Bieg Europejski Olsztyn 2015 – Święto nad Krzywym

Prawie pół tysiąca uczestników zgromadził na starcie Bieg Europejski, które trasa przebiegała drogami i ścieżkami nad jeziorem Ukiel. Rywalizowali przede wszystkim biegacze z Olsztyna i regionu, choć nie zabrakło amatorów spozawojewództwa, którzy mieli nosa, że impreza będzie super. Wygrali faworyci: wśród mężczyzn i w open Wojciech Kopeć, natomiast w konkurencji pań Aleksandra Lisowska.

Prowadzono oczywiście klasyfikacje w poszczególnych grupach wiekowych, gdzie tez walka była bardzo zacięta, choć oczywiście najważniejszy był udział w tej imprezie. Z uwagi na własne zdrowie i uczczenie święta kontynentu, na którym żyjemy.

Klasyfikacja Open

1 Wojciech Kopeć Olsztynek 1986 00:33:00

2 Paweł Pszczółkowski 1988 Olsztyn   00:34:08

3 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark 00:34:14

4 Konrad Nosarzewski 1991 Stupsk Mazowiecki A-Z Tape Managerbiegaczy.Pl 00:34:19

5 Dariusz Malich 1968 Olsztyn   00:34:27

6 Maciej Wojciechowski 1974 Szczytno Wyższa Szkoła Policji W Szczytnie 00:35:47

7 Jacek Misiewicz 1968 Olsztyn Sklepbiegowy.Com 00:35:59

8 Kamil Wołoszyk 1993 Kościerzyna   00:36:01

9 Karol Kowalski 1994 Dobrocin   00:36:30

10 Mariusz Drożdż 1969 Olsztyn Pol 00:36:33

……………………………………………………………………………..

11 Jakub Ołowski 1984 Biskupiec Biskupiec Biega 00:36:50

12 Krzysztof Umbras 1971 Olsztyn   00:36:52

13 Robert Najdzion 1976 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 00:37:07

14 Aleksandra Lisowska 1990 Olsztyn   00:37:11

15 Tomasz Orłowski 1986 Morąg Finisz Morąg 00:37:13

16 Henryk Kuciejczyk 1959 Szydłowo Stowarzyszenie Sportowe Tempo Mława 00:37:20

17 Krzysztof Brągiel 1987 Kędzierzyn-Koźle Mfoat 00:37:28

18 Kamil Chodorowicz 1989 Morąg Paged Sklejka Team Kopeć 00:38:23

19 Jacek Szczygłowski 1971 Morąg Paged Sklejka Morąg 00:38:30

20 Bogumił Krupiński 1973 Olsztyn   00:38:33

………………………………………………………………………..

21 Arkadiusz Kasperski 1970 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:38:41

22 Waldemar Nosarzewski 1967 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:39:13

23 Marek Gojło 1974 Olsztyn 00:39:33

24 Michał Skuzjus 1991 Olsztyn   00:39:41

25 Leszek Pieckowski 1976 Księży Dwór Areszt Śledczy Działdowo 00:39:43

26 Dariusz Pieczarka 1972 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:40:03

27 Krzysztof Prochna 1972 Frombork Brak 00:40:05

28 Steven Myer 1984 Olsztyn   00:40:07

29 Artur Bryła 1971 Bartoszyce   00:40:15

30 Daniel Mitkowski 1975 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn / Sklepbiegowy.Com 00:40:23

31 Piotr Bronakowski 1979 Olsztyn Tri Negu 00:40:44

32 Piotr Jastrzębski 1984 Olsztyn Szesnastka Olsztyn 00:40:47

33 Piotr Tyc 1980 Olsztyn   00:41:06

34 Zbigniew Bartkowski 1964 Działdowo 00:41:11

35 Piotr Prejs 1975 Ostróda 00:41:14

36 Mirosław Olszewski 1983 Olsztyn 00:41:15

37 Monika Jackiewicz 1992 Olsztyn   00:41:17

38 Jerzy Maliszewski 1960 Olsztyn Jaroty Pol Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Co 00:41:20

39 Paweł Drygas 1978 Olsztyn   00:41:28

40 Krystian Kalita 1986 Olsztyn Wolniej, Ale Dokładnie! 00:41:46

41 Daniel Radzki 1980 Olsztyn 00:41:55

42 Arkadiusz Dziuma 1979 00:42:05

43 Michał Ratuszyński 1996 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:42:09

44 Sławomir Kaliski 1988 Olsztyn   00:42:14

45 Łukasz Arendt 1979 Zgierz   00:42:18

46 Bartosz Szmelc 1981 Lidzbark Warmiński 00:42:20

47 Krzysztof Oleksiak 1975 Olsztyn Pol Nutri 00:42:21

48 Seweryn Lipiński 1981 Olsztyn Sztukawkratke.Blox.Pl 00:42:24

49 Łukasz Dąbrowski 1983 Olsztyn Nutripol 00:42:27

50 Paweł Stachnik 1982 Lidzbark Warmiński Zapaśnik 00:42:28

51 Andrzej Jednaszewski 1971 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:42:30

51 Adam Szok 1973 Olsztyn 00:42:30

53 Piotr Gąsior 1984 Susz 00:42:34

54 Mariusz Witkowski 1971 Olsztyn 00:42:38

55 Marek Nestorowicz 1971 Kętrzyn 00:42:44

56 Sebastian Pszczółkowski 1978 Biskupiec Biskupiec Biega 00:42:59

57 Łukasz Kostyra 1983 Jaroty Sprint Data Center 00:43:01

58 Marta Barcewicz 1986 Olsztyn 00:43:07

59 Janusz Kosowski 1952 Olsztyn Akm Olimp Plsztyn Sklepbiegowy.Com 00:43:09

60 Robert Kaczorowski 1997 Olsztyn Kaczorowski Team 00:43:10

61 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn 00:43:14

62 Mariusz Pawłowski 1979 Olsztyn Ford Team 00:43:20

63 Ryszard Kwiatkowski 1963 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 00:43:23

63 Krzysztof Bielicki 1963 Brodnica T.S. Opatrunki Torun 00:43:23

65 Łukasz Wróblewski 1981 Biskupiec Biskupiec Biega 00:43:25

66 Krzysztof Gliński 1979 Olsztyn 00:43:26

67 Piotr Bogusz 1990 Mrągowo Bbl Olsztyn 00:43:27

68 Adam Piotrkowski 1982 Mława 00:43:29

69 Piotr Czaplicki 1977 Olsztyn 00:43:30

70 Jacek Wiśniewski 1975 Kętrzyn 00:43:40

71 Mirosław Pietrzak 1965 Morąg Finisz Morąg 00:43:59

72 Andrzej Łaguna 1963 Olsztyn Allianz Running Team 00:44:01

73 Krystian Jabłonka 1981 Olsztyn Sąd Okręgowy W Olsztynie 00:44:03

74 Piotr Ferszt 1981 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:44:08

75 Artur Ładewski 1972 Szczytno-Kamionek 00:44:11

76 Tomasz Zieliński 1976 Olsztyn Team Kopeć 00:44:16

77 Paweł Radzikowski 1989 Jeziorany Amator 00:44:23

78 Paweł Pliszka 1976 Dywity Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 00:44:25

79 Krzysztof Majek 1991 Olsztyn 00:44:27

80 Tomasz Bestecki 1987 Bartoszyce Endomondo Bartoszyce 00:44:29

80 Wiesław Burzacki 1955 Lidzbark 00:44:29

82 Artur Śliwiński 1982 Cielęta Mukl Brodnica 00:44:34

83 Wiesław Gostkowski 1958 Kurzętnik 00:44:36

84 Kamil Niemczuk 1984 Olsztyn Wkr Fan 00:44:37

85 Bogusław Kłos 1974 Łukta 00:44:40

87 Andrzej Mikczyński 1963 Olsztyn 00:44:47

88 Grzegorz Tomczak 1974 Białystok Wspol Szczytno 00:45:00

89 Marcin Otta 1976 Gietrzwałd 00:45:01

89 Zbyszek Korzeniewski 1977 Jaroty Iamsecond.Pl 00:45:01

89 Piotr Karólewski 1983 Olsztyn 00:45:01

92 Michał Kurczycki 1979   00:45:08

93 Maciej Decyk 1976 Olsztyn 00:45:14

94 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn 00:45:28

94 Sławomir Żurek 1983 Olsztyn 00:45:28

96 Piotr Onichimowski 1979 Dorotowo 00:45:30

96 Mirosław Tański 1965 Olsztyn 00:45:30

98 Sylwester Kowalski 1967 Olsztyn Bbl Wydminy 00:45:32

99 Krzysztof Sopyła1983 Purda Prejłowo Team 00:45:35

100 Artur Nestorowicz 1981 Ketrzyn 00:45:37

Pełne wyniki

http://wynikionline.pl/main/scores/event/15050009/m/1

Kobiety Open

1 Aleksandra Lisowska 1990 Olsztyn 00:37:11

2 Monika Jackiewicz 1992 Olsztyn 00:41:17

3 Marta Barcewicz 1986 Olsztyn 00:43:07

4 Iwona Godlewska 1974 Olsztyn Gass Łomen 00:46:41

5 Beata Bielenica 1982 Wydminy Bbl Wydminy 00:46:43

6 Beata Gawrońska 1973 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:47:15

7 Marta Zdanowicz 1984 Lidzbark Warmiński 00:47:41

8 Julita Gojło-Woźniak 1985 Olsztyn Skydive Olsztyn Www.Skydive.Olsztyn.Pl 00:48:10

9 Sylwia Woronecka 1984 Morąg Finisz Morąg 00:48:40

10 Dorota Bronakowska 1982 Olsztyn Tri Negu 00:48:54

{AdmirorGallery}europa50{/AdmirorGallery}

Kategorie

K-20

1 Aleksandra Lisowska 1990 Olsztyn   00:37:11

2 Monika Jackiewicz 1992 Olsztyn 00:41:17

3 Marta Barcewicz 1986 Olsztyn   00:43:07

4 Edyta Szymańska 1987 Olsztyn 12tri.Pl Drużyna Wilka 00:49:04

5 Joanna Trapp 1988 Olsztyn   00:50:19

6 Dominika Słomińska 1997 Olsztyn   00:50:49

K-30

1 Beata Bielenica 1982 Wydminy Bbl Wydminy 00:46:43

2 Marta Zdanowicz 1984 Lidzbark Warmiński 00:47:41

3 Julita Gojło-Woźniak 1985 Olsztyn Skydive Olsztyn Www.Skydive.Olsztyn.Pl 00:48:10

4 Sylwia Woronecka 1984 Morąg Finisz Morąg 00:48:40

5 Dorota Bronakowska 1982 Olsztyn Tri Negu 00:48:54

6 Anna Mańkowska 1984 Olsztyn 12 Tri.Pl Drużyna Wilka 00:50:00

K-40

1 Iwona Godlewska 1974 Olsztyn Gass Łomen 00:46:41

2 Beata Gawrońska 1973 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn 00:47:15

3 Anna Podgórska 1974 Olsztyn 00:50:19

4 Anna Tutka 1975 Stawiguda 00:51:16

5 Danuta Kasińska 1966 Giżycko Bbl Giżycko 00:51:43

6 Danuta Milczarek 1973 Olsztyn 00:51:44

K-50

1 Małgorzata Gnatowski 1965 Olsztyn 00:50:52

2 Jolanta Fotschki 1963 Olsztyn 00:56:47

3 Aleksandra Czubak 1963 Mrągowo Pko Bank Polski 01:00:23

4 Dorota Gierz-Gierszewska 1960 Olsztyn Team Bez Nazwy 01:01:52

5 Halina Gajewska 1963 Olsztyn Gajówka 01:05:46

6 Barbara Gajewska 1964 Olsztyn Gajówka 01:07:07

K-60

1 Barbara Kosakowska-Szutkowska 1955 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 01:03:06

2 Danuta Remberk 1941 Warszawa 01:16:59

{AdmirorGallery}europa51{/AdmirorGallery}

M-20

1 Wojciech Kopeć 1986   00:33:00

2 Paweł Pszczółkowski 1988 Olsztyn 00:34:08

3 Konrad Nosarzewski 1991 Stupsk Mazowiecki A-Z Tape Managerbiegaczy.Pl 00:34:19

4 Kamil Wołoszyk 1993 Kościerzyna 00:36:01

5 Karol Kowalski 1994 Dobrocin 00:36:30

6 Tomasz Orłowski 1986 Morąg Finisz Morąg 00:37:13

M-30

1 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark Lidzbark 00:34:14

2 Jakub Ołowski 1984 Biskupiec Biskupiec Biega 00:36:50

3 Robert Najdzion 1976 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 00:37:07

4 Leszek Pieckowski 1976 Księży Dwór Areszt Śledczy Działdowo 00:39:43

5 Steven Myer 1984 Olsztyn 00:40:07

6 Piotr Bronakowski 1979 Olsztyn Tri Negu 00:40:44

M-40

1 Dariusz Malich 1968 Olsztyn 00:34:27

2 Maciej Wojciechowski 1974 Szczytno Wyższa Szkoła Policji W Szczytnie 00:35:47

3 Jacek Misiewicz 1968 Olsztyn Sklepbiegowy.Com 00:35:59

4 Mariusz Drożdż 1969 Olsztyn 00:36:33

5 Krzysztof Umbras 1971 Olsztyn 00:36:52

6 Jacek Szczygłowski 1971 Morąg Paged Sklejka Morąg 00:38:30

M-50

1 Henryk Kuciejczyk 1959 Szydłowo Stowarzyszenie Sportowe Tempo Mława 00:37:20

2 Zbigniew Bartkowski 1964 Działdowo 00:41:11

3 Jerzy Maliszewski 1960 Olsztyn Jaroty Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Co 00:41:20

4 Ryszard Kwiatkowski 1963 Olsztyn Akm Olimp Olsztyn/Sklepbiegowy.Com 00:43:23

4 Krzysztof Bielicki 1963 Brodnica T.S. Opatrunki Torun 00:43:23

6 Mirosław Pietrzak 1965 Morąg Finisz Morąg 00:43:59

M-60

1 Janusz Kosowski 1952 Olsztyn Akm Olimp Plsztyn Sklepbiegowy.Com 00:43:09

2 Wiesław Burzacki 1955 Lidzbark 00:44:29

3 Sławomir Zapadka 1955 Mrągowo 00:45:43

4 Zenon Markowicz 1951 Barczewo Pisa-Barczewo 00:46:38

5 Jan Krasnoborski 1955 Lidzbark Warmiński 00:50:04

6 Benedykt Kwaśniewski 1955 Olsztyn 00:51:17

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Frombork Kętrzyn Lidzbark Lidzbark Warmiński Morąg Olsztyn Olsztynek sport powszechny Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x