MP Juniorek i Juniorów (wolny) Międzyzdroje 2019 – Ewelina Kaczyńska z tytułem mistrzowskim, Sebastian Niemiec brąz

Fot. ilustracja

W Międzyzdrojach odbyły się w weekend (13/14 kwietnia) Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym w zapasach juniorek. Świetnie wypadli reprezentanci klubów warmińsko-mazurskich. Zloty medal w kat. 76 kg zdobyła Ewelina Kaczyńska (Warmia Lidzbark Warmiński). Na podium stanął tez Sebastian Niemiec z Orła Karolewo, który wywalczył brąz w kat. 92 kg.

Bardzo bliscy zdobycia medali byli: zawodnicy Warmii Lidzbark Warmiński: Grzegorz Borkowski w kat. 74 kg i Piotr Szczerbik w kat. 79 kg, którzy przegrali pojedynki o podium i zajęli piąte miejsca.

Juniorki

Waga 76 kg

1 Ewelina Kaczyńska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

2 Klaudia Wdowicz ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2000

3 Justyna Walotek ZUKS SIŁA (Mysłowice) 1999

3 Weronika Szukała KS SOBIESKI (Poznań) 1999

Klasyfikacja klubowa

1 MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 56

2 ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 56

3 KS SOBIESKI (Poznań) 51

4 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 45

5 WLKS Nowe Iganie (Siedlce) 45

6 LUKS SUPLES (Kraśnik) 41

.....................

18-20 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 15

Juniorzy

Waga 70 kg

1 Szymon Wojtkowski LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2000

2 Anatolii Khudytskyi ZKS STAL (Rzeszów) 1999

3 Paweł Sadowski MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2000

3 Dominik Parniak UKS TECHNIK (Świdwin) 2001

.............................................

11 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2001

Waga 74 kg

1 Jakub Władczyk MKS CZARNI (Połaniec) 2000

2 Ernest Dorosz MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2000

3 Islam Aliev KS AZS-AWF (Warszawa) 2001

3 Kacper Kraska ZTA (Zgierz) 2000

.........................

5 Grzegorz Borkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

Waga 79 kg

1 Cezary Sadowski MLUKS (Karlino) 1999

2 Artur Berezovskyi ZTS SOKÓŁ (Lublin) 1999

3 Maksym Koshelevych LUKS SUPLES (Kraśnik) 2001

3 Adrian Bielecki LMKS (Krasnystaw) 2000

..............................

5 Piotr Szczerbik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 1999

Waga 92 kg

1 Adam Chojnacki WZS WKS GRUNWALD (Poznań) 1999

2 Jakub Chojnacki WZS WKS GRUNWALD (Poznań) 2001

3 Sebastian Niemiec GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2000

3 Waldemar Zamiar KS SOBIESKI (Poznań) 1999

Klasyfikacja klubowa

1 LKS MAZOWSZE (Teresin) 95

2 LMKS (Krasnystaw) 64

3 KS SOBIESKI (Poznań) 44

4 KS AGROS (Zamość) 33

5 UKS TECHNIK (Świdwin) 33

6 MKS CZARNI (Połaniec) 31

..........................

20-21 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 16

29-32 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn