Regaty o Puchar Komandora Nauticus Yacht Club Olsztyn 2017 – Nim wyrusza w świat, uczą się na Krzywym

Fot. nauticus yc olsztyn facebook

W miniony weekend (2/3 września) na jeziorze Krzywym w Olsztynie odbyły się Regaty o Puchar Komandora Nauticus Yacht Club. Wystartowało ponad 50 łódek w dwóch grupach: Optimist B (open) i Optimist (UKS). Rywalizacja odbyła się w olsztyńskim gronie, bowiem pojawili się młodzi adepci Nauticusa, OKŻ i AZS UWM. Zwycięzcami regat zostali: Tymek Wysocki (OKŻ) i Wulfgand Grubauer (OKŻ Junga)

Wyniki

Grupa Optimist B (open)

1 Tymek Wysocki OKŻ Olsztyn 3.0

2 Mikołaj Głąb Nauticus YC Olsztyn 10.0

3 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 10.0

4 Filip Rostek Nauticus YC Olsztyn 12.0

5 Adrian Manista OKŻ Olsztyn 15.0

6 Kacper Warywoda Nauticus YC Olsztyn 18.0

7 Karolina Skwarek KS AZS UWM Olsztyn 21.0

8 Eliza Kołtak Nauticus YC Olsztyn 23.0

9 Natalia Burczyńska OKŻ Olsztyn 27.0

10 Alicja Żubre KS AZS UWM Olsztyn 28.0

11 Amelia Kwiatkowska Nauticus YC Olsztyn 32.0

12 Ola Zybert OKŻ Olsztyn 32.0

13 Michał Karnacewicz   Nauticus YC Olsztyn 34.0

14 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 37.0

15 Jakun Częczek Nauticus YC Olsztyn 38.0

16 Szymon Puchalski OKŻ Olsztyn 38.0

17 Maksymilian Rybycki OKŻ Olsztyn 40.0

18 Marta Chomik Nauticus YC Olsztyn 42.0

19 Szymin Miłowski Nauticus YC Olsztyn 44.0

20 Mikołaj Bujalski Nauticus YC Olsztyn 46.0

21 Maciej Pryk Nauticus YC Olsztyn 55.0

22 Aleksander Miłowski Nauticus YC Olsztyn 61.0

23 Jakub Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 67.0

24 Wiktor Wajzer OKŻ Olsztyn 70.0

25 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 74.0

26 Ola Wrońska OKŻ Olsztyn 75.0

27 Antonina Kiełbiki OKŻ Olsztyn 76.0

28 Nadia Onichimowska Nauticus YC Olsztyn 79,0

29 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 79,0

30 Leon Kwiatkowski Nauticus YC Olsztyn 84.0

31 Maria Żubre KS AZS UWM Olsztyn 87.0

32 Kacper Wojczulanis OKŻ Olsztyn 90.0

33 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 92.0

34 Marta Juńczyk Nauticus YC Olsztyn 95.0

Grupa Optimist UKS

1 Wulfgand Grubauer OKŻ Junga Olsztyn 3.0

2 Bartosz Wojciechowski OKŻ Junga Olsztyn 5.0

3 Jurgen Grubauer OKŻ Junga Olsztyn 9.0

4 Tomasz Pakulski OKŻ Junga Olsztyn 11.0

5 Oliwia Węgrzynowska Nauticus YC Olsztyn 11.0

6 Nikola Berbecka Nauticus YC Olsztyn 14.0

7 Kacper Żukowski Nauticus YC Olsztyn 20.0

8 Daria Pedowska OKŻ Junga Olsztyn 23.0

9 Nartek Kozioł Nauticus YC Olsztyn 23.0

10 Adam Romanowski OKŻ Junga Olsztyn 24.0

11 Mateusz Kozłowski OKŻ Junga Olsztyn 27.0

12 Marcin Krawczyk Nauticus YC Olsztyn 30.0

13 Paulina Jasińska Nauticus YC Olsztyn 33.0

14 Wojtek Markwart Nauticus YC Olsztyn 37.0

15 Dawid Ołdakowski Nauticus YC Olsztyn 41.0

16 Aleksander Głąb Nauticus YC Olsztyn 45.0

17 Kuba Dębiński Nauticus YC Olsztyn 45.0

18 Adam Warno Nauticus YC Olsztyn 53.0

19 Gabrysia Krawczyk Nauticus YC Olsztyn 60.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn