10 Bieg Filipidesa Pasłęk 2015 – Ukraińcy najlepsi, a z naszych: Mariusz Dembowski i Monika Jackiewicz

Już po raz dziesiąty w Pasłęku odbył się w sobotę (6 czerwca) Bieg Filipidesa – impreza zainicjowana i organizowana przez UKS Gimpas. Tym razem wystartowało ponad 280 zawodniczek i zawodników, w tym goście zza wschodniej granicy, którzy okazali się najlepsi. Wśród mężczyzn triumfował Sergii Okseniuk (Łuck), a w rywalizacji pań zwyciężyła także Ukrainka Oleksandra Oliinyk.

W dziesiątce znalazło się czterech biegaczy z Warmii i Mazur: piąty – Mariusz Dembowski (Lidzbark), siódmy – Dariusz Malich (Olsztyn), ósmy – Mariusz Pawłowski (Marzęcice) i dziesiąty Mateusz Jackiewicz (Kazanice). Wśród pań na drugim miejscu finiszowała Monika Jackiewicz (AZS UWM Olsztyn). Prowadzono również klasyfikacje w kategoriach i tam każdy znalazł sobie satysfakcjonująca lokatę.

Klasyfikacja (open) dystans 10 km

1 OKSENIUK SERGII LUCK MK LUCHESK ukraine 1980 M30-39 1 00:31:41 1

2 KROWLAIDIS SERGII ACHILLES LESZNO ukraine 1978 M30-39 2 00:32:42 2

3 DOLYNCHUK DMYTRO LUTSK MK LUCHESK-LKB RUDNIK ukraine 1994 M20-29 1 00:33:18 3

4 MAZERSKI BARTOSZ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Polska 1976 M30-39 3 00:34:25 4

5 DEMBOWSKI MARIUSZ LIDZBARK Polska 1983 M30-39 4 00:34:54 5

6 STEPONENKO PAVEL KOVEL MK LUCHESK-LKB RUDNIK ukraine 1990 M20-29 00:34:59 6

7 MALICH DARIUSZ AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM Polska 1968 M40-49 1 00:35:09 7

8 PAWŁOWSKI MARIUSZ MARZĘCICE KS FINISHPARKIET DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAPolska 1976 M30-39 5 00:35:30 8

9 PIENIEK ADAM KWIDZYN BIEGA Polska 1995 M20-29 3 00:35:39 9

10JACKIEWICZ MATEUSZ KAZANICE KS AZS UWM OLSZTYN Polska 1997 M16-19 1 00:36:43 10

………………………………………………………………..

11 LUŚNIA ANDRZEJ KĘTRZYN FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI Polska 1976 M30-39 6 00:37:12 11

12 OLIINYK OLEKSANDRA LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK ukraine 1993 K20-29 1 00:37:50 1

13 DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI Polska 1969 M40-49 2 00:38:02 12

14 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW POZNAŃ UKS GIMPAS PASŁĘK Polska 1989 M20-29 4 00:38:10 13

15SADŁOS RADOSŁAW KWIDZYN BIEGA Polska 1978 M30-39 7 00:38:13 14

16 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF MALBORK GRUPA MALBORK Polska 1967 M40-49 3 00:38:17 15

17 KOZŁOWSKI BARTOSZ PASŁĘK MKS TRUSO ELBLĄG Polska 1996 M16-19 2 00:38:21 16

18 KUCIEJCZYK HENRYK SZYDŁOWO TEMPO MŁAWA Polska 1959 M50-59 1 00:38:40 17

19 SALAK MICHAŁ WARSZAWA PKO BANK POLSKI Polska 1980 M30-39 8 00:38:53 18

20 JACKIEWICZ MONIKA OLSZTYN CITY TRAIL Polska 1992 K20-29 2 00:39:08 2

……………………………………………………………………………………………………….

21 OLIINYK NATALIA TERNOPIL MK LUCHESK-LKB RUDNIK ukraine 1995 K20-29 3 00:39:39 3

22 ŚLIWIAK PIOTR BRANIEWO GIMPAS PASŁĘK Polska 1974 M40-49 4 1 00:39:41 19

23 KARNIŁOWICZ DAWID BIEGAM BO LUBIĘ – SP3 GOŁDAP Polska 1984 M30-39 9 00:39:51 20

24 MITKOWSKI DANIEL AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM Polska 1975 M40-49 5 00:40:08 21

25 SANECKI PATRYK PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK Polska 1990 M20-29 5 00:40:18 22

………………………………………………………………………………………

26 PTASZYŃSKI WOJCIECH FROMBORK Polska 1974 M40-49 6 00:40:22 23

27 SIKORSKI KRYSTIAN 20 BZ / RANT BARTOSZYCE Polska 1992 M20-29 6 00:40:45 24

30 PROCHNA KRZYSZTOF FROMBORK BRAK Polska 1972 M40-49 7 00:41:12 26

32 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK BIEGA Polska 1980 K30-39 1 00:41:49 5

34 FIGAT MIROSŁAW UKS,,JEDYNKA” BARTOSZYCE Polska 1958 M50-59 3 00:42:14 29

35 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA ZASUWAJKI Polska 1976 M30-39 10 00:42:36 30

37 ŚWIATKOWSKI ŁUKASZ RUNNING BEARS LUBAWA Polska 1984 M30-39 12 00:43:03 32

38 OLEJNIK JAROSŁAW KĘTRZYN ZSO KĘTRZYN Polska 1978 M30-39 13 00:43:11 33

39 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF BRANIEWO Polska 1971 M40-49 9 00:43:37 34

40 SULIŃSKI DAREK 2 SUSZ Polska 1981 M30-39 14 00:43:45 35

41 SZULC RAFAŁ OSTRÓDA WARIAT TEAM Polska 1971 M40-49 10 00:43:48 36

43 SATKIEWICZ PIOTR PASŁĘK MARIANKA TEAM Polska 1993 M20-29 7 00:43:49 38

44 ADAMCZYK ZBIGNIEW KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK Polska 1970 M40-49 11 00:43:54 39

45 KLIMIK ZENON AKB SZCZYTNO Polska 1963 M50-59 4 00:43:58 40

48 NIEDŹWIECKI PIOTR RUNNING BEARS LUBAWA Polska 1983 M30-39 17 00:44:07 43

49 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA ONEMANCLUB Polska 1969 M40-49 13 00:44:24 44

50 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN TEAM FORD OLSZTYN Polska 1979 M30-39 18 00:44:32 45

51 JAWORSKI TOMASZ ELBLĄG Polska 1979 M30-39 19 00:44:39 46

52 STACHÓRKO KRZYSZTOF PASŁĘK BRAK Polska 1975 M40-49 14 00:44:56 47

53 ULIKOWSKI TOMASZ PASŁĘK Polska 1981 M30-39 20 00:44:56 48

55 SIELAWA MAREK PASŁĘK SIELAWKA TEAM Polska 1969 M40-49 15 00:45:07 49

56 SZYSLER ANDRZEJ SUSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ SUSZ Polska 1955 M60-69 2 00:45:17 50

58 MIECZKOWSKI TOMASZ MUSTANG PASŁĘK Polska 1978 M30-39 22 00:00:07 00:45:21 52

59 GROCKI ARTUR ELBLĄG EL-AKTYWNI Polska 1972 M40-49 16 00:45:40 53

61 ŚWIDERSKI JAN PASŁĘK KB BBL PASŁĘK Polska 1967 M40-49 17 00:45:42 55

62 LUBAŃSKI TOMASZ GRONOWO GÓRNE Polska 1975 M40-49 18 00:45:42 56

63 GADOWSKI MARCIN ELBLĄG MERITUM BANK I PARTNERZY Polska 1981 M30-39 24 00:45:46 57

64 TOŁKACZEWSKI ŁUKASZ OSTRÓDA WARIAT TEAM Polska 1980 M30-39 25 00:45:53 58

65 KOBYRA JANUSZ ELBLĄG Polska 1970 M40-49 19 00:46:16 59

67 GORZKA PIOTR OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE Polska 1975 M40-49 20 00:46:27 61

68 SIKORA RYSZARD PASŁĘK SERY ICC PASŁĘK Polska 1979 M30-39 27 00:46:28 62

69 PROKOP MARIUSZ ELBLĄG KARATE KYOKUSHIN WĘGORZEWO K.KUPREWICZPolska 1975 M40-49 21 00:46:38 63

70 RADECKA KATARZYNA OSTRÓDA Polska 1984 K30-39 3 00:46:42 7

71 TUNIEWICZ TOMASZ PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK Polska 1972 M40-49 22 00:46:47 64

73 DURKIEWICZ ALEKSANDER BRANIEWO BRANIEWO Polska 1974 M40-49 23 00:46:51 66

74 SIELAWA ANIA PASŁĘK SIELAWKA TEAM Polska 1972 K40-49 1 00:46:52 8

75 ZWIERZCHOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO Polska 1976 M30-39 29 00:46:57 67

76 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN Polska 1976 M30-39 30 00:47:09 68

77 ROCZYŃSKI PAWEŁ MORĄG Polska 1976 M30-39 31 00:47:11 69

79 GAWROŃSKA BEATA AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM Polska 1973 K40-49 2 00:47:13 9

81 WICZYŃSKI WOJCIECH PASŁĘK ANIOŁOWO TEAM Polska 1981 M30-39 32 00:47:18 72

82 KRÓLIK JACEK PASŁĘK Polska 1978 M30-39 33 00:47:32 73

83 BEDRA ADAM ZALEWO Polska 1982 M30-39 34 00:47:34 74

84 TCHÓRZEWSKI JERZY PASŁĘK Polska 1968 M40-49 25 00:47:36 75

85 HAJDUKIEWICZ TOMASZ ELBLĄG GEPARD ŻUŁAWSKI Polska 1978 M30-39 35 00:47:38 76

86 LASZCZAK JERZY AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM Polska 1961 M50-59 5 00:47:47 77

87 ANDREARCZYK WOJCIECH PORTAL BRANIEWO Polska 1976 M30-39 36 00:47:50 78

88 JAWORSKI PIOTR ELBLAG Polska 1967 M40-49 26 00:47:54 79

90 WALENCIK GRZEGORZ ELBLĄG ENDUROMAN Polska 1982 M30-39 37 00:48:00 81

92 PŁASZCZYK MARIUSZ IŁAWA Polska 1978 M30-39 39 00:48:17 83

96 JAROSZ JAROSŁAW BARTOSZYCE ŻEROM BIEGA Polska 1957 M50-59 7 00:48:32 87

97 OLSZEWSKI ROMAN ELBLĄG ELBAŻANT Polska 1973 M40-49 28 00:48:32 88

98 SIWAKOWSKI MICHAL SIEMENS ELBLĄG RUNNING TEAM Polska 1982 M30-39 41 00:48:36 89

100 WICZYŃSKI PAWEŁ PASŁĘK Polska 1975 M40-49 30 00:48:39 91

Cała klasyfikacja

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa

1 MK LUCHESK-LKB 02:25:46

2 KWIDZYN 02:49:50

3 AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com00:35:09 / MALICH DARIUSZ 00:40:08 / MITKOWSKI DANIEL 00:47:13 / GAWROŃSKA BEATA 00:47:47 / LASZCZAK JERZY 02:50:17

4 Fundacja Przyszłość dla Dzieci 00:37:12 / LUŚNIA ANDRZEJ 00:38:02 / DROŻDŻ MARIUSZ 00:59:06 / SŁOWIKOWSKA MAGDALENA 01:00:29 / GĄSIOROWSKI TOMASZ 03:14:49

5 Sielawka Team 00:45:07 / SIELAWA MAREK 00:46:52 / SIELAWA ANIA 00:49:20 / KUCIŃSKI IREK 00:54:41 / KUCINSKI ŁUKASZ 03:16:00

6 KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 00:40:18 / SANECKI PATRYK 00:43:54 / ADAMCZYK ZBIGNIEW 00:57:57 / RAPACKI GRZEGORZ 01:00:04 / STASIAK MARZENA 03:22:13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg iława Morąg Olsztyn Pasłęk sport powszechny Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x