Ciekawy turniej w stolicy – Agnieszka i Kacper w Kid’s Cup

W Warszawie odbyły się kolejne ogólnopolskie turnieje dzieci w badmintonie pod ogólnym hasłem Kid’s Cup. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Jacek Jagodziński, w przeszłości znany zawodnik, obecnie trener i organizator imprez w tej dyscyplinie. Kid’s Cup to cykl turniejów dla  zawodników od 9 do 13 lat w trzech grupach wiekowych: U9, U11 i U13. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Do stolicy zjeżdżają młodzi badmintoniści z całej Polski.

 

 W miniony weekend w stolicy startowała dwójka olsztynian z KKS Warmia. Zwłaszcza Kacper Sokołowski może być w pełni zadowolony, bowiem swojej kategorii wiekowej (do 11 lat) zajął w singlu drugie miejsce. Wygrał swoja grupę eliminacyjna, a potem cztery pojedynki w turze pucharowej.

Kacper wystartował także w gronie 13-latków, gdzie wraz z Agnieszka Koper zajęli trzecie miejsce w mikście. W singlu utalentowany zawodnik Warmii był piąty, ale po drodze wygrał wiele spotkań grupowych i przeszedł pomyślnie dwie rundy pucharowe.

W pierwszych miesiącach Nowego Roku w Warszawie odbędą się kolejne cztery imprezy tego cyklu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x