Bieg i Marsz Nordic Walking Braniewo 2020 – Nagrodzeni tylko w kategoriach

Fot. KS Szybki Struś facebook
W niedzielę (2 sierpnia) w Braniewie odbył się Bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5.8 km. Imprezę pierwotnie zaplanowano w marciu, ale pandemia spowodowało przełożenie terminu. Prowadzono tylko klasyfikacje w kategoriach, ale warto odnotować, że jako pierwsi linie mety przekroczyli: Szymon Sawicki (Olsztyn) w biegu i Rafał Toporek z Przodkowa w nordic walking. W sumie wystartowało ponad stu uczestników.

Zwycięzcy kategorii w biegu: 0/19: Eryk Mańska (Dzierzgoń) i Sandra Mańka (Dzierzgoń), 20/29: Szymon Sawicki (Olsztyn) i Joanna Cichowska (Durąg), 30/39: Łukasz Hałun (Giżycko) i Anna Murawska (Braniewo), 40/49: Maciej Szarko (Elbląg) i Agnieszka Matczuk (Braniewo), 50/59: Zenon Kaszubowski (Malbork) i Elżbieta Bendyk (Elbląg), 60/69: Wiesław Rychter (Elbląg) i Anna Sidorowicz (Stogi), +70: Jan Leśniewski (Elbląg)

Zwycięzcy kategorii w nordic walking 0/19: Karolina Stańczak (Malbork), 20/29: Marzena Popowicz (Malbork), 30/39: Konrad Ślęzak (Gdańsk) i Monika Krawczyk (Malbork), 40/49: Rafał Toporek (Przodowo) i Katarzyna Stańczak-Mikołajska (Gdańsk) 50/59: Jan Nieściór (Stękiny) i Aleksandra Przybylska (Gdynia), 60/69: Grażyna Wiaderska ((Elbląg), +70: Andrzej Chudziński (Elbląg).

Bieg (5.8 km)

1 SAWICKI SZYMON M 1 M 20-29 1 OLSZTYN MŁYNAGO 5km Bieg 0:21:49

2 HAŁUN ŁUKASZ M 2 M 30-39 1 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5km Bieg 0:22:04

3 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 3 M 30-39 2 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km Bieg 0:22:22

4 MAŃKA ERYK M 4 M 0-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:22:32

5 KACPERSKI BARTOSZ M 5 M 0-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:23:05

6 KASZUBOWSKI ZENON M 6 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:23:21

…………………………………………………………

7 HUMEN DARIUSZ M 7 M 30-39 3 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:23:27

8 POKOJSKI ANDRZEJ M 8 M 30-39 4 BRANIEWO KLUB HDK PCK ”KROPELKA” 5km Bieg 0:23:44

9 SZARKO MACIEJ M 9 M 40-49 1 ELBLĄG 5km Bieg 0:23:59

11 JUROŁAJĆ TOMASZ M 11 M 50-59 2 LIPOWINA ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:24:47

12 PODLECKI ANDRZEJ M 12 M 40-49 2 BRANIEWO 5km Bieg 0:25:08

13 CICHOWSKA JOANNA K 1 K 20-29 1 DURĄG 5km Bieg 0:25:22

15 MORAWSKA ANNA K 2 K 30-39 1 BRANIEWIO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:26:58

16 ODZIEMCZYK TOMASZ M 14 M 30-39 5 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 5km Bieg 0:26:59

18 MARKIEWICZ PAWEŁ M 15 M 30-39 6 ELBLĄG 5km Bieg 0:27:12

20 MGŁOSIEK RAFAŁ M 16 M 40-49 3 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:27:35

21 GOŁĘBIEWSKI ROBERT M 17 M 30-39 7 BRANIEWO 9 BBKPANC 5km Bieg 0:27:38

22 BUTKIEWICZ JAKUB M 18 M 0-19 4 BEMOWIZNA 5km Bieg 0:27:39

23 RYCHTER WIESŁAW M 19 M 60-69 1 ELBLĄG BUCHALTER 5km Bieg 0:27:53

24 BENDYK ELŻBIETA K 5 K 50-59 1 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:01

25 JARMAL TOMASZ M 20 M 40-49 4 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:01

26 ZYCH DAWID M 21 M 40-49 5 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km Bieg 0:28:14

27 SOWA SYLWESTER M 22 M 40-49 6 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:24

28 CUDNOCH ARKADIUSZ M 23 M 30-39 8 BRANIEWO 5km Bieg 0:28:41

29 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 24 M 30-39 9 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:41

30 SZAST JOANNA K 6 K 30-39 2 BRANIEWO 5km Bieg 0:28:45

32 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 25 M 20-29 2 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:27

33 MATCZUK AGNIESZKA K 8 K 40-49 1 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:29:32

35 SOBOLEWSKA JOANNA K 9 K 30-39 3 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:30:05

36 LEŚNIEWSKI JAN M 27 M 70+ 1 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5km Bieg 0:30:08

38 SZKLARSKI ANDRZEJ M 29 M 40-49 7 ELBLĄG 5km Bieg 0:30:51

39 ŚLĘZAK ADAM M 30 M 30-39 11 ELBLĄG OSP POGRODZIE 5km Bieg 0:31:36

40 49 WIECZOREK EWA K 10 K 40-49 2 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY ” SZYBKI STRUŚ” BISZTYNEK 5km Bieg 0:31:48

41 JASZCZUK ANETA K 11 K 40-49 3 BRANIEWO KLUB HDK PCK ”KROPELKA” 5km Bieg 0:32:49

44 PTAK MAREK M 31 M 40-49 8 BRANIEWO 5km Bieg 0:34:12

46 JASZCZUK MARTA K 14 K 0-19 2 BRANIEWO LO BRANIEWO 5km Bieg 0:34:41

47 JASZCZUK JAROSŁAW M 33 M 40-49 10 BRANIEWO 5km Bieg 0:34:43

50 TYWONIUK ARKADIUSZ M 35 M 40-49 12 BRANIEWO 5km Bieg 0:35:00

52 OBOLEWICZ MICHAŁ M 37 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ 5km Bieg 0:35:40

53 OBOLEWICZ JAKUB M 38 M 0-19 5 BRANIEWO 5km Bieg 0:35:40

54 PODLECKA DOROTA K 16 K 40-49 4 BRANIEWO 5km Bieg 0:35:58

58 HARTLER JOANNA K 19 K 30-39 7 BRANIEWO 5km Bieg 0:39:08

59 GRZYB JANINA K 20 K 60-69 2 BRANIEWO 5km Bieg 0:39:33

60 JACHNA DARIUSZ M 40 M 40-49 15 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5km Bieg 0:39:57

61 PIELA JUSTYNA K 21 K 20-29 4 TOLKOWIEC BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY ” SZYBKI STRUŚ” 5km Bieg 0:40:01

62 DAMPS MONIKA K 22 K 30-39 8 BRANIEWO 5km Bieg 0:40:01

63 KMITA SYLWIA K 23 K 40-49 5 ELBLĄG 5km Bieg 0:40:19

64 PEPLIŃSKI MAREK M 41 M 60-69 2 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5km Bieg 0:41:02

65 MAJEWSKI DAWID M 42 M 0-19 6 ELBLAG 5km Bieg 0:41:07

66 MAJEWSKA AGNIESZKA K 24 K 40-49 6 ELBLĄG 5km Bieg 0:41:08

67 CYGAN JOANNA K 25 K 30-39 9 BRANIEWO 5km Bieg 0:41:24 8,41

68 MALISZEWSKA MARIANNA K 26 K 50-59 3 ELBLĄG 5km Bieg 0:41:50

69 SZKLARSKA ALICJA K 27 K 40-49 7 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:01

70 RYNKUN CZESŁAW M 43 M 60-69 3 BRANIEWO 5km Bieg 0:42:19

71 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 44 M 30-39 13 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:27

72 PAWŁOWSKA BEATA K 28 K 30-39 10 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:27

73 KOSSAKOWSKA MAGDALENA IZABELLA K 29 K 40-49 8 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:27

74 KRUPIEŃSKA EWA K 30 K 30-39 11 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:27

75 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 45 M 40-49 16 ELBLĄG 5km Bieg 0:44:01

76 132 MGŁOSIEK JOANNA K 31 K 30-39 12 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:44:37

77 GOŁĘBIEWSKA JOANNA K 32 K 30-39 13 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:44:37

78 PROKOP MARIUSZ M 46 M 40-49 17 ELBLĄG PROKOPKI 5km Bieg 0:45:54

79 SOWA RENATA K 33 K 40-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km Bieg 0:47:26

80 PROKOP ANNA K 34 K 40-49 10 ELBLĄG PROKOPKI 5km Bieg 0:47:27

81 WEREDYCKA MONIKA K 35 K 40-49 11 ELBLĄG 5km Bieg 0:47:31

82 STULCZEWSKI TOMASZ M 47 M 0-19 7 BRANIEWO SP6 5km Bieg 0:48:47

83 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 48 M 50-59 5 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:48:47

84 SYROCKI SYLWESTER M 49 M 40-49 18 ELBLĄG 5km Bieg 0:48:49

Nordic walking (5.8 km)

1 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:43

2 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 2 M 40-49 2 LASOWICE WIELKIE 5km NW 0:39:49

3 NIEŚCIÓR JAN M 3 M 50-59 1 STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 5km NW 0:40:24

4 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 4 M 70+ 1 ELBLĄG KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 5km NW 0:42:25

5 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK 5km NW 0:43:18

6 TOWARNICKA IZABELA K 2 K 40-49 2 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:43:29 ]

…………………………………………………….

11 KRAWIEC JACEK M 8 M 50-59 2 ELBLĄG 5km NW 0:45:18

14 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 6 K 50-59 2 STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 5km NW 0:46:40

15 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 7 K 30-39 2 JUSZKOWO ELBLĄSKIE MORSY 5km NW 0:46:45

17 WIADERSKI WOJCIECH M 9 M 70+ 4 ELBLĄG 5km NW 0:48:01

22 MATCZAK ELŻBIETA K 12 K 40-49 5 BRANIEWO 5km NW 0:49:50

24 WIADERSKA GRAŻYNA K 14 K 60-69 1 ELBLĄG 5km NW 0:54:06

27 KOZIOŁ AGATA K 16 K 30-39 3 BRANIEWO POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE W BRANIEWIE 5km NW 0:55:01

28 STANISZEWSKA AGNIESZKA K 17 K 30-39 4 BRANIEWO 5km NW 0:58:05

29 ANDRYCHOWSKA ANNA K 18 K 30-39 5 ELBLĄG 5km NW 0:58:05

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x