„Bieg Fana Pana Stefana”Szczytno 2014 – „Stara gwardia” nie rdzewieje

Amatorski Klub Biegacza w Szczytnie był głównym organizatorem imprezy pod hasłem „Bieg Fana Pana Stefana”. Było to zaproszenie do wszystkich, którzy mieli okazję rywalizować przez ostatnie 30 lat z Panem Stefanem Jankowskim ze Szczytna. Ale oczywiście startować mógł każdy kto miał ochotę przebieg po duktach leśnych 10 km. Pierwszy zameldował się Maciej Wojciechowski. „Stara gwardia” więc nie rdzewieje.

Tu cudzysłów jest niezbędny bowiem, Pan Maciej jest mężczyzną średniego pokolenia, ale odparł z powodzeniem ataki młodzieży, co świadczy nadal o jego świetnej kondycji. W czołówce uplasował się niezmordowany Janusz Kosowski z Olsztyn (rocznik 1952) i to kolejny przykład, że systematyczny trening prowadzi do mistrzostwa.

Wsród pań najszybsza była Monika Duda ze Szczecina przed Magda Włodarczyk z Olsztyna.

Klasyfikacja open

1 Wojciechowski Maciej Szczytno 1974 WSPol 36.08

2 Kozek Mateusz Szczytno 1990 36.21

3 Kochna Daniel Mrągowo 1990 36.22

4 Reszka Mateusz Mrągowo 1993 36.51

5 Klimik Zenon Szczytno 1963 Jurand 39.49

6 Długosz Marek Mrągowo 1962 KB Mrągowo 41.33

7 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 41.34

8 Trzciński Paweł Rozogi 1997 41.37

9 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 42.10

10 Ładewski Artur Kamionek 1972 42.17

…………………………………………………………………………

11 Matuszak Dariusz Ostrołęka 1971 Arkadia Ostrołeka 42.19

12 Długosz Kamil Mrągowo 1986 KB Mrągowo 42.37

13 Witek Marcin Kętrzyn 1980 43.00

14 Tomczak Grzegorz Szczytno 1974 WSPol 43.10

15 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 AKM Olimp Olsztyn 43.15

16 Baranowski Karol Szczytno 1995 43.25

17 Tomczak Marcin Płońsk 1980 KB Płońsk 44.57

18 Opałka Jan Płońsk 1950 KB Płońsk 45.09

19 Gajewski Andrzej Olsztyn 1960 Gajówka Olsztyn 45.32

20 Zapadka Stanisław Mrągowo 1955 KB Mrągowo 45.55

21 Napiórkowski Rafał Szczytno 1983 45.56

22 Duda Monika Szczecin 1978 46.07

23 Pozdrawiam Mariusz Giełczyn 1954 Giełczyn Biega 46.49

24 Trochimowicz Artur Szczytno 1961 AKB Szczytno 47.29

25 Kłos Jan Olsztyn 1964 AKM Olimp Olsztyn 48.02

26 Michalczuk Sławomir Olsztyn 1961 AKM Olimp Olsztyn 48.58

27 Włodarczyk Magda Olsztyn 1990 49.03

28 Struniawski Bartosz Szczytno 1987 49.10

29 Bielski Dawid Szczytno 1981 49.25

30 Wrońska Dorota Lubawa 1972 49.26

31 Grabowski Jarosław Olsztyn 1991 49.27

32 Bałdyga Stanisław Szczytno 1959 AKB Szczytno 49.28

33 Tyborowski Józef Łomża 1945 49.28

34 Rusinek Michał Szczytno 1984 49.30

35 Łachacz Robert Szczytno 1979 49.35

36 Jaworski Przemysław Jordanów 1998 49.45

37 Gargaś Karolina Jastrzębia 1991 50.12

38 Falkiewicz Jacek Olkusz 1977 50.22

39 Baranowski Waldemar Szczytno 1957 AKB Szczytno 50.54

40 Korzonkowski Zbigniew Warszawa 1950 Entre.pl Team 50.58

41 Doleżek Agnieszka Szczecin 1982 51.32

42 Soliwoda Iwona Szczytno 1983 51.52

43 Raślewicz Beata Szczytno 1990 52.43

44 Kojro Bartosz Szczytno 1986 53.06

45 Zdunek Józef Szczytno 1964 53.07

46 Wierzbowska Mariola Wielbark 1969 53.18

47 Kwiatkowski Robert Wielbark 1971 53.19

48 Kostrzewa Krzysztof Wielbark 1964 53.40

49 Plucińska Klaudia Szczytno 1991 53.44

50 Kowalczyk Agnieszka Lublin 1988 LKB Lublin 53.49

51 Koźlicka Beata Szczytno 1986 54.15

52 Grabowski Marek Olsztyn 1965 54.26

53 Bielecka Zuzanna Warszawa 1982 54.35

54 Ropiak Ryszard Myszyniec 1944 Kurpie Myszyniec 54.38

55 Wrona Mateusz Szczytno 1987 55.27

56 Przychodko Kamila Szczytno 1987 Jurand 55.59

57 Grudkowski Tomasz Szczytno 1970 AKB Szczytno WTZ 56.31

58 Matacz Jolanta Szczytno 1966 AKB Szczytno 57.33

59 Sienkiewicz Andrzej Szczytno 1984 57.34

60 Świder Adrian Rabka-Zdrój 1994 58.38

61 Gajewski Jerzy Olsztyn 1964 Gajówka Olsztyn 58.45

62 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 1980 AKB Szczytno 1:00.05

63 Gajewska Halina Olsztyn 1963 Gajówka Olsztyn 1:00.28

64 Ćwiek Arkadiusz Warszawa 1976 GB Parkrun Warszawa 1:00.38

65 Staniszewski Edward Ciechanów 1939 KB Promyk 1:0053

66 Leszczyński Roman Ostrołęka 1951 1:01.44

67 Łuńska Regina Mrągowo 1956 KB Mrągowo 1:01.53

68 Godycka-Kłos Irena Olsztyn 1966 1:02.24

69 Czerniawska Kamila Szczytno 1976 1:03.10

70 Arciszewski Tomasz Szczytno 1968 1:03.11

71 Gajewska Barbara Olsztyn 1964 Gajówka Olsztyn 1:04.36

72 Koźlicki Wojciech Szczytno 1984 1:08.11

73 Baranowska Krystyna Szczytno 1962 1:19.50

74 Markiewicz Zenon Barczewo 1951 Pisa Barczewo 1:19.51

Klasyfikacja kobiet

1 Duda Monika Szczecin 1978 46.07

2 Włodarczyk Magda Olsztyn 1990 49.03

3 Wrońska Dorota Lubawa 1972 49.26

4 Gargaś Karolina Jastrzębia 1991 50.12

5 Doleżek Agnieszka Szczecin 1982 51.32

6Soliwoda Iwona Szczytno 1983 51.52

7 Raślewicz Beata Szczytno 1990 52.43

8 Wierzbowska Mariola Wielbark 1969 53.18

9 Plucińska Klaudia Szczytno 1991 53.44

10 Kowalczyk Agnieszka Lublin 1988 LKB Lublin 53.49

11 Koźlicka Beata Szczytno 1986 54.15

12 Bielecka Zuzanna Warszawa 1982 54.35

13 Przychodko Kamila Szczytno 1987 Jurand 55.59

14 Matacz Jolanta Szczytno 1966 AKB Szczytno 57.33

15 Gajewska Halina Olsztyn 1963 Gajówka Olsztyn 1:00.28

16 Łuńska Regina Mrągowo 1956 KB Mrągowo 1:01.53

17 Godycka-Kłos Irena Olsztyn 1966 1:02.24

18 Czerniawska Kamila Szczytno 1976 1:03.10

19 Gajewska Barbara Olsztyn 1964 Gajówka Olsztyn 1:04.36

20 Baranowska Krystyna Szczytno 1962 1:19.50

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe lubawa Mrągowo Olsztyn Rozofgi Szczytno Wielbark

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x