Bieg Europejski Gdynia 2013 – Pieterczyk i Smalec w pierwszej dziesiątce

W sobotę (11 maja) w Gdyni odbył się Bieg Europejski, stanowiący zwieńczenie XXI Igrzysk Miast Bliźniaczych, w których startowali młodzi sportowcy Starego Kontynentu. O godz. 13.30 wystrzał z ORP „Błyskawica” był sygnałem dla wszystkich biorących udział w Biegu Głównym na trasie o długości 10 km. W imprezie wystąpiło ponad 3 tysiące zawodników, w tym wielu z woj. warmińsko-mazurskiego. Znakomite czwarte miejsce zajął Damian Pieterczyk (Kętrzyn/Olsztyn), szósty był Michał Smalec z Ełku, a w drugiej dziesiątce sklasyfikowano Karola Kalisia z Susza i Dariusza Malicha z Olsztyna.

 

Na mecie, na każdego kto ukończy bieg główny czekał specjalnie przygotowany na tą okazję medal, stanowiący kolejny element układanki, w skład której wchodziły medale zdobyte na Biegu Urodzinowym, Europejskim, Nocnym Świętojańskim i podsumowującym cykl GPX Jesiennym Biegu Niepodległości.

Wyniki Open dystans 10 km

1 DUDYCZ RADOSŁAW GDAŃSK KS TEAM RUN GDAŃSK 1974 M30 1 00:30:36

2 GRYCKO TOMASZ WŁADYSŁAWOWO UKS Bliza Władysławowo 1992 M20 1 00:30:52

3 MAZERSKI BARTOSZ SZTUM lks zantyr sztum 1976 M30 2 00:31:14

4 PIETERCZYK DAMIAN OLSZTYN sklepbiegowy.com / KP PSP 1984 M20 2 00:31:28

5 SADOWSKI ROBERT GDYNIA LKS Zantyr Sztum 1985 M20 3 00:31:34

6 SMALEC MICHAŁ EŁK Podlasie Białystok 1981 M30 3 00:31:39

7 RYNKIEWICZ RAFAŁ OSIEK KKB Starogard Gdański 1992 M20 4 00:31:41

8 POBŁOCKI PIOTR LĘBORK UKS Ekonomik Maratończyk L 1965 M40 1 00:31:42

9 WĄSICKI SEBASTIAN LEBORK LKB im. Braci Petk Lębork 1988 M20 5 00:31:45

10 BORYCHOWSKI MARIUSZ USTKA KB Tupot Ustka 1972 M40 2 00:32:01

……………………………………………………………

16 KALIŚ KAROL SUSZ LKS Zantyr Sztum 1990 M20 8 00:32:43

19 MALICH DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1968 M40 3 00:33:07

21 FINGAS MACIEJ OSTRÓDA 1984 M20 9 00:33:20

28 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK 1990 M20 14 00:34:06

31 SEROCKI ADAM ELBLĄG Eko Gryf Elbląg JW4808 1973 M40 6 00:34:28

38 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG 1991 M20 17 00:35:13

43 STELWACH LESZEK PISZ KP PSP PISZ 1963 M50 1 00:35:19

54 GAŁKA ŁUKASZ BRANIEWO KS WEJHER WEJHEROWO 1991 M20 26 00:35:51

64 WOLAK RAFAŁ BRANIEWO Rim Tim Team 1985 M20 30 00:36:16

75 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Finisz Morąg 1986 M20 34 00:36:42

105 MAGUN KRZYSZTOF OLSZTYN 1989 M20 49 00:38:05

115 WARDA MARTYNA BARCZEWO AZS UWM OLSZTYN 1992 K20 5 00:38:15 (7)

117 ZABOROWSKI ANDRZEJ SZYMBARK KM PSP Gdynia 1984 M20 52 00:38:19

147 SKUZJUS MICHAŁ BISKUPIEC 1991 M20 64 00:38:52

172 PROCHNA KRZYSZTOF FROMBORK 1972 M40 25 00:39:40

202 BIRYŁO KATARZYNA BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 1973 K40 1 00:40:1 (8)

240 KARWOWSKI ARKADIUSZ MRĄGOWO ING Bank 1988 M20 87 00:40:39

262 BUCZKO PAWEŁ PASŁĘK BBL Pasłęk 1972 M40 39 00:40:56

265 PTASZYŃSKI MICHAŁ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROM 1989 M20 92 00:41:04

268 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK BBL Pasłęk 1970 M40 41 00:41:02

287 FILIPEK DANIEL BRANIEWO klub rim tim tim 1976 M30 98 00:41:17

294 WĄSOWSKI RAFAŁ OLSZTYN AZS UG 1990 M20 93 00:41:07

306 SZYNKOWSKI MIROSŁAW KĘTRZYN 1958 M50 20 00:41:55

328 STULCZEWSKI JERZY BRANIEWO RIM TIM TEAM 1971 M40 55 00:41:54

375 OLBRYŚ ADRIAN PASŁĘK KM PSP ELBLĄG 1984 M20 125 00:42:37

397 GŁÓD MICHAŁ ELBLĄG Pozor Vlak! 1985 M20 130 00:42:47

443 KUNERT ARTUR OLSZTYN WILiŚ PG 1991 M20 136 00:42:52

475 WICZYŃSKI WOJCIECH PASŁĘK Pogrom Aniołowo 1981 M30 174 00:43:33

490 HAJDUKIEWICZ TOMASZ ELBLĄG Carierra EL Sukcess 1978 M30 179 00:43:41

496 PAWILONIS MACIEJ OLSZTYN Breakfast Team 1986 M20 152 00:43:22

502 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK 1960 M50 32 00:43:56

568 GAJOWNICZEK MACIEJ R RimTimTeam Braniewo/Frombork 1978 M30 206 00:44:18

578 GADOWSKI MARCIN ELBLĄG Meritum Bank i Partnerzy 1981 M30 225 00:44:31

619 JABŁOŃSKI ADRIAN PIENIĘŻNO 1987 M20 174 00:44:22

628 SZYNKIEWICZ MICHAŁ ELBLĄG DUAL TEAM 1982 M30 248 00:44:58

629 ZYCH DAWID ELBLĄG 1974 M30 249 00:44:59

669 BIRYŁO ROMAN BRANIEWO RIM TIM TEAM 1971 M40 138 00:45:22

673 PIESIK ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 M20 207 00:45:25

680 BRZESKI DARIUSZ BRANIEWO 1971 M40 132 00:45:05

685 KATANA JACEK ELBLĄG 1984 M20 200 00:45:16

686 KOWALSKI MATEUSZ MORĄG Finisz Morąg 1992 M20 204 00:45:21

701 ŚWIDERSKI JAN PIOTR PASŁĘK BBL Pasłęk 1967 M40 142 00:45:31

726 JANICKI GRZEGORZ FROMBORK janicki.edu.pl 1978 M30 277 00:45:30

749 ZNAROWSKA BOŻENA ELBLĄG Eko Gryf Elbląg 1963 K50 1 00:46:01 (37)

768 GUTFRAŃSKI PAWEŁ ELBLĄG 1976 M30 298 00:45:54

788 MOTYKA KONRAD BRANIEWO 1974 M30 330 00:46:26

839 WOTA ŻANETA OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1983 K30 14 00:46:29 (45)

854 KRASOWSKI WOJCIECH OLSZTYN 1985 M20 254 00:46:29

856 SZYNKOWSKI MATEUSZ KĘTRZYN 1988 M20 262 00:46:45

881 PIOTROWIAK ANDRZEJ FROMBORK 1958 M50 47 00:46:31

899 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1953 M60 7 00:47:03

954 MROZOWSKI KAMIL OLSZTYN amw rugby 7 1990 M20 265 00:46:57

986 SAWICZ MONIKA LIDZBARK WARMIŃSKI AKB Lidzbark Warmiński 1992 K20 23 00:47:05 (58)

1002 FRĄCZKOWSKI MATEUSZ EŁK 1991 M20 277 00:47:17

1003 KOSIŃSKI JACEK ELBLĄG 1970 M40 207 00:48:00

1006 CHWASTA PAWEŁ SZCZYTNO 1987 M20 291 00:47:36

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x