Lidzbark Warmiński

 • 3 Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk 2020 – Aleksandra Michalak w strefie 13/16

  W weekend (17/19 stycznia) w Gdańsku odbywa się 3 Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek. Zagrało troje reprezentantów sekcji warmińsko-mazurskich: Aleksandra MichalakNatalia Bogdanowicz (KSTS Lidzbark Warmiński) oraz Jakub Witkowski (MLKS Ostródzianka). Do turnieju głównego awansowała Aleksandra Michalak i zajęła miejsce 13/16

 • Halowe Mistrzostwa Żaków: Lidzbark Warmiński, Nidzica 2020 – Zatoka Braniewo i DKS Dobre Miasto

  Halowe Mistrzostwa Województwa w kategorii żaków odbyły się w miniony weekend (11/12 stycznia) w Lidzbarku Warmińskim (rocznik 2011) i Nidzicy (rocznik 2012). W grupie starszej złote medale zdobyli piłkarze Zatoki Braniewo, srebrne DKS Dobre Miasto, a brązowe Polonia Lidzbark Warmiński. W stawce najmłodszych triumfował DKS Dobre Miasto przed Huraganem Morąg i Żuri Olsztyn.

 • W III lidze – Piłeczka wypunktowała Lubawę, Dekorglass lepszy od Morlin

  W III lidze tenisa stołowego zbliżamy się do półmetka rozgrywek. W rozegranym w niedzielę (12 stycznia) meczu Piłeczka Pisz pewnie wypunktowała LZS Lubawa 12:6, a wcześniej w zaległym spotkaniu pokonała OSiR Jeziorany 14:4. W potyczce znanych firm (trzecie zespoły) Morliny Ostróda przegrały z Dekorglassem Działdowo 8:10. W efekcie zdecydowanym liderem III ligi pozostaje Warmia Lidzbark Warmiński

 • W III lidze – Sensacja w Działdowie, niespodzianka w Lidzbarku Warmińskim

  W rozegranej w weekend (11/12 stycznia) kolejce spotkań III ligi siatkarzy pauzował obrońca tytułu KPS Gietrzwałd, co spowodowało zmianę lidera. Nowym przodownikiem została Masuria Volley Giżycko, która bardzo pewnie wygrała w Szczytnie i wykorzystała potknięcie KSD Energoutil Ełk. Faworyt łatwo poddał się w Dziadowie (na zdjęciu drużyna Panoramy), nie zdobywając nawet seta.

 • III WTK Seniorów i Juniorów Lidzbark Warmiński 2020 – Jakub Witkowski, Mateusz Rutkowski i dwa razy Natalia Bogdanowicz

  W Lidzbarku Warmińskim odbył się w niedzielę (12 stycznia) III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Juniorów w tenisie stołowym. Startowali zawodnicy: KSTS Lidzbark Warmiński, KS Dekorglass Działdowo, MLKS Ostródzianka, AZS UWM Olsztyn i LKS Wel Lidzbark Welski. Turniej seniorów wygrał Jakub Witkowski (Ostródzianka), juniorów Mateusz Rutkowski (Dekorglass), wśród juniorek i seniorek zwyciężyła Natalia Bogdanowicz (Warmia).

 • Polmlek Lidzbark Warmiński siebie za dwa – Szkoda straconej okazji

  Tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński pokonały w piątek (10 stycznia) we własnej Asterm Dojlidy Białystok 3:2. Wynik tylko częściowo satysfakcjonujący, bowiem liczyliśmy na komplet punktów, tym bardziej, że w środę w meczu z Bronowianką potknął się zespół z Częstochowy (2:3) i była okazja by zbliżyć się na jedno oczko. Dwa punkty zdobyła Ma Wenting, jeden Dong Rui Fang, która wygrała decydujące spotkanie.

 • Mistrz z Gietrzwałdu wreszcie na swoim miejscu – Kolejka dla gości

  Pierwsza po Nowym Roku kolejka spotkań III ligi siatkarzy była pomyślna dla zespołów przyjezdnych, ale to one występowały w roli faworytów. KPS Gietrzwałd pokonał w Kisielicach Olimpię 3:0 i jest wreszcie na czele tabeli. Obrońca tytułu cały czas zachowuje czyste konto strat, a jego poprzednia pozycja wynikała z mniejszej liczby rozegranych spotkań. W pozostałych meczach faworyci wprawdzie wygrali, ale po twardej walce.

 • W III lidze – Bogaty łup KSTS Warmia Lidzbark Warmiński, Mlexer odkuł się w Jezioranach

  W niedzielę (5 stycznia) tenisiści stołowi KSTS Warmia Lidzbark Warmiński rozegrali dwa spotkania III-ligowe we własnej hali. W obu odnieśli zdecydowane zwycięstwa. Pokonali LZS Lubawa 17:1 i EKS Mlexer Elbląg 14:4. Oczywiście to pozwoliło im w tabeli zwiększyć dystans nad rywalami. Nie da się ukryć, że młodzież z Warmii na tyle już dojrzała, że w III lidze przeciwnicy niewiele mają do powiedzenia.

 • Polmlek w Łomży tylko punkcik – Zdecydowanie pod kreską

  Kiepsko rozpoczęły rewanżowa rundę rozgrywek ekstraklasy tenisa stołowego zawodniczki Polmleku Lidzbark Warmiński, które przegrały w sobotę (4 stycznia) na wyjeździe z KU AZS PWSiP Metal Technik Łomża 2:3. To wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań, biorąc pod uwagę fakt, że Polmlek walczy o miejsce w czołowej czwórce. Z pewnością dużym wzmocnieniem zespołu z Łomży okazała się Chinka Liu Luqi, która zdobyła komplet punktów.

 • II Świąteczno-Noworoczny Turniej o Puchar Burmistrza – W Lidzbarku Warmińskim dużo emocji i sukces Jezioraka Iława

  W sobotę (28 grudnia) w Lidzbarku Warmińskim odbył się II Świąteczno -Noworoczny Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jacka Wiśniowskiego. W rywalizacji uczestniczyło 11 zespołów. Nie przybyła zapowiada Baltica Kaliningrad i mecz z jej udziałem zaliczono jako walkowery dla przeciwników. Zespoły podzielono na dwie grupy (system każdy z każdym). Po cztery ekipy awansowały do ćwierćfinału, potem obowiązywał play off.

 • Tenisiści z Działdowa, Ostródy i Lidzbarka Warmińskiego na listach światowych – Samuel Kulczycki wiceliderem juniorów

  W opublikowanym przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego pierwszym w nowym roku rankingu światowym nie brakuje nazwisk z województwa warmińsko-mazurskiego. W kategorii juniorów na drugim miejscu znajduje się Samuel Kulczycki, który przedziela dwóch Chińczyków. Piętnaste miejsce zajmuje Maciej Kubik, Obaj wprawdzie na co dzień grają i i trenują w Niemczech, ale w kraju reprezentują KS Dekorglass Działdowo.

 • W III lidze – Pasjonujący bój w Rożentalu, remis Lubawy z Ostródą, a najlepszy Maksymilian Miastowski

  Rozgrywki III ligi przebiegają nieregularnie W meczu z 21 grudnia  Dekorglass III Działdowo przegrał we własnej hali z KSTS Warmia Lidzbark Warmiński 2:16.  Trójka: Natalia Bogdanowicz, Artur Gromek, Dawid Chilicki udowodniła, że  jest na zupełnie innym etapie wyszkolenia niż większość ich rówieśników lub starszych graczy w regionie.W niedzielę (29 grudnia) w Rożentalu LZS Lubawa zremisował z Ostródzianką 9:9. Tu klasę pokazał Miaksymilian Miastowski.

 • WTK Skrzatów i Żaków Działdowo 2019 – Najmłodsi z ambicjami

  W sobotę (21 grudnia) w Działdowie odbył się Wojewódzkie Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. Wystartowali młodzi adepci z: Działdowa. Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Lidzbarka Welskiego, Olecka i Pisanicy. Pierwsze miejsce zajęli: skrzaty: Natalia Łozińska (LKS Wel Lidzbark) i Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn), żaki: Alicja Krynicka (LUKS ABC Żak Pisanica) i Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński).

 • Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny 2019 – Natalia Brzezińska w strefie 9/12 to dobry wynik

  W Brzegu Dolnym odbywał się w weekend (13/15 grudnia) 2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Do rywalizacji w grupach przystapili: Natalia Brzezińska, Zofia Madej, Maria Pieckowska, Michal Lipowski, Kryspin Stolarczyk (KS Dekorglass Działdowo) oraz Adam Smoter i Lan Zyps Albo Zyps (KSTS Lidzbark Warmiński). Do turnieju głównego awansowali: Zofia Madej, Natalia Brzezińska i Adam Smoter. Natalia zajęła miejsce w strefie 9/12.

 • W III lidzie - Liderem nadal Team Cresovia, Panorama stremowana tylko na początku

  Sobotnio-niedzielna  (7/8 grudnia) seria spotkań III ligi siatkarzy była bardzo interesująca. Z czterech rozegranych spotkań, żadne nie skończyło się w trzech setach. Liderem pozostał Team Cresovia Górowo, zdał trudny egzamin pokonując w Giżycku Masurię 3:2. W Działdowie Panoramaw pierwszym secie była tylko tłem dla obrońcy tytułu KPS Gietrzwałd, ale gdy trema opadła rozgorzał bój, w który faworyt nie miał łatwego życia, ale ostatecznie wygrał 3:1.

 • 2 Grand Prix Polski Juniorów Ostróda 2019 – Patryk Bielecki w strefie 5/8, Patryk Lewandowski 9/12

  W weekend (6/8 grudnia) w Ostródzie odbywał się 2 Grand Prix Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Do turnieju głównego z Warmii i Mazur awansowali: Igor Jankowski (Ostródzianka), Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka), Patryk Lewandowski, Patryk Bielecki, Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo). Ostatecznie Patryk Bielecki zajął miejsce 5/8, a Patryk Lewandowski 9/12.

 • 2 Grand Prix Polski Kadetów Sępólno Krajeńskie 2019 – Natalia Bogdanowicz 9/12, Dawid Chilicki 13/16

  W weekend (29 listopada/1 grudnia) w Sępólnie Krajeńskim odbywał się II Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym. Start zagwarantowany mieli reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński: Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek oraz Natalia Brzezińska (Dekorglass).Dołączył do nich Dawid Chilicki (Warmia).Do turnieju głównego zakwalifikowali się: Bogdanowicz i Chilicki. Natalia zajęła miejsce 9/12, Dawid 13/16.

 • Polmlek Lidzbark Warmiński postawił kropkę w Białymstoku – Na razie zgodnie z planem

  Wtorkowym (3 grudnia) zwycięstwem w Białymstoku nad zespołem ATS east rent 3:1 tenisistki Polmleku Lidzbark Warmiński zakończyły pierwsza rundę rozgrywek fazy zasadniczej. Podopieczne trenera Zbyszka Pietkiewicza są na czwartym miejscu, które gwarantuje udział w play off i co najmniej brązowy medal. Ale trzeba będzie tę pozycje obronić. Najgroźniejszy konkurent to Bebetto AZS UJD Częstochowa, który zagra jeszcze zaległy mecz z AZS UE Wrocław.

 • Nowy lider w III lidze – Po efektownym 3:0 na fotelu Team Cresovia Górowo Iławeckie

  Seria spotkań (30 listopada/1 grudnia) przyniosła nam zmianę lidera w III lidze siatkarzy. Przodownikiem tabeli został Team Cresovia Górowo Iławeckie, który w meczu na szczycie pokonał i e w trzech setach KSD Energoutil Ełk. Pamiętajmy jednak, że jedyną drużyną bez porażki jest obrońca rtryłu KSP Gietrzwałd, który odniósł piąte zwycięstwo, tym razem na wyjeździe z Olimpijczykiem Szczytno. M bezpośredniej potyczce nowicjuszy Panorama Działdowo przegrała u siebie z MLKS Olimpia Kisielice 2:3.

 • Wojewódzka Liga Strzelecka LZS 2019 – W Ornecie gospodarze świętowali sukces

  W Ornecie w niedzielę (24 listopada) odbył się ostatni etap Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej. Były to Mistrzostwa Województwa LZS w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej. Wcześniej rywalizowano w Kaczorach, Jezioranach i Mrągowie i suma punktów zdobyta w czterech imprezach decydowała o kolejności w klasyfikacjach: drużynowej i indywidualnej (pistolet i karabin).