„Biegnij Warszawo” 2012 – Pokazać sie w stolicy, fajna rzecz

Prawie 10 tysięcy uczestników zgromadziła na starcie masowa impreza pod hasłem „Biegaj Warszawo!. Bardzo liczna grupę stanowili reprezentanci Warmii i Mazur – przeważnie osoby, które traktują bieganie rekreacyjnie. Nikt nie przejmował się uzyskanym wynikiem, wszyscy skupili się by ukończyć konkurencję, Szczególnie licznie przyjechali mieszkańcy Braniewa, Fromborka i Wielbarka. Ale oczywiście w biegu wystartowali też profesjonalni długodystansowcy. Świetnie pobiegł Michał Smalec z Ełku (Podlasie Białystok) zajmując drugie miejsce.

Wyniki

1 KŁECZEK Radosław GOGOLIN POL 85M25/1 (M)1 00:29:56

2 SMALEC Michał EŁK POL 81M30/1 (M)2 00:30:02

3 NOWAK Jakub WARSZAWA POL 89M20/1 (M)3 00:30:05

4 GIŻYŃSKI Mariusz WARSZAWA / RAZEM PO ZDROWIE FINANSOWE! 80M30/2 (M)4 00:30:24

5 BECHT Lukas WARSZAWA GER 86M25/2 (M)5 00:31:23

6 STAJNIAK Bartek NAMYSŁÓW POL 91M20/2 (M)6 00:31:51

7 CELIŃSKI Robert TRZEBIESZÓW POL / ITI ADVENTURE TEAM 73M35/1 (M)7 00:31:54

8 WYSZOMIRSKI Mateusz KARCZEW POL 93M20/3 (M)8 00:32:45

9 WICHOWSKI Jacek POMIECHÓWEK POL 87M25/3 (M)9 00:32:45

10 GAŁĄZKA Marcin RĘBKÓW POL 89M20/4 (M)10 00:32:48

…………………………………………………………………….

105 SZLASZYŃSKI Przemysław GOŁDAP POL 83M25/25 (M)98 00:38:54

134 MAGUN Krzysztof OLSZTYN POL 89M20/36 (M)125 00:39:39

167 GĄSIEWSKI Konrad WIELBARK POL 96M20/43 (M)157 00:40:30

200 LECH Bogdan OLSZTYN POL 60M50/6 (M)189 00:41:00

271 GRĄDZKI Wojciech GIŻYCKO POL 91M20/75 (M)256 00:41:50

405 KOSAK Paweł OLECKO POL 83M25/87 (M)384 00:43:04

520 STEFAŃSKI Krystian OLSZTYN POL 84M25/97 (M)494 00:43:55

608 ZYWERT Filip ROŻENTAL POL 91M20/157 (M)580 00:44:26

621 SMOLIŃSKA Daria OSTRÓDA POL 87K25/7 (K)30 00:44:28

741 KACZAN Norbert OLSZTYN POL 75M35/122 (M)706 00:45:04

746 BISIKIEWICZ Michał OLSZTYN POL 79M30/148 (M)711 00:45:06

794 MAŁKIEWICZ Michał KĘTRZYN POL 90M20/208 (M)756 00:45:19

1054 KULESZA Tomasz KĘTRZYN POL 84M25/195 (M)100200:46:25

1171 NIEDŹWIECKI Paweł LUBAWA POL 83M25/216 (M)111100:46:45

1258 NAPIERAŁA Maciej OLSZTYN POL 87M25/232 (M)119600:46:59

1299 BĄCZAJ Jakub ŁUKTA POL 89M20/309 (M)123500:47:09

1365 BOROWSKI Paweł OLSZTYN POL 93M20/320 (M)129700:47:22

1486 PLISZKA Grzegorz WIELBARK POL 79M30/306 (M)140900:47:44

1518 MIRCZYŃSKI Marek OLSZTYN POL 86M25/283 (M)143900:47:49

1532 KWIATKOWSKI Robert WIELBARK POL 71M40/141 (M)145200:47:51

1546 KOSTRZEWA Natan WIELBARK POL 96M20/349 (M)146600:47:55

1556 DZIUBIŃSKI Krzysztof MORĄG POL 87M25/294 (M)147600:47:57 04.47

1598 OLECH Robert BISZTYNEK POL 71M40/150 (M)151600:48:07

1630 WEJKUĆ Grzegorz MRĄGOWO POL 78M30/336 (M)154700:48:12

1775 MIERZEJEWSKI Bartłomiej WIELBARK POL 96M20/385 (M)168100:48:31

1803 DUBRAWSKI Piotr GIŻYCKO POL 74M35/309 (M)170700:48:35

1890 REBKOWIEC Grzegorz EŁK POL 86M25/351 (M)178700:48:47

1960 ZALEWSKI Maciej WIELBARK POL 76M35/344 (M)185400:48:59

2028 ZIELIŃSKI Przemysław OLSZTYN POL 76M35/354 (M)191600:49:09

2118 ŁACHACZ Robert SZCZYTNO POL 79M30/428 (M)199800:49:23

2209 KOSTRZEWA Krzysztof WIELBARK POL 64M45/83 (M)208200:49:35

2266 GRENDZIŃSKI Andrzej OSTRÓDA POL 70M40/215 (M)213300:49:42

2283 CLAJOT Fabian OLSZTYN POL 93M20/474 (M)214600:49:45

2418 GADOMSKI Radosław EŁK POL 83M25/463 (M)226600:50:02

2661 MIROS Jacek DZIAŁDOWO POL 77M35/456 (M)248000:50:40

2669 FIJAŁKOWSKI Filip OLSZTYN POL 81M30/538 (M)248700:50:40

2677 WIERZBICKI Jacek BIAŁA PISKA POL 83M25/516 (M)249500:50:41

2748 CICHOWICZ Robert SĘPOPOL POL 73M35/475 (M)256100:50:52

3213 KRASZEWSKI Józef MRĄGOWO POL 66M45/124 (M)298000:52:01

3222 POŁOMKA Wojciech OLSZTYN POL 88M20/612 (M)298700:52:02

3322 LECH Maciej OLSZTYN POL 85M25/634 (M)307100:52:16

3707 CZEPAN Paweł OLSZTYN POL 86M25/714 (M)341300:53:09

4063 BOBROWSKI Waldemar OSTRÓDA POL 62M50/90 (M)369800:53:55

4277 BARDZICKI Grzegorz OLSZTYN POL 85M25/817 (M)386600:54:23

4403 ZAWODNY Paweł OSTRÓDA POL 90M20/762 (M)396600:54:38

4416 SZYNKOWSKA Iwona MRĄGOWO POL 72K40/31 (K)439 00:54:40

4427 SZYNKOWSKI Jerzy MRĄGOWO POL 66M45/173 (M)398500:54:41

4494 BĄCIK Paweł OLSZTYN POL 82M30/857 (M)404100:54:49

4503 BŁOŃSKI Benedykt OLSZTYN POL 57M55/64 (M)404800:54:50

4520 WIERZBOWSKA Mariola WIELBARK POL 69K40/33 (K)459 00:54:52

4578 JĘDRZEJCZYK Kamil PIECKI POL 85M25/886 (M)410900:54:58

4600 ŁONIEWSKI Bartek SZCZYTNO POL 84M25/890 (M)412600:55:02

4699 MAJCHRZAK Łukasz OLSZTYN POL 86M25/906 (M)420500:55:14

4734 CZAPLIŃSKI Piotr BRANIEWO POL 80M30/902 (M)423500:55:17

4816 GALOR Jakub ELBLĄG POL 86M25/929 (M)429900:55:30

4884 MATUSIEWICZ Jarosław OLSZTYN POL 66M45/194 (M)435000:55:39

4941 GRABIŃSKI Mirosław OLSZTYN POL 89M20/829 (M)439400:55:46

4954 BONDARCZYK Anita DZIAŁDOWO POL 84K25/161 (K)550 00:55:48

4974 WARAKSA Marcin GOŁDAP POL 89M20/832 (M)441700:55:50

4989 KIENO Magdalena LIDZBARK WARMIŃŚKI POL 88K20/94 (K)560 00:55:51

5011 CZAPLA Marta OLECKO POL 88K20/95 (K)566 00:55:54

5346 ARENT Zuzanna JEDWABNO POL 98K20/112 (K)657 00:56:43

5353 BOGACKI Marek OLSZTYN POL 67M45/215 (M)469400:56:44

5412 OSIŃSKI Dariusz ORNETA POL 86M25/1014 (M)473800:56:53

5443 SMOLIŃSKI Mirosław WIELBARK POL 55M55/73 (M)475800:56:56

5545 CZAPLA Anna OLECKO POL 85K25/202 (K)714 00:57:08

5575 ŻOKOWSKI Zbigniew WIELBARK POL 65M45/224 (M)485200:57:11

5657 PRZYBYŁEK Katarzyna PASŁĘK POL 85K25/214 (K)749 00:57:21

5734 MECHLIŃSKI Sebastian FROMBORK POL 85M25/1061 (M)495800:57:32

6041 GRZYBICKI Mateusz OSTRÓDA POL 86M25/1094 (M)515300:58:19

6097 WOŁODKO Marcin LIDZBARK WARMIŃSKI POL 89M20/942 (M)518600:58:28

6160 SAGAN Wioletta IŁAWA POL 79K30/220 (K)937 00:58:34

6204 KALISIAK Marek OLSZTYN POL 69M40/562 (M)524500:58:43

6275 SKARZYŃSKI Stanisław KĘTRZYN POL 64M45/251 (M)529000:58:53

6298 BARAŃSKI Robert PISZ POL 88M20/961 (M)530400:58:56

6306 CENTKOWSKI Sebastian DYWITY POL 89M20/964 (M)531000:58:58

6308 ŻYWICKI Paweł OLSZTYN POL 84M25/1130 (M)531200:58:58

6311 DŁUGOSZ Lidia MRĄGOWO POL 65K45/33 (K)997 00:58:58

6319 WASILEWSKA Anna EŁK POL 86K25/286 (K)100300:58:59

6407 WOJCIECHOWSKA Bogna OLSZTYN POL 82K30/244 (K)103100:59:11

6408 MOREK Katarzyna GOŁDAP POL 85K25/289 (K)103200:59:11

6464 WŁODARSKA Liwia MRĄGOWO POL 85K25/294 (K)104800:59:19

6644 STULCZEWSKI Jerzy BRANIEWO POL 71M40/585 (M)551800:59:45

6831 SZCZEŚNIEWSKA Agata IŁAWA POL 80K30/290 (K)121301:00:15

6832 KIERSZTAN Kamil ILAWA POL 84M25/1183 (M)561901:00:15

7523 SIMINSKA Ewa BRANIEWO POL 88K20/261 (K)151601:02:17

7585 SCHULZ Łukasz BRANIEWO POL / RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORK 84M25/1261 (M)604101:02:28

7586 GAJOWNICZEK Maciej FROMBORK POL 78M30/1296 (M)604201:02:28

7590 REGINIS Andrzej BRANIEWO POL 89M20/1076 (M)604501:02:29

7598 STEFAŃSKI Michał BRANIEWO POL 91M20/1077 (M)604801:02:30

7599 REJNHARD Radosław BRANIEWO POL 84M25/1264 (M)604901:02:30

7610 PTASZYŃSKI Michał BRANIEWO POL 89M20/1078 (M)605601:02:31

7613 MICHALUNIO Beata FROMBORK POL 70K40/115 (K)155601:02:32

7631 RANT Kamil BRANIEWO POL 92M20/1081 (M)606901:02:34

7737 DZWONKOWSKA Anna BRANIEWO POL 87K25/437 (K)160501:02:57

7752 FILIPEK Marcin BRANIEWO POL 80M30/1314 (M)614201:03:00

7765 GAWRYŚ Anna BRANIEWO POL 87K25/441 (K)161801:03:02

7768 HWEDORUK Maciej BRANIEWO POL 96M20/1089 (M)614901:03:02

7776 GAWRYŚ Kamil BRANIEWO POL 85M25/1278 (M)615601:03:03

7919 MECHLIŃSKA Sylwia FROMBORK POL 77K35/311 (K)169301:03:39

7937 MISIUK Małgorzata FROMBORK POL 65K45/55 (K)170001:03:42

7941 POGORZELSKA Ewa EŁK POL 77K35/314 (K)170301:03:43

7944 SUBKOWSKA Lila FROMBORK POL 57K55/20 (K)170501:03:43

7951 GRZESIUK Martyna EŁK POL 86K25/463 (K)171101:03:45

8019 GRZESIUK Ewa EŁK POL 59K50/21 (K)174601:04:04

8222 BUKOWSKA Iwona FROMBORK POL 68K40/142 (K)184301:04:47

8356 BIAŁEK Kamila OLSZTYN POL 86K25/511 (K)190701:05:16

8393 NOWAK Małgorzata OLSZTYN POL 83K25/518 (K)193101:05:28

8441 MATECKA Martyna BRANIEWO POL 90K20/335 (K)195901:05:44

8487 TYMIŃSKA Agnieszka OLSZTYN POL 85K25/535 (K)198601:06:01

8507 WOJTAN Renata OSTRÓDA POL 86K25/537 (K)199501:06:07

8534 CIESIŃSKA Edyta IŁOWO – OSADA POL 83K25/543 (K)201001:06:15

8816 SZABOŁAJ Paula OLECKO POL 89K20/371 (K)217301:07:34

9178 KWIATKOWSKA Anna WIELBARK POL 71K40/195 (K)239501:10:22

9334 KWIATKOWSKI Kamil SZCZYTNO POL 83M25/1385 (M)683601:12:06

9352 GÓRALCZYK Magdalena MRĄGOWO POL 70K40/203 (K)250801:12:26

9377 NOWAK Jadwiga WIELBARK POL 61K50/39 (K)252201:12:45

9529 DŁUGOSZ Katarzyna MRĄGOWO POL 71K40/208 (K)261701:15:07

9543 BAGIŃSKI Jan OLECKO POL 45M65/16 (M)691801:15:20

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x