Półfinały Akademickich MP –Badmintoniści w finale, pingpongiści out

Akademickie Mistrzostwa Polski rozkręcają się na dobre. W wielu dyscyplinach rywalizacja ma charakter drużynowy. Ostatnio studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego walczyli w półfinałowych turniejach w badmintonie i tenisie stołowym.Badmintoniści bez trudu awansowali do imprezy głównej, zajmując drugie miejsce, natomiast w tenisie stołowym nasze zespoły kobiet i mężczyzn zostały wyeliminowane.

Badminton Półfinał Północ – Łódź

Eliminacje

Wyniki

-Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

– Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie 6:1

– Uniwersytet Łódzki 6:1

– Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w 7:0

– Uniwersytet Gdański 5:2

– Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 6:1

Kolejność w grupie A

1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

2. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

3. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

4. Uniwersytet Gdański

5. Uniwersytet Łódzki

6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie

Faza pucharowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Ćwierćfinał

– Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 4:1

Półfinał

– Politechnika Warszawska 4:1

Finał

– Politechnika Białostocka 2:4

Kolejność w turnieju

1. Politechnika Białostocka

2. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

3. Politechnika Gdańska

4. Politechnika Warszawska

5. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

6. Akademia Obrony Narodowej w Warszawie

7. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

……………………………………………………

8. Politechnika Łódzka

9-12. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

9-12. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

9-12. Warszawski Uniwersytet Medyczny

9-12. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

13-16. Uniwersytet Gdański

13-16. Politechnika Poznańska

13-16. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

13-16. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

17-20. Uniwersytet Łódzki

17-20. Uniwersytet Szczeciński

17-20. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

17-20. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

21. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Tenis stołowy – półfinał B Warszawa

Kobiety

Eliminacje

Wyniki

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

– Politechnika Łódzka 2:3

– Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 3:0

– Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach 3:0

Kolejnośc w grupie B

1 Politechnika Łódzka

2 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

3 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Faza pucharowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Ćwierćfinał

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 0:3

Strefa 5/8

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 3:1

o 5 miejsce

Politechnika Łódzka 2:3

Kolejność w turnieju

1. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

2. Uniwersytet Warszawski

3. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

4. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

…………………………………………………………..

5. Politechnika Łódzka

6. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

7. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

8. Uniwersytet Łódzki

9-11. Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

9-11. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

9-11. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Eliminacje

Uniwersytet warmińsko-Mazurski

– Uniwersytet Warszawski 0:3

– Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 3:2

– Uniwersytet Medyczny w Łodzi 3:0

Kolejność w grupie A

1 Uniwersytet Warszawski

2 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

3 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

4 Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Faza pucharowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Ćwierćfinał

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku 0:3

Strefa 5/8

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi 1:3

o 7 miejsce

Politechnika Warszawska 2:3

Kolejność w turnieju

1. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

2. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

3. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

4. Uniwersytet Warszawski

………………………………………………

5. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

6. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

7. Politechnika Warszawska

8. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

9-12. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

9-12. Politechnika Łódzka

9-12. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

9-12. Uniwersytet Łódzki

13. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

14. Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

badminton Olsztyn Tenis stołowy Uniwersytet WarmińskoMazurski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x