Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego Miastko 2018 – Sokół Lubawa błysnął, to zapowiada ciekawą jesień

W Miastku w sobotę (8 września) .odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego w zapasach w stylu klasycznym młodzików oraz Mini zapasy. W imprezie wystartowało ponad 80 zawodników z trzech województw i goście z Obwodu kaliningradzkiego. Warmię i Mazury reprezentowali klasycy Sokoła Lubawa.

Bardzo dobrze spisali się Łukasz Hejda i Nikodem Zawadzki, którzy jako jedyni w finale pokonali zawodników z Rosji i zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych. Były to zwycięstwa bardzo efektowne przed czasem znamionujące wysokie umiejętności lubawian. Rywalizacje w swojej wadze wygrał również Nikodem Lewicki. Ponadto drugie miejsce zajął Tymoteusz Zawadzki, czwarte Kacper Rogożyński a ósme Sebastian Kowalkowski.