Eberspacher Puchar Mazur Giżycko 2017 – Wyniki znakomite, organizacja super

Fot. sailingnet.pl

W niedzielę (9 lipca) zakończyły się Międzynarodowe Regaty w klasie Optimist (A i B)Eberspacher Puchar Mazur. Dla grupy B był to jednocześnie Puchar Polski Kinder+Sport. W grupie A całe podium zajęli reprezentanci Warmii i Mazur. Wygrał Konrad Dziąba (MBSW/UKŻR Gizycko) przed kolega klubowym Patrykiem Chełkowskim i Jakubem Dąbkiem (SSW MOS Iława).Amelia Potejko (Giżycko) była pierwsza wśród dziewcząt.

W grupie B (ponad 180 łódek) zwyciężył wprawdzie zawodnik YKP Gdynia Marcel Bisewski, ale druga w open była Alicja Michalewska (SSW MOS Iława), która jednocześnie wygrała klasyfikacje dziewcząt, gdzie trzecie miejsce zajęła Magdalena Skórnóg (MBSW/UKŻR Giżycko). Młode nadzieje z Warmii i Mazur spisały się więc znakomicie, gospodarze mogą być zadowoleni, bo regaty, mimo kłopotów pogodowych były udane. Zresztą wszyscy uczestnicy regat w Giżycku zawsze czują się jak w domu

Wyniki

Optimist A

1 Konrad Dziąba M 13 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8,0 1 5 (ocs) 2

2 Patryk Chełkowski M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 11,0 (ocs) 4 6 1

3 Jakub Dąbek M 13 SSW MOS IŁAWA 13,0 2 8 (12) 3

4 Fabian Chodak M 15 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 13,0 (16) 6 2 5

5 Wiktor Robaczewski M 14 SSW MOS IŁAWA 14,0 5 1 8 (9)

6(1) Amelia Potejko K 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 18,0 6 3 9 (18)

7(2) Urszula Andrian K 14 MKS DWÓJKA WARSZAWA 19,0 4 2 (14) 13

8 Jakub Kluk M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 20,0 3 13 (16) 4

9 Patryk Furmanek M 12 SSW MOS IŁAWA 24,0 (14) 10 3 11

10 Mateusz Gigielewicz M 12 BAZA MRĄGOWO 24,0 11 7 (ocs) 6

............................................................

11 Jakub Kamiński M 14 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25,0 7 (19) 11 7

12(3) Joanna Fabisiak K 14 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 26,0 9 (16) 1 16

15 Juliusz Hebel M 14 BAZA MRĄGOWO 29,0 8 (20) 4 17

Optimst B

1 Marcel Bisewski M 12 YKP GDYNIA   3,0 1 1 (25) 1

2 (1) Alicja Michalewska K 10 SSW MOS IŁAWA 1 4,0 (11) 1 1 2

3 (2) Antonina Ołowiak K 11 YKP GDYNIA 2 8,0 1 6 (21) 1

4(3) Magdalena Skórnóg K 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 3 8,0 2 5 (10) 1

5(4) Paulina Rutkowska K 12 YKP GDYNIA 4 8,0 2 (13) 2 4

6 Adam Turczynowicz M 12 K.S SPÓJNIA - WARSZAWA   9,0 5 2 2 (14)

7 Jeremi Szczukowski M 11 CHKŻ CHOJNICE   9,0 3 (9) 3 3

8 Iwo Reński M 12 YKP GDYNIA   9,0 3 3 3 (4)

9(5) Zuzanna Ołowiak K 12 YKP GDYNIA 5 11,0 4 (17) 1 6

10 Konrad Wlazłowski M 12 YKP GDYNIA   11,0 (4) 4 4 3

.................................................

14 Kamil Stemplewski M 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   17,0 7 8 (9) 2

15(8) Dominika Grala K 11 UKŻ PISZ 8 18,0 9 7 2 (11)

19 Tymoteusz Wysocki M 12 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI   20,0 (dsq) 8 5 7

30 Lena Cituk K 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 12 28,0 13 1 14 (19)

31 Mateusz Buło M 13 BAZA MRĄGOWO   31,0 6 (29) 11 14

36 Jan Klinicki M 10 SSW MOS IŁAWA   35,0 9 10 16 (27)

37 Bolesław Nesterowicz M 11 UKŻ PISZ   37,0 22 7 (23) 8

41 Jan Fuk M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   39,0 5 19 15 (27)

42 Piotr Raszczyk M 12 UKŻ PISZ   40,0 19 12 (39) 9

54 Mikołaj Strupiński M 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2 46,0 25 (29) 7 14

58 Kacper Karbownik M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   51,0 16 5 (35) 30

59 Roch Dmuchowski M 11 SSW MOS IŁAWA   51,0 25 21 (31) 5

61(20) Anastazja Pastuszka K 11 UKŻ PISZ 20 58,0 28 24 6 (dsq)

62(21) Aniela Graczyk K 11 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 21 58,0 (30) 26 15 17

65(22) Marta Chomik K 12 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 22 60,0 20 (31) 16 24

68(23) Oliwia Siedlecka K 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25 64,0 24 12 28 (45)

70 Radosław Parzych M 12 BAZA MRĄGOWO   64,0 14 28 22 (dsq)

74(28) Natalia Burczyńska K 12 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 28 68,0 13 35 (46) 20

78(31) Natalia Chojnowska K 10 SSW MOS IŁAWA 31 70,0 36 15 19 (41)

79 Adrian Manista M 13 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI   71,0 5 33 33 (43)

86 Szymon Miłowski M 13 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   80,0 (37) 24 23 33

87 Maksymilian Pastuszka M 10 UKŻ PISZ   80,0 28 25 27 (29)

88 Kacper Warywoda M 12 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   82,0 (36) 34 26 22

96 Michał Karnacewicz M 10 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   86,0 32 22 32 (44)

97 Mikołaj Bujalski M 11 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   87,0 37 37 (40) 13

99 Maciej Kasprzak M 9 SSW MOS IŁAWA 5 88,0 29 23 36 (41)

101 Kinga Furmanek K 10 SSW MOS IŁAWA 34 89,0 38 (42) 19 32

103(35) Eliza Kołtak K 12 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 35 89,0 35 (39) 29 25

107 Szymon Maruszczak M 12 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI   92,0 (42) 25 39 28

108 Mikołaj Głąb M 9 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 6 93,0 31 (43) 40 22

109 Michał Ciechanowicz M 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 7 95,0 30 41 24 (52)

110(38) Zofia Gołębiowska K 11 BAZA MRĄGOWO 38 95,0 38 33 (51) 24

117 Maciej Pryk M 11 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   99,0 20 41 (46) 38

125(45) Amelia Kwiatkowska K 12 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 45 105,0 (dnf) 36 50 19

130 Adrian Nowak M 11 UKŻ PISZ 110,0 43 42 (48) 25

144 Maciek Dudek M 9 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 12 125,0 41 43 41 (48)

145 Aleksander Miłowski M 11 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 127,0 35 (51) 47 45

155(59) Weronika Grala K 7 UKŻ PISZ 59 17 141,0 (dsq) 60 57 24

158 Jakub Rusiniak M 10 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN   143,0 45 47 51 (52)

161 Maksymilian Luto M 9 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 19 146,0 (dnf) 45 54 47

163(61) Nadia Onichimowska K 10 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 61 152,0 (dnf) 46 53 53

171 Wit Dmuchowski M 8 SSW MOS IŁAWA 21 162,0 (dnf) 53 57 52

187 Wiktor Krakowski M 10 UKŻ PISZ   185,0 (dnf) dnf 60 60

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn