9 Dobromiejski Bieg Niepodległości 2021 – Mateusz Krawiecki i Emilia Kuźniak

Fot. Klub Biegacza Odcisk facebook
W czwartek (11 listopada) w odbył się 9 Dobromiejski Bieg Niepodległości. W głównej rywalizacji wystąpiło ponad 60 uczestników, a pierwszy na mecie był Mateusz Krawiecki (Iława) wyprzedzając Marcina Koniecznego (Olsztyn) i Tomasza Szałachowskiego (Dobre Miasto). Wśród pań triumfowała Emilia Kuźniak (Olsztyn). Za nią finiszowała Agnieszka Witkowska (Kętrzyn), a trzecie miejsce zajęła Anna Kiezik (Olsztyn).

Zwycięzcy kategorii: U16/29: Maria Bancewicz (Dobre Miasto) i Sylwester Paluch (Różnowo), U30/39: Emilia Kuźniak i Mateusz Krawiecki, U40/49: Agnieszka Witkowska i Marcin Konieczny, U50/59: Aleksandra Kiślak-Malinowska (Olsztyn) i Dariusz Kieliszek (Guzowy Piec) U60+ Maria Chrabonszcz (Ostróda) i Andrzej Świętek (Leszno). W klasyfikacji rodzin zwyciężyli Witkowscy (Kętrzyn) przed Karczewskimi (Dobre Miasto). Trzecie miejsce zajęła familia Chrabonszcz (Ostróda). Odbyły się również biegi dziecięce i młodzieżowe na krótszych dystansach. Zwycięzcy: U13/15 lat: Oliwia Zygiel (Dobre Miasto) i Dawid Kostyra (Dobre Miasto), U10/12 lat: Julia Kostyra (Dobre Miasto) i Mateusz Oleksy (Lidzbark Warmiński), U8/9 lat: Ida Cekała (Szczytno) i Krzysztof Ługiewicz (Dobre Miasto), U6/7 lat: Helena Pytlarczyk (Dobre Miasto) i Antoni Kozłowski (Lidzbark Warmiński)

Klasyfikacja open (10 km)

1 Krawiecki Mateusz Iława RUNMAGEDDON TEAM 1989 30-39 M 1 33:39 1

2 Konieczny Marcin Olsztyn K.S. Niemaniemogę 1972 40-49 M 1 35:16 2

3 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1984 30-39 M 2 37:02 3

4 Witkowski Piotr Kętrzyn 1978 40-49 M 2 37:13 4

5 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 30-39 M 3 37:35 5

6 Kiczor Damian Olsztyn Najmowicz Triathlon 1985 30-39 M 4 38:00 6

7 Kurp Marcin Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1983 30-39 M 5 38:32 7

8 Zienkiewicz Piotr Młynary UKS Gimpas Pasłęk 1974 40-49 M 3 38:30 8

9 Paluch Sylwester Różnowo BieganiePodSokolimOkiem 2001 16-29 M 1 38:36 9

10 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 4 39:34 10

11 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 40-49 M 5 40:25 11

12 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec 1969 50-59 M 1 40:40 12

13 Kotfica Krystian Bartoszyce BGB Endorfiny 1987 30-39 M 6 41:34 13

14 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 50-59 M 2 41:46 14

15 Bielewicz Maciej Dobre Miasto 2000 16-29 M 2 42:10 15

16 Świętek Andrzej Leszno Świętek team 1959 60 i starsi M 1 42:23 16

17 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1969 50-59 M 3 42:31 17

18 Kuźmiak Emilia Olsztyn ASICSFrontRunner 1987 30-39 K 1 43:01 1

19 Jurek Mateusz Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno 1991 30-39 M 7 44:01 18

20 Kądziela Rafał Warszawa AKB Lidzbark Warmiński 1975 40-49 M 6 44:14 19

21 Rudowski Damian Dobre Miasto Pszczòłkowski Team 1999 16-29 M 3 44:19 20

22 Kruba Emil Dobre Miasto Piasecki Concept 1981 40-49 M 7 44:22 21

23 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto Najmowicz Triathlon 1972 40-49 M 8 44:29 22

24 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1985 30-39 M 8 44:50 23

25 Gajewski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „ODCISK” 1965 50-59 M 4 44:57 24

26 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce 1994 16-29 M 4 45:13 25

27 Witkowska Agnieszka Kętrzyn 1978 40-49 K 1 45:29 2

28 Kozłowski Karol Lidzbark Warmiński 1986 30-39 M 9 46:15 26

29 Kiezik Anna Olsztyn Ultra Way Team 1982 30-39 K 2 46:21 3

30 99 Gołębiewski Janusz Rogóźno 1961 60 i starsi M 2 46:24 27

31 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn Wydział Matematyki i Informatyki UWM 1966 50-59 K 1 46:41 4

32 Bancewicz Maria Dobre Miasto 1998 16-29 K 1 46:52 5

33 Paszko Kamil Florczaki „Finisz Morąg” 1990 30-39 M 10 46:57 28

34 Figat Arkadiusz Bartoszyce 1973 40-49 M 9 47:34 29

35 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 30-39 K 3 47:40 6

36 Rutkowski Przemek Łukta 1980 40-49 M 10 48:06 30

37 Najmowicz Marzena Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1982 30-39 K 4 48:10 7

38 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK 1963 50-59 M 5 48:10 31

39 Kucharewicz Grzegorz Olsztyn — 1976 40-49 M 11 48:39 32

40 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi / Zeto Software 1991 30-39 K 5 48:50 8

41 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1978 40-49 M 12 49:31 33

42 Kobiałka Paweł Dobczyce 1978 40-49 M 13 49:38 34

43 Leszczyński Piotr Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1977 40-49 M 14 49:46 35

44 Leszczyński Łukasz Dobre Miasto 1982 30-39 M 11 49:52 36

45 Wronka Waldemar Dobre Miasto Wronki 1982 30-39 M 12 49:58 37

46 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 30-39 K 6 50:26 9

47 Szczepańska Katarzyna Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię 1969 50-59 K 2 50:27 10

48 Kasprzyk Tomasz Olsztyn 1991 30-39 M 13 50:36 38

49 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce 1995 16-29 M 5 51:21 39

50 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński / BBL LW 1975 40-49 K 2 51:25 11

51 Karczewska Alina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1974 40-49 K 3 51:28 12

52 Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team 1985 30-39 K 7 51:52 13

53 Dziouksza Olivier Olsztyn 2001 16-29 M 6 51:51 40

54 Śmilgiewicz Przemysław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1978 40-49 M 15 52:31 41

55 Pulkowski Dariusz Ostróda Ostróda Runners 1964 50-59 M 6 52:46 42

56 Stankiewicz Jan Barczewo BSB Barczewo Biega 1956 60 i starsi M 3 52:55 43

57 Zubkiewicz Łukasz Płaska JAĆWING PŁASKA 1986 30-39 M 14 53:23 44

58 Piskor Maciej Olsztyn Są Wolniejsi 1985 30-39 M 15 53:42 45

59 Szymanowski Tomasz Warsaw 1981 40-49 M 16 55:01 46

60 Porębski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1973 40-49 M 17 55:19 47

61 Chrabonszcz Jerzy Ostróda chrabi 60 1957 60 i starsi M 4 55:17 48

62 Banach Andrzej Olsztyn Są Wolniejsi 1989 30-39 M 16 57:40 49

63 Kobiałka Czesław Dobre Miasto 1957 60 i starsi M 5 58:21 50

64 Chrabonszcz Maria Ostróda chrabi 60 1960 60 i starsze K 1 01:04:25 14

Kobiety open

1 Kuźmiak Emilia Olsztyn ASICSFrontRunner 1987 30-39 K 43:01

2 Witkowska Agnieszka Kętrzyn 1978 40-49 K 45:29

3 Kiezik Anna Olsztyn Ultra Way Team 1982 30-39 K 46:21

4 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn Wydział Matematyki i Informatyki UWM 1966 50-59 K 46:41

5 Bancewicz Maria Dobre Miasto 1998 16-29 K 46:52

6 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 30-39 K 47:40

7 Najmowicz Marzena Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 1982 30-39 K 48:10

8 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi / Zeto Software 1991 30-39 K 48:50

9 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 30-39 K 50:26

10 Szczepańska Katarzyna Lidzbark Warmiński BiegamBoLubię 1969 50-59 K 50:27

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Dobre Miasto Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x