Bieg Pamięci Braniewo 2013 – Naprzód z otwartym sercem…

W Braniewie (6 kwietnia) odbył się Bieg Pamięci corocznie organizowany ku czci Jana Pawła II. Każdorazowo uczestnikom biegu towarzyszy przesłanie, którego wyboru dokonuje ks. prałat Leszek Galica. W tym roku były to słowa Jana Pawła II : „Służyć Chrystusowi to wolność". Cytując słowa organizatorów udział w imprezie jest wyrazem pamięci Polaku-Papieżu. Ideą jest, by pamięć o Janie Pawle II nie sprowadzała się tylko do jego osoby, lecz nade wszystko do treści i wartości, które głosił. Bieg wygrał utalentowany zawodnik Zatoki Braniewo Maciej Hwedoruk.

 

W tym roku w Biegu Pamięci rywalizowało prawie 400 zawodniczek i zawodników. Klasyfikacja obejmowała dystans 4,4 km, natomiast odbył się też symboliczny marsz zespołowy na trasie długości 8 km. Przed rozpoczęciem Biegu w Bazylice Mniejszej odbyła się Msza św. w intencji dziękczynnej za życie i beatyfikację Jana Pawła II

Klasyfikacja Open

1 HWEDORUK MACIEJ M 1 M 13-18 1 Braniewo MOS ZATOKA 4,4 0:14:15

2 KRYSKE BARTOSZ M 2 M 19 i więcej 1 BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM 4,4 0:14:26

3 KOPACZEWSKI PAWEŁ M 3 M 19 i więcej 2 ŁÓDŹ 4,4 0:14:33

4 PIRÓG ARKADIUSZ M 4 M 19 i więcej 3 Sztum LKS ZANTYR SZTUM 4,4 0:14:38

5 ŚLIWIAK PIOTR M 5 M 19 i więcej 4 Braniewo 4,4 0:14:41

6 BIRYŁO KATARZYNA K 1 K 19 i więcej 1 Braniewo MOS ZATOKA BRANIEWO 4,4 0:15:57

7 BUTKIEWICZ PIOTR M 6 M 19 i więcej 5 Braniewo JW2980 4,4 0:16:06]

8 REKS BERNARD M 7 M 19 i więcej 6 PRABUTY 4,4 0:16:21

9 LISOWSKI ROBERT M 8 M 13-18 2 Braniewo 4,4 0:16:42

10 MARCINIAK PAULINA K 2 K 13-18 1 BRANIEWO 4,4 0:16:47

11 FILIPEK DANIEL M 9 M 19 i więcej 7 Braniewo 4,4 0:16:53

12 KACZYŃSKI FILIP M 10 M 13-18 3 Braniewo Warszawski Uniwersytet Medyczny 4,4 0:17:13

13 SEKIETA RADOSŁAW M 11 M 19 i więcej 8 ŁÓDŹ UKS LISY ZGIERZ 4,4 0:17:13

14 PROCHNA KRZYSZTOF M 12 M 19 i więcej 9 Frombork 4,4 0:17:14

15 PRZYWARA TOMASZ M 13 M 13-18 4 Elbląg 4,4 0:17:24

16 WARDZIŃSKI–EMILJANOWICZ PAWEŁ M 14 M 19 i więcej 10 Braniewo nie zrzeszony 4,4 0:17:31

17 TERENOWICZ KRZYSZTOF M 15 M 19 i więcej 11 BRANIWO 4,4 0:18:18

18 BIRYŁO SZYMON M 16 M 19 i więcej 12 Braniewo ponadgimnazjalna 4,4 0:18:25

19 KAZIMIERCZUK ARTUR M 17 M 19 i więcej 13 Gronowo 4,4 0:18:25

20 ZYCH DAWID M 18 M 19 i więcej 14 Elbląg 4,4 0:43:32

21 BŁASZCZAK ADRIAN M 19 M 13-18 5 BRANIEWO 4,4 0:43:37

22 ZAHORSKI GRZEGORZ M 20 M 13-18 6 BRANIEWO 4,4 0:18:29

23 JACEWICZ WOJCIECH M 21 M 13-18 7 Braniewo Gimnazjum nr 2 / MOS Zatoka Braniewo 4,4 0:18:32

24 KŁOS KLAUDIUSZ M 22 M 13-18 8 Braniewo podstawowa 4,4 0:18:33

25 PTASZYŃSKI JAKUB M 23 M 13-18 9 Braniewo 4,4 0:18:34

26 BIRYŁO ROMAN M 24 M 19 i więcej 15 Braniewo RIM TIM TEAM 4,4 0:18:41

27 BOGDAŃSKA IZABELA K 3 K 13-18 2 BRANIEWO 4,4 0:18:48

28 SEMENIUK PAWEŁ M 25 M 19 i więcej 16 Braniewo 4,4 0:18:49

29 KUŹMA ARTUR M 26 M 19 i więcej 17 BRANIEWO 4,4 0:18:53

30 POWIERŻA PAWEŁ M 27 M 13-18 10 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 4,4 0:18:57

31 KOPACZEWSKI PIOTR M 28 M 19 i więcej 18 ŁÓDŹ 4,4 0:18:57

32 BIRYŁO JAKUB M 29 M 13-18 11 Braniewo podstawowa 4,4 0:18:58

33 KONEFAŁ TOMASZ M 30 M 19 i więcej 19 Elbląg 4,4 0:18:59 04

34 BRAK DANYCH – 31 – 1 4,4 0:19:07

35 BISKUPSKI MARCIN M 32 M 19 i więcej 20 Braniewo JW 2980 Braniewo 4,4 0:19:14

36 BIRYŁO URSZULA K 4 K 13-18 3 Braniewo GIMPAS PASŁĘK 4,4 0:19:15

37 BARTCZAK MAGDALENA K 5 K 13-18 4 BRANIEWO 4,4 0:19:16

38 KOWALCZYK FILIP M 33 M 13-18 12 BRANIEWO 4,4 0:19:17

39 SZCZYPIŃSKI MATEUSZ M 34 M 13-18 13 BRANIEWO 4,4 0:19:18

40 MARCINIAK RADOSŁAW M 35 M 13-18 14 BRANIEWO 4,4 0:19:21

41 OBUCHOWICZ ALEKSANDRA K 6 K 0-12 1 Braniewo 4,4 0:19:21

42 KAPIUSTO AGNIESZKA K 7 K 13-18 5 BRANIEWO 4,4 0:19:22

43 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW M 36 M 19 i więcej 21 BRANIEWO 4,4 0:19:26

44 HNATYSZYN ANDRZEJ M 37 M 19 i więcej 22 Prabuty 4,4 0:19:31

45 OGRYZEK ZDZISŁAW M 38 M 19 i więcej 23 BRANIEWO 4,4 0:19:36

46 KONRAD MIKSZEWICZ M 39 M 13-18 15 Braniewo gim. nr 2 w Braniewie 4,4 0:19:39

47 GIERCZAK KAMIL M 40 M 19 i więcej 24 Braniewo 4,4 0:19:40

48 SZCZEŚNIAK JANUSZ M 41 M 19 i więcej 25 Braniewo 4,4 0:19:46

49 JASTRZĘBSKI DANIEL M 42 M 13-18 16 BRANIEWO 4,4 0:20:02

50 SIELICKI MACIEJ M 43 M 13-18 17 Braniewo Gimnazjum nr 2 / MOS Zatoka Braniewo 4,4 0:20:03

51 SIEJK SZYMON M 44 M 13-18 18 Braniewo Gimnazjum nr 1 4,4 0:20:11

52 SOKÓŁ WINICJUSZ M 45 M 19 i więcej 26 BRANIEWO 4,4 0:20:13

53 POLASZEWSKI ADRIAN M 46 M 19 i więcej 27 Lubnowo SS Relax Płoskinia 4,4 0:20:18

54 KUBIAK KACPER M 47 M 19 i więcej 28 FRIMBORK 4,4 0:20:22

55 SYDOR KATARZYNA K 8 K 19 i więcej 2 BRANIEWO 4,4 0:20:23

56 SYDOR MICHAŁ M 48 M 19 i więcej 29 BRANIEWO 4,4 0:20:23

57 MAKUTUNOWICZ WERONIKA K 9 K 19 i więcej 3 BRANIEWO 4,4 0:20:23

58 SIKORSKI KRYSTIAN M 49 M 19 i więcej 30 Bartoszyce UKS Jedynka – Przyjaźń Bartoszyce 4,4 0:20:25

59 FILIPEK MICHAŁ M 50 M 0-12 1 braniewo 4,4 0:20:26

60 MEDER OLGA K 10 K 13-18 6 BRANIEWO 4,4 0:20:28

61 SZCZUBEŁEK MARCIN M 51 M 19 i więcej 31 Braniewo 4,4 0:20:30

62 STEPKOWSKI ANDRZEJ M 52 M 19 i więcej 32 Elbląg 4,4 0:20:32

63 WYCHOWANIAK ARTUR M 53 M 19 i więcej 33 BRANIEWO 4,4 0:20:35

64 BIEDAWSKI JACEK M 54 M 19 i więcej 34 Braniewo Liceum Ogólnokształcące 4,4 0:20:49

65 KARPIŃSKI RAFAŁ M 55 M 19 i więcej 35 KUROWO BRANIEWSKIE 4,4 0:20:54

66 POREDA MIKOŁAJ M 56 M 19 i więcej 36 BRANIEWO 4,4 0:20:59

67 JUSZCZYK ALEKSANDER M 57 M 0-12 2 Gdańsk 4,4 0:21:01

68 SIEDLIK MAŁGORZATA K 11 K 19 i więcej 4 Braniewo SP Nr3 Braniewo 4,4 0:21:02

69 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 58 M 19 i więcej 37 BRANIEWO 4,4 0:21:05

70 WIECZOREK EWA K 12 K 19 i więcej 5 Braniewo 4,4 0:21:06

71 WIŚNIEWSKA KLAUDIA K 13 K 13-18 7 Braniewo MOS ZATOKA 4,4 0:21:08

72 GRYCNER PIOTR M 59 M 19 i więcej 38 Starogard Gdański 4,4 0:21:09

73 JURCINIAK JULIA K 14 K 13-18 8 BRANIEWO MOS ZATOKA 4,4 0:21:27

74 KONIUK DAWID M 60 M 0-12 3 Braniewo 4,4 0:21:30

75WASYNCZUK TOMASZ M 61 M 19 i więcej 39 Braniewo 4,4 0:21:35

76 PIĄTKIEWICZ PAWEŁ M 62 M 13-18 19 Braniewo 4,4 0:21:41

77 POKOJSKI ANDRZEJ M 63 M 19 i więcej 40 Braniewo 4,4 0:21:46

78 DENISIUK SEBASTIAN M 64 M 19 i więcej 41 Braniewo JW 2980 4,4 0:21:53

79 FALARZ JACEK M 65 M 19 i więcej 42 Drwęczno JW 2980 4,4 0:21:54 04

80 ARASIEWICZ RYSZARD M 66 M 19 i więcej 43 Braniewo JW 2980 4,4 0:21:54

81 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M 67 M 19 i więcej 44 Braniewo JW 2980 4,4 0:21:54

82 SOBIŁO MARIUSZ M 68 M 19 i więcej 45 BRANIEWO 4,4 0:21:55

83 LIMANOWSKI GRZEGORZ M 69 M 19 i więcej 46 Braniewo JW2980 4,4 0:21:59

84 DRZYCIMSKI TOMASZ M 70 M 19 i więcej 47 Braniewo 4,4 0:21:59

85 POKOJSKI MACIEJ M 71 M 0-12 4 BRANIEWO 4,4 0:22:02

86 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 72 M 19 i więcej 48 Rudłowo 4,4 0:22:03

87 SADOWSKI LESZEK M 73 M 19 i więcej 49 Braniewo 4,4 0:22:09

88 GAWRYŚ ANNA K 15 K 19 i więcej 6 Braniewo Rim Tim Team 4,4 0:22:17

89 GAWRYŚ KAMIL M 74 M 19 i więcej 50 Braniewo Rim Tim Team 4,4 0:22:17

90 GŁĄBICKI KRZYSZTOF M 75 M 19 i więcej 51 BRANIEWO 4,4 0:22:23]

91 NAWROCKI MARIUSZ M 76 M 19 i więcej 52 Braniewo JW 2980 4,4 0:22:42

92 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M 77 M 19 i więcej 53 Braniewo 4,4 0:22:43

93 OZIEWICZ KATARZYNA K 16 K 19 i więcej 7 Braniewo 4,4 0:22:46

94 GUTOWSKI KUBA M 78 M 19 i więcej 54 Frombork 4,4 0:22:50

95 GUTOWSKI ŁUKASZ M 79 M 19 i więcej 55 Frombork 4,4 0:22:50

96 ŁUKASZEWICZ ANTONI M 80 M 13-18 20 LUBAWA 4,4 0:22:50

97 NAGÓRKO MARCIN M 81 M 19 i więcej 56 Braniewo 4,4 0:22:56

98 PAWŁOWSKI DAMIAN M 82 M 13-18 21 Braniewo MOS Zatoka Braniewo 4,4 0:22:57

99 BISKUPSKA ALEKSANDRA K 17 K 13-18 9 Braniewo podstawowa 4,4 0:22:59

100 FILIPEK KAROLINA K 18 K 13-18 10 Braniewo 4,4 0:23:05

Nordic Walking

Mężczyźni

1 KULIG HENRYK Elbląg Elbląskie Włóczy – Kije 0:24:14

2 JASIŃSKI MARIAN Elbląg Elbląskie Włóczy – Kije 0:25:46

3 BAJER PIOTR Frombork FUNDACJA ZDROWYCH SERC 0:27:40

Kobiety

1 HOŁUB IRENA HOŁUBIRENABRANIEWO BRANIEWO 0:28:18

2 TRUCHAN- BAJERBOŻENA Frombork FUNDACJA ZDROWYCH SERC 0:29:33

3 TRZEBIŃSKA ANNA Pieniężno 0:31:52

Fot. sport braniewo

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x