Mistrzostwa regionu i Lcealiada – Ciekawie w Mierkach

Na terenach administrowanych przez Nadleśnictwo Olsztynek, przy słonecznej aurze, rozegrano regionalną Licealiadę i Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w biegach na orientację. W rywalizacji uczestniczyło około 150 zawodniczek i zawodników z 20 zespołów. W konkurencji szkół ponagimnazjalnych dominowali reprezentanci Pasłęka i Elbląga, w mistrzostwach, które miały charakter otwarty najwięcej do powiedzenia mieli biegacze Orkana Ostróda.

 

 W imprezie startowali także reprezentanci województwa kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, natomiast najbardziej cieszy fakt tak dużej frekwencji ze strony reprezentantów naszego regionu

 

Wyniki

 

K-12 (2100m)

1 Skurska Julia  SP Olsztynek   33,07

2 Grochowalska  Olga  SP Olsztynek   33,19

3 Pieczara Zuzanna  SP Olsztynek  35,07

4 Nyga Nina  SP Olsztynek  36,50

5 Skurska Alicja  SP Olsztynek  38,53

6 Stryjewska Aleksandra  SP Olsztynek  39,16

7 Nawracka Alicja  SP Olsztynek  40,32

8 Laskowska Alicja  SP Olsztynek  43,42

9 Gronkiewicz Monika  SP Olsztynek  44,20

10 Ososińska Karolina  SP Olsztynek  44,47

11 Bączkowska Oliwia  SP Olsztynek  45,39

12 Sałacka Monika  SP Olsztynek  46,53

13 Rudzińska Urszula  SP Olsztynek  47,39

14 Nawacka Barbara  SP Olsztynek  47,41

15 Sztybor Ewa  SP Olsztynek  48,19

16 Szulc Patrycja  SP Olsztynek  50,30

17 Makosiej Paulina  SP Olsztynek  51,41

18 Pisarska Wiktoria  ZS Kobułty  52,47

19 Cichocka  Agnieszka  SP Olsztynek  53,43

20 Banul Weronika   SP Olsztynek  54,28

21 Luberacka Aleksandra  SP Olsztynek  57,40

22 Dolat Klaudia  ZSP Waplewo  58,34

23 Piasecka Adrianna  SP Olsztynek  60,37

24 Pepłowska Magdalena  SP Olsztynek  66,38

25 Argalska Klaudia  SP Olsztynek  67,44

26 Kopczyńska Alicja  SP Olsztynek  70,02

27 Iwanowicz Paulina  SP Olsztynek  71,46

28 Zych Wiktoria  SP Olsztynek  75,50

 

K-14/16  (3400m)

1 Karpow Anna UKS Technik Ruciane Nida  46,19

2 Rogala Małgorzata UMKS Orkan  48,16

3 Bożuchowska Karolina  ZS Kobułty  54,11

4 Obrębska Patrycja  ZS Kobułty  58,54

5 Kostka Katarzyna  ZS Kobułty  59,30

 

K-18/20/21  (6100m)

1 Mikowska  Kinga  UMKS Orkan  59,30

2 Szewczyk Joanna  MKS Sarmat Toruń 73,55

3 Kupniewska  Patrycja  UMKS Orkan  76,22

4 Turska Elżbieta  UKS Technik  88,24

5 Brewka Aleksandra Indywidualnie  99,45

6 Zimniak Julita  UMKS Orkan  100,21

7 Kurpiewska Milena  UKS Technik  104,13

8 Lis Anna  UKS Technik  107,03

 

K-35+  (4500m)

1 Łuńska Regina  UMKS Orkan  75,12

2 Biziuk Halina  UMKS Orkan  80,47

3 Szczepańska Violetta  UKS Technik  122,28

 

M-12  (2600m)

1 Roman  Grzegorz   ZSP Waplewo   57,34

2 Mikołajczyk Jakub   SP Olsztynek   59,35

3 Kuciński  Jarosław   SP Olsztynek   63,48

4 Krasowski Piotr  SP Olsztynek  69,20

5 Warchoł Maciej  MKS Sarmat  71,08

6 Zadroga Stanisław  ZS Kobułty  87,24

7 Sochacki Kamil  ZSP Waplewo  89,51

8 Nurkiewicz Sebastian  SP Olsztynek  100,11

9 Piotrowski Michał  SP Olsztynek  104,50

10 Bondaruk Łukasz  SP Olsztynek  116,13

 

M-14  (3700m)

1 Rutkowski Adrian  SP Olsztynek  56,43

2 Bogacki Tomasz  ZSP Waplewo  61,53

3 Krzynówek Maciej  UKS Technik  70,12

4 Sępkowski Piotr  Gim Olsztynek  75,14

5 Wierzbicki Bartosz  ZSP Waplewo  77,00

6 Pydyn Krystian  ZSP Waplewo  80,13

7 Przybułowski Krzysztof  SP Olsztynek  82,19

8 Kuźniewski Krzysztof  ZSP Waplewo  88,36

9 Żurawek Jakub  SP Olsztynek  95,04

10 Sylwestrzak Mariusz  ZS Kobułty  107,47

11 Borkowsk Dominik  Gim Olsztynek  114,55

 

M-16  (3800m)

1 Orgas Jakub  ZS Kobułty  50,34

2 Robak Piotr  ZS Kobułty  52,31

3 Wachocki Patryk ZS Kobułty  54,23

 

M-18   (6500m)

1 Nowociński Bartosz   UMKS Orkan  55,13

2 Gęstwicki Kamil  UMKS Orkan  66,10

3 Gęstwicki Damian  UMKS Orkan  68,11

4 Lis Łukasz UKS Technik  81,58

5 Emiliańczyk Marcin  UKS Technik  90,04

6 Dobrzyński Piotr  UKS Technik  98,21

7 Polewczyk Adrian  UKS Technik  102,00

8 Morawiak Patryk  UKS Technik  125,09

9 Czarnecki Dominik  UKS Technik  156,39

 

M-20   (8300m)

1 Lewandowski Marek Chełmno  86,56

2 Domian Grzegorz  UKS Technik  93,01

3 Fabisiak Mateusz  UKS Technik  95,54

4 Rzepka Michał  UKS Technik  105,10

5 Frejlich Sebastian  UKS Technik  106,20

6 Dobreńko Tomasz  UKS Technik  126,28

7 Król Michał  ZSTI Elbląg  126,28

 

M-21   (8300m)

1 Gąszczyk Krzysztof  Ostróda  63,31

2 Lewandowski Krzysztof  Chełmno  67,48

3 Płonka Jacek MKS Sarmat   85,00

4 Mierzyński Stefan  WSzW Białystok  91,21

5 Wojciechowski Krzysztof MKS Sarmat  130,17

 

M-35/40  (6500m)

1 Banach Krzysztof  UMKS Orkan  49,12

2 Mientki Sebastian  UMKS Orkan  63,15

3 Kluska Wojciech  MKS Sarmat  65,18

4 Kasperski Arkadiusz UMKS Orkan     67,15

5 Rekowski Tomasz  Morąg  74,30

6 Muller Tomasz  Kwidzyn  75,53

 

M-45/50  (6200)

1 Lech Bogdan  UMKS Orkan  50,56

2 Warchoł Andrzej  MKS Sarmat  58,25

3 Kraśniewskli Krzysztof  UMKS Orkan  58,27

4 Koczko  Tomasz  MKS Sarmat  60,26

5 Fijor Waldemar        MKS Sarmat  66,26

6 Lickiewicz Jarosław Białystok  70,22

7 Figielski Dariusz   Morąg  72,23

 

M-55   (4900m)

1 Bohaczek Janusz  UMKS Orkan  44,15

2 Mientki Tadeusz  UMKS Orkan  44,52

3 Szredel Marek  UMKS Orkan  44,53

4 Szczepański Marek  UKS Technik  45,18

5 Czechowski Bolesław  UMKS Orkan  51,12

 

M-60+ ( 4900m)

1 Jakielaszek Ryszard  GKS Luzino  60,30

2 Woźniak Henryk  UMKS Orkan  61,55

3 Ratajczak Jerzy  TG Sokół  115,32

 

K-L  (2800m)

1 Jakubiec Paulina  ZSTI Elbląg  54,46

2 Litkowska Paulina    ZSTI Elbląg   58,13

3 Korzeniowska Klaudia  ZSTI Elbląg  62,14

 

M-L (3300m)

1 Grzemiński Michał  ZSEiT Pasłęk  41,49

2 Lubowicki Kasjusz  ZSEiT Pasłęk  45,52

3 Zagórski Łukasz  ZSEiT Pasłęk  48,09

4 Ozga Janusz  ZSEiT Pasłęk  49,50

5 Pocałujko Adam  ZSEiT Pasłęk  52,08

6 Perszke Arkadiusz  ZSTI Elbląg  55,03

7 Kuprajaniuk Łukasz  ZSEiT Pasłęk  69,20

8 Plaugo Rafał ZSEiT  Pasłęk  73,23

9 Aftewicz Robert  ZSEiT Pasłęk  78,43

10 Kuciński Łukasz  ZSTI Elbląg  85,13

 

OPEN  (3300m)

1 Zagroba Rafał  Olsztyn  42,00

2 Rekowski Dawid  Morąg  92,54

 

RODZINNA  (1700m)

1 Grochowalski Bogdan Olsztynek   18,16

2 Banach Piotr  Elbląg  19,17

3 Niksa Patrycja  ZS Kobułty  21,17

4 Rekowska Dorota  Morag  24,07

5 Banach Kamil  Elbląg  31,08

6 Gliniecka Anna  Pomorze  45,21

7 Borkowska Zofia  Kobułty  50,55

 

W Licealiadzie czteroosobowych drużyn wśród chłopców zwyciężył  ZSEiT Pasłęk II klasa – 92 pkt, przed ZSEiT Pasłęk I klasa – 88 pkt, i ZSI-T Elbląg – 84 pkt. Rywalizację drużyn dziewcząt wygrała reprezentacja Zespołu Szkół Informatyczno – Technicznych z Elbląga w składzie Paulina Jakubiec, Paulina Litkowska i Klaudia Korzeniowska. Najlepszych honorowano medalami, dyplomami i torbami z upominkami.

Obok gospodarza zawodów, organizatorami byli Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Polski Związek Orientacji Sportowej, UM Olsztynek, UMKS „Orkan” w Ostródzie i Koło Stowarzyszenia Inżynierów Leśnictwa i Drzewnictwa przy Nadleśnictwie w Olsztynku.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x