Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (styl wolny) Nowe Iganie 2018 – Znów medalowe żniwo, brawa dla Rybna i Karolewa

Fot. ilustracja

W miejscowości Nowe Iganie odbyły się w sobotę (29 września) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w stylu wolnym i zapasach kobiet. Startowali reprezentanci województw: kujawsko-pomorskiego, Nazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Podobnie jak przed tygodniem klasycy i tym razem ekipa Warmii i Mazur może pochwalić się pięknym dorobkiem

Zdobyliśmy łącznie 21 medali: chłopcy: 5 złotych 1 srebrny i 6 brązowych, dziewczęta: 2 złote o 9 brązowych. Młodziczki sekcji GSZS Rybno wygrały ponadto klasyfikację klubową. W rywalizacji młodzików aż trzy złote krążki zdobyli zapaśnicy Orła Karolewo, którzy zespołowo uplasowali się na czwartej pozycji,

Na najwyższym stopniu podium stanęli Łukasz Łukasik (Olimp Kętrzyn) 41 kg. Maciej Szmyd (Orzeł Karolewo) – 44 kg, Nikodem Zawadzki (Sokół Lubawa) – 52 kg, Szymon Ptak (Orzeł Karolewo) – 68 kg, Konrad Łazarczyk (Orzeł Karolewo (85 kg), Klaudia Świniarska (GSZS Rybno) i Weronika Rucińska (GZSZ Rybno).

Wyniki

Młodzicy

Waga 38 kg

5 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

9 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

15-16 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 41 kg

1 Łukasz Łukasik UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

5 Kacper Rogożyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2005

Waga 44 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

5 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

7 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 48 kg

3 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

7 Miłosz Ziółkowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2005

8 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2006

12 Kacper Bartwicki GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 52 kg

1 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

11 Kamil Boiwka LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 57 kg

5 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

5 Wiktor Ruszyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 62 kg

3 Fraciszek Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

10 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

12 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 68 kg

1 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

3 Krzysztof Mówiński KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2004

8 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

9 Szymon Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 75 kg

2 Dominik Gniazdowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2005

Waga 85 kg

1 Konrad Łazarczyk GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 MLUKS ORLIK (Wierzbica) 16

2-3 RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom) 12

2-3 MOSiR (Grajewo) 12

4 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 11

5 LKS MAZOWSZE (Teresin) 8

6-10 KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 7

6-10 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 7

11-12 GSZS RYBNO (Rybno) 5

13-15 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 4

16-19 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 3

fot 1 375584

UG Rybno (ilustracja)

Młodziczki

Waga 36 kg

3 Alicja Lenckowska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 42 kg

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Emilia Krajewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 46 kg

3 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

11 Agata Cieszniewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 50 kg

1 Weronika Rucińska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Wiktoria Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

5 Paulina Uzarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 54 kg

3 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

5 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

10-11 Amelia Chyrzyńska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 58 kg

5 Anna Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 62 kg

3 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 66 kg

3 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 GSZS RYBNO (Rybno) 26

2 WLKS (Siedlce) 19

3 UAKS PODLASIE (Białystok) 11

4 RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom) 6

5-6 MLKS WISŁA (Świecie) 5

5-6 UKS AKADEMIA SPORTU BANIOCHA-CONIEW (Baniocha) 5

7 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn