Z okazji Święta Niepodległości – Ciekawe otwarcie pod dachem

Fot. ilustracja
Uczniowski Klub Sportowy „Yankees” Działdowo organizuje 9 listopada 2021 I Ogólnopolski Turniej Baseballu z okazji Święta Niepodległości . Intencją jest by impreza ta co roku otwierała sezon halowy, który trwa od listopada do marca. W pierwszym turnieju turnieju zagrają m. in. zespoły z Warmii i Mazur oraz Gdańska.

„Novum” jest takie, że po raz pierwszy uczestnicy zagrają z pomocą „maszyny”, która będzie wszystkim „narzucać” dobre piłki do odbijania. Z jej pomocą mecze na pewno będą toczyć się w „ligowym” tempie i pomogą grającym w kształtowaniu techniki . Turniej będzie m.in. uhonorowaniem tradycji niepodległościowych Polaków. Historia ze sportem niosą piękne wartości i warto by dzieci z tego korzystały.

W tym roku odbędzie się jeszcze sztandarowa impreza , odkładana przez pandemię- XX Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu „Działdowo Cup 2020” o Puchar Prezydenta RP, zaplanowany w dniach 03- 05.12.2021. Zgłosiły się już zespoły z Polski: Witnica, Gdańsk, Warszawa, Miejska Górka, Osielsko, z Litwy: Kowno, Radziwiliszki, z Ukrainy: Równe, Mikołajów, Kijów i z Mołdawii: Kiszyniów i Tiraspol.. Oby tylko nie przeszkodziła pandemia. Sezon halowy w roku 2021 zakończy kolejny XII Turniej Mikołajkowy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

baseball Działdowo sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x