III Memoriał Krzysztofa Zawalskiego Górski Zachodnie 2017 – Dominacja w L’Equipe, w Radialu Konstanty Sawicki

Fot. nauticus yc olsztyn facebook

W Górkach Zachodnich w miniony weekend (2/3 września) odbył się III Memoriał Krzysztofa Zawalskiego Rywalizowano w klasach: Optimist (A, B i Masters), Laser 4,7, Laser Radial i L’Equipe. W sumie ścigało się ponad 150 żeglarzy, w tym grupa z Warmii i Mazur z sekcji: Giżycka, Mrągowa, Iławy i Olsztyna. W klasie L’Equipe całe podium było nasze.

Zwyciężyli Denis szewczyk i Julia Chmiel (Baza Mrągowo) przed Magdaleną Chyła i Natalią Zdanowicz oraz Aleksandrą Wirzinkiewicz i Antonim Wiśniewskim (Nauticus Olsztyn). W klasie Laser Radial zwyciężył Konstanty Sawicki (MBSW/UKŻR Giżycko). W klasie Optimist B Magdalena Skórnóg (Giżycko) była piąta w open i trzecia wśród dziewczat.

Wyniki

Klasa L’Equipe

1 Denis Szewczyk Julia Chmiel M 16 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 8,0 (2) 1 1 1 2 1 1 1

2(1) Magdalena Chyła Natalia Zdanowicz K 14 NAUTICUS YC OLSZTYN 12,0 1 (2) 2 2 1 2 2 2

3(2) Aleksandra Wirzinkiewicz Antoni Wiśniewski K 13 NAUTICUS YC OLSZTYN 26,0 4 3 3 3 (6) 5 4 4

4(3) Zuzanna Mróz Kosma Krecz K 15 NAUTICUS YC OLSZTYN 27,0 3 (7) 4 5 4 3 5 3

6 Jakub Daniluk Alexander Warno M 13 NAUTICUS YC OLSZTYN 46,0 (dnf) 9 7 7 3 7 6 7

8 (U4) Malwina Podsiad Hanna Kuliś K 11 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 57,0 (dnf) 8 8 8 9 8 10 6

10 (6) Julianna Wypych Grzegorz Sitarek K 13 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 58,0 6 6 (dnf) 6 dsq 9 8 10

Klasa Laser Radial

1 Konstanty Sawicki M 15 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8,0 1 1 1 1 (2) 1 1 2

2 Mateusz Budzisz M 16 MKŻ ARKA GDYNIA 16,0 3 2 2 5 1 2 (ocs) 1

3 Tomasz Dąbrowski M 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31,0 4 4 (6) 3 6 6 4 4

Klasa Optimist A

1 Tomasz Lewandowski M 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12,0 1 1 1 1 4 2 (8) 2

2 Aleksander Ponto M 13 OPTI CWM GDYNIA 28,0 4 4 7 (11) 1 3 4 5

3 Ewa Lewandowska K 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31,0 9 (13) 8 3 3 1 3 4

...............................

7 Jakub Dąbek M 13 SSW MOS IŁAWA 51,0 7 11 (12) 10 9 6 1 7

Klasa Optimist B

1 Marcel Bisewski M 12 YKP GDYNIA 20,0 2 1 5 1 4 (8) 5 2

2 Jakub Pietrzak M 12 OPTI CWM GDYNIA 31,0 6 2 1 2 1 (19) 3 16

3 Antonina Ołowiak K 11 YKP GDYNIA 34,0 5 9 6 3 2 5 4 (20)

5 (3) Magdalena Skórnóg K 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO  47,0 3 12 1 5 6 (23) 14 6

19 (8) Lena Cituk K 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8 101,0 17 22 10 10 9 14 (28) 19

24 Kamil Stemplewski M 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   128,0 8 24 2 (ufd) 14 22 ufd 5

55 Kacper Karbownik M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   125,0 (dnf) dnf 16 24 9 6 8 9

75 Jan Fuk M 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO   224,0 (dnf) dnf dnf dnf 3 3 ufd 6

Klasa Optimist Masters

1 Cezariusz Piórczyk M 2017 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3,0 1 1 (3) 1

2 Mateusz Hanker M 2017 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5,0 (2) 2 1 2

3 Adam Paszek M 2017 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11,0 (5) 5 2 4

.............................

8 Bogdan Dziekański M 2017 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23,0 7 6 10 (dnf)

9 Rafał Dąbek M 44 SSW MOS IŁAWA 26,0 9 9 8 (13)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn