14 Bieg Jakubowy – Pół tysiąca rozsądnych pasjonatów

Sport to zdrowie. Wyznając tę maksymie ponad pół tysiąca osób w różnych wieku uczestniczyło w XIV Biegu Jakubowym – imprezie, którą zainicjował kiedyś Andrzej Sassyn, a teraz kontynuuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Każdy biegł tyle, na ile go stać. Organizatorzy przygotowali różne trasy i dla młodzieży, i dla mniej zaawansowanych, ale oczywiście najważniejszy był bieg główny, który wygrał Ukrainiec Roman Romanienko. Najlepszy z Polaków był Maciej Wojciechowski ze Szczytna.

 

Dużo szybciej finiszowali wózkarze. Po raz kolejny wielką klasę pokazał Bogdan Król z Ornety, ale na finiszu musiał stoczyć ostra walkę. Wśród pań w tej konkurencji triumfowała Monika Pudlis.

Wracając do biegaczy drugi na mecie był Paweł Tadejewski z Ostródy, a trzeci znany triathlonista Marcin Konieczny. Wśród kobiet najszybsze były panie zza wschodniej granicy, z naszych reprezentantek najlepsza okazała się Wioletta Kryza – stała uczestniczka imprezy, która niebawem wybiera się na maraton do Detroit.

Zwyciężyli wszyscy. Udekorowano ich medalami, bowiem, pokonali własne słabości i opory. Zdecydowali się spędzić niedzielę na sportowo. Brawo. Nim podamy wyniki, zapraszamy do obejrzenia galerii z Biegu Jakubowego.

Wyniki biegu

1  ROMANENKO ROMAN UKRAINA UKRAINA 1988 M20 1 00:00:01 00:44:21 00:44:22 1

2  TETERUKOV IGOR GRODNO BIAŁORUŚ 1978 M30 1 00:00:00 00:44:28 00:44:28 2

3  RUSYUK YURI UKRAINA UKRAINA 1987 M20 2 00:00:01 00:45:17 00:45:17 3

4  MASHEI PAVEL GRODNO BIAŁORUŚ 1979 M30 2 00:00:01 00:46:04 00:46:05 4

5  WOJCIECHOWSKI MACIEJ WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE POLSKA 1974 M30 3 00:00:01 00:48:49 00:48:49 5

6  TADEJEWSKI PAWEŁ OSTRÓDA POLSKA 1979 M30 4 00:00:02 00:49:05 00:49:07 6

7  KONIECZNY MARCIN IM2010 POLSKA 1972 M30 5 00:00:01 00:49:21 00:49:22 7

8  SOSNOWSKI WIESŁAW GNISZEWO POLSKA 1972 M30 6 00:00:02 00:49:43 00:49:44 8

9  PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1988 M20 3 00:00:01 00:49:50 00:49:51 9

10  GRYGO PAWEŁ LŁKS PREFBET ŚNIADOWO- ŁOMŻA POLSKA 1976 M30 7 00:00:02 00:49:52 00:49:54 10

11  MALICH DARIUSZ GRONITY POLSKA 1968 M40 1 00:00:01 00:49:56 00:49:57 11

12  MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK POLSKA 1990 M20 4 00:00:02 00:49:56 00:49:58 12

13  MISIEWICZ JACEK OLSZTYN POLSKA 1968 M40 2 00:00:01 00:51:12 00:51:13 13

14  ZIENKIEWICZ PIOTR UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA 1974 M30 8 00:00:00 00:51:41 00:51:41 14

15  KRAUTSOVA VOLHA GRODNO BIAŁORUŚ 1981 K30 1 00:00:01 00:51:47 00:51:48 1

16  DULIBA ALEKSANDRA BIAŁORUŚ BIAŁORUŚ 1988 K20 1 00:00:01 00:51:56 00:51:58 2

17  KOWALSKI TOMASZ AKM OLSZTYN POLSKA 1976 M30 9 00:00:01 00:52:11 00:52:12 15

18  KRYZA WIOLETTA EFEKT WAR-MA POLSKA 1968 K40 1 00:00:00 00:52:19 00:52:19 3

19  PAWŁOWSKI MARIUSZ KURZĘTNIK POLSKA 1976 M30 10 00:00:01 00:52:18 00:52:19 16

20  NAJDZION ROBERT AKM OLSZTYN POLSKA 1976 M30 11 00:00:02 00:53:42 00:53:44 17

21  DOMŻALSKI TOMASZ AKM OLSZTYN POLSKA 1980 M30 12 00:00:02 00:54:27 00:54:29 18

22  GODLEWSKI ANDRZEJ JEDWABNE POLSKA 1985 M20 5 00:00:04 00:54:33 00:54:37 19

23  MANKIELEWICZ HENRYK AKB SZCZYTNO POLSKA 1959 M50 1 00:00:02 00:54:45 00:54:47 20

24  LIPIŃSKI SZYMON AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1994 M16 1 00:00:05 00:54:49 00:54:54 21

25  NOWOSAD PAWLO UKRAINA UKRAINA 1984 M20 6 00:00:01 00:54:56 00:54:57 22

26  ROGOWSKI ZBIGNIEW UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE POLSKA 1992 M16 2 00:00:02 00:55:04 00:55:06 23

27  SEROCKI ADAM ELBLĄG POLSKA 1973 M30 13 00:00:03 00:55:12 00:55:15 24

28  FOLTA JAROSŁAW GRUPA MALBORK POLSKA 1967 M40 3 00:00:01 00:55:32 00:55:33 25

29  BORUCKI DARIUSZ ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1965 M40 4 00:00:03 00:55:35 00:55:38 26

30  DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1969 M40 5 00:00:03 00:56:04 00:56:07 27

Wyścig na wózkach

Mężczyźni

1 KRÓL BOGDAN POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1955 00:25:14

2 KOŁECKI DARIUSZ POLSKA GARDA OSW OLSZTYN 1967 00:25:16

3  GRAD RADOSŁAW POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1985 00:28:41

4  KOWALSKI PRZEMYSŁAW POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1981 00:35:52

5  MORYC RYSZARD POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1953 00:36:35

6  MONKIEWICZ ARKADIUSZ POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1971 00:41:27

7  PODGÓRSKI DAMIAN POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1979 00:43:15

8  HRYNIEWICZ ANDRZEJ POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1975 00:51:55

9  CZUBIŃSKI CZESŁAW POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1980 01:10:38

Kobiety

1  PUDLIS MONIKA POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1977 00:29:10

2 KOŁODZIEJCZYK MARZENA POLSKA IKS,,SMOK”LOTOS,PGNIG,APOTEX,ORNETA 1977 00:46:18 

Reszta klasyfikacji (całościowej) pod galerią

{vsig}18.09.11_biegjak{/vsig}

31 WIŚNIEWSKI MARIUSZ MORĄG POLSKA 1973 M30 14 00:00:02 00:56:09 00:56:11 28

32 BIELICKI KRZYSZTOF MUKL BRODNICA POLSKA 1963 M40 6 00:00:01 00:56:13 00:56:14 29

33  KASZUBOWSKI ZENON GRUPA MALBORK POLSKA 1964 M40 7 00:00:01 00:56:33 00:56:34 30

34 ZŁOTUCHA ŁUKASZ UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE POLSKA 1995 M16 3 00:00:01 00:56:46 00:56:46 31

35  KRZYŻANOWSKI KAROL MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1972 M30 15 00:00:02 00:56:48 00:56:50 32

36  RADZYMIN ANDRZEJ-JAN WWW.PARKWODNY.HAJNOWKA.PL POLSKA 1953 M50 2 00:00:03 00:56:57 00:57:00 33

37  STEFAŃSKI ANDRZEJ MARATOŃCZYK – ELBLĄG POLSKA 1962 M40 8 00:00:03 00:56:58 00:57:01 34

38  ŁOŻYŃSKI PIOTR AKM OLSZTYN POLSKA 1963 M40 9 00:00:01 00:57:04 00:57:04 35

39  NAJMOWICZ SEBASTIAN AZS- UWM OLSZTYN POLSKA 1991 M20 7 00:00:05 00:57:07 00:57:12 36

40 DŁUGOSZ KAMIL KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1986 M20 8 00:00:03 00:57:09 00:57:13 37

41 SYMEREWICZ MAREK BARCZEWO POLSKA 1967 M40 10 00:00:01 00:57:27 00:57:28 38

42  SUWIŃSKI TADEUSZ BIEGAM BO LUBIĘ POLSKA 1963 M40 11 00:00:02 00:57:33 00:57:35 39

43 1236 MITKOWSKI DANIEL AKM OLSZTYN POLSKA 1975 M30 16 00:00:03 00:57:58 00:58:01 40

44  KULESZO KAROL SUWAŁKI POLSKA 1983 M20 9 00:00:12 00:57:54 00:58:06 41

45  CICHOŃCZUK ANTONI K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA 1949 M60 1 00:00:02 00:58:16 00:58:17 42

46  MAJKUT IRENEUSZ OSTRODA POLSKA 1965 M40 12 00:00:03 00:58:18 00:58:20 43

47  JEZIERSKI TOMASZ MEGATHERM.PL POLSKA 1975 M30 17 00:00:06 00:58:20 00:58:26 44

48  PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1972 M30 18 00:00:03 00:58:35 00:58:38 45

49  SZABLEWSKI TOMASZ AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1993 M16 4 00:00:05 00:58:37 00:58:42 46

50  BAŁDYGA STANISŁAW KP PSP SZCZYTNO POLSKA 1959 M50 3 00:00:05 00:58:46 00:58:51 47

51  PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK POLSKA 1980 K30 2 00:00:02 00:59:00 00:59:01 4

52 KOSOWSKI JANUSZ OSIR OLSZTYN POLSKA 1952 M50 4 00:00:01 00:59:06 00:59:07 48

53 DOBRZYŃSKI HENRYK NAPRZÓD GAZ OLSZTYN POLSKA 1962 M40 13 00:00:02 00:59:16 00:59:18 49

54 DRĘŻEK KRZYSZTOF MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1965 M40 14 00:00:04 00:59:18 00:59:22 50

55 MIROCHA JAN DELECTA PODLASKI KLUB BIEGOWY POLSKA 1990 M20 10 00:00:04 00:59:41 00:59:44 51

56  DRAGOSZ ADAM OLSZTYN POLSKA 1992 M16 5 00:00:02 00:59:50 00:59:52 52

57  KOS GRZEGORZ GDYNIA POLSKA 1977 M30 19 00:00:13 00:59:43 00:59:56 53

58 JĘDRZEJCZYK MARCIN OLSZTYN POLSKA 1976 M30 20 00:00:08 00:59:48 00:59:56 54

59 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO POLSKA 1975 M30 21 00:00:10 00:59:49 00:59:59 55

60 FILIPIUK ANDRZEJ KB HAJNÓKA POLSKA 1990 M20 11 00:00:06 00:59:55 01:00:01 56

61  RYDECKI KAROL ELBLĄG POLSKA 1960 M50 5 00:00:06 00:59:56 01:00:02 57

62  SZOCIK KAROL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD POLSKA 1985 M20 12 00:00:02 01:00:02 01:00:04 58

63 JAKUBOWSKI ADAM 9 PUŁK ROZPOZNAWCZY POLSKA 1978 M30 22 00:00:02 01:00:03 01:00:05 59

64 SUPRYKA PAWEŁ ELBLĄG POLSKA 1982 M20 13 00:00:17 00:59:49 01:00:07 60

65 TYSZKA JAN 9 PUŁK ROZPOZNAWCZY POLSKA 1982 M20 14 00:00:11 01:00:16 01:00:27 61

66  POWIDEŁ MARCIN LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1976 M30 23 00:00:03 01:00:31 01:00:35 62

67  KANIGOWSKI MICHAŁ TORUŃ POLSKA 1990 M20 15 00:00:07 01:00:30 01:00:37 63

68  BURAKOWSKI DANIEL OLSZTYN POLSKA 1983 M20 16 00:00:04 01:00:38 01:00:42 64

69 KUSKOWSKI MAREK ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1978 M30 24 00:00:05 01:00:41 01:00:45 65

70 CHYCZEWSKI PIOTR N POLSKA 1986 M20 17 00:00:13 01:00:35 01:00:48 66

71  SULEWSKI KRZYSZTOF NIEZRZESZONY POLSKA 1985 M20 18 00:00:04 01:00:56 01:01:00 67

72 MATEJKO PIOTR IKS SMOK ORNETA POLSKA 1954 M50 6 00:00:01 01:01:01 01:01:02 68

73 RUTKOWSKI GRZEGORZ BIAŁY KENIJCZYK RESZEL POLSKA 1983 M20 19 00:00:04 01:01:00 01:01:04 69

74  KRAWIEC ANDRZEJ AKM OLSZTYN POLSKA 1972 M30 25 00:00:07 01:01:07 01:01:14 70

75 BARTNICKI WOJCIECH ELBAŻANT POLSKA 1968 M40 15 00:00:04 01:01:21 01:01:25 71

76 SEPEŁOWSKI RAFAŁ KB TKKF PROMYK CIECHANÓW POLSKA 1978 M30 26 00:00:02 01:01:26 01:01:28 72

77 GÓRSKI RYSZARD BUKIET ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1958 M50 7 00:00:02 01:01:27 01:01:29 73

78 RUCIŃSKI MAREK VEL-DĄBROÓWNO POLSKA 1968 M40 16 00:00:02 01:01:28 01:01:30 74

79 GROŃSKI ROMUALD TK MASTERS GIŻYCKO POLSKA 1964 M40 17 00:00:02 01:01:37 01:01:38 75

80  GAŁKOWSKI RADOSŁAW GRUPA MALBORK POLSKA 1977 M30 27 00:00:05 01:01:37 01:01:42 76

81  CYBRUCH KRZYSZTOF ELBAŻANT POLSKA 1966 M40 18 00:00:03 01:01:41 01:01:44 77

82 CHODUBSKI PATRYK RUMY POLSKA 1994 M16 6 00:00:02 01:01:43 01:01:45 78

83  KAMIŃSKI MATEUSZ OKSW OLSZTYN POLSKA 1991 M20 20 00:00:00 01:01:45 01:01:45 79

84 DŁUŻNIEWSKI JACEK DAJESZ BYKU TEAM POLSKA 1975 M30 28 00:00:07 01:01:46 01:01:53 80

85 ROTKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 29 00:00:07 01:02:07 01:02:14 81

86  MORAWSKI EMIL PASŁĘK RUNNERS TEAM POLSKA 1985 M20 21 00:00:03 01:02:12 01:02:15 82

87 ROMANOWSKI RADOSŁAW NIEZRZESZONY POLSKA 1973 M30 30 00:00:03 01:02:13 01:02:17 83

88 NAJMOWICZ PAWEŁ AZS- UWM OLSZTYN POLSKA 1993 M16 7 00:00:02 01:02:19 01:02:20 84

89 WIŚNIEWSKI DAMIAN KĘTRZYN POLSKA 1984 M20 22 00:00:05 01:02:21 01:02:26 85

90 KOTOWICZ GRZEGORZ WĘGORZEWO POLSKA 1975 M30 31 00:00:18 01:02:08 01:02:26 86

91 BARAN KRZYSZTOF KKSW KRAK ROLLERBLADE POLSKA 1976 M30 32 00:00:02 01:02:25 01:02:28 87

92 MISIEWICZ HENRYK OLSZTYN POLSKA 1965 M40 19 00:00:02 01:02:29 01:02:31 88

93 OLKOWSKI RAFAŁ LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1979 M30 33 00:00:11 01:02:21 01:02:32 89

94 CHROSTOWSKI KAMIL OLSZTYN POLSKA 1989 M20 23 00:00:00 01:02:35 01:02:35 90

95  KUROPATWA ANDRZEJ AKM OLSZTYN POLSKA 1963 M40 20 00:00:05 01:02:37 01:02:42 91

96  KARPIŃSKI WIESŁAW NIEZRZESZONY POLSKA 1962 M40 21 00:00:08 01:02:42 01:02:50 92

97 PROCHNA KRZYSZTOF FROMBORK POLSKA 1972 M30 34 00:00:07 01:02:44 01:02:51 93

98 HAPUNIK JAN OKS SMOKI POLSKA 1958 M50 8 00:00:03 01:02:57 01:02:59 94

99 SIERZPUTOWSKI MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1961 M50 9 00:00:05 01:02:55 01:03:00 95

100 ZIENIEWICZ ANDRZEJ JUVENIA BIAŁYSTOK POLSKA 1951 M60 2 00:00:04 01:03:02 01:03:06 96

101 NAJDUCH GRZEGORZ LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1973 M30 35 00:00:10 01:03:02 01:03:12 97

102 ŁAWRESZUK ŁUKASZ OLSZTYN POLSKA 1992 M16 8 00:00:06 01:03:23 01:03:29 98

103 SMOLEŃ BOGUSŁAW OLSZTYN POLSKA 1968 M40 22 00:00:03 01:03:26 01:03:30 99

104  NOWAK SEBASTIAN DYWITY POLSKA 1978 M30 36 00:00:09 01:03:27 01:03:36 100

105  WILD KAROL WĘGORZEWO POLSKA 1961 M50 10 00:00:00 01:03:41 01:03:41 101

106 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY POLSKA 1991 M20 24 00:00:05 01:03:38 01:03:43 102

107 ILECKI JACEK GDAŃSK POLSKA 1985 M20 25 00:00:03 01:03:42 01:03:46 103

108 KUŹMA ARTUR UPALAPA POLSKA 1981 M30 37 00:00:10 01:03:47 01:03:57 104

109 URADZIŃSKI MARCIN AKM OLSZTYN POLSKA 1976 M30 38 00:00:07 01:03:56 01:04:04 105

110 PARASIEWICZ DAWID RADOMNO POLSKA 1985 M20 26 00:00:08 01:03:58 01:04:05 106

111 BIRYŁO KATARZYNA BRANIEWO POLSKA 1973 K30 3 00:00:03 01:04:08 01:04:11 5

112 BIRYŁO SZYMON BRANIEWO POLSKA 1993 M16 9 00:00:04 01:04:08 01:04:12 107

113 GWIZDAŁA CEZARY WARSZAWA POLSKA 1970 M40 23 00:00:07 01:04:07 01:04:14 108

114 SIKORSKI KRYSTIAN UKS „PRZYJAŹŃ” BARTOSZYCE POLSKA 1992 M16 10 00:00:06 01:04:14 01:04:20 109

115 KOSIOREK ADAM OLSZTYN POLSKA 1991 M20 27 00:00:16 01:04:10 01:04:25 110

116 PANASIUK ADRIAN AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ POLSKA 1991 M20 28 00:00:05 01:04:24 01:04:29 111

117 TRUDNOWSKI MARCIN GRUPAWODNA ELBLĄG POLSKA 1971 M40 24 00:00:05 01:04:24 01:04:29 112

118 TAŃSKI MIROSŁAW OLSZTYN POLSKA 1965 M40 25 00:00:17 01:04:12 01:04:29 113

119 PIECZARKA KRZYSZTOF MIŁOMŁYN POLSKA 1971 M40 26 00:00:03 01:04:32 01:04:35 114

120 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO POLSKA 1965 M40 27 00:00:07 01:04:32 01:04:38 115

121 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER OLSZTYN POLSKA 1992 M16 11 00:00:07 01:04:36 01:04:43 116

122 JACKIEWICZ MONIKA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 K16 1 00:00:05 01:04:39 01:04:44 6

123 KALWAS ROBERT OLSZTYN POLSKA 1969 M40 28 00:00:06 01:04:39 01:04:45 117

124  SIERZPUTOWSKI ANDRZEJ NIEZRZESZONY POLSKA 1965 M40 29 00:00:08 01:04:38 01:04:45 118

125 SIKORSKI KAMIL MORĄG POLSKA 1984 M20 29 00:00:02 01:05:04 01:05:06 119

126 BUSZMAN KRZYSZTOF WSZW GDAŃSK POLSKA 1971 M40 30 00:00:10 01:05:07 01:05:17 120

127 LENDZIAN JACEK TEAM ”ONE MAN” OLSZTYN POLSKA 1973 M30 39 00:00:04 01:05:20 01:05:24 121

128 MAZUR PAWEŁ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1981 M30 40 00:00:08 01:05:23 01:05:30 122

129 OŁDZIEJEWSKI MICHAŁ ŁOMŻA POLSKA 1987 M20 30 00:00:06 01:05:28 01:05:34 123

130 OSSOWSKI JACEK NIEZRZESZONY POLSKA 1995 M16 12 00:00:00 01:05:35 01:05:35 124

131 NOSARZEWSKI WALDEMAR OLSZTYN POLSKA 1967 M40 31 00:00:05 01:05:34 01:05:39 125

132 ZAKRZEWSKI WOJCIECH OSTRÓDA POLSKA 1971 M40 32 00:00:02 01:05:37 01:05:40 126

133 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1950 M60 3 00:00:06 01:05:35 01:05:41 127

134 GWARDĘCKI LESZEK BIAŁY KENIJCZYK POLSKA 1983 M20 31 00:00:15 01:05:31 01:05:46 128

135 BAGIŃSKI MICHAŁ – POLSKA 1980 M30 41 00:00:09 01:05:37 01:05:47 129

136 ADAMCZYK ZBIGNIEW RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA 1970 M40 33 00:00:07 01:05:41 01:05:48 130

137 BUDNER BRONISŁAW KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1957 M50 11 00:00:10 01:05:40 01:05:50 131

138 CZERNIEWSKI ARKADIUSZ BARTOSZYCE POLSKA 1976 M30 42 00:00:04 01:05:49 01:05:53 132

139 MICH SZYMON OLSZTYN POLSKA 1984 M20 32 00:00:06 01:05:49 01:05:55 133

140 FIGUROWICZ JERZY OLSZTYN POLSKA 1963 M40 34 00:00:02 01:05:55 01:05:58 134

141 NOWOCIŃSKI BARTOSZ OSTRÓDA POLSKA 1993 M16 13 00:00:20 01:05:39 01:05:59 135

142 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA POLSKA 1950 M60 4 00:00:08 01:05:51 01:05:59 136

143 ADAMCZYK BOŻENA PASŁĘK RUNNERS TEAM POLSKA 1971 K40 2 00:00:07 01:05:57 01:06:04 7

144 KAMIŃSKI ANDRZEJ OLSZTYŃSKI KLUB SMOKA POLSKA 1963 M40 35 00:00:03 01:06:04 01:06:07 137

145 ZAPADKA STANISŁAW KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1955 M50 12 00:00:05 01:06:03 01:06:09 138

146 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1971 M40 36 00:00:06 01:06:04 01:06:10 139

147 JANNASZ KAROL MRĄGOWSKI KLUB BIEGACZA POLSKA 1990 M20 33 00:00:09 01:06:02 01:06:11 140

148 CIOŁKOWSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1991 M20 34 00:00:22 01:05:49 01:06:11 141

149 CYMEK SYLWIA PIĄTNICA POLSKA 1978 K30 4 00:00:00 01:06:14 01:06:14 8

150 SZREDEL MAREK EKO GRYF PRZY JW 4260 ELBLAG POLSKA 1955 M50 13 00:00:07 01:06:09 01:06:16 142

151 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK POLSKA 1960 M50 14 00:00:02 01:06:17 01:06:19 143

152 WROŃSKI ZBIGNIEW OLSZTYN POLSKA 1965 M40 37 00:00:05 01:06:23 01:06:28 144

153 BODEK GABRIEL PAN OLSZTYN „POLSKA AKADEMIA NAUK” POLSKA 1972 M30 43 00:00:12 01:06:19 01:06:32 145

154 KOWALSKA EWA TORUŃ POLSKA 1965 K40 3 00:00:08 01:06:31 01:06:39 9

155 POŁOM PATRYK STAWIGUDA POLSKA 1993 M16 14 00:00:16 01:06:27 01:06:43 146

156 JAREMKO NINA UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE POLSKA 1994 K16 2 00:00:06 01:06:53 01:06:59 10

157 WAWER ROBERT MMA TEAM EŁK POLSKA 1972 M30 44 00:00:05 01:06:58 01:07:03 147

158 MATLEWSKA MARZENA ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1970 K40 4 00:00:06 01:06:58 01:07:03 11

159 MAJEWSKI JAN KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1947 M60 5 00:00:03 01:07:10 01:07:13 148

160 ROPIAK RYSZARD KURPIE MYSZYNIEC POLSKA 1944 M60 6 00:00:05 01:07:09 01:07:13 149

161 CZERWIŃSKI ADAM ELBLĄG POLSKA 1957 M50 15 00:00:06 01:07:10 01:07:15 150

162 CZERWIŃSKA REGINA ELBLĄG POLSKA 1959 K50 1 00:00:06 01:07:12 01:07:18 12

163 KARNACEWICZ MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 45 00:00:09 01:07:09 01:07:18 151

164 GOLIS TOMASZ BRANIEWO POLSKA 1979 M30 46 00:00:10 01:07:09 01:07:19 152

165 KĄDZIELA RAFAŁ JW 3411 POLSKA 1975 M30 47 00:00:03 01:07:29 01:07:32 153

166 GŁÓD MARCIN WMKS OLSZTYN POLSKA 1994 M16 15 00:00:11 01:07:34 01:07:45 154

167  ZDUNEK JÓZEF AKB SZCZYTNO POLSKA 1964 M40 38 00:00:05 01:07:45 01:07:50 155

168 MICHALCZUK SŁAWOMIR AKM OLSZTYN POLSKA 1961 M50 16 00:00:13 01:07:41 01:07:53 156

169 LEMANCEWICZ JAN ES-SYSTEM WILKASY POLSKA 1951 M60 7 00:00:00 01:07:57 01:07:57 157

170  STOLARCZYK PAWEŁ BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1971 M40 39 00:00:14 01:07:46 01:08:00 158

171  SOBCZAK KRZYSZTOF AKM OLSZTYN POLSKA 1982 M20 35 00:00:06 01:07:55 01:08:01 159

172 GROMELSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1981 M30 48 00:00:13 01:07:48 01:08:01 160

173 NEUGEBAUER BARTOSZ OLSZTYN POLSKA 1979 M30 49 00:00:17 01:07:46 01:08:03 161

174  PASTUSZEK HENRYK SDOO WRÓCIKOWO POLSKA 1957 M50 17 00:00:08 01:07:59 01:08:07 162

175 ŁUŃSKI ZBIGNIEW KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1952 M50 18 00:00:11 01:07:59 01:08:10 163

176 NIECIECKI RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1995 M16 16 00:00:00 01:08:12 01:08:12 164

177 KWIATKOWSKI RYSZARD AKM OLSZTYN POLSKA 1963 M40 40 00:00:03 01:08:11 01:08:14 165

178 BIRYŁO URSZULA MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA 1995 K16 3 00:00:01 01:08:17 01:08:18 13

179 DĄBROWSKI WIKTOR AKB SZCZYTNO POLSKA 1991 M20 36 00:00:06 01:08:14 01:08:20 166

180 GĘSTWICKI KAMIL OSTRÓDA POLSKA 1994 M16 17 00:00:20 01:08:01 01:08:21 167

181 NABAKOWSKI MICHAŁ MALIN TEAM POLSKA 1981 M30 50 00:00:23 01:07:59 01:08:22 168

182 GOŹDZIEJEWSKA ANNA WARMIŃSKO MAZURSKI KLUB SPORTOWY POLSKA 1967 K40 5 00:00:04 01:08:20 01:08:24 14

183 WASILEWSKI PAWEŁ DŚOW POLSKA 1972 M30 51 00:00:11 01:08:18 01:08:28 169

184 KEMPIŃSKI TOMASZ WMKS POLSKA 1972 M30 52 00:00:05 01:08:27 01:08:31 170

185 KANTOR OREST DEZZORIENT POLSKA 1968 M40 41 00:00:26 01:08:07 01:08:33 171

186 KARDYNSKI TOMASZ KOPYTKO POLSKA 1977 M30 53 00:00:09 01:08:28 01:08:37 172

187 NIEDŻWIEDZKI ANDRZEJ KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1957 M50 19 00:00:16 01:08:25 01:08:41 173

188 BIRYŁO ROMAN BRANIEWO POLSKA 1971 M40 42 00:00:02 01:08:40 01:08:42 174

189 FALTYNOWSKI TOMASZ GRONITY POLSKA 1974 M30 54 00:00:28 01:08:27 01:08:54 175

190 TROCHIMOWICZ ARTUR AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO POLSKA 1961 M50 20 00:00:05 01:08:51 01:08:56 176

191 KIERUL JACEK – POLSKA 1962 M40 43 00:00:00 01:08:57 01:08:57 177

192 KACZYŃSKI KAMIL MORĄG POLSKA 1977 M30 55 00:00:12 01:08:52 01:09:04 178

193 PIĄTEK ADAM LBAŻANT POLSKA 1948 M60 8 00:00:04 01:09:03 01:09:08 179

194 KOSTRZĘBSKI MICHAŁ BRODNICA POLSKA 1955 M50 21 00:00:09 01:08:59 01:09:08 180

195 OLSZEWSKI ROMAN ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1973 M30 56 00:00:06 01:09:10 01:09:16 181

196 MATCZAK ARTUR VĘGORIA WĘGORZEWO POLSKA 1956 M50 22 00:00:05 01:09:15 01:09:20 182

197 POLIKARSKI WOJCIECH AKM OLSZTYN POLSKA 1980 M30 57 00:00:09 01:09:16 01:09:26 183

198 BRZUSZCZYŃSKI JACEK WARSZAWA POLSKA 1976 M30 58 00:00:07 01:09:31 01:09:38 184

199 UCHMAN MICHAŁ WMKS OLSZTYN POLSKA 1990 M20 37 00:00:27 01:09:12 01:09:39 185

200 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN 1972 M30 59 00:00:12 01:09:34 01:09:45 186

201 BODZIAK MARCIN OLSZTYN POLSKA 1970 M40 44 00:00:11 01:09:38 01:09:48 187

202  ANOLIK CZESŁAW GDAŃSK POLSKA 1973 M30 60 00:00:00 01:09:58 01:09:58 188

203 GRABOWSKI RAFAŁ BIAŁY KENIJCZYK RESZEL POLSKA 1983 M20 38 00:00:13 01:09:48 01:10:01 189

204 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1982 M20 39 00:00:09 01:10:02 01:10:11 190

205 RAKOWSKI TOMASZ GOŁDAP POLSKA 1977 M30 61 00:00:19 01:09:53 01:10:12 191

206 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1962 M40 45 00:00:14 01:10:07 01:10:20 192

207 1490 ŚCIECHOWICZ ADAM CENTRUM OPERACJI MORSKICH POLSKA 1972 M30 62 00:00:09 01:10:16 01:10:25 193

208 PIANKA KRZYSZTOF-MAKSYMILIAN 0 POLSKA 1959 M50 23 00:00:17 01:10:08 01:10:25 194

209 GĘSTWICKI DAMIAN OSTRÓDA POLSKA 1993 M16 18 00:00:20 01:10:11 01:10:32 195

210 GACZKOWSKI JACEK SOKÓŁ PAKOŚĆ POLSKA 1983 M20 40 00:00:09 01:10:27 01:10:36 196

211 KACZAN NORBERT GAZETA WYBORCZA/POLSKA BIEGA POLSKA 1975 M30 63 00:00:13 01:10:24 01:10:37 197

212 STEFANOWICZ MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 64 00:00:19 01:10:20 01:10:39 198

213 AUGUSTYNIAK WOJCIECH ELBLĄG POLSKA 1979 M30 65 00:00:06 01:10:35 01:10:41 199

214 HYPŚ WALDEMAR AKM OLSZTYN POLSKA 1958 M50 24 00:00:16 01:10:27 01:10:43 200

215 MIKOWSKA KINGA LUBICZ GÓRNY POLSKA 1989 K20 2 00:00:19 01:10:29 01:10:48 15

216 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1974 M30 66 00:00:10 01:10:39 01:10:49 201

217 JAŃCZEWSKI ADAM JW 2039 POLSKA 1980 M30 67 00:00:08 01:10:41 01:10:49 202

218 NOWAK ANDRZEJ JW. 3510 POLSKA 1973 M30 68 00:00:08 01:10:41 01:10:49 203

219 KRÓLIKOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN POLSKA 1951 M60 9 00:00:14 01:10:39 01:10:52 204

220 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1980 M30 69 00:00:18 01:10:48 01:11:06 205

221 MOŻEJKO MAREK MORĄG POLSKA 1974 M30 70 00:00:06 01:11:05 01:11:10 206

222 SIURNICKI WIESŁAW OLSZTYN POLSKA 1966 M40 46 00:00:23 01:10:51 01:11:13 207

223 SZWEDOWICZ GRAŻYNA WĘGORZEWO POLSKA 1974 K30 5 00:00:06 01:11:08 01:11:14 16

224 ROBAK KLAUDIA AZS UG POLSKA 1990 K20 3 00:00:12 01:11:04 01:11:16 17

225 SZYMAŃSKA-MIELCARZ JOLANTA MORĄG POLSKA 1984 K20 4 00:00:00 01:11:17 01:11:17 18

226 WYRWAS TADEUSZ LAS GIEŁCZYN POLSKA 1959 M50 25 00:00:00 01:11:19 01:11:19 208

227 BERKOLEC PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1989 M20 41 00:00:16 01:11:06 01:11:22 209

228 KOBYRA JANUSZ ELBAŻANT POLSKA 1970 M40 47 00:00:09 01:11:16 01:11:25 210

229 SWIERCZYŃSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1986 M20 42 00:00:13 01:11:16 01:11:29 211

230 BORACZYŃSKA SANDRA OLSZTYN POLSKA 1987 K20 5 00:00:13 01:11:17 01:11:30 19

231 STYPINSKI DARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1976 M30 71 00:00:15 01:11:16 01:11:31 212

232 NOWAK ANDRZEJ POLSKA BIEGA, TEMPO MŁAWA POLSKA 1961 M50 26 00:00:11 01:11:29 01:11:41 213

233 GOJLIK STANISŁAW ELBLĄG POLSKA 1960 M50 27 00:00:08 01:11:36 01:11:44 214

234 WAWRZYN WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1970 M40 48 00:00:20 01:11:27 01:11:47 215

235 ŻULCZYK WOJCIECH NIDZICA POLSKA 1959 M50 28 00:00:11 01:11:37 01:11:47 216

236 ZNAROWSKA BOŻENA ELBLĄG POLSKA 1963 K40 6 00:00:07 01:11:44 01:11:51 20

237 GRUDKOWSKI TOMASZ AKB SZCZYTNO POLSKA 1970 M40 49 00:00:00 01:11:54 01:11:54 217

238 GLIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1979 M30 72 00:00:10 01:11:52 01:12:02 218

239 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ AKM OLSZTYN POLSKA 1994 M16 19 00:00:00 01:12:04 01:12:04 219

240 JANIK ROMAN BE&K EUROPE TEAM POLSKA 1953 M50 29 00:00:03 01:12:04 01:12:07 220

241 WYPYCH KAMIL OLSZTYN POLSKA 1983 M20 43 00:00:04 01:12:07 01:12:11 221

242 SKRZYPCZAK GRZEGORZ AKM OLSZTYN POLSKA 1979 M30 73 00:00:04 01:12:06 01:12:11 222

243 KOŹMIŃSKI PAWEŁ DUM SPIRO SPERO POLSKA 1973 M30 74 00:00:10 01:12:04 01:12:14 223

244 REZA MAREK OLSZTYN POLSKA 1968 M40 50 00:00:19 01:11:59 01:12:18 224

245 LEMAŃCZYK MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 75 00:00:28 01:11:54 01:12:22 225

246 BRONAKOWSKI ANDRZEJ GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY POLSKA 1977 M30 76 00:00:01 01:12:24 01:12:25 226

247 KALINOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1971 M40 51 00:00:19 01:12:08 01:12:27 227

248 TRZCIŃSKI GRZEGORZ DRUŻYNA SZPIKU POLSKA 1964 M40 52 00:00:06 01:12:24 01:12:31 228

249 JUCHTA-SZYPORT WIESŁAWA ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1961 K50 2 00:00:07 01:12:24 01:12:31 21

250 BIAŁECKA SYLWIA OLSZTYN POLSKA 1982 K20 6 00:00:20 01:12:12 01:12:32 22

251 GRABOWSKI SEBASTIAN KB MRĄGOWO POLSKA 1983 M20 44 00:00:17 01:12:19 01:12:36 229

252 STANKIEWICZ ZBIGNIEW OLSZTYN POLSKA 1977 M30 77 00:00:08 01:12:30 01:12:37 230

253 OSIECKI GRZEGORZ KISIELICE POLSKA 1951 M60 10 00:00:15 01:12:29 01:12:44 231

254 DARMOFAŁ MARCIN SZCZYTNO POLSKA 1983 M20 45 00:00:15 01:12:40 01:12:55 232

255 BALUTA PAWEŁ DYWITY POLSKA 1981 M30 78 00:00:15 01:12:43 01:12:58 233

256 GRANDYS PIOTR OLSZTYN POLSKA 1974 M30 79 00:00:15 01:12:45 01:13:00 234

257 GĄSIOROWSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN POLSKA 1984 M20 46 00:00:05 01:13:00 01:13:04 235

258 KREFT WALDEMAR ELBLĄG POLSKA 1969 M40 53 00:00:16 01:12:55 01:13:11 236

259 BIEDUNKIEWICZ PIOTR BRANIEWO POLSKA 1966 M40 54 00:00:05 01:13:08 01:13:12 237

260 ADAMOWICZ ARKADIUSZ OLSZTYN POLSKA 1975 M30 80 00:00:10 01:13:06 01:13:16 238

261 FAVEEUW DAVID OLSZTYN 1973 M30 81 00:00:11 01:13:10 01:13:21 239

262 JANIK MATEUSZ OLSZTYN POLSKA 1985 M20 47 00:00:22 01:13:00 01:13:22 240

263 JANIUK MATEUSZ OLSZTYN POLSKA 1982 M20 48 00:00:20 01:13:02 01:13:22 241

264 CHOMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN POLSKA 1983 M20 49 00:00:14 01:13:11 01:13:25 242

265 DOLAT ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 82 00:00:11 01:13:14 01:13:26 243

266 DAWIDEJT DARIUSZ ATP AUGUSTÓW POLSKA 1986 M20 50 00:00:24 01:13:03 01:13:28 244

267 NASIŁOWSKI MAREK OLSZTYN POLSKA 1957 M50 30 00:00:13 01:13:20 01:13:33 245

268 CHRABONSZCZ JERZY OSTRÓDA POLSKA 1957 M50 31 00:00:15 01:13:18 01:13:33 246

269 LASZCZAK JERZY OLSZTYN POLSKA 1961 M50 32 00:00:19 01:13:16 01:13:35 247

270 URYNIUK WIESŁAW TUIR ALLIANZ POLSKA 1959 M50 33 00:00:13 01:13:23 01:13:36 248

271 KRAWCZYK PAULINA MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1993 K16 4 00:00:07 01:13:30 01:13:37 23

272 ŚLIWA ALICJA MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1954 K50 3 00:00:07 01:13:30 01:13:37 24

273 PIOTROWICZ ROBERT BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1980 M30 83 00:00:13 01:13:25 01:13:38 249

274 KOŁKOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO POLSKA 1974 M30 85 00:00:10 01:13:28 01:13:39 251

275 PRZYBLAK MICHAŁ OLSZTYN POLSKA 1973 M30 84 00:00:09 01:13:29 01:13:39 250

276 GLIŃSKI TOMASZ GDAŃSK POLSKA 1982 M20 51 00:00:10 01:13:34 01:13:44 252

277 ZAWADZKI RADOSŁAW OSTRÓDA POLSKA 1979 M30 86 00:00:03 01:13:45 01:13:48 253

278 BERNAT SŁAWOMIR OLSZTYN POLSKA 1974 M30 87 00:00:10 01:13:38 01:13:48 254

279 BUCAŁA AGNIESZKA OLSZTYN POLSKA 1976 K30 6 00:00:10 01:13:41 01:13:51 25

280 MILEWICZ TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1972 M30 88 00:00:05 01:13:51 01:13:56 255

281 KALINOWSKI WOJCIECH MOŃKI POLSKA 1973 M30 89 00:00:19 01:13:58 01:14:18 256

282 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1975 M30 90 00:00:18 01:14:01 01:14:18 257

283 TRACZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1966 M40 55 00:00:03 01:14:17 01:14:20 258

284 WAWRZYN TOMASZ MOTOKLUB OLSZTYN POLSKA 1977 M30 91 00:00:20 01:14:01 01:14:21 259

285 OLEJNIK KRZYSZTOF AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M40 56 00:00:12 01:14:11 01:14:23 260

286 NEUMANN ARTUR AKM OLSZTYN POLSKA 1978 M30 92 00:00:12 01:14:12 01:14:23 261

287 RUSSAK ZBIGNIEW SORKWITY POLSKA 1963 M40 57 00:00:00 01:14:29 01:14:29 262

288 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1979 M30 93 00:00:22 01:14:09 01:14:31 263

289 BURZYMOWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN POLSKA 1972 M30 94 00:00:15 01:14:17 01:14:32 264

290 MICHAŁOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1959 M50 34 00:00:13 01:14:21 01:14:34 265

291 KURDYŁA STEFAN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1940 M70 1 00:00:13 01:14:23 01:14:36 266

292 STASZKIEWICZ RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1978 M30 95 00:00:17 01:14:27 01:14:44 267

293 GEJDA PRZEMYSŁAW OLSZTYN POLSKA 1977 M30 96 00:00:19 01:14:27 01:14:46 268

294 SIENKIEWICZ ROBERT ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1967 M40 58 00:00:20 01:14:40 01:14:59 269

295 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ 12TRI.PL POLSKA 1970 M40 59 00:00:23 01:14:42 01:15:05 270

296 SZYCIK WALDEMAR MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1969 M40 60 00:00:00 01:15:06 01:15:06 271

297 SZYMCZAK LECH ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1956 M50 35 00:00:09 01:14:58 01:15:06 272

298 KARPICKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1994 M16 20 00:00:13 01:14:55 01:15:08 273

299 PIŁAT MACIEJ WYDMINY POLSKA 1994 M16 21 00:00:14 01:14:55 01:15:08 274

300 NOSAL SŁAWOMIR JW 2031 LIPOWIEC POLSKA 1971 M40 61 00:00:08 01:15:02 01:15:10 275

301 GALANEK JAKUB OLSZTYN POLSKA 1990 M20 52 00:00:16 01:15:01 01:15:17 276

302 PRUCNAL JAKUB OLSZTYN POLSKA 1992 M16 22 00:00:07 01:15:14 01:15:21 277

303 SZYMAŃSKI JERZY ZAMEK JAWOR KURZĘTNIK POLSKA 1944 M60 11 00:00:23 01:15:00 01:15:22 278

304 BORAWSKI KRZYSZTOF MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1954 M50 36 00:00:13 01:15:16 01:15:29 279

305 KLAUZ KAMIL MEGATHERM.PL POLSKA 1975 M30 97 00:00:06 01:15:25 01:15:31 280

306 TRAMP MAŁGORZATA GOŁDAP POLSKA 1978 K30 7 00:00:20 01:15:15 01:15:35 26

307 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1985 M20 53 00:00:20 01:15:15 01:15:35 281

308 BARANOWSKI WALDEMAR AKB SZCZYTNO POLSKA 1957 M50 37 00:00:06 01:15:30 01:15:36 282

309 MAJSZAK JÓZEF DOKER GDYNIA POLSKA 1940 M70 2 00:00:15 01:15:28 01:15:43 283

310 SOSNÓWKA LESZEK BRAK POLSKA 1963 M40 62 00:00:11 01:15:34 01:15:45 284

311 JASZCZUK PIOTR SIEDLCE POLSKA 1980 M30 98 00:00:10 01:15:43 01:15:52 285

312 WDOWIK JAROSŁAW NIEZRZESZONY POLSKA 1961 M50 38 00:00:19 01:15:37 01:15:57 286

313 DAMBEK PIOTR NIEZRZESZONY POLSKA 1951 M60 12 00:00:06 01:15:57 01:16:03 287

314 WIELICZKO KASPER OLSZTYN POLSKA 1991 M20 54 00:00:12 01:15:59 01:16:11 288

315 SUMIŃSKI MARIUSZ JABŁONNA POLSKA 1980 M30 99 00:00:24 01:15:47 01:16:11 289

316 SPORNA LIDIA RUMIA POLSKA 1971 K40 7 00:00:03 01:16:17 01:16:20 27

317 SPORNY BOLESŁAW RUMIA POLSKA 1950 M60 13 00:00:02 01:16:18 01:16:20 290

318 TUROWSKI RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1979 M30 100 00:00:03 01:16:22 01:16:25 291

319 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN POLSKA 1969 M40 63 00:00:15 01:16:15 01:16:30 292

320 DZWOLAK DARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1973 M30 101 00:00:11 01:16:23 01:16:34 293

321 WEJKNIS ADAM . POLSKA 1977 M30 102 00:00:16 01:16:24 01:16:40 294

322 POŁOM DAWID OLSZTYN POLSKA 1990 M20 55 00:00:23 01:16:17 01:16:40 295

323 GISICZ PIOTR OLSZTYN POLSKA 1981 M30 103 00:00:28 01:16:15 01:16:43 296

324 WRZYSZCZ LESZEK OLSZTYN POLSKA 1959 M50 39 00:00:08 01:16:37 01:16:45 297

325 NIEDŹWIECKI PIOTR LUBAWA POLSKA 1983 M20 56 00:00:10 01:16:36 01:16:46 298

326 KASZUBA GRZEGORZ KS CAPOEIRA POLSKA 1984 M20 57 00:00:16 01:16:36 01:16:52 299

327 TUZIMEK GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1970 M40 64 00:00:00 01:16:57 01:16:57 300

328 NIEDŹWIECKI PAWEŁ LUBAWA POLSKA 1983 M20 58 00:00:10 01:16:53 01:17:03 301

329 TAYLOR JEFFREY OLSZTYN POLSKA 1969 M40 65 00:00:09 01:16:56 01:17:04 302

330 NAPIÓRKOWSKI RAFAŁ KMP OLSZTYN POLSKA 1983 M20 59 00:00:18 01:16:54 01:17:12 303

331 WALCZAK PIOTR UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA 1983 M20 60 00:00:14 01:17:02 01:17:16 304

332 ŚWIERZEWSKA WERONIKA BEZIMIENNI POLSKA 1985 K20 7 00:00:23 01:16:54 01:17:17 28

333  MATUSIAK TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1982 M20 61 00:00:12 01:17:04 01:17:17 305

334 CMIEL GRZEGORZ BISKUPIEC POLSKA 1976 M30 104 00:00:13 01:17:04 01:17:17 306

335 PTAK DANIEL OLSZTYN POLSKA 1978 M30 105 00:00:24 01:16:59 01:17:23 307

336 FOKOW ADAM OLSZTYN POLSKA 1979 M30 106 00:00:10 01:17:23 01:17:33 308

337 SENDROWSKI DARIUSZ DYWITY POLSKA 1975 M30 107 00:00:11 01:17:23 01:17:35 309

338 KŁOS JAN PAN OLSZTYN POLSKA 1964 M40 66 00:00:16 01:17:21 01:17:36 310

339 KASKA – NAWACKA MAGDALENA OLSZTYNEK POLSKA 1969 K40 8 00:00:13 01:17:25 01:17:38 29

340 KLIMAS MAREK BARCZEWO POLSKA 1960 M50 40 00:00:15 01:17:29 01:17:43 311

341 ŁAMEJKO KRZYSZTOF AKM OLSZTYN POLSKA 1972 M30 108 00:00:15 01:17:33 01:17:48 312

342 MYDŁO MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1978 M30 109 00:00:18 01:17:34 01:17:53 313

343 FOTSCHKI WALTER TVA DORTMUND NIEMCY 1938 M70 3 00:00:12 01:17:48 01:18:00 314

344 KARCZEWSKI STANISŁAW NIEZRZESZONY POLSKA 1962 M40 67 00:00:16 01:17:46 01:18:02 315

345 SIŁAKOWSKI JANUSZ OLSZTYN POLSKA 1961 M50 41 00:00:20 01:17:45 01:18:05 316

346 KLAMRA KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1993 M16 23 00:00:27 01:17:43 01:18:11 317

347 KLAMRA TOMASZ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1968 M40 68 00:00:27 01:17:45 01:18:11 318

348 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN POLSKA 1976 M30 110 00:00:15 01:17:57 01:18:12 319

349 KACHEL GRZEGORZ ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1957 M50 42 00:00:10 01:18:06 01:18:15 320

350 CEBEREK MARTYNA MYSZYNIEC POLSKA 1988 K20 8 00:00:08 01:18:12 01:18:20 30

351 POLIT RADOSŁAW OLSZTYN POLSKA 1983 M20 62 00:00:22 01:18:02 01:18:24 321

352 NELKE MARCIN OLSZTYN POLSKA 1973 M30 111 00:00:08 01:18:24 01:18:32 322

353 MŁOT DANIEL OLSZTYN POLSKA 1976 M30 112 00:00:05 01:18:32 01:18:37 323

354 MIKIELSKA DANUTA OLSZTYNEK POLSKA 1959 K50 4 00:00:21 01:18:20 01:18:41 31

355 PŁECZKAN ANDRZEJ TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA 1985 M20 63 00:00:15 01:18:28 01:18:44 324

356 GNATOWSKI WŁODZIMIERZ OLSZTYN POLSKA 1967 M40 69 00:00:21 01:18:31 01:18:52 325

357 KOZŁOWSKI PIOTR DEZZORIENT POLSKA 1969 M40 70 00:00:23 01:18:33 01:18:56 326

358 KRAUSE JANUSZ MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1965 M40 71 00:00:01 01:18:57 01:18:57 327

359 TREMBICKI MAREK WARSZAWA POLSKA 1978 M30 113 00:00:16 01:18:41 01:18:57 328

360 WIERZBA ANDRZEJ RAKOWIEC POLSKA 1970 M40 72 00:00:17 01:18:46 01:19:03 329

361 UCHMAN PAULINA WMKS OLSZTYN POLSKA 1992 K16 5 00:00:09 01:18:54 01:19:04 32

362 KARBOWSKI MARIUSZ AKM OLIMP-OLSZTYN POLSKA 1974 M30 114 00:00:17 01:18:47 01:19:05 330

363 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1969 M40 73 00:00:17 01:18:49 01:19:05 331

364 KRAWCZYNSDKI KRZYSZTOF K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA 1957 M50 43 00:00:16 01:18:51 01:19:07 332

365 KUŚNIEWSKI MARCIN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1978 M30 115 00:00:20 01:18:55 01:19:15 333

366 AMBROŻKO JAN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1938 M70 4 00:00:16 01:19:02 01:19:18 334

367 WYSOCKI MARIUSZ TEAM PRABUTY POLSKA 1962 M40 74 00:00:05 01:19:17 01:19:22 335

368 CICH MICHAŁ DOBRE MIASTO POLSKA 1982 M20 64 00:00:14 01:19:09 01:19:23 336

369 KUBAREWICZ PIOTR BISKUPIEC POLSKA 1980 M30 116 00:00:20 01:19:04 01:19:24 337

370 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN POLSKA 1976 M30 117 00:00:10 01:19:19 01:19:29 338

371 DOBIES DAWID OLSZTYN POLSKA 1986 M20 65 00:00:19 01:19:10 01:19:29 339

372  MACHO MAREK SZCZYTNO POLSKA 1984 M20 66 00:00:16 01:19:22 01:19:38 340

373 KOPROWSKI MARCIN KM UMK TORUŃ POLSKA 1975 M30 118 00:00:25 01:19:19 01:19:44 341

374 RUDOWICZ PIOTR KRZYŻACY POLSKA 1975 M30 119 00:00:11 01:19:33 01:19:44 342

375 KWIDZIŃSKI WALDEMAR ELBLĄG POLSKA 1972 M30 120 00:00:22 01:19:24 01:19:46 343

376 STAROSTKA MARIUSZ OLSZTYN POLSKA 1984 M20 67 00:00:22 01:19:25 01:19:47 344

377 TANKIELUN GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1981 M30 121 00:00:26 01:19:21 01:19:47 345

378 JEGER WOJCIECH AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1968 M40 75 00:00:06 01:19:41 01:19:48 346

379 JEGER PIOTR BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1989 M20 68 00:00:07 01:19:41 01:19:48 347

380 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN POLSKA 1962 M40 76 00:00:23 01:19:27 01:19:50 348

381 ANNA WMKS OLSZTYN POLSKA 1993 K16 6 00:00:10 01:19:45 01:19:56 33

382 DOBRZEWIŃSKA ALICJA PURE HEALTH & FITNESS GDYNIA KLIF POLSKA 1983 K20 9 00:00:06 01:19:56 01:20:02 34

383  BOBOWIK MACIEJ GDAŃSK POLSKA 1979 M30 122 00:00:14 01:19:51 01:20:05 349

384BARTNIK JOLANTA KB DREPTAK MIŃSK MAZ POLSKA 1971 K40 9 00:00:00 01:20:06 01:20:06 35

385 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN POLSKA 1953 M50 44 00:00:09 01:19:59 01:20:08 350

386 ZAGAROWICZ MARCIN BISKUPIEC POLSKA 1980 M30 123 00:00:20 01:19:59 01:20:19 351

387 KOZAK ADRIAN MORĄG POLSKA 1986 M20 69 00:00:19 01:20:01 01:20:20 352

388 LIGOCKI MACIEJ SPYCHOWSKI PIEC POLSKA 1976 M30 124 00:00:16 01:20:12 01:20:28 353

389 WOJCIECHOWSKI BOGUSŁAW ŚWIĄTKI POLSKA 1976 M30 125 00:00:06 01:20:25 01:20:31 354

390 KASPRZYK LUDWIK OSTRZESZEWO POLSKA 1958 M50 45 00:00:06 01:20:25 01:20:31 355

391 MATACZ JOLANTA AKB SZCZYTNO POLSKA 1966 K40 10 00:00:17 01:20:24 01:20:40 36

392 SZELĄGOWSKA – KUŚNIEWSKA ELIZA BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1980 K30 8 00:00:20 01:20:22 01:20:42 37

393 HOŁDYŃSKI ANDRZEJ TK MASTERS GIŻYCKO POLSKA 1969 M40 77 00:00:09 01:20:37 01:20:46 356

394  MARCHWIŃSKA JOANNA – POLSKA 1989 K20 10 00:00:03 01:20:44 01:20:47 38

395 SIENKIEWICZ ANDRZEJ AKB SZCZYTNO POLSKA 1982 M20 70 00:00:18 01:20:35 01:20:53 357

396 GRABOWSKA ANNA AKB SZCZYTNO POLSKA 1980 K30 9 00:00:16 01:20:36 01:20:53 39

397 JABŁOŃSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1976 M30 126 00:00:09 01:20:54 01:21:03 358

398 JAROS PIOTR LUBISZEWO POLSKA 1959 M50 46 00:00:22 01:20:45 01:21:07 359

399 CHMIELEWSKI WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1978 M30 127 00:00:26 01:20:46 01:21:11 360

400 MUSZYNSKI GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1965 M40 78 00:00:08 01:21:08 01:21:16 361

401 DWOJAK TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1972 M30 128 00:00:19 01:21:07 01:21:26 362

402 BIEDUNKIEWICZ ANNA BRANIEWO POLSKA 1980 K30 10 00:00:04 01:21:27 01:21:31 40

403 MAŁYSZA JAROSŁAW OLSZTYN POLSKA 1968 M40 79 00:00:12 01:21:24 01:21:36 363

404 ZARĘBSKI SŁAWOMIR ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1959 M50 47 00:00:09 01:21:29 01:21:38 364

405 GRUCHAŁA NATALIA BYTÓW POLSKA 1989 K20 11 00:00:13 01:21:34 01:21:47 41

406 ZAPADKA ELŻBIETA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1984 K20 12 00:00:16 01:21:48 01:22:04 42

407 CHODARA ROMAN BIELIK POLSKA 1954 M50 48 00:00:16 01:21:52 01:22:08 365

408 KREŃSKI SŁAWOMIR JW 2031 LIPOWIEC POLSKA 1970 M40 80 00:00:21 01:22:04 01:22:25 366

409 KOSTRZEWA KRZYSZTOF WIELBARK POLSKA 1964 M40 81 00:00:11 01:22:18 01:22:29 367

410 CZAPLICKA MONIKA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1976 K30 11 00:00:16 01:22:17 01:22:33 43

411 STOLARCZYK STANISŁAW BÓBR TŁUSZCZ POLSKA 1943 M60 14 00:00:25 01:22:37 01:23:02 368

412 BĄCZEK BOGDAN SZCZYTNO POLSKA 1970 M40 82 00:00:23 01:23:03 01:23:25 369

413 PABJAŃCZYK ARTUR BIEGAM BO LUBIĘ POLSKA 1971 M40 83 00:00:11 01:23:30 01:23:41 370

414 SZYMKÓW GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1973 M30 129 00:00:21 01:23:21 01:23:41 371

415 SZCZĘSNY TADEUSZ GDAŃSK POLSKA 1955 M50 49 00:00:06 01:23:44 01:23:50 372

416 MAJCHRZAK CEZARY OLSZTYN POLSKA 1970 M40 84 00:00:17 01:23:39 01:23:55 373

417 ZIELIŃSKI KAZIMIERZ WARSZAWA POLSKA 1948 M60 15 00:00:23 01:23:40 01:24:02 374

418 STASIEWICZ WIERA HAJNÓWKA POLSKA 1942 K60 1 00:00:07 01:23:59 01:24:05 44

419 PANASIUK MATEUSZ OLSZTYN POLSKA 1987 M20 71 00:00:03 01:24:06 01:24:09 375

420 BECZ PAWEŁ ŁOWCY PRZYGÓD – GOŁDAP POLSKA 1964 M40 85 00:00:21 01:23:58 01:24:19 376

421 1529 MATRACKI PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1981 M30 130 00:00:00 01:24:32 01:24:32 377

422 KUBIAK MARIA RUMIA POLSKA 1951 K60 2 00:00:16 01:24:30 01:24:47 45

423 BŁACHNIO MARIAN TRUCHTACZ MYSŁOWICE POLSKA 1951 M60 16 00:00:23 01:24:24 01:24:47 378

424 KALWAS RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1994 M16 24 00:00:06 01:24:45 01:24:52 379

425  TRZCIŃSKI RADOSŁAW OLSZTYN POLSKA 1987 M20 72 00:00:07 01:24:52 01:24:59 380

426 CHRABONSZCZ MARIA OSTRÓDA POLSKA 1960 K50 5 00:00:09 01:24:51 01:25:00 46

427 ŁUŃSKA REGINA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1956 K50 6 00:00:16 01:25:04 01:25:20 47

428 GROCHOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1970 M40 86 00:00:12 01:25:12 01:25:25 381

429 GĘSTWICKA JULIA BIEGAM BO LUBIĘ POLSKA 1979 K30 12 00:00:22 01:25:12 01:25:34 48

430 JASIŃSKI KAMIL OLSZTYN POLSKA 1975 M30 131 00:00:20 01:25:15 01:25:35 382

431 STASZKIEWICZ DOROTA 24 POLSKA 1979 K30 13 00:00:18 01:25:18 01:25:36 49

432 GRUDZINA ADAM OLSZTYN POLSKA 1968 M40 87 00:00:14 01:25:26 01:25:40 383

433 KICERMAN JAKOB OLSZTYN POLSKA 1983 M20 73 00:00:01 01:25:40 01:25:40 384

434 SKRZYŃSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1967 M40 88 00:00:21 01:25:20 01:25:41 385

435 CYBUL MONIKA OLSZTYN POLSKA 1987 K20 13 00:00:02 01:25:41 01:25:43 50

436 SĘDACKA PAULA OLSZTYN POLSKA 1987 K20 14 00:00:09 01:25:36 01:25:46 51

437 MICKIEWICZ DOROTA OLSZTYN POLSKA 1981 K30 14 00:00:27 01:25:41 01:26:08 52

438 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA 1966 K40 11 00:00:08 01:26:05 01:26:13 53

439 HOLENDER SEBASTIAN OLSZTYN POLSKA 1982 M20 74 00:00:19 01:26:01 01:26:20 386

440 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1987 M20 75 00:00:19 01:26:09 01:26:28 387

441 NAJMOWICZ TOMASZ DOBRE MIASTO POLSKA 1980 M30 132 00:00:00 01:26:59 01:26:59 388

442 STASIEWICZ LEONCJUSZ HAJNÓWKA POLSKA 1939 M70 5 00:00:03 01:26:59 01:27:02 389

443 BULIK MARTA OLSZTYN POLSKA 1987 K20 15 00:00:12 01:27:02 01:27:14 54

444 SOLNICKA KATARZYNA N POLSKA 1987 K20 16 00:00:13 01:27:01 01:27:15 55

445 KRAWCZYK CEZARY OLSZTYN POLSKA 1967 M40 89 00:00:14 01:27:02 01:27:17 390

446 PAWŁOWSKI MARIUSZ BISKUPIEC POLSKA 1980 M30 133 00:00:12 01:27:10 01:27:23 391

447 DEMCZUK SERGIUSZ OLSZTYN POLSKA 1941 M70 6 00:00:13 01:27:10 01:27:23 392

448 OMELIANOWICZ MICHAŁ OLSZTYN POLSKA 1981 M30 134 00:00:19 01:27:32 01:27:50 393

449 MROWIŃSKA-DUTKIEWICZ ILONA OLSZTYN POLSKA 1962 K40 12 00:00:26 01:27:40 01:28:06 56

450 SZUTKOWSKI SŁAWOMIR AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1956 M50 50 00:00:16 01:27:54 01:28:10 394

451 KUŁYK MICHAŁ NIEZRZESZONY POLSKA 1995 M16 25 00:00:12 01:28:09 01:28:21 395

452 KUŁYK ANDRZEJ IŁAWA POLSKA 1967 M40 90 00:00:12 01:28:12 01:28:24 396

453 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1975 M30 135 00:00:13 01:28:14 01:28:26 397

454 GAJEWSKI ANDRZEJ ,,GAJÓWKA” POLSKA 1960 M50 51 00:00:22 01:28:09 01:28:31 398

455 GAJEWSKA HALINA ,,GAJÓWKA” POLSKA 1963 K40 13 00:00:22 01:28:09 01:28:31 57

456 PACZKOWSKA JOANNA NOWE GIZEWO POLSKA 1978 K30 15 00:00:17 01:28:37 01:28:54 58

457 MOROZ BOGDAN – POLSKA 1972 M30 136 00:00:19 01:28:58 01:29:17 399

458 BOREJKO TOMASZ TORUŃ POLSKA 1984 M20 76 00:00:12 01:29:47 01:30:00 400

459 BOREJKO MARTYNA ELBLĄG POLSKA 1989 K20 17 00:00:12 01:29:48 01:30:00 59

460 DZIEŃKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1981 M30 137 00:00:27 01:30:05 01:30:32 401

461 GMITRZUK ROBERT JW 2031 POLSKA 1967 M40 91 00:00:22 01:30:11 01:30:33 402

462 DŁUGOSZ LIDIA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1965 K40 14 00:00:16 01:30:22 01:30:38 60

463 DŁUGOSZ MAREK KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1962 M40 92 00:00:16 01:30:22 01:30:38 403

464 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN POLSKA 1978 M30 138 00:00:23 01:30:29 01:30:52 404

465 KUCZKOWSKI RYSZARD AKM OLSZTYN POLSKA 1966 M40 93 00:00:25 01:30:38 01:31:03 405

466 LEŚNIK PAWEŁ KIEŹLINY POLSKA 1962 M40 94 00:00:23 01:30:39 01:31:03 406

467 PAPSZUN ŁUKASZ OLSZTYN POLSKA 1983 M20 77 00:00:18 01:30:54 01:31:12 407

468  MATUSIEWICZ JAROSŁAW OLSZTYN POLSKA 1966 M40 95 00:00:16 01:31:05 01:31:21 408

469 PIWOŃSKI HUBERT RADOM POLSKA 1977 M30 139 00:00:26 01:31:10 01:31:36 409

470 FRANKS CHUCK OLSZTYN 1963 M40 96 00:00:18 01:31:21 01:31:39 410

471 GÓRZYŃSKI MICHAŁ KIEŹLINY POLSKA 1970 M40 97 00:00:10 01:31:42 01:31:52 411

472  KOMOROWSKI WALDEMAR OLSZTYN POLSKA 1957 M50 52 00:00:12 01:31:43 01:31:55 412

473 NEJFERT BARBARA 0 POLSKA 1985 K20 18 00:00:19 01:31:49 01:32:07 61

474 TYMIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSKIE OGARY POLSKA 1948 M60 17 00:00:24 01:31:52 01:32:16 413

475 MYCHAŁYK ANNA OLSZTYN POLSKA 1976 K30 16 00:00:03 01:32:18 01:32:21 62

476 ZALEWSKA ANNA OLSZTYN POLSKA 1975 K30 17 00:00:14 01:32:14 01:32:28 63

477 BURDALSKI WIESŁAW OLSZTYN POLSKA 1965 M40 98 00:00:15 01:32:13 01:32:28 414

478 GIZA MONIKA OLSZTYN POLSKA 1986 K20 19 00:00:13 01:32:15 01:32:29 64

479 MALEC BARTŁOMIEJ OLSZTYN POLSKA 1987 M20 78 00:00:14 01:32:16 01:32:29 415

480 KRYGIELSKA ELŻBIETA T POLSKA 1979 K30 18 00:00:11 01:34:09 01:34:20 65

481 PIANKA BOŻENNA KSIĘSTWO KLEOSIN POLSKA 1963 K40 15 00:00:17 01:34:14 01:34:31 66

482 MIKCZYŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1963 M40 99 00:00:22 01:34:20 01:34:41 416

483 MIKCZYŃSKA BARBARA OLSZTYN POLSKA 1967 K40 16 00:00:22 01:34:20 01:34:42 67

484 ADAMOWICZ AGNIESZKA OLSZTYN POLSKA 1974 K30 19 00:00:24 01:34:24 01:34:48 68

485 LIDWIN ARTUR NIEZRZESZONY POLSKA 1973 M30 140 00:00:21 01:34:33 01:34:54 417

486 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA OLSZTYN ,,AKTYWNIE” POLSKA 1955 K50 7 00:00:17 01:34:45 01:35:02 69

487 NISZCZAK ANNA OLSZTYN POLSKA 1952 K50 8 00:00:03 01:35:17 01:35:20 70

488 MICH DARIUSZ BARTOSZYCE POLSKA 1970 M40 100 00:00:04 01:35:18 01:35:21 418

489 WOJCIECHOWSKA BOGNA OLSZTYN POLSKA 1982 K20 20 00:00:10 01:35:21 01:35:31 71

490 ROWIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1983 M20 79 00:00:10 01:35:22 01:35:31 419

491 STERNICKI ADAM OLSZTYN POLSKA 1968 M40 101 00:00:13 01:35:31 01:35:44 420

492 RYDZEWSKA MARZENA OLSZTYN POLSKA 1976 K30 20 00:00:26 01:36:21 01:36:48 72

493 KWIECIŃSKA MARTA WÓJTOWO POLSKA 1977 K30 21 00:00:11 01:36:59 01:37:10 73

494 ŚWIERCZYŃSKA BARBARA SZCZYTNO POLSKA 1982 K20 21 00:00:05 01:38:29 01:38:34 74

495 ŚWIERCZYŃSKI ALEKSANDER SZCZYTNO POLSKA 1979 M30 141 00:00:05 01:38:30 01:38:34 421

496 REZA EWA OLSZTYN POLSKA 1968 K40 17 00:00:08 01:38:56 01:39:04 75

497 KOSIŃSKI WALDEMAR BARTOSZYCE POLSKA 1951 M60 18 00:00:19 01:38:47 01:39:06 422

498 JASIŃSKA ALICJA OLSZTYN POLSKA 1978 K30 22 00:00:20 01:40:12 01:40:32 76

499 JASKULSKA-STYRCZULA MARIA OLSZTYN AKTYWNIE POLSKA 1981 K30 23 00:00:25 01:41:43 01:42:08 77

500 JASKULSKI MACIEJ OLSZTYN AKTYWNIE POLSKA 1953 M50 53 00:00:25 01:41:43 01:42:08 423

501 JASKULSKA ANNA OLSZTYN AKTYWNIE POLSKA 1952 K50 9 00:00:25 01:41:43 01:42:08 78

502 SOBOŃ WIKTOR OLSZTYN POLSKA 1991 M20 80 00:00:00 01:42:34 01:42:34 424

503 TYMIŃSKA KATARZYNA KOCIARKI GDAŃSKIE POLSKA 1981 K30 24 00:00:26 01:42:11 01:42:37 79

504 NABAKOWSKA ANNA KOCIARKI GDAŃSKIE POLSKA 1982 K20 22 00:00:25 01:42:12 01:42:37 80

505 KUCIŃSKA ANNA BRODNICA POLSKA 1980 K30 25 00:00:09 01:45:14 01:45:23 81

506 TYMIŃSKA EWA HAFCIARKI GDAŃSKIE POLSKA 1957 K50 10 00:00:25 01:47:26 01:47:51 82

507 FERSZT PIOTR AKM OLSZTYN POLSKA 1981 M30 142 00:00:01 01:49:54 01:49:55 425

508  IWAŃCZYK KAMIL PURDA POLSKA 1987 M20 81 00:00:23 01:50:17 01:50:40 426

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x