XVIII Puchar Żubra Siemianówka 2017 – Dominacja optimistkarzy znad Niegocina

Fot. ukz 7 biaystok facebook

Na Zalewie Siemianówka koło Białegostoku odbyły się w miniony weekend (24/25) czerwca 17 Regaty o Puchar Żubra. Impreza miała charakter ogólnopolski, startowali optimistkarze grup: A i B, w tym sporo wodniaków z Warmii i Mazur (Giżycko, Ełk, Pisz, Mrągowo) W obu konkurencjach dominowali reprezentanci MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko, zdobyli też główne trofeum zespołowe – Puchar Żubra.

W Grupie A zwyciężył Patryk Chełkowski, a drugi był Jakub Kluk (obaj Giżycko). W czołowej szóstce znalazło się pięcioro reprezentantów MBSW/UKŻR, w tym triumfatorka wśród dziewcząt Joanna Fabisiak. W grupie B w open najlepsza okazała się Magdalena Sokoronóg (Giżycko) przed Dominikiem Grala (UKŻ PMOS Pisz). Czwarty był Jakub Kamiński (Giżycko), a piata jego koleżanka klubowa Lena Cituk – druga wśród dziewcząt.

Wyniki

Optimist A

1 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 8.0

2 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 14.0

3 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 16.0

4 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 26.0

5 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.0

6 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 33.0

19424068 1044140739055772 3463525759414527068 n

Optimist B

1 Magdalena Skoronóg.MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 18.0

2 Dominik Grala UKŻ PMOS Pisz 20.0

3 Michał Skawiński WTW Warszawa 21.0

4 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 21.0

5 Lena Cituk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 25.0

6 Lidia Łukasik UKS Zagłębie Lubin 34.0

............................

7 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 45.0

9 Piotr Raszczyk UKŻ PMOS Pisz 70.0

11 Anastazja Pasuszka UKŻ PMOS Pisz 76.0

14 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 87.0

16 Bolesław Niesterowicz UKŻ PMOS Pisz 100.0

18 Jan Fuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 109.0

24 Daria Kukiełko UKS MOS Ełk 129.0

26 Hanna Broskowska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 144.0

27 Maksymilian Pastuszka UKŻ PMOS Pisz 147.0

28 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS Ełk 150.0

30 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 153.0

32 Adrian Nowak UKŻ PMOS Pisz 162.0

34 Oliwia Siedlecka MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 172.0

37 Jakub Klebam UKS MOS Ełk 214.0

44 Weronika Grala UKŻ PMOS Pisz 270.0

52 Łucja Gorzoch UKS MOS Ełk 289.0

56 Szymon Warecha UKS MOS Ełk 331.0

58 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 336.0

60 Wiktor Krakowski UKŻ PMOS Pisz 351.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn