III Mikołajkowy Turniej w Działdowie – Sezon halowy czas zacząć

Uczniowski Klub Sportowy " Yankees" Działdowo i Gimnazjum nr 2 organizują w dniach 02-03.12.2011 III Mikołajkowy Halowy Turniej Baseballu o Puchar Warmii i Mazur oraz Burmistrza Miasta Działdowo. Zawody odbędą się w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum nr 2 w Działdowie w godzinach od 9.00 do 18.00 w piątek / 2 grudnia/ i od 9.00 do 15 w sobotę / 3 grudnia/.Turniej zapoczątkuje sezon halowy baseballu, który w tym i następnym roku wyłoni kadry województwa baseballistów od młodzika po juniora.

 

Grudniowe zawody z udziałem kadetów i juniorów z klubów Małdyt, Miłomłyna, Zajączkowa, Jamielnika, Tylic, Bratiana, Lamkowa, Barczewa, Działdowa / 3 kluby/, Malinowa, Gródek wyłonią Kadrę Warmii i Mazur na Międzynarodowy Halowy turniej do Wilna / Vilnius Winter Cup 2011″ w dniach 27-30.12.2012 a także na zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. W styczniu 2012 UKS ” Yankees” Działdowo planuje podobny turniej dla młodzików oraz nowo-powstających klubów baseballu.

Ukoronowaniem halowego sezonu będzie już XII Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu – Działdowo Cup 2012 o Puchar Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i pod Patronatem Marszałka Województwa Jacka Protasa. Patronat medialny tego turnieju zapewnia oddział olsztyński TV – TVP OLSZTYN. Tak jak na wszystkich zawodach baseballowych 2011 roku tak i w kolejnych klub prowadzić będzie kampanię na rzecz powrotu baseballu na Igrzyska Olimpijskie w 2020.Atrakcją turnieju mikołajkowego będzie oczywiście

MIKOŁAJ ze słodkimi prezentami .ZAPRASZAMY!

Organizator Zdzisław Ziółkowski.

{gallery}mik22{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x