Bartoszycki „Bieg z Gwiazdą” – Tym razem z Przemkiem Saletą

Bartoszycki „Bieg z Gwiazdą” stał się imprezą cykliczna i bardzo popularną. Dobry przykład jest najlepszym magnesem by przebrać się w dresy i pokonać przynajmniej niewielki dystans. Dla zdrowia i z ciekawości, bo każdy chce z bliska zobaczyć – jak wygląda mistrz, którego znamy głównie z ekranów telewizorów. Tym razem Bartoszyce odwiedził Przemysław Saleta  - mistrz świata i Europy w kick-boxingu z 1990 roku oraz mistrz w boksie zawodowym interkontynentalnym  WBC (1994), IBO (1999) i mistrza Europy z 2002 roku.

Idea imprezy jest dziełem znanego trenera lekkiej atletyki Mirosława Figata. Rolę organizatora przejął miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, który z powodzeniem kontynuuje spotkania, a w tym czasie Bartoszyce odwiedziło wielu wybitnych zawodników z różnych dyscyplin m. in. Lidia Chojecka, Tomasz Majewski, Paweł Czapiewski.
Tym razem na Placu Konstytucji 3 Maja zgromadziło się około 2 tysięcy mieszkańców, ponad 400 zdecydowało się wystartować i pobiegło z Przemysławem Saletę, który z całą pewnością jest osobowością sportu i mediów. Chętnie przyjechał i promował, tak jak jego poprzednicy, ideę zdrowego trybu życia

Najmłodszy z uczestników e imprezy miał 1,5 roku. Bohater dnia ciężko pracował przy rozdawaniu autografów, udzielaniu wywiadów i wręczaniu nagród. W ramach rozgrzewki mistrz przebiegł jedno okrążenie wokół Placu Konstytucji 3 Maja wraz z zawodnikami..

VI Bieg z Gwiazda – Przemysław Saleta
Bartoszyce 18.09.2011.

Kategoria I /przedszkole dziewczyny/

1.Majewska Martyna – SP 1 Bartoszyce
2.Chmiel Oliwia – SP 7 Bartoszyce
3.Urbańska Aleksandra – SP 3 Bartoszyce
4.Kowalczyk Oliwia – SP 1 Bartoszyce
5.Lissio Kinga – SP 7 Bartoszyce
6.Kołodziejska Karolina – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
7.Rajtak Martyna – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
8.Anusewicz Andżelika  – Przedszkole nr 9 Bartoszyce
9. Mihal Emilia – Przedszkole  Krawczyki
10.Wiśniewska  Aleksandra – SP Sątopy
11.Anusewicz Amelia – Przedszkole nr 9 Bartoszyce
12.Łazarska Paulina – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
13.Marciniak Weronika – Bartoszyce
14.Kujawa Eliza – Bartoszyce
15.Klimek Justyna – Bartoszyce

Kategoria I /przedszkole chłopcy/

1.Sadowski Konrad – SP 3 Bartoszyce
2.Sturlis Karol – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
3.Karczyk Dominik – SP Grzęda
4.Tomaszewski Karol – SP Sątopy
5.Jaremko Kamil – Przedszkole nr 9 Bartoszyce
6.Makar Łukasz – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
7.Iwon Radosław – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
8. Reluga Kacper – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
9. Bombała Arkadiusz – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
10.Greber Artur – SP 4 Bartoszyce
11.Habiński Jakub – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
12.Chmielewski Maciej – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
13.Graduszewski Cezary – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
14.Kaziniec Szymon – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
15. Krawczyk Kacper – Bartoszyce
16.Kościuczuk Kacper – SP 7 Bartoszyce
17.Jagiełło Igor – Przedszkole  Dobre Miasto
18.Jankowski Maksymilian – Przedszkole nr 2 Bartoszyce
19. Wierzbicki Bartosz – Przedszkole Stokrotka Bartoszyce
20.Bałuch Szymon – Bartoszyce
21.Kadziewicz Kacper – Przedszkole nr 4 Bartoszyce

Kategoria II /kl. I-II dziewczyny/

1.Nalewajk Anna- ZS Lelis
2.Stankiewicz Oliwia – SP 1 Bartoszyce
3.Kaczyńska Julia – SP Bisztynek
4.Zdunek Julia – SP 7 Bartoszyce
5.Ogonowska Martyna – SP 7 Bartoszyce
6. Rudzka Daria – SP Bisztynek
7.Kozłowska Weronika – SP 3 Bartoszyce
8. Sinkiewicz Katarzyna – SP Dzietrzychowo
9.Lewandowska Patrycja – SP 1 Bartoszyce
10.Petrecka Katarzyna – SP 7 Bartoszyce
11. Jas Aleksandra – SP 3 Bartoszyce
12.Iwon Aneta – SP 1 Bartoszyce
13.Janik Justyna – SP 7 Bartoszyce
14. Rajtak Emilia – SP 3 Bartoszyce
15.Gadomska Amelia – SP 7 Bartoszyce
16.Sieraj Martyna – SP 1 Bartoszyce
17.Machnacz Paulina – SP Bisztynek
18.Wróblewska Daria – SP 1 Bartoszyce
19.Zwierowicz Katarzyna – SP 1 Bartoszyce
20.Konieczka Aleksandra – SP Sątopy
21.Lewandowska Aleksandra – SP 1 Bartoszyce
22.Turek Karolina – SP 3 Bartoszyce
23.Jagiełło Julia – SP 3 Bartoszyce
24.Wiśniewska Natalia – SP Sątopy
25.Dziatłowska Martyna – SP 3 Bartoszyce
26.Wysocka Weronika – SP 3 Bartoszyce
27.Bielawska Laura – SP Bisztynek
28.Krotowska Aleksandra – SP 3 Bartoszyce
29. Łazacka Martyna – SP 3 Bartoszyce
30.Mic Aleksandra – SP Bisztynek
31.Kosińska Amelia – SP 4 Bartoszyce
32 Skrzynecka Oliwia – SP 3 Bartoszyce

Kategoria II /kl. I-II chłopcy/

1. Kowalczyk Cezary – ZS Lelis
2.Skorupski Maciej – SP Sępopol
3.Frado Radosław – SP 1 Bartoszyce
4 Sochan Przemysław – SP 1 Bartoszyce
5.Bartnicki Dominik – SP 7 Bartoszyce
6.Bieńkowski  Jacek – SP 3 Bartoszyce
7.Balewski Franek – SP 7 Bartoszyce
8.Habiński Kacper – SP 3 Bartoszyce
9.Konopko Maciej – SP 3 Bartoszyce
10.Dunajewski Jakub – SP 1 Bartoszyce
11.Chmiel Dawid – SP 1 Bartoszyce
12.Jabłonowski Szymon – SP Wojciechy
13. Pawłowski Kacper – SP 3 Bartoszyce
14.Sobolewski Maciej – SP Grzęda
15.Herce Kacper – SP Bezledy
16.Gronkiewicz Marcin – SP Bisztynek
17.Grzywnowicz Marcel – SP 1 Bartoszyce
18.Mieszkowski Piotr – SP Krawczyki
19.Cegiełka Patryk – SP Krawczyki
20.Chilmanowicz Filip – SP 7 Bartoszyce
21.Szulc Maksymilian – SP Bisztynek
22.Olszewski Bartłomiej – SP 3 Bartoszyce
23.Ambrożuk Kamil – SP Rodnowo
24.Girulski Igor – SP 7 Bartoszyce
25.Wójcik Jakub – SP 1 Bartoszyce
26.Zamkowski Mateusz – SP 7 Bartoszyce
27.Patecki Przemysław – ZP 7 Bartoszyce
28.Gawron Kacper – SP 4 Bartoszyce
29.Stępień Szymon – SP Wojciechy
30. Marecki Filip – SP 1 Bartoszyce
31.Duplicki Maciej – SP Bisztynek
32.Łataś Jakub – SP Krawczyki
33.Maj Piotr – SP 7 Bartoszyce
34. Stec Dawid – SP 7 Bartoszyce
35.Tercjak Remigiusz – SP 4 Bartoszyce

Kategoria III /kl. III – IV dziewczyny/

1.Kowalczyk Wiktoria – ZS Lelis
2.Siej Weronika – SP 7 Bartoszyce
3.Bogdaniuk Natalia – SP 3 Bartoszyce
4.Domurado Katarzyna – ZS Lelis  
5.Kowalczyk Julita – ZS Lelis
6.Konowrocka Weronika – SP 1 Bartoszyce
7.Kutryb Weronika – ZS Chudki
8.Korzeni4ewska Dominika – SP Krawczyki
9.Młyńska Klaudia – SP Grzęda
10.Felczak Martyna – SP Bisztynek
11.Połujańska Oliwia – SP 7 Bartoszyce
12.Garzała Wiktoria – SP Bisztynek
13.Polewaczyk Gabriela – Sp 7 Bartoszyce
14.Speruda Justyna – SP Bisztynek
15 Graduszewska Dominika – SP 1 Bartoszyce
16.Zając Angelika – SP Wojciechy
17.Klimczak Karolina – SP  7 Bartoszyce
18.Obcarska Anna – SP 1 Bartoszyce
19.Łataś Natalia – SP Krawczyki
20.Kolenkowicz Natalia – SP 1 Bartoszyce
21.Maksimowicz Weronika – SP 3 Bartoszyce
22.Zych Ola – SP 1 Bartoszyce
23.Sławińska Maja – SP 7 Bartoszyce
24.Kostrubiec Dominika – SP Krawczyki
25.Wypyszczak Natalia – SP Grzęda
26.Nieścień Testera – SP Sokolica
27.Kasiłowska Klaudia – SP 3 Bartoszyce
28.Ostromecka Katarzyna – SP 7 Bartoszyce
29.Parzych Oliwia – SP Bisztynek
30.Skórska Aleksandra – SP 1 Bartoszyce
31.Stankiewicz Zuzanna – SP 1 Bartoszyce
32.Filipek Oliwia – SP 3 Bartoszyce
33.Bogdańska Klaudia – ZS Chudki
34.Watros Agata – SP Grzęda
35.Chowańska Sylwia – SP 7 Bartoszyce
36.Popielarz Nikola – SP 7 Bartoszyce
37.Budna Weronika – SP 3 Bartoszyce
38  Balewska Agata – SP 7 Bartoszyce
39.Terciak Angelika – SP 4 Bartoszyce
40.Glibowska Aleksandra – SP 1 Bartoszyce
41.Stasal Julia – SP 1 Bartoszyce
42.Opanowicz Roksana – SP 1 Bartoszyce
43. Morszczyzna Sandra – SP 1 Bartoszyce
44.Marczak Patrycja – SP Bisztynek
45. Kołacz Natalia – SP 7 Bartoszyce
46 Urban Aleksandra SP 7 Bartoszyce
47.Cyrkler Alicja – SP 1 Bartoszyce
48.Kuśnierczyk Weronika – ZS Chudki
49.Pająk Oliwia – SP 1 Bartoszyce
50.Trzonowska Kamila – SP 7 Bartoszyce
51. Winczewska Aleksandra – SP 3 Bartoszyce
52.Iwanowicz Urszula – SP 3 bartoszyce

Kategoria III /kl. III – IV chłopcy/

1.Furmancik Damian – SP Grzęda
2.Jas Daniel – SP 3 Bartoszyce
3.Grzyb Bartosz – ZS Lelis
4.Fredo Marek – SP 1 Bartoszyce
5.Lech Jakub – SP Wojciechy
6.Kulicki Szymon – SP Grzęda
7.Nizio Paweł – SP Krawczyki
8.Czaplicki Kacper – SP 4 Bartoszyce
9.Cegiełka Krystian – SP Krawczyki
10.Siej Mateusz – SP 7 Bartoszyce
11 Leonowicz Patryk – SP 7 Bartoszyce
12. Kaliszuk Przemysław – SP 4 Bartoszyce
13.Sadowski Miłosz – SP 3 Bartoszyce
14.Tołoczka Bruno – SP 8 Bartoszyce
15.Borys Michał – SP 3 Bartoszyce
16.Jasiecki Piotr – SP Wojciechy
17. Skorupski Jakub – SP Bisztynek
18. Świątek Maciej – SP 4 Bartoszyce
19. Grendziński Paweł – SP Bisztynek
20.Jakubiak Dawid – SP Bisztynek
21.Stankowski Mariusz – SP 3 Bartoszyce
22.Sochan Mateusz – SP 3 Bartoszyce
23.Dawidczyk Piotr – SP 3 Bartoszyce
24.Książek Przemysław – SP 8 Bartoszyce
25.Bombała Michał – SP 3 Bartoszyce
26.Downielewicz Kamil – SP 1 Bartoszyce
27.Kolesiński Rafał – SP 3 Bartoszyce
28.Sadowski Sebastian – SP 1 Bartoszyce
29.Iwanowski Konrad – SP 3 B artoszyce
30.Kołodziejak Sebastian – SP 1 Bartoszyce
31.Mitura Michał – SP Wojciechy
32.Pawłowski Bartek – SP 1 Bartoszyce
33.Sosnowski Bartek – SP 8 Bartoszyce
34.Rogal Krystian – SP Bisztynek
35.Zych Karol – SP 3 Bartoszyce
36.Zawadzki Maciej – SP 7 Bartoszyce
37. Iżycki Konrad – SP Poniki
38.Lewandowski Filip – SP Bisztynek
39. Frątczak Dawid – SP 4 Bartoszyce
40.Borys Karol – SP 3 Bartoszyce
41 Siwik Sebastian – SP Grzęda
42.Wasłewski Ernest – SP 1 Bartoszyce
43.Abucewicz Marcel – SP 1 Bartoszyce
44.Rosiński Kamil – SP 7 Bartoszyce
45.Kancerz Szymon – SP 3 Bartoszyce
46.Matejunas Michał – SP 3 Bartoszyce
47 Lipiński Maciej – SP 4 Elbląg
48.Kamiński Jarosław – SP 1 Bartoszyce
49.Jakutowicz Konrad – SP 1 Bartoszyce
50.Bykowski Tobiasz – SP 7 Bartoszyce
51Pieczul Grzegorz – SP 3 Bartoszyce

Kategoria IV /kl. V – VI  dziewczyny/

1.Greber Karolina – SP 1 Bartoszyce
2.Bogdaniuk Paulina – SP 3 Bartoszyce
3.Nowokuńska Dominika – SP Wojciechy
4.Kolesar Emilia – SP Bisztynek
5.Kuźniewska Klaudia – SP 7 Bartoszyc e
6.Budna Joanna – SP 3  Bartoszyce
7.Malon Magdalena – SP Chudki
8.Ludwiniak Anna – SP Galiny
9.Szarejko Agnieszka – SP Wojciechy
10.Pietrzak Julia – SP 7 Bartoszyce
11.Borecka Karolina – SP Grzęda
12.Stefańska Klaudia – SP Bisztynek
13.Dragun Magdalena – SP 3 Bartoszyce
14.Czaplicka Sandra – SP 4 Bartoszyce
15. Iwanowska Klaudia – SP 7 Bartoszyce
16.Jankowski Martyna – SP Grzęda
17.Grabowska Milena – SP Bisztynek
18.Grylak Wiktoria – SP Grzęda
19. Mieszkowska Patrycja – SP Krawczyki
20. Fidura Paulina – SP 4 Bartoszyce
21.Seńczyk Paulina – SP Galiny
22.Molęda Dominika – SP 3 Bartoszyce
23.Gaweł Natalia – SP 4 Bartoszyce
24.Frątczak Monika – SP 4 Bartoszyce
25.Augustyniak Julia – SP Bisztynek
26.Kuczyńska Katarzyna – SP 3 Bartoszyce
27.Sobótka Karolina – SP Bisztynek
28 Szumska Emilia – SP Bisztynek
29 Sikorska Sandra – SP 7 Bartoszyce
30. Kucharewicz Paulina – SP 7 Bartoszyce
31.Powierża Urszula – SP 3 Bartoszyce
32.Woźniak Iga – SP 3 Bartoszyce
33.Jaszczak Agnieszka – SP Sątopy
34.Dziatłowska  Daria SP – 3 Bartoszyce
35.Szkudlarek Gabriela – SP Sątopy
36.Rosicka Ewelina – SP Sępopol
37.Lewandowska Natalia – SP 1 Bartoszyce
38.Majewska Milena – SP 1 Bartoszyce
39.Szymańska Karolina – SP 1 Bartoszyce
40.Tadorowska Dominika – SP 7 Bartoszyce
41.Tymińska Angelika – SP 7 Bartoszyce
42.Butwiło Laura – SP 7 Bartoszyce
43.Śliwińska Wiktoria – SP 7 Bartoszyce
44.Sobolewska Patrycja – SP Grzęda
45.Tomaszewicz Weronika – SP Sątopy
46.Narkowicz Anna – SP 1 Bartoszyce
47.Kowalczyk paulina – SP 1 Bartoszyce
48.Jurkiewicz Kamila – SP 1 Bartoszyce
49.Chowańska Joanna – SP 6 Bartoszyce
50.Purzycka Paulina – SP 1 Bartoszyce
51.Sawińska Joanna – SP 7 Bartoszyce
52.Kaniewska Marcela – Bartoszyce
53.Milczek Magdalena – SP Sątopy

Kategoria IV /kl. V – VI  chłopcy/

1.Figat Bartosz – SP 1 Bartoszyce
2.Wronowski Albert – SP Banie Mazurskie
3.Greber Dawid – SP 1 Bartoszyce
4. Fumank Kamil – SP Grzęda
5.Kulicki Jakub – SP Grzęda
6.Kuhn Ireneusz – SP Galiny
7.Bogdański Adrian – SP Chudki
8.Furgała Igor – SP Bisztynek
9.Chorzępa Jan – Gim 1 Bartoszyce
10.Smereczański Dominik – SP Bisztynek
11.Suszko Sebastian – SP 1 Bartoszyce
12.Archacki Sebastian – SP 7 Bartoszyce
13.Grzywnowicz Dominik – SP 1 Bartoszyce
14.Matulis Maciej – SP 3 Bartoszyce
15.Kalinowski Hubert – SP 7 Bartoszyce
16.Lewandowski Dominik – SP 1 Bartoszyce
17.Maj Paweł – SP 7 Bartoszyce
18.Kudlicki Krzysztof – SP 7 Bartoszyce
19.Borys Aleksander – SP 3 Bartoszyce
20.Obcarski Maciej – SP Żydowo
21.Sobolewski Norbert – SP Bisztynek
22.Arabucki Adrian – SP 1 Bartoszyce
23.Maćkowiak Patryk – SP Sątopy
24.Aptacy Mateusz – ZS Lelis
25.Jagielski Maciej – SP 4 Bartoszyce
26.Tomaszewski Patryk – SP 1 Bartoszyce
27.Korejwo Mateusz – SP 7 Bartoszyce
28.Strzałecki Mateusz – SP 7 Bartoszyce
29.Wierzbicki Przemysław – SP 3 Bartoszyce
30.Olszewski Bartosz – SP Grzęda
31.Kapuściński Kamil – SP Sątopy
32.Festorowski Patryk – SP 7 Bartoszyce
33.Tkaczuk Henryk – SP Grzęda
34.Bucki Tomasz – SP 8 Bartoszyce
35.Butkiewicz Dawid – SP Sątopy
36.Zbrzyzny Jakub – SP Bisztynek
37.Zarecki Dawid – SP Sątopy
38. Matejunas Szymon – SP 3 Bartoszyce
39.Surowiec Jakub – SP 1 Bartoszyce
40.Bukowski Radosław – SP 1 Bartoszyce
41.Kadziewicz Hubert – SP 7 Bartoszyce
42.Chaciński Patryk – SP 7 Bartoszyce
43. Bejnar Paweł – SP 7 Bartoszyce
44.Przybylski Michał – SP 1 Bartoszyce
45.Bałuch Mateusz – SP 1 Bartoszyce
46.Rawłuszko Adrian – SP 1 Bartoszyce
47.Kasjaniuk Kuba – SP 3 Bartoszyce         

Kategoria V /kl. I gimnazjum  dziewczyny/

1.Kowalczyk Klaudia – Gim 2 Bartoszyce
2.Każmierczak Ewa – Gim 1 Bartoszyce
3.Petrecka Joanna – Bartoszyce
4.Łukasiewicz Justyna – Gim 2 Bartoszyce
5.Solecka Katarzyna – Bartoszyce
6.Fiszer Pamela – Gim 2 Bartoszyce
7.Koprowska Sylwia – Gim 2 Bartoszyce
8.Janeczko Katarzyna – Gim Kinkajmy
9.Dubrowna Lena – Gim Bezledy
10.Kowalska Diana – Gim 1 Bartoszyce

Kategoria V /kl. I gimnazjum  chłopcy/

1.Ferenc Maciej – Gim 1 Bartoszyce
2.Kindlarski Aron – Gim 1 Bartoszyce
3.Skorupski Damian – Gim Sępopol
4.Sikorski Mateusz –  Bartoszyce
5.Chaciński Gim 2 Bartoszyce
6.Puczko Mateusz – Gim 1 Bartoszyce
7.Sadlak Łukasz – Gim 2 Bartoszyce
8.Kołodziejski Bartłomiej – Gim 1 Bartoszyce
9.Czuryłowicz Michał – Gim 1 Bartoszyce
10.Burdyniewicz Paweł – Gim 2 Bartoszyce
11.Tiszuk Jakub – Gim 1 Bartoszyce
12.Kalinowski Paweł – Gim 2 Bartoszyce
13.Kirwiel Krystian – Gim 2 Bartoszyce
14.Radziulewicz Marek – Gim 1 Bartoszyce
15. Grabowski Marcin – Gim 1 Bartoszyce

Kategoria VI /kl. II – III  gimnazjum  dziewczyny/

1.Owczarek Klaudia – Gim 2 Bartoszyce
2.Kaźmierczak Anna – Gim 1 Bartoszyce
3.Fredo Karolina – Gim 1 Bartoszyce
4.Fidura Ewa – Gim 2 Bartoszyce
5.Kupis Monika – Gim Kinkajmy
6.Markowska Klaudia – Gim 1 Bartoszyce

Kategoria VI /kl. II – III  gimnazjum  chłopcy/

1.Matusiak Cezary – Gim 2 Bartoszyce
2.Mikołajczyk Kamil  – Gim 2 Bartoszyce
3.Słoczylas Dawid – Gim 1 Bartoszyce
4.Konieczka Przemysław Gim 1   Bartoszyce
5.Połoch Marcin – Gim Sępopol
6.Tabaka Mariusz – Gim Bisztynek
7.Kowalczyk Mateusz – Gim 2 Bartoszyce
8.Jagiełło Jakub – Gim 2 Bartoszyce
9.Jagielski Oskar – Gim 2 Bartoszyce
10.Kuźmowicz Paweł – Gim 1 Bartoszyce
11.Rodak Mateusz – Gim 1 Bartoszyce
12.Kalicki Adam – Gim 1 Bartoszyce
13.Filipek Michała – Gim 1 Bartoszyce
14.Sobolewski Wojciech – Gim 1 Bartoszyce
15.Skrzecz Dominik – Gim 1 Bartoszyce
16.Król Paweł – Gim 2 Bartoszyce
17.Korzeniewski Paweł – Gim Kinkajmy
18.Krauze Konrad – Gim 1 Bartoszyce
19.Kozłowski Michał – SP 1 Bartoszyce
20.Śmietanka Kacper – Gim 1 Bartoszyce

Kategoria VII /ponadgimnazjalne dziewczyny/

1.Kosmala Marta – ZSP 2 Bartoszyce
2.Drosdzewska Justyna – ZSP 2 Bartoszyce
3.Golubska Joanna – ZSP 2 Bartoszyce

Kategoria VII /ponadgimnazjalne chłopcy/

1.Konieczka Sebastian – Bartoszyce
2.Figat Marcin – Lidzbark warmiński
3.Suchcicki Marek – Bartoszyce

Kategoria VIII / 1991 i starsze kobiety/

1.Figat Alina – Bartoszyce
2.Szymczukiewicz Anna – Bartoszyce
3.Lewandowska Magdalena – Bartoszyce

Kategoria VIII / 1991-1957 mężczyźni/

1.Wronowski Rafa ł – Banie Mazurskie
2.Bryła Artur – Bartoszyce
3.Figat Mirosław – Bartoszyce
4.Szymański Leszek – Bartoszyce
5.Żarnoch Janusz – Bartoszyce
6 Glibowski Andrzej – Bartoszyce
7.Kardzis Tomasz
8.Sobolewski Bogusława
9 Wiśniewski Robert

Kategoria IX /1956 i starsi mężczyźni/

1.Koronkiewicz Ryszard
2.Wiśniewski Janusz

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x