Bieg Niepodległości Gdynia 2012 – Michał Smalec i Damian Pieterczyk w dziesiątce

Jednym z najliczniej obsadzonych w kraju Biegów Niepodległości była impreza w Gdyni, gdzie dystans 10 km pokonało prawie trzy tysiące uczestników. Świetnie pobiegli Michał Smalec z Ełku i Damian Pieterczyk z Kętrzyna, którzy zajęli odpowiednio drugie i czwarte miejsce, a druga dziesiątkę otworzył Dariusz Malich z Olsztyna. W Klasyfikacji krajowej Pan Michał był pierwszy udowadniając, że w tego typu próbach jest czołowym zawodnikiem w Polsce. W Gdyni wystartowało wielu biegaczy z województwa warmińsko-mazurskiego, podajemy tych , którzy znaleźli się w czołowej „500”.

 

Klasyfikacja Open

1 RYBAK SERGII KALISZ KKB FINISZ KALISZ 1996 M16 1 00:15:04 00:30:00

2 SMALEC MICHAŁ EŁK Podlasie Białystok 1981 M30 1 00:15:04 00:30:07 00:30:08

3 GRYCKO TOMASZ WŁADYSŁAWOWO UKS Bliza Władysławowo 1992 M20 1 00:15:08 00:30:58

4 PIETERCZYK DAMIAN KĘTRZYN KP PSP Kętrzyn 1984 M20 2 00:15:13 00:31:07

5 KUJAWSKI ŁUKASZ ŻUKOWO SKLA Sopot 1988 M20 3 00:15:24 00:31:20

6 GURFINKIEL ŁUKASZ GDAŃSK 1980 M30 2 00:15:29 00:31:33

7 POBŁOCKI PIOTR LĘBORK Uks Ekonomik Maratończyk L 1965 M40 1 00:15:45 00:31:46

8 SADOWSKI ROBERT GDYNIA – WITOMINO WKS Flota Gdynia 1985 M20 4 00:15:31 00:31:48

9 CHUCHAŁA DANIEL REDA LKB im. BRACI PETK Lębork 1983 M20 5 00:15:38 00:32:00

10 WĄSICKI SEBASTIAN LĘBORK LKB im. BRACI PETK Lębork 1988 M20 6 00:15:46 00:32:11

…………………………………………………………………………………

11 MALICH DARIUSZ OLSZTYN UKS GIMPAS PASŁEK 1968 M40 2 00:16:03 00:32:30

17 KALIŚ KAROL SUSZ LKS Zantyr Sztum 1990 M20 11 00:16:03 00:33:01

23 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG 1991 M20 15 00:17:06 00:34:10

26 MISIEWICZ JACEK OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1968 M40 5 00:17:05 00:34:40

35 WOLAK RAFAŁ BRANIEWO Rim Tim Team 1985 M20 22 00:17:49 00:35:18

43 DŁUGOSZ KAMIL MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1986 M20 24 00:18:01 00:36:06

46 GAŁKA ŁUKASZ BRANIEWO KS Wejher Wejherowo 1991 M20 26 00:17:49 00:36:10

69 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1976 M30 12 00:18:31 00:37:16

71 WARDA MARTYNA WÓJTOWO 1992 K20 4 00:18:27 00:37:18 (5)

76 PTASZYŃSKI MICHAŁ BRANIEWO Rim Tim Team 1989 M20 35 00:18:46 00:37:28

79 GODLEWSKI DANIEL AKM Olimp Olsztyn 1975 M30 14 00:18:42 00:37:38

87 HAMERNIK TOMASZ ELBLĄG bieganie.pl 1986 M20 41 00:19:03 00:38:03

89 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 5 00:18:33 00:38:06

101 MORAWSKI EMIL PASŁĘK BBL Pasłęk 1985 M20 47 00:19:04 00:38:32

109 SAWICZ MICHAŁ LIDZBARK WARMIŃSKI Biegacz z Północy 1989 M20 51 00:19:29 00:38:36

113 BIRYŁO KATARZYNA BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 1973 K30 2 00:19:12 00:38:46 (7)

119 WÓJCIK PAWEŁ BARTOSZYCE KP PSP Wejherowo 1991 M20 53 00:19:26 00:38:56

135 BARSZCZEWSKI TADEUSZ Klub Biegacza Mrągowo 1974 M30 30 00:19:26 00:39:27

157 WIŚNIEWSKI MARIUSZ MORĄG 1973 M30 39 00:19:35 00:39:52

172 SCHULZ ŁUKASZ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO 1984 M20 66 00:19:16 00:40:07

178 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM Olsztyn 1966 M40 26 00:19:41 00:40:16

191 HAPUNIK JAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1958 M50 10 00:20:21 00:40:30

194 MAGUN KRZYSZTOF OLSZTYN 1989 M20 73 00:20:06 00:40:38 00:40:48

197 LENDZIAN JACEK OLSZTYN TEAM „ONE MAN” OLSZTYN 1973 M30 56 00:20:22 00:40:39

203 JASTRZĘBSKI PIOTR OLSZTYN Olsztyn 1984 M20 76 00:19:47 00:40:55

210 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA Bank Spółdzielczy w Suszu 1976 M30 63 00:21:03 00:40:26

234 DOBRZYŃSKI HENRYK OLSZTYN AKM Olsztyn 1962 M50 14 00:20:14 00:41:22

236 SEKUŁA IWONA BRANIEWO WKS FLOTA GDYNIA 1989 K20 7 00:20:22 00:41:25 (11)

242 PIESIK ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 M20 87 00:21:10 00:41:19

252 CZERWIŃSKI ADAM ELBLĄG 1957 M50 15 00:20:59 00:41:46

258 GAWRYŚ KAMIL BRANIEWO Rim Tim Team Braniewo 1985 M20 91 00:20:40 00:41:50

268 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN CK TIM Lidzbark Warmiński 1975 M30 80 00:21:16 00:41:54

281 BIRYŁO URSZULA BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 1995 K16 4 00:21:03 00:42:16

284 KLAMRA KRZYSZTOF OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1993 M16 21 00:21:43 00:42:01

312 KIERUL JACEK OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1962 M50 20 00:21:31 00:42:05

314 FILIPEK DANIEL BRANIEWO RimTimTeam Braniewo/Frombo 1976 M30 100 00:21:38 00:41:47

323 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO 1965 M40 53 00:21:02 00:42:29

327 STULCZEWSKI JERZY BRANIEWO Rim Tim Team 1971 M40 54 00:21:42 00:41:54

338 KRZESZEWSKI GRZEGORZ ELBLĄG 1972 M40 58 00:21:02 00:42:44

341 ZARĘBSKI MARCIN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1982 M30 109 00:21:46 00:42:34

347 TCHÓRZEWSKI JERZY PASŁĘK 1968 M40 62 00:21:19 00:42:52

370 ZAMORSKI ADAM ELBLĄG Elbażant 1967 M40 69 00:22:15 00:42:52

373 BUCZKO PAWEŁ PASŁĘK Pasłęk Runners Team 1973 M30 118 00:22:31 00:42:44

374 KOROWACKI MARCIN PASŁĘK BBL Pasłęk 1987 M20 120 00:22:32 00:42:45

400 KASPRZAK KAROLINA OLSZTYN 1986 K20 10 00:21:59 00:42:51 (20)

406 ZAPADKA STANISŁAW KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 26 00:21:35 00:43:30

416 KACZYŃSKI KAMIL MORĄG Paged Sklejka Morąg 1977 M30 133 00:22:40 00:43:26

417 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN OLIMP OLSZTYN 1961 M50 28 00:22:11 00:43:29

428 CZERWIŃSKA REGINA ELBLĄG 1959 K50 1 00:21:37 00:43:54 (23)

435 SIKORA RYSZARD PASŁĘK BBL Pasłęk 1979 M30 138 00:21:36 00:43:34

438 GODLEWSKA IWONA OLSZTYN 1974 K30 5 00:22:01 00:43:49 (24)

445 TURYNA ARKADIUSZ ELBLĄG 1992 M20 137 00:19:53 00:43:56

450 ROMANOWSKA MARTA PASŁĘK Pasłęk, www.fitnesspul 1986 K20 13 00:22:10 00:43:43 (25)

464 RABIJAK MARIUSZ DŹWIERZUTY 1980 M30 150 00:22:27 00:44:03

466 SZTYLC ARKADIUSZ OLSZTYN 1979 M30 152 00:22:58 00:43:49

468 BRZOZOWSKI ARKADIUSZ MRĄGOWO 1993 M16 26 00:23:30 00:43:06

485 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1994 M16 29 00:22:12 00:44:06

499 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN 1972 M40 95 00:21:41 00:44:29

Klasyfikacja strażaków

1 PIETERCZYK DAMIAN KĘTRZYN KP PSP Kętrzyn 1984 00:15:13 00:31:07

2 SZREMSKI MAREK DĘBNICA KASZUBSKA KM PSP w Słupsku 1970 00:17:54 00:35:42

3 DEMBICKI PIOTR GDYNIA KM PSP Gdynia 1981 00:18:02 00:36:27

……………………………………………………………………………..

6 WÓJCIK PAWEŁ BARTOSZYCE KP PSP Wejherowo 1991 00:19:26 00:38:56

22 REGINIS ANDRZEJ BRANIEWO 1989 00:29:04 00:56:14

 

Klasyfikacja ratowników

1 BORAWSKI PAWEŁ STAROGARD GDAŃSKI AZS AWFiS Gdańsk 1986 M20 00:16:13 00:33:14

2 KĄKOL MATEUSZ KOŚCIERZYNA UKS „Olimpijczyk” Skorzewo 1987 M20 00:16:53 00:34:59

3 CZAPIŃSKI MICHAŁ REDA 1982 M30 00:17:17 00:35:04

………………………………………………………………………..

6 LENDZIAN JACEK OLSZTYN TEAM „ONE MAN” OLSZTYN 1973 M30 00:20:22 00:40:39

32 ZAWISTOWSKI ADRIAN SZCZYTNO 1988 M20 00:26:48 00:54:57

Klasyfikacja niepełnosprawnych

1 CHMURZYŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ KSN ŁUCZNICZKA -OCULUS 1969 M40 00:18:02 00:36:31

2 CICHOŃCZUK ANTONI GDYNIA Flota Gdynia 1949 M60 00:19:05 00:38:44

3 GOLABEK MARIUSZ STAROGARD Drużyna SZPIOKU/ACHILLES P 1962 M50 00:19:57 00:40:23

…………………………………..

9 STOŁOWSKI PIOTR ELBLĄG EKOGRYF 1961 M50 00:26:37 00:46:11

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x