MP seniorów Słupsk 2011 – Wracają bez medalu

W Słupsku trwają Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w badmintonie, ale dla nas rywalizacja sie już się zakończyła. Nie mielismy wprawdzie wielkich nadziei, ale po awansie do ćwierćfinału miksta: Piotr Kowenicki/Aneta Walentukanis po cichu liczyliśmy przynajmniej na jeden brąz. Nie udało się. Olsztynianie przegrali i ekipa wraca z Mistrzostw Polski bez medalu.

 

 

Gra pojedyncza kobiet.

W pierwszej rundzie Magdalena Jaworek(AZS UWM Olsztyn) pokonała Paulinę Owczarczuk (LUKS Księżyno) 2:0 (10,22), w następnej przegrała niestety z Natalią Pocztowiak (Technik Głubczyce) 0:2 (-9,-12)

 

Gra podwójna kobiet:

 

Aleksandra Jaczewska i Aneta Walentukanis (AZS UWM Olsztyn) przegrały z Małgorzatą Kurdelską (SKB Suwałki) i Nadieżdą Ziębą (Hubal Białystok) 0:2 (-3,-4)

Anna Łazarczyk i Paulina Rutkowicz (Warmia Olsztyn) poniosły porażką z Barbarą Kulanty i Katarzyną Wójcik (AZS AGH Kraków) 0:2 (-8,-10)

Magdalena Jaworek i Klaudia Rogalska (AZS UWM Olsztyn), które miały  miały wolny los w pierwszej rundzie, w nastepnej przegrały z parą Kulanty/Wójcik  1:2(-16.16,-12)

 

Gra podwójna mężczyzn

 

Piotr Kowenicki (AZS UWM Olsztyn) i Jan Rudziński (Hubal Białystok) mieli wolny los, a następnej rundzie zprzegrali  z deblem: Adrian Dziółko (Hubal Białystok)/ Patryk Szymoniak (UKS 15 Kedzierzyn Koźle) 0:2 (-20,-16)

 

Gra mieszana

 

Bartłomiej Kluth (Tramp Orneta) i Anna Łazarczyk (Warmia Olsztyn) przegrali z Maciejem Kowalikiem i Magdaleną Flis (Piast Słupsk) 0:2 (-6.-6)

Łukasz Jędrzejak (UKS 70 Płock) i Paulina Rutkowicz  (Warmia Olsztyn) ulegli parze Maciej Poulakowski (SKB Suwałki)/Aneta Wojtkowska Technik Głubczyce) 0:2 (-6,-6)

Piotr Kowenicki i Aneta Walentukanis (AZS UWM Olsztyn) mieli wolny los, w następnej rundzie pokonali parę: Poulakowski/Wojtkowska. 2:0 (19,23)

W ćwierćfinale Piotr Kowenicki i Aneta Walentukanis przegrali z Hubertem Pączkiem (AZS AGH Kraków) i Monika Bieńkowską (UKS Kędzierzyn Koźle) 0:2(-10,-17)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x