Znamy kolejnego finalistę DLB – Gwiazdorzenia nie akceptujemy

W środę 13 czerwca na Al Koproski Baseball Stadium wybiegli Yankeesi z Gimnazjum Nr 2 Działdowo i licealiści z Grunwaldzkiej / ZS Nr 1 Działdowo/ by rozegrać mecz dający zwycięzcy awans do finału III edycji Działdowskiej Ligi Baseballu sezonu 2011/2012.Trener Yankees postawił na gimnazjalistów którzy mają przed sobą finał wojewódzki na trudnym terenie w Małdytach i traktował ten mecz jako sprawdzian formy uczniów ,którzy nie trenowali zbyt ostro. Zdzisław Ziółkowski nie skorzystał z "ligowców" dając im wolne przed ważnymi meczami niedzielnymi z Centaurami Warszawa.

Faworyci tych rozgrywek licealiści z ZS Nr 1mający w składzie czterech „ligowców” byli pewni wygranej. Już początek meczu pokazał, że „młodzież” z gimnazjum musi jeszcze dobrze popracować, a szczególnie miotacze. Mimo wyniku 5:3 na rozpoczęcie, wielkiej klasy licealistów nie było widać. Gimnazjaliści nie sprawiali większego kłopotu starszym kolegom ale na uwagę zasługiwała gra ” nowych ” Artura Łukaszewskiego / miotacz/ i Artura Arzumanyana / miotacz i 1 bazowy/.Wygrana 9:3 licealistów z Grunwaldzkiej dała im awans do finału jednak już nie pierwszy raz zachowanie na boisku niektórych „gwiazd” nie przynosi zespołowi chwały.

W czwartek 21 czerwca ostatni mecz rozegrają Malinowo i Gródki a w poniedziałek 25 czerwca 2012 roku finał i walka o trofea ufundowane przez Patronów imprezy – Burmistrza Miasta Bronisława Mazurkiewicza i Starostę Działdowskiego Mariana Janickiego.

ZS Nr 1 Działdowo – Yankees Gimnazjum 2 Działdowo   9:3

ZS Nr 1 – Karol Gulczyński /1/, Szymon Lewalski/ 1/, Eliasz Draszkiewicz /1/, Radosław Myśliński /1/, Bartosz Gajtkowski/2/, Wiktoria Banasiak / 2/, Dariusz Grochowski – grający trener, Lipka /1/, Ewelina Goryszewska

Yankees Gim2 – Jakub Orzymkowski, Artur Arzumanyan, Kacper Zalewski, Michał Grzebski, Klaudia Szulc /1/, Artur Maliszewski, Jakub Szymański/1/, Artur Łukaszewski /1/, Monika Żądłowska, Ewelina Kuźniewska, Dominik Rynkowski, Kinga Ciesiulska, Jakub Borkowski, Patrycja Wójcik – trener Zdzisław Ziółkowski

{AdmirorGallery}d14{/AdmirorGallery}

Fot Karol Wrombel

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x