Mistrzostwa Świata w klasie 470 Saloniki 2017 – Polki złotymi medalistkami, Mrągowo trochę w tle

Fot. Nikos Alevromytis/2017 worlds 470 org

Zakończone w sobotę (15 lipca) Mistrzostwa Świata w żeglarskiej klasie 470 zakończyły sie pięknym sukcesem biało-czerwonych. Tytuł zdobyły Polski: Agnieszka Skrzypulec i Irmina Mrózek. Mrągowskie załogi stanowiły raczej tło Antonina Marciniak z Bazy i Julia Oleksik (AZS W-wa) zajęły 43 miejsce, natomiast wśród mężczyzn Kamil Cesarski (Baza) i Donik Janowczyk (Sejk Pogoń Szczecin) zakończyli regaty na 52 pozycji.

Wyniki

Kobiety

1 Agnieszka SKRZYPULEC/Irmina MRÓZEK GLISZCZYNSKA Polska 42 3 3 3 2 2 2 3 3 19 3 4 14

2 Hannah MILLS/Eilidh MCINTYRE Wielka Brytania 48 1 1 1 5 3 14 9 11 1 6 6 4

3 Tina MRAK/Veronika MACAROL Słowenia 66 3 1 1 3 14 16 7 5 6 1 9 16

4 Afrodite ZEGERS/Anneloes VAN VEEN Holandia 75 4 11 3 13 1 11 10 6 2 2 5 20

5 Bàrbara CORNUDELLA RAVETLLAT/Sara LOPEZ RAVETLLAT Hiszpania 78 8 6 7 4 12 3 5 7 7 UFD 11 8

6 Silvia MAS DEPARES/Patricia CANTERO REINA Hiszpania 80 2 8 20 1 9 8 8 17 4 8 13 2

..............................

43 Antonina MARCINIAK/Julia OLEKSIUK Polska BAZA Mrągowo/AZS Warszawa 151 22 23 21 DSQ 11 14 11 21 8 8 12

Mężczyźni

1 Mathew BELCHER/Will RYAN Autralia 38 4 4 1 4 1 9 1 10 7 1 4 2

2 Anton DAHLBERG/Fredrik BERGSTROM Szwecja 47 1 2 1 1 2 2 3 18 4 21 1 12

3 David BARGEHR/ Lukas MÄHR Austria 78 3 3 4 1 3 25 2 4 17 4 19 18

4 Hippolyte MACHETTI/Sidoine DANTÈS Francja 85 5 8 5 3 1 31 14 19 12 2 12 4

5 Deniz CINAR/Ates CINAR Turcja 90 11 2 3 7 8 1 UFD 15 6 9 6 OCS

6 Giacomo FERRARI/Giulio CALABRO' Włochy 94 1 13 15 2 30 11 5 1 3 6 23 14

...........................................

52 Kamil CESARSKI/Dominik JANOWCZYK BAZA Mrągowo/SEJK Pogoń Szczecin 188 16 15 30 13 31 6 18 BFD BFD 17 5

                 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn