Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Optimist) Iława 2017 – Alicja Michalewska w podwójnej koronie

Fot. Marek Karbowski/mos iława facebook

W Iławie odbyły się w weekend (23/24 września) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w żeglarskiej klasie Optimist. Wodniacy z Warmii i Mazur rywalizowali z reprezentantami Podlasia i była to walka nierówna. Zarówno ilościowo, jak i pod względem umiejętności przeciwnicy stanowili jedynie tło. Podwójny sukces odniosła Alicja Michalewska (SSW MOS Iława), która wygrała klasyfikacje open i dziewcząt.

Wśród chłopców dobrze pływał Tymoteusz Wysocki (OKŻ Olsztyn), który jako jedyny walczył z iławianką o zwycięstwo e regatach. W klasyfikacji zespołowej wygrali gospodarze. – SSW MOS Iława.

Wyniki

1 Alicja Michalewska, 13-Sty-2007, SSW MOS Iława 9,0 1 1 1 (5) 2 1 3

2 Tymoteusz Wysocki, 17-Kwi-2005, Olsztyński Klub Żeglarski 12,0 2 2 2 (15) 1 3 2

3 Adrian Manista, 22-Lip-2004, Olsztyński Klub Żeglarski 31,0 5 (12) 3 7 4 6 6

4 Oskar Wielczyk, 17-Paź-2007, SSW MOS Iława 50,0 10 7 8 13 (30) 5 7

5(2) Lena Cituk, 16-Cze-2007, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 53,0 3 9 (ufd) 9 17 11 4

6 Jan Klinicki, 05-Lip-2007, SSW MOS Iława 58,0 24 8 4 17 3 2 (25)

7 Szymon Maruszczak, 28-Sty-2005, Olsztyński Klub Żeglarski 64,0 9 (18) 6 6 16 13 14

8(3) Natalia Chojnowska, 01-Mar-2007, SSW MOS Iława 67,0 4 13 5 21 9 15 (33)

9(4) Weronika Maciejczuk, 03-Sty-2006, UKŻ 7 Białystok 71,0 7 (30) 19 11 13 16 5

10 Mikołaj Głąb, 17-Wrz-2008, Nauticus Yacht Club OLSZTYN 77,0 20 14 14 10 8 (27) 11

21687883 2003986609615355 8802603827996405333 n

Fot. okż olsztyn facebook

11(5) Dominika Grala, 01-Sty-2006, UKŻ PMOS Pisz 78,0 23 21 10 (36) 5 9 10

12(6) Marta Chomik, 06-Paź-2005, Nauticus Yacht Club Olsztyn 79,0 (37) 3 11 22 14 10 19

13 Piotr Raszczyk, 01-Sty-2005, UKŻ PMOS Pisz 84,0 (22) 19 16 12 15 14 8

14(7) Hanna Borkowska, 17-Lut-2008, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 89,0 13 31 13 8 (48) 8 16

15 Filip Rostek, 01-Sty-2006, Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,0 8 26 12 18 7 23 (49)

16 Jan Fuk, 20-Lis-2006, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 97,0 (dsq) 4 ufd 1 6 7 1

17 Kacper Warywoda, 25-Kwi-2005, Nauticus Yacht Club Olsztyn 102,0 33 6 (ufd) 14 24 4 21

18 Bolesław Nesterowicz, 01-Sty-2006, UKŻ PMOS Pisz 124,0 25 22 23 2 (39) 35 17

19 Liwia Liszkiewicz, 18-Sty-2007, Olsztyński Klub Żeglarski 129,0 29 29 (37) 27 12 20 12

20(8) Kamil Stemplewski, 04-PaŸ-2005, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 135,0 11 24 (ufd) 3 29 55 13

21(9) Alicja Żuber, ?, KS AZS UWM OLSZTYN 136,0 6 10 26 23 23 (48) 48

22 Radosław Parzych, 03-Wrz-2005, KS Baza Mrągowo 137,0 19 11 28 25 26 (49) 28

23 (10)Natalia Burczyńska, 09-Lip-2005, Olsztyński Klub Żeglarski 145,0 35 20 9 (53) 11 39 31

24 Kacper Karbownik, 28-Gru-2006, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 152,0 15 16 (ufd) 16 18 ufd 9

25 Kinga Furmanek, 27-Lip-2007, SSW MOS Iława 153,0 17 28 25 29 32 22 (38)

26 Aniela Graczyk, 21-Sty-2006, Olsztyński Klub Żeglarski 154,0 30 23 31 (39) 22 30 18

27 Maciek Dudek, 16-Kwi-2008, Nauticus Yacht Club Olsztyn 156,0 21 (53) 43 4 38 26 24

28 Maciej Kaspszak, 08-Lip-2008, SSW MOS Iława 158,0 39 32 24 26 19 18 (43)

29 Roch Dmuchowski, 25-Lis-2006, SSW MOS Iława 158,0 28 27 (ufd) 28 20 21 34

30 Aleksandra Zybert, 06-Lut-2006, Olsztyński Klub Żeglarski 162,0 16 25 38 20 35 28 (41)

31 Antoni Kuźmiński, 13-Lut-2006, KS Baza Mrągowo 165,0 14 36 18 40 25 (42) 32

32 Mikołaj Strupiński, 16-Sty-2008, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 166,0 27 17 20 31 (46) 44 27

33 Szymon Puchalski, 01-Sty-2005, Olsztyński Klub Żeglarski 178,0 32 (42) 17 30 41 38 20

34 Szymon Małachowski, 27-Sty-2006, UKŻ 7 Białystok 179,0 36 (54) 15 44 52 17 15

35 Anastazja Pastuszka, 01-Sty-2006, UKŻ PMOS Pisz 189,0 31 (38) 21 37 34 31 35

36 Maciej Szawkowski, 18-Lis-2008, KS Baza Mrągowo 201,0 55 33 7 (56) 37 19 50

37 Oliwia Siedlecka, 02-Lut-2007, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 204,0 41 41 (ufd) 19 28 45 30

38 Mateusz Niebrzydowski, 10-Mar-2006, UKS MOS EŁK 212,0 40 15 34 35 33 (dns) 55

39 Amelia Kwiatkowska, 02-Lis-2005, Nauticus Yacht Club Olsztyn 213,0 (52) 34 33 34 36 50 26

40 Jakub Kleban, 13-Cze-2006, UKS MOS EŁK 226,0 34 44 32 (51) 31 34 51

41 Maria Kisłowska, 14-Cze-2004, UKŻ GROT SUWAŁKI 228,0 38 (ufd) 27 33 40 12 ufd

42 Oliwia Żynda, 06-Mar-2005, UKŻ GROT SUWAŁKI 228,0 18 (ufd) 35 41 57 33 44

43 Michał Karnacewicz, 19-Kwi-2007, Nauticus Yacht Club Olsztyn 241,0 26 5 30 24 (dns) dns dns

44 Daria Kukiełko, 20-Kwi-2006, UKS MOS EŁK 252,0 45 47 48 (64) 42 24 46

45 Zofia Gołębiowska, 26-Sie-2006, KS Baza Mrągowo 258,0 44 51 39 49 (60) 36 39

46 Maksymilian Pastuszka, 01-Sty-2007, P MOS Pisz 259,0 50 37 36 50 44 (59) 42

47 Iza Baranowska, 11-Gru-2004, UKŻ 7 Białystok 261,0 60 40 52 57 (62) 29 23

48 Jakub Częczek, 01-Sty-2006, Nauticus Yacht Club Olsztyn 262,0 51 43 (ufd) 46 21 40 61

49 Łucja Gorzoch, 30-Sty-2007, UKS MOS EŁK 268,0 48 50 44 (ufd) 54 25 47

50 Wit Dmuchowski, 22-Cze-2009, SSW MOS Iława 269,0 43 39 47 (62) 43 43 54

51 Olga Wisziewska, 10-Lis-2004, UKŻ GROT SUWAŁKI 271,0 47 45 (ufd) 38 67 52 22

52 Jan Rohde, 03-Sty-2008, SSW MOS Iława 271,0 (59) 57 50 43 49 32 40

53 Szymon Warecha, 24-Lut-2009, UKS MOS EŁK 273,0 46 35 29 52 59 (60) 52

54 Kacper Wojczulanis, 01-Sty-2008, Olsztyński Klub Żeglarski 278,0 12 46 (dns) 54 50 58 58

55 Michał Ciechanowicz, 26-Kwi-2008, MBW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 283,0 42 (64) 51 55 27 51 57

56 Hubert Szulczewski, 18-Lut-2008, SSW MOS Iława 283,0 49 (62) 45 61 53 46 29

57 Tomasz Rataj, 22-Gru-2007, KS Baza Mrągowo 284,0 61 60 40 32 55 (dsq) 36

58 Mikołaj Bujalski, 01-Sty-2006, Nauticus Yacht Club Olsztyn 285,0 (dns) dns 41 47 45 37 37

59 Aleksander Kolman, 01-Sty-2008, KS AZS UWM OLSZTYN 298,0 58 58 (ufd) ufd 10 41 53

22045593 1037734303036321 1849800513444749850 n

60 Adrian Nowak, 01-Sty-2006, UKŻ PMOS Pisz 301,0 57 52 49 42 56 (61) 45

61 Maksymilian Luto, 01-Sty-2008, Nauticus Yacht Club Olsztyn 318,0 54 48 53 48 (64) 53 62

62 Bartosz Bilicki, 01-Sty-2007, SSW MOS Iława 322,0 (68) 63 22 58 63 56 60

63 Maksymilian Rybicki, 01-Sty-2006, Olsztyński Klub Żeglarski 327,0 53 55 (dns) 59 47 57 56

64 Zuzanna Maliniewicz, 29-Lip-2007, KS Baza Mrągowo 335,0 56 56 55 60 61 47 (67)

65 Weronika Grala, 01-Sty-2010, UKŻ PMOS Pisz 336,0 64 59 42 45 (65) 63 63

66 Zuzanna Siemińska, 01-Sty-2008, KS AZS UWM OLSZTYN 344,0 (dns) 61 46 66 58 54 59

67 Nadia Onichimowska, 01-Sty-2007, Nauticus Yacht Club Olsztyn 354,0 62 49 54 63 (71) 62 64

68 Filip Szloński, 10-Mar-2007, KS Baza Mrągowo 384,0 66 (67) 58 65 66 64 65

69 Daniel Łachacz, 10-Mar-2008, KS Baza Mrągowo 391,0 63 (ufd) ufd 67 51 66 66

70 Nikodem Różański, 18-Gru-2008, SSW MOS Iława 391,0 67 66 57 (dns) 68 65 68

71 Jakub Darkowski, 30-Gru-2008, SSW MOS Iława 402,0 65 65 56 68 70 (dns) dns

72 Jędrzej Grabysa, 01-Sty-2007, KS AZS UWM OLSZTYN 410,0 69 68 59 (dns) 69 67 dns

73 Bartosz Dšbrowski, 30-Sty-2004, UKŻ 7 Białystok 468,0 (dns) dns dns dns dns dns dns

73 Aleksandra Kamińska, 17-Cze-2005, UKŻ 7 Białystok 468,0 (dns) dns dns dns dns dns dns

73 Anna Gierasimiuk, 13-Maj-2005, UKŻ 7 Białystok 468,0 (dns) dns dns dns dns dns dns

73 Jakub Kamiński, 18-Lut-2008, UKŻ 7 Białystok 468,0 (dns) dns dns dns dns dns dns

73 Igor Góralczyk, 16-PaŸ-2007, UKŻ 7 Białystok 468,0 (dns) dns dns dns dns dns dns

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn