MP Juniorów (styl wolny) Włodawa 2018 – Ewelina Kaczyńska sięgnęła po brąz

Fot. ilustracja

We Włodawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w zapasach (styl wolny). W imprezie wystartowało czworo reprezentantów Warmii i Mazur. Brązowy medal zdobyła jedynaczka w ekipie: Ewelina Kaczyńska (Warmia Lidzbark Warmiński), zajmując trzecie miejsce w kat. 76 kg. W juniorach najbliżej pudła był Mateusz Woźniak (Olimp Kętrzyn), który w najcięższej kategorii (125 kg) wywalczył piąta lokatę.

W wadze 70 kg: Seweryn Birski (Ołow Ryn) był siódmy, a Patryk Zwada (Olimp Kętrzyn) ósmy.

Juniorki

Waga 76 kg

1 Justyna Walotek ZUKS SIŁA (Mysłowice) 1999

2 Magdalena Radom KS AGROS (Zamość) 1998

3 Ewelina Kaczyńska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

3 Weronika Szukała KS SOBIESKI (Poznań) 1999

Klasyfikacja klubowa

1 ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 72

2-3 MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 38

2-3 UKS MASTER (Łódź) 38

4 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 37

5 LUKS SUPLES (Kraśnik) 36

6 KS SOBIESKI (Poznań) 31

...................

25-30 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 9

Klasyfikacja województw

1 lubelskie 265

2 śląskie 85

3 zachodniopomorskie 77

4 łódzkie 46

5 wielkopolskie 43

6 pomorskie 40

..............................................

10-11 warmińsko-mazurskie 9

Juniorzy

Waga 70 kg

1 Kamil Banaszek LKS MAZOWSZE (Teresin) 1998

2 Szymon Wojtkowski LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2000

3 Dawid Strzałka ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 1998

3 Rafał Bochyński LKS CERAMIK (Krotoszyn) 1999

.........................................

7 Seweryn Birski LUKS OŁÓW (Ryn) 1999

8 Patryk Zwada UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 1998

Waga 125 kg

1 Jakub Brylewski LKS CERAMIK (Krotoszyn) 1998

2 Maciej Kępka UKS TECHNIK (Świdwin) 1999

3 Bartosz Staniaszek LKS MAZOWSZE (Teresin) 1999

3 Karol Konig UKS SORGA (Zamość) 1998

.............................

5 Mateusz Woźniak UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2000

Klasyfikacja klubowa

1 LKS MAZOWSZE (Teresin) 61

2 WZS WKS GRUNWALD (Poznań) 49

3 LKS CERAMIK (Krotoszyn) 43

4 ZKS STAL (Rzeszów) 39

5 KS SOBIESKI (Poznań) 37

6 MLUKS ZAPASY (Włodawa) 34

...............................

18-19 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 15

35-39 LUKS OŁÓW (Ryn) 7

Klasyfikacja województw

1 lubelskie 163.5

2 wielkopolskie 146

3 zachodniopomorskie 78

4 mazowieckie 63

5 dolnośląskie 51

6 śląskie 49

....................................

10 warmińsko-mazurskie 22

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn