49 Bieg Westerplatte 2011 – Jak zwykle tłumy w Gdańsku

Po raz 40 w Gdańsku rozegrano Bieg Westerplatte poświęcony pamięci bohaterów września 1939. Na małym skrawku bronili się tu polscy żołnierze dając przykład heroizmu i patriotyzmu. Na 10-kilometrowej trasie dominowali wprawdzie znani zawodnicy, ale wielu było amatorów biegania, również z naszego regionu, głównie z pobliskich miast: Elbląga, Pasłęka, Braniewa i Fromborka. Najwyższe miejsca zajęli wśród mężczyzn Dariusz Malich, a kobiet – Wioletta Kryza.

 Wyniki

 1TANUI JOHN KIBICHIY KAPSABET niezrzeszony 1988 M20 1 00:30:35 1

2 PANKRATOR MAKSIM MIŃSK MIŃSK 1988 M20 2 00:30:56 2

3 MAZERSKI BARTOSZ SZTUM zantytr sztum 1976 M30 1 00:31:05 3

4 GRYCKO TOMASZ WŁADYSŁAWOWO UKS Bliza Władysławowo 1992 M16 1 00:31:10 4

5 DRWAL PIOTR LKS JANTAR USTKA 1973 M30 2 00:31:11 5

6 ROJEWSKI PRZEMYSŁAW LUZINO Wakoz Luzino 1975 M30 3 00:31:26 6

…………………………………………………………………………………………………………………………

23 MALICH DARIUSZ OLSZTYN niezrzeszony 1968 M40 4 00:33:54 23

29 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK niezrzeszony 1990 M20 13 00:34:54 29

32 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG 1991 M20 16 00:35:00 32

34 ZIENKIEWICZ PIOTR MŁYNARY UKS GIMPAS Pasłęk 1974 M30 9 00:35:11 33

40 WOLAK RAFAŁ BRANIEWO Rim Tim Team 1985 M20 18 00:35:42 38

50 KRYZA WIOLETTA OLSZTYN EFEKT WAR-MA 1968 K40 1 00:36:30 3

56 LIPIŃSKI SZYMON OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 1994 M16 6 00:37:03 53

60 KOWALSKI PATRYK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1994 M16 8 00:37:20 57

65 KOWALSKI JERZY ELBLĄG niezrzeszony 1968 M40 9 00:37:31 61

76 STEFAŃSKI ANDRZEJ ELBLĄG Maratończyk – Elbląg 1962 M40 10 00:38:38 69

78 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1994 M16 9 00:38:40 71

95 KARAŚ ROBERT ELBLĄG Truso Elbląg 1989 M20 30 00:39:38 88

122 SAWICKI PATRYK ELBLĄG AWFiS Gda/ MKS trusoElbląg 1989 M20 38 00:40:36 113

126 GAŁKA ŁUKASZ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO 1991 M20 40 00:40:47 117

127 MATEJKO PIOTR ORNETA IKS Smok Orneta 1954 M50 14 00:40:49 119

137 TUŃSKI JACEK PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK 1965 M40 22 00:41:05 128

145 CYBRUCH KRZYSZTOF ELBLĄG Elbażant 1966 M40 23 00:41:15 137

146 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG Tomaszewicz Club 1993 M16 14 00:41:15 137

152 POGORZELSKI WOJCIECH ELBLĄG niezrzeszony 1981 M30 41 00:41:26 143

170 MORAWSKI EMIL PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1985 M20 50 00:41:56 162

185 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1968 M40 31 00:42:26 176

190 BIRYŁO SZYMON BRANIEWO NIEZRZESZONY 1993 M16 18 00:42:33 181

198 BIRYŁO KATARZYNA BRANIEWO niezrzeszony 1973 K30 1 00:42:39 11

212 ZAŁUCKA PAULINA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1995 K16 3 00:42:50 12

213 STANKIEWICZ PIOTR GDAŃSK Akademia Biegania 1979 M30 62 00:42:52 201

214 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG Tomaszewicz Club 1990 M20 61 00:42:53 202

219 CZERWIŃSKI ADAM ELBLĄG niezrzeszony 1957 M50 25 00:43:00 207

242 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1970 M40 43 00:43:30 230

243 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO niezrzeszony 1965 M40 44 00:43:31 231

248 HAMERNIK TOMASZ ELBLĄG bieganie.pl 1986 M20 68 00:43:34 235

263 OLBRYŚ ADRIAN PASŁĘK IKS GIMPAS PASŁĘK 1984 M20 71 00:43:48 247

268 KLUCZYK ARTUR ELBLĄG MKS „Truso” Elbląg 1994 M16 23 00:43:52 253

279 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN ELBLĄG Elbażant 1950 M60 3 00:44:08 263

295 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG niezrzeszony 1986 M20 78 00:44:29 277

301 AUGUSTYNIAK WOJCIECH ELBLĄG niezrzeszony 1979 M30 88 00:44:36 282

320 ADAMCZYK BOŻENA PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1971 K40 6 00:44:54 22

331 MATLEWSKA MARZENA ELBLĄG Elbażant 1970 K40 7 00:45:02 23

334 SZYMAŃSKI JERZY KURZĘTNIK Zamek Jawor Kurzętnik 1944 M60 6 00:45:04 311

338 KOWALSKI ŁUKASZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1995 M16 25 00:45:07 314

339 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK niezrzeszony 1960 M50 37 00:45:08 316

361 BIRYŁO ROMAN BRANIEWO niezrzeszony 1971 M40 70 00:45:39 336

366 HAJDUKIEWICZ TOMASZ ELBLĄG niezrzeszony 1978 M30 110 00:45:49 341

389 NOWAK ANDRZEJ BRANIEWO JW 3510 1973 M30 117 00:46:17 362

391 PIATEK ADAM ELBLAG niezrzeszony 1948 M60 7 00:46:17 362

407 CZERWIŃSKA REGINA ELBLĄG niezrzeszony 1959 K50 2 00:46:46 29

415 DUDCZAK JAROSŁAW BRANIEWO JW2980 1972 M30 125 00:46:51 385

438 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG Elbażant 1959 M50 50 00:47:08 406

452 KWIATKOWSKA IWONA ELBLĄG Elbażant 1959 K50 3 00:47:27 32

470 SZYNKIEWICZ MICHAŁ ELBLĄG niezrzeszony 1982 M20 103 00:47:46 437

475 KAZIMIERCZUK ARTUR BRANIEWO niezrzeszony 1984 M20 104 00:47:51 442

521 GRABKOWSKI ZDZISŁAW ELBLĄG niezrzeszony 1973 M30 168 00:48:39 488

522 RADKIEWICZ MATEUSZ GDAŃSK NIEZRZESZONY 1985 M20 112 00:48:39 488

523  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW BRANIEWO niezrzeszony 1957 M50 60 00:48:39 488

532 ZAMORSKI ADAM ELBLĄG niezrzeszony 1967 M40 105 00:48:51 499

539 BOBER MARCIN LIDZBARK WELSKI niezrzeszony 1980 M30 179 00:48:59 506

562 KOŁKOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO niezrzeszony 1974 M30 191 00:49:25 528

568 WALCZAK PIOTR MŁYNARY UKS GIMPAS Pasłęk 1983 M20 119 00:49:28 533

573 FILIPEK MARCIN JAN BRANIEWO Rim Tim Team Frombork/Braniewo 1980 M30 196 00:49:32 539

574 GAJOWNICZEK MACIEJ WALDEMAR FROMBORK Rim Tim Team Frombork/Braniewo 1978 M30 196 00:49:32 539

575 SCHULZ ŁUKASZ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORK 1984 M20 123 00:49:32 539

589 ZAMORSKI MACIEJ ELBLĄG niezrzeszony 1994 M16 35 00:49:40 551

592 BARTOSIK KAMIL ELBLĄG niezrzeszony 1975 M30 202 00:49:43 555

625 SZĘDA WOJCIECH OLSZTYN niezrzeszony 1975 M30 212 00:50:09 575

630 KOSATKO JANUSZ BEMOWO PISKIE ULAMA TEAM 1977 M30 216 00:50:15 581

678 KWIDZIŃSKI WALDEMAR ELBLĄG niezrzeszony 1972 M30 239 00:50:56 622

680 WOLANIN KRZYSZTOF BRANIEWO JW 2980 Braniewo 1968 M40 121 00:50:57 624

795 ROMANOWSKA MARTA PASŁĘK niezrzeszony 1986 K20 19 00:53:05 68

804 MIKIELSKA DANUTA OLSZTYNEK niezrzeszony 1959 K50 8 00:53:11 71

821 KACHEL GRZEGORZ ELBLĄG Elbażant 1957 M50 85 00:53:30 747

822 SKONIECZNY PAWEŁ ELBLĄG Meritum Bank ICB S.A. 1975 M30 285 00:53:30 747

848 MIKA ANNA ELBLĄG MKS TRUSO 1982 K20 21 00:54:05 85

874 HULL ARKADIUSZ ELBLĄG niezrzeszony 1990 M20 175 00:54:36 780

875 URBAŃSKI RAFAŁ ELBLĄG niezrzeszony 1989 M20 176 00:54:37 781

879 KOWALSKA JUSTYNA ELBLĄG NIEZRZESZONY 1973 K30 28 00:54:43 96

891 ZAŁUCKA MAŁGORZATA ELBLĄG NIEZRZESZONY 1973 K30 29 00:54:54 98

896 ZARĘBSKI SŁAWOMIR ELBLĄG Elbażant 1959 M50 91 00:55:10 797

912 TARASIEWICZ RYSZARD BRANIEWO niezrzeszony 1953 M50 93 00:55:45 811

943 KUCIŃSKI ŁUKASZ ELBLĄG niezrzeszony 1992 M16 49 00:56:38 836

971 GAJOWNICZEK FRANCISZEK WALDE FROMBORK FZS 1951 M60 24 00:57:29 860

976 SIMINSKA EWA BRANIEWO RIM TIM TIM 1988 K20 31 00:57:46 114

987 SZYNKIEWICZ JOANNA ELBLĄG niezrzeszona 1990 K20 33 00:58:09 119

1007 REWEKANT ZBIGNIEW ELBLĄG niezrzeszony 1956 M50 104 00:58:41 883

1010 SKÓRKA SŁAWOMIR ELBLĄG Elbażant 1967 M40 163 00:58:42 886

1039 DAMCZYK ALICJA PASŁĘK PASŁĘK RUNNERS TEAM 1984 K20 40 00:59:59 138

1061 MICHALUNIO BEATA FROMBORK FZS 1970 K40 28 01:00:52 144

1118 SUBKOWSKA LILA FROMBORK FZS 1957 K50 11 01:05:23 170

1148 LIPIŃSKA ALDONA OLSZTYN niezrzeszony 1968 K40 33 01:09:15 182

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x