiński KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

3 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

3 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Mrągowo) 2006

5 Krystian Śliwka KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

5 Jakub Bilkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 75 kg

1 Dominik Gniazdowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2005

2 Kamil Nowak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

Młodziczki

Waga 33 kg

1 Alicja Lenckowska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 39 kg

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

2 Wikotria Kryspin LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2006

3 Emilia Krajewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 42 kg

1 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 46 kg

1 Nikola Krupińska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

2 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Julia Jankowska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2006

Waga 50 kg

1 Wiktoria Orłowska KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2003

2 Alicja Chmiel LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2003

3 Marta Machowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

5 Wiktoria Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 54 kg

1 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Amelia Chyrzyńska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 58 kg

1 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 62 kg

1 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Monika Romanowska LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

Klasyfikacja drużynowa

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 83

2 GSZS RYBNO (Rybno) 74

3 KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 54

4 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 39

5 LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 24

6 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 14

7 LUKS OŁÓW (Ryn) 13

8 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 12

9 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 11

10 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 9

11 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 6

12 LUKS MARCINKOWO (Mrągowo) 5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn